Tábori keretjáték

Több
15 éve 8 hónapja #366276 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Belepiszítok színessel az irományokba, hogy látszódjon, mi az én hozzátoldásom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366187 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Skippeltem az erdei embereket mára, és belenéztem a többi cuccba, ami eddig megvan, látom mire megy ki a játék. Ha valaki esetleg vállalná az erdei embereket, akkor inkább átnézném stilisztikailag a saját szövegeimet (T/1-re a számszemélyt, meg ilyenek) és kicsit szórakoznék a kigyűjtött foszlányaitokkal, pl sorba rendezgetném, hogy információtartalom alapján melyiket mikor lehetne adni, hogy legyen egy íve a dolgoknak. Mit szóltok?

Sajnos az eredeti szövegírás nem igazán az én specialitásom, farigcsálni, mert kapirgálni meg remixelni egyszerűen jobban tudok. Lehetne ezt így?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366060 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Most kezdem. Kettőre megleszek valahogy.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365973 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365736 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
jaja, képben vgyunk

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365664 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Ok, Brandirék csapatával valami történhetett, szétszóródtak valami miatt bolyongás közben, ezért érkeznek ennyien késve a Ligetbe. Egyszerűbb erre egy egységes, közös sztorit kitalálni, mint egyenként NPC-ket faragni belőlük.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365650 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365642 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

dorwinion írta: Niph 21-én hétfőn a szüleivel megy haza, tehát valszínűleg hamarabb lép le, mint mi. De ez a'sszem már nem zavar semmit...

Ok, de azért Angwennek szóljon!

Leguán:

Előbb telepedj le szerintem civilben a táborba, utána vacsi után jönne Bombadil, az esti kirándulás során kéne összefutnod velük az erdőben.

B.T. a Szellemeket jött meglátogatni, nem tudott a menekültekről. Az erdőben bolyongva azonban megérzi, hogy valami Gonosz Árny ólálkodik a Szent Liget körül, mely Toma Gazdát óvatosan elkerüli. Nem találkoznak, de majd kitaláljuk, mit kell tudnod róla és mit lehet elárulnod róla a táborozóknak.

Másnap este majd félrehívod a Szellemeket és elmondod nekik, hogy lejárt az idejük, hamarosan távozniuk kell. Harmadnap reggel pedig távozásodkor elbúcsúzol Bombadilként is.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365641 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Niph 21-én hétfőn a szüleivel megy haza, tehát valszínűleg hamarabb lép le, mint mi. De ez a'sszem már nem zavar semmit...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365322 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Velem mi lesz?
Hogy könnyű dolgotok legyen, elmondom, mik a paramétereim:

174 cm magas, 76 kg, pocakos, szakállas férfi sága csizmában, kék zekében, barna nadrágban, zöld mellényben, köpenyben-kalapban hátizsákkal és egy gitárral vidáman dalolva érkezik a kácsárdi szőlődombok alá július 17-én az esti órákban (nyolc körül).
Gondtalanul, a világ minden rezdülésére odafigyelve, de azért egészséges szórakozottsággal járja a vidéket, amikor is nyüzsgésre lesz figyelmes, és belebotlik emberek, tündék és törpök hangos, különös és még valamilyen csapatába.

...

Távozom július 19-én reggel, itt szeretnék kérni egy autós felvezetést a 7.49-es vonathoz.

Ha adtok pár szó instrukciót, akkor abból már tudok gazdálkodni, ha nem, abból is tudok, csak több lesz a meglepi.

17-én, csütörtökön 18.11-kor érek be a vonattal SAÚH-re, onnantól rendelkezzetek velem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365288 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365276 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Ehhez kéne még megírni a forgatókönyvet, ne a nulladik napot töltsük el vele:

1. nap

ON csapatfoglalkozás:

* séta a környéken - "bolyongás"
* eltévedés, névtelen, emléktelen elveszés
* pl. 15 perc néma csöndben, ilyesmi

Megtalálják a Ligetet (ami az egész tábor területe)

* találkoznak egymással (megbeszélve, h pl. 9-kor kezdünk, addig mindenki érjen vissza a csapatával)
* kikészítve tűzrakás, csak meg kell gyújtani, és akkor megjelennek a szellemek. zene, megminden.
* fények: mécsesek, de ezúttal színesek mondjuk.

A szellemek megmondják a tutit:

* mi szellemek vagyunk, szasztok, hát ti?
* csapvezek: mi mink vagyunk, de erről semmit nem tudunk.
* akkor pont jó helyen jártok, szerencsétek, h öreganyátoknak szólítottatok. ha maradtok, akkor visszanyerhetitek önmagatokat.
* de ehhez tessék megesküdni, hogy nem ontotok vért, meg ilyesmi, amíg a ligetben vagytok. ja, ha kimentek, elfelejtetek megint mindent. okés?
* csapvezek és csapatok: OOOKKKÉÉÉ.

Eskü: színes porok, akármi. zene. pátoszos szöveg. szép és megható.

* emlékőrök kihívása: szellemek mondják, h az alkotói munka teremt. A Világ is alkotásból bontakozott ki, múltatok is alkotásban ölthet újra testet. vagy valami ilyesmi. de ezt meg tanulni. emlék-őröknek eszükbe jut, h jé, és felajánlják szolgálatukat az egész tábor számára.
* rituálék magyarázata: mi így szoktuk, tehát ti is.

Aztán kötetlen tábortüzelés, ahogy gondoljátok.

Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365267 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

Gandalf írta: Ha kiszedjük a törp-gyűrűt, akkor megint írhatjuk át a questeket, nem, most már ezt ne variáljuk. Lesz így is bőven mit átírni!

megtárgyaljuk, van alternatívám.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365256 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
fél hétkor találkozunk amgwennel a Deákon a princess előtt, engem pl hívhattok érdeklődni, h hol vagyunk D:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365254 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Ha kiszedjük a törp-gyűrűt, akkor megint írhatjuk át a questeket, nem, most már ezt ne variáljuk. Lesz így is bőven mit átírni!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365201 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Dorwtól kaptam tételes listát a nemstandard módon érkező/távozó táborozókról, holnap kiegészítem azzal az infóval, hogy ki melyik csapatban van, majd filózhatunk, hogy ki miért fog sírni.

A kékhegység probléma megoldható, de én maradnék annál a verziónál, hogy belegosti menekültek. Így náluk lehetne pl a Nimphelos, viszont az egy érdekes kérdés, hogy akkor mi közük Szauronhoz, és hogy lehetett-e gyűrűjük. Eléggé úgy tűnik, hogy nem, de ez még nem annyira vészes dolog. Holnap nekiesünk.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365180 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
... és ha a lentiek nem lennének elegek, mint kiderítettem, a Másodkorban nem éltek törpök a Kékhegységben. Az Első körban itt volt Belegost és Nogrod, de azokat lerombolták, elnéptelenedtek. És csak a Harmadkorban népesíti be ismét... Durin népe.

Javaslatok eme probléma kiküszöbölése ügyében:
- A törp uzbad a Gyűrűjével titokban az üres törp-csarnokoba költözött, és csak Annatar tudott róluk, így jutottak oda a khazad-dúmiak (akiket nem szabad móriaiaknak hívni, mert az a harmadkori tünde név). Ők is akor Durin-ivadékok és fan fiction-nép.
- A követek levele nem szólhat nekik, csak a lindoniaknak.

Még egy ilyen bakit találok a keretjátékban, és én nem tom, mit csinálok...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365172 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

Ery írta: Terveim szerint 19-én a 13:49-es vonattal megyek majd, mert arról nem kell átszállni.

Akárhogy is számolom, a júli 19. az a 8. nap........
Tolni kell a halálát 2 nappal.

Jah, és ő úgy tudja (de kérdezzünk utána) hogy aznap Rodarth is lelép vele együtt az edzőtáborba, így az ő szálát is módosítanunk kell.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365159 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Megvendégelés akkoris "pohárnokság jellegű", ha komolyabban kell venni. :D Na jó, akkor nyomassák nyugodtan.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365158 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Ringék nyugodtan pohárnokoskodhatnak, mi mondtuk nekik anno, hogy a pohárnokság opcionális. Én a megvendégelést a pohárnokságánál vmi komolyabnak képzeltem el, de ha akarjátok, finomíthatunk még rajta.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365156 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
a questek jelenlegi állapota szerint pár csapatnak lesz "pohárnokság jellegű" questje (ez még változhat). mennyire akarjuk, hogy emellett saját pohárnokságokat is akarjanak művelni? ring készíti erre a csapatát épp lelkileg, és nagyon ötletel, pedig pont a másik törpcsapatnak szántunk ilyesmit.

ja és tessék a kérdéseim mellé odahalózni a k nagy work_in_progress logót, és lehetőleg nem rögtön lebaszni ringet, hogy mit önállóskodik, meg ilyenek. csak egy kérdés.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365140 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Oké, akkor az lenne a legjobb, ha a leányok a belvárosban találkoznának, ahol csatlakozni tudok hozzájuk té egyenlő randomkor.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365137 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Hát, én legeslegkorábban 19:30-ra érek a lajosutcába. De onnantól mindenképpen szeretnék csatlakozni. :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365065 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Mint azt többekkel már megosztottam, kedd délelőtt demóznunk kell egy ügyfélnek, és addigra demózhatóra kell hozni a szájtját. Sajnos ez azt jelenti, hogy tökéletesen random, hogy mikor tudok felállni a munkahelyemről. Nagyon hajtok, hogy időben le tudjak lépni, de semmi garancia nincs, hogy ez menni fog. Ettől függetlenül zsír lenne, ha nem miattam állna a dolog. :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365049 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Mi Angwennel mindenképpen konzultálunk hétfőn, tudunk menni hányra a Lajos utcába, vagy máshova beszéljük meg a találkozót? :D (rugalmas vagyok a részemről de, ha csak 8 körül tudnánk ott kezdeni, akkor beülnénk máshova)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364809 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

fqqdk írta: lajosalvást tényleg komolyan kérdem ám.

Meglássuk még.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364805 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
upsz. akkor reménykedem, hogy ne tolódjon el a hétfőm. ha ötkor el tudnék jönni, akkor le tudnám zavarni szozsékkal az avatást, és folytathatnánk a többivel. lajosalvást tényleg komolyan kérdem ám.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364801 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Efkú, keddtől este 21 óráig dolgozom, hétfőn végzek csak 19-kor. Ezt írtam mailban is.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364798 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
elvileg hétfőn talok szozsival meg talán cuéval is avatásügyben, ezzel csak a gáz, hogy kedden délelőtt demózunk melóhelyen, szal lehet, hogy nem tudok elszabadulni.
Kedden cdsaládi programom van, de lehet hogy nem tart sokáig, majd igyekszem úgy intézni, hogy mondjuk nyolctól ráérjek, G úgyis csak félnyolctól ér rá. Olyat lehetne esetleg, hogy Lajosban aludni, hogy sokáig toljuk? Viszek energiaitalt, meg hajlandó vagyok állni a kaját.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364747 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
okké, ezen már én is gondolkodtam, h beépítjük az ötleteket.

időpontot minél többet, ma még úgyis beszélek emberekkel, megminden.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére