KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Több
16 éve 6 hónapja #346820 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

fqqdk írta: hallóhalló, valaki nem akar hozni nekem a gálaest erejéig történő kölcsönadás céljából egy elegáns, egyszerű, lehetőleg nem mintás nyakkendőt? körülbelül a fekete jöhet csak szóba.


Efkú én tudok Neked hozni fekete, anyagában mintás nyakkendőt. Messziről sima feketének látszik, ha az jó.
Írd meg, hogy kell-e és akkor hozom.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346816 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
hallóhalló, valaki nem akar hozni nekem a gálaest erejéig történő kölcsönadás céljából egy elegáns, egyszerű, lehetőleg nem mintás nyakkendőt? körülbelül a fekete jöhet csak szóba.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346814 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Nincs szabadtéri program (sajnos, pedig szép az udvar...), csak kajáláshoz, kocsmázáshoz kell kimenni, illetve a cigizés és a színházterembe átmenés történik az udvaron.

akkor jó, köszi :D /csak mert a meteorológia nagyon durva hidegeket mond hétvégére sőt még havat is, és egészségileg épp nem vagyok a topon.../

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346811 Írta: Káinitha
Sziasztok! Mivel én tözsgyökeres monori vagyok szívesen segítek ha esetleg nem találna oda valaki :roll:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346810 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Nincs szabadtéri program (sajnos, pedig szép az udvar...), csak kajáláshoz, kocsmázáshoz kell kimenni, illetve a cigizés és a színházterembe átmenés történik az udvaron.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346809 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
bocsi, hogy megkérdem, de lesznek vmi szabadtéri programok? mert elég hideg lesz és én bizony nem viszek esőkabátot meg váltócipőt ha bent leszünk a suliban. az a minimális idő meg amikor kimegyek enni vagy cigizni, arra elvagyok sapkában meg le tudom törölni a lábam. szóval csak, hogy tudjam, mindenesetre én nem igen preferálnám a szaabadterezést most.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346808 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
esernyő helyett én esőkabtátot javasolok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346805 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Mindenki:
Hozzatok labdát, ha tudtok, mert a raktárban nem találtuk meg az MTT-s labdákat (sem, a varrótűk mellett... :roll: ) :!:


MTTs labdáról nem tudok. A tű eltűnése sem rejtély, elhasználódtak, meg aztán volt egy nagy kazal széna Kapolcson... :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346798 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Szervezők, tevékenységvezetők:
Mi már du. háromra szeretnénk leérni a helyszínre, ezért 13:45-kor talizunk a Nyugatinál a kijelzőnél! Vagy a 13:50-es, vagy a 13:55-ös vonattal mennénk. Aki tud jönni közületek, jöjjön, de ha nem, nem nagy gond. De azért jó lenne. :wink:

Mindenki:
Hozzatok labdát, ha tudtok, mert a raktárban nem találtuk meg az MTT-s labdákat (sem, a varrótűk mellett... :roll: ) :!:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346792 Írta: Milendoria
A táncosok és a színészek pedig hozzanak magukkal váltóruhát a foglalkozásokhoz!
+színészek kellékeket meg jelmezt ami még befér :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346791 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Üdv!

A raktárban fellehető varrótűk eddig még felderítetlen helyre bújtak így kedves kézművesek, aki tud, legyen oly drága és hozzon magával...
És ha lehet ollót is mert abból is mindíg hiány van...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346789 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Rendben akkor megnyugottam :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346767 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Balázs, Attila, mindkettőtök pénze megvan.

Ryana, Ben, köszönjük szépen, kelleni fog!

Patiszonnak gyógyulást és jobbulást!

NAGYON HIDEGET íGÉRTEK A HÉTVÉGÉRE, HOZZATOK JÓ SOK MELEG HOLMIT!!! ÉS ESERNYŐT!!!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346743 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Newra: Melegszendvicssütőnk van, ha az megfelel, akkor talán tudom vinni. :D Meg a vízforralót is ofkorsz. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346742 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Newra írta: Továbbá a kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek szendvicssütője, amit le tud hozni? Illetve hoz-e valaki elektromos pumpát (többféle fejjel)?

Én viszek, de nem tudom annak hány feje van, mert nagyon furcsán néz ki, és nem értek hozzá. :) (mmint a pumpának, szendvicssütőt nem viszek.)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346737 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Csak, hogy el ne vesszenek a fontos információk:

Rabyn írta: Mindenki hozzon mikrózható poharat, kiskanalat, általa igényelt eszcájgot, papucsot a zuhanyzóba- nem épp sima a felület- és egy váltócipőféleség nem árt, főleg ha sár lesz. És különben is kényelmesebb pacskerban, mint zárt cipőben egész nap, polifoamot/matracot, hálózsákot, ha éhesféle akkor ennivalót, jókedvet sokat!:)


Továbbá a kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek szendvicssütője, amit le tud hozni? Illetve hoz-e valaki elektromos pumpát (többféle fejjel)?

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346727 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Melyanna írta: :arrow: találkozó: 16:30-kor a nagy kijelzők alatt, a főbejáratnál


Én majd a KöKi-n szállok fel. Jellezetek, hogy a vonat elején végén vagy közepén lesztek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346723 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Kedves szervezők én 2 összeget utaltam és akkor az Attilánál miért van kérdőjes mert talán az Bessét egy s-el írta a bankos nő és majd ha nem hiszitek el akkor elviszem majd a papírt de remélem erre nem lesz szükség :wink:

Balázs

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346718 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Kedves Szervezők!

Kettő perccel ezelőtt hívott telefonon Patiszon anyukája, és kért, hogy továbbítsam az üzenetet: Patiszon nem tud jönni, mert kórházban van, ő is nagyon sajnálja. :( (nem tudom pontosan, mi történt vele, csak h. sebészet és "nagyon el van kenődve" h. nem tud jönni. :( )

Ami pedig már mindenkit érdekelhet, h. akinek van kedve meglátogatni, az a Bajcsy-Zsilinszky kórház sebészetén a 8. szobát keresse. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346712 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
EMLÉKEZTETŐ!!!

Kedves KÖMF-re vonatozók!

Szervezünk közös levonatozást Monorra, a részletek:

:arrow: 2007. 10. 20., szombat, 16:55-ös személyvonat (a Nyugati Pályaudvarról Monorig közlekedik)
:arrow: találkozó: 16:30-kor a nagy kijelzők alatt, a főbejáratnál, jeggyel a kézben!
:arrow: a teljesárú jegy 600 Ft, a diákjegy 300 Ft (csak az odaútra! - a menettérti, vagyis retúr 1200, ill. 600 Ft)

Engem keressetek, lesz nálam valami feltűnő, MTT-re jellemző dolog (lehet, hogy egy pólót fogok lobogtatni :P )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346711 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Bőke Balázs néven szerintem 2 pénzösszeg érkezett, mivel beírtuk a megjegyzés rovatba, hogy ez 2 jegy... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346704 Írta: dorwinion
Este még átnézem a listát, biztos lesz rajta olyan, akit befizettek, de nem íródott ide be.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346698 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Snuffles írta: Somogyi Tamás néven hány belépőjegy ára érkezett? Nem kettő véletlenül? Direkt két névvel a közleményben küldtük el a dupla Gálaest jegyárat... :S

Megérkezett mindkét összeg! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346691 Írta: Snuffles
Somogyi Tamás néven hány belépőjegy ára érkezett? Nem kettő véletlenül? Direkt két névvel a közleményben küldtük el a dupla Gálaest jegyárat... :S

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346674 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Úgy döntöttünk, az utolsó esti Bemutató Estet is nyilvánossá tesszük. Ez azt jelenti, hogy aki nem vett részt a KÖMF-ön, de kíváncsi rá, hogy a többiek mit hoztak össze két nap alatt és megnézné ennek a bemutatóját utolsó este (okt. 22.) 20:00-tól, az eljöhet, és az okt. 12. előtti Gálaest-jegynek megfelelő áron kaphat rá jegyet, amivel ott is aludhat kedd reggelig (azaz 2200 Ft teljes áron, és járnak rá a pártoló és rendes tag kedvezmények). Ehhez nem kell kitöltenie jellapot se semmit, csak szóljon valahogy nekünk előre, hogy tudjunk róla! Fizetni csak a helyszínen kell kézpénzzel!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #346669 Írta: dorwinion
Akik befizetése október 12-ig beérkezett:

Doncsecz Zoltán
Kőrösi Gergő
Hödl Patrícia
Bárány Ágnes
Ürmössy Zsuzsanna + 2 (Karesz, Angwen)
Schmidt Barbara
Fodor Ottília
Hazai Péter László
Sebestyén Ildikó
Obert Anita
Kovács Gábor
Simon Csaba Péter
Alapi Orsolya
Kálmán Dániel
Molnár Gyula
Bőke Balázs
Besse Attila
Kiss Kincső
Sebestyén Csaba
Kirschner Viktória
Somogyi Tamás
Krizsán Anna Regina
Csaba Réka
Bukovinszki Virág és Orsolya
Pataki Péter
Bihari Anikó
Kopper Klaudia és Viktória
Karkus Zsuzsa
Kiss Annamária
Kaszab Zsuzsanna
Szerján Orsolya
Kutasi Zsófia
Lőki Dániel

Akiké 12-e után után érkezett meg:

Várszegi Éva Alíz (mindkét befizu, Ring és Ratz)
Juhász Csaba
Grátz Márk Dániel
Pálvölgy Panna
Kiss Gergely

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #346667 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Kincső: 20:00-kor kezdődik a Gálaest, a színháztermet 18:00-tól vehetjük át, akkor rendezzük be meg üzemeljük be a technikát, ilyesmik. De a közösen leutazók is olyan 18 körül érnek oda. Színpadon próbálni nem tudom, lesz-e időtök ezalatt a 2 óra alatt, erős a gyanúm, hogy nem nagyon, max. egy villámgyors bejárás, ilyesmi (ha nem zavar, hogy közben rendezkedünk). Úgyhogy valószínűleg elég, ha csak 20 előtt valamivel értek oda (azért átöltözni, rendbeszedni magatokat legyen időtök!), de aki akar, jöhet nyugodtan korábban, legfeljebb befogjuk munkába is. :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346666 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Attila: igen azok.

Mindenki hozzon mikrózható poharat, kiskanalat, általa igényelt eszcájgot, papucsot a zuhanyzóba- nem épp sima a felület- és egy váltócipőféleség nem árt, főleg ha sár lesz. És különben is kényelmesebb pacskerban, mint zárt cipőben egész nap, polifoamot/matracot, hálózsákot, ha éhesféle akkor ennivalót, jókedvet sokat!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346665 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Kincső (Thilanna) írta:

Gandalf írta: Soha nem volt szokás egyetlen rendezvényünk előtt se, hogy büfés árlistát hirdessünk meg a fórumon.


OFF Naés, attól még megkérdezhetem :D ON

A Gálaest fellépőinek hányig kell leérni?


A gálaest fellépői ugye azok, (ha jól tévedek) akik pl. valamilyen "produkcióvl készűltek és annak volt ugye az utolsó időpontja mármint az előzetes bemutatásnak okt valahány vagy szept 27.?
:oops: :oops: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346663 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Soha nem volt szokás egyetlen rendezvényünk előtt se, hogy büfés árlistát hirdessünk meg a fórumon.


OFF Naés, attól még megkérdezhetem :D ON

A Gálaest fellépőinek hányig kell leérni?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére