Tábori keretjáték

Több
16 éve 1 hete #358244 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358231 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Háromnegyed 7 Nyugati aluljáró, ahol be kéne menni a mozgólépcsőhöz. Többieknek szólok, h. jöjjenek, ha tudnak.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358230 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

fqqdk írta: Félhét az teljesen jó a Dózsánál, bár alkalmas helyet nem tudok a környéken, ami alapvetően nem egy jó jel, tekintve, hogy abban a kerületben azért elég ismerős vagyok :D DD

Én inkább javasolnám a Nyugatit háromnegyedkor, oda könnyebben eljutok vonattal, később kényelmesebb onnan hazamenni mindhármunknak, és kulturáltabb környék is, értsd: könnyebben találunk alkalmas kocs.. teázót. Potala pl?

Mekkora esély van arra, hogy esetleg Leguán meg Dreamer is jöjjön?


Drímőrt meg ő kérdezni időben :D Ádámról nem tudom.

Oké, akkor háromnegyed7kb a Nyugatinál? Ott lenn az aluljáróban?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358227 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Félhét az teljesen jó a Dózsánál, bár alkalmas helyet nem tudok a környéken, ami alapvetően nem egy jó jel, tekintve, hogy abban a kerületben azért elég ismerős vagyok :D DD

Én inkább javasolnám a Nyugatit háromnegyedkor, oda könnyebben eljutok vonattal, később kényelmesebb onnan hazamenni mindhármunknak, és kulturáltabb környék is, értsd: könnyebben találunk alkalmas kocs.. teázót. Potala pl?

Mekkora esély van arra, hogy esetleg Leguán meg Dreamer is jöjjön?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete #358221 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Akkor talizunk fél hétkor (bár efkúnak többet kell utaznia, háromnegyed?) a Dózsa György úti metrómegállónál, és majd beülünk valahova a környéken, hm?
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #358178 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
én félhétig a Dózsa György útnál, utána ráérek bármeddig.

szal, hol és mikor találkozunk?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #358155 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Hétfő. Hatig melózom. Javasoljatok helyszínt.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #358115 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Támogatva.

Nekem jó ez a hétvége, hétfő este 17-től, szerda este 17-től.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #358103 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
izé, azért kéne valamikor már kitalálnunk a dolgokat :P egy estét be tudok vállalni, de többet nem nagyon, mert rettenetesen elcsúsztam a diplomatervezéssel. :pánikol egy kicsit:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357764 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
nna, összeülés szempontjából a délelőttök nekem is kiesnek, lévén munkába álltam (megint). de azért majd ötletelek :D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357746 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Efkú, végül nem lesz semmilyen találkozó, megvárjuk gillz felvételijét és majd utána ülünk össze.
Addig is házi feladat mindannyiunknak valami pöpec kis befejezést, végkifejletet találni a tábornak, mind keretjáték-, mind program szintjén, illetve együtt a kettőt! :idea:
És ha ez megvan, utána megnézhetjük, milyen ívet kell leírniuk a csapatoknak, hogy a kezdetektől eljussanak oda.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357743 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Szíváshegyek, hülgyekurak. Egyelőre semmi fiksz. :( Lécci ötleteljetek nélkülem, hogy mire odakerülünk, hogy tényleg találkozunk, legyen valami, amibe belepofázhatok. :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357614 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

gillz írta:

Gandalf írta:

fqqdk írta: találkozójavaslatok?


Délelőtt érek rá minden hétköznap, mert most végig délutános leszek. Vagy késő este (kilenckor végzek a Népligetnél)...


én egyelőre ráérek délelőttönként :)


Zsír! 8)

Efkú?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357605 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

Gandalf írta:

fqqdk írta: találkozójavaslatok?


Délelőtt érek rá minden hétköznap, mert most végig délutános leszek. Vagy késő este (kilenckor végzek a Népligetnél)...


én egyelőre ráérek délelőttönként :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357604 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

fqqdk írta: találkozójavaslatok?


Délelőtt érek rá minden hétköznap, mert most végig délutános leszek. Vagy késő este (kilenckor végzek a Népligetnél)...
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357603 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
találkozójavaslatok?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357597 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
jaa, értem. Mondjuk a faültetés szvsz azért közösségi munka tud lenn, ha odaférnek mindnyájan valahogy a feladathoz. Nyilván a küldetések többségének csapatosnak kell lennie, hogy együtt dolgozzanak.
Azt szvsz a csapvezek is is kiszabhatják maguknak, h legyen "kötelező" performansz :D És igazából abban is bennevagyok, h eldöntsék a színeiket, meg azt, h csapatpólójuk legyen-e. Szvsz mi akkor döntsünk ezekben, ha megkérnek rá, mer' ők nem tudnak.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357587 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Konkrétan Brandir mondta, hogy speciel egy fa elültetése nem épít közösséget, ahogyan az sem, hogy mondjuk egy tárgy megkeresésénél egyik megy ebbe az irányba, másik meg abba... olyan feladatokat szeretne, ahol "kénytelenek" csapatként együttműködni. Vagy egy darab esti csapatperformanszt (teljes létszámal) tegyünk kötelezővé.

A másik kérdésedre: sokan furának érzik, hogy "csak" játszadozniuk kell abban a kevés időben az elején, meg megbeszélni az aznapot. Szerintem az infogyűjtést kell majd konkretizálni, vagy nemtom.... :roll:
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357586 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
sorjában :)

Konkrét közösségépítő cselekvést akarnak, csak és kizárólag olyan questeket a csapatoknak, amelyekben minden csapattag aktívan részt tud venni és ténylegesen közösségépítő. Ezeket minél hamarabb elkezdeni.


szvsz nyugodtan kitalálhatunk kis küldetéseket is, hátha lesz a csapatoknak olyan emberük, akit el akarnak küldeni egy fél órára :twisted: a ténylegesen közösségépítő dolgokon meg mi a toszt értettek?

- Valami keretjátékos aktivitást a rendi időszakban a csapatoknak is.

mmint azon túl, hogy nyilván gyűjtik az infót, és reggel-este megbeszélik keretjátékon belül?

utolsó nap:
ja. még ki kell találni :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357561 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Efkú, offolnod neked sem szabad, ezért kiszedtem a nyelvnyújtogatásodat.

Holnap csinálunk havi beosztást és kiderül, mikor érek rá.

Mai képzés keretjátékos vetületéről annyit, hogy kijöttek a koncepciók hiányosságai, és néhányan keselyűként vetették rá magukat. :lol:

Szóval:
- Már nem csak a rendvezek, de a csapvezek is igényelnének komoly mankót tőlünk, hogy tudják, miből indulhatnak ki, hogy fejlődik a népcsoportjuk története és sorsa, hova kell eljutniuk és mit kell csinálniuk.
- Konkrét közösségépítő cselekvést akarnak, csak és kizárólag olyan questeket a csapatoknak, amelyekben minden csapattag aktívan részt tud venni és ténylegesen közösségépítő. Ezeket minél hamarabb elkezdeni.
- Valami keretjátékos aktivitást a rendi időszakban a csapatoknak is.
- A tábor lezárása nagyon érzékeny pont. Ugyanazt mondták egyébként, amit én is szteretnék: a tábor vége ne hent legyen, hanem katarktikus feloldás és közösségi élmény. Ha a 9. napon a csapatelőadás során derülnek ki az utolsó konfliktusszálak, ráadásul pont vacsora előtt, akkor erre nehezebb lesz megoldást találni. Azt javasolják, 9. napon új konfliktus már ne legyen, a 8. nap legyen az utolsó mlehetőség ilyesmire, a kilencedik napon egységes Tábort kellene formázni az előadásokkal. Ami nehéz lesz, ha egyes csapatok csak az előadásban árulják el, hogy ők voltak a mocskok a szomszéd csapattal... Megkérdőjelezték, elég lesz-e feloldásnak az az előadás, amley pont ezeket a szemétkedéseket hozzák újra (vagy először) felszínre.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #357557 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Valami ilyesmi. Időszerű lenne talni és okoskodni valamit. Ezen a héten még szivornya van a melóbban, de elvileg holnap hattól és kedden fél nyolctól ráérek (kedden esetleg hamarabb is). Milyen volt a fejtágítás?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hete #357509 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Próbáltam összeszedni, melyik csapatnak melyik D&D-s jellemet adtuk a legutóbbi táborfőszervezői megbeszélésen, de nem mindegyiknél rémlett biztosan:

Törvényes jó: Hűséges númenoriak?
Semleges jó: Eregioni tündék?
Kaotikus jó: Lindolni tündék?

Törvényes semleges: Kékhegység-beli törpök?
Teljesen Semleges: Sötét-tündék?
Kaotikus semleges: Erdei emberek?

Törvényes gonosz: Fekete númenoriak?
Semleges gonosz: Móriai törpök?
Kaotikus gonosz: Ember kalózok?

Így volt valahogy?
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #357281 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Efkú, olyannyira, hogy fel is használtam a jelentkezési laphoz! :P

Szombaton összedobtam az első előzetest, kicsit amatőr, kicsit rövid, de első hangulatteremtőnek jó lesz szerintem:


Holnap berakom a linkjét a topicba.
Ha majd lesz egy kis időnk, Ulmoval összedobunk egy profi és normálisabb előzetest is az eredeti tervek szerint (Ideglelés, saját felvételek, stb.)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #357057 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Remélem tetszik az új aláírásom :D DDd

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #356463 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #356462 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Priviztem Alcarral, és lefordításra került a tábor szállóigéje. A "sírni fogtok" úgy hangzik pontosan, hogy "nyénuvalte", de akkor már inkább a másik verziót favorizálom, ami az aláírásomban is látható, és azt jelenti, hogy "keserű könnyeitek fognak hullani" :D

Szorri az offért :)

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #356166 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Ulmoval nem tudtunk összeülni MTTT előtt, ezért húsvét előtt nem lesz trailer. A jó hír ebben az, hogy így lehetőségünk lesz egy igényesebb munkát kiadnunk a kezünkből.

Ery közölte, hogy nem vállal semmilyen NPC-szerepet.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #356003 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték

Gandalf írta: Kinek lenne jó az időpont és kinek van normális vágóprogramja?


Beszéltem Ulmo-val, ő rendelkezik eme fontos programmal és szívesen megcsinálja neked, csak az vágásra szoruló anyagot és a koncepciót kéri. Fordulj hozzá bizalommal! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355989 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Vasárnap Lassisztikus versestalin leszek, nekem off. Vágóprogim nincs. Ötleteim lesznek, ha katalizáltok.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355987 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori keretjáték
Trailer-ügyben:
Vasárnap délelőtt és kora délután (olyan 3-ig) ráérek, ez alatt szerintetek össze lehet dobni (természetesen hozott anyagokkal csak) az első, teaser-trailert? Kinek lenne jó az időpont és kinek van normális vágóprogramja?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.201 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére