Csapatok

Több
15 éve 8 hónapja #364006 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: Ákoskának van valami elérhetősége? Nagyon jó lenne ha tudná, hogy hoznia kell magával egy fehér pólót...


Az anyukája mail címe: ildikukacbkf.at
Tel.szám: 00-43-699-11441111

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364005 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Csapatok

Esgal írta: Szolgálati cucc:

Ulmo, nimdorc most szólt, hogy nem látja Mírrand nevét ratzka csoportjában. Ez miből adódik? Nézzetek utána, kérlek.

Kösz!


Pótoltam a hiányosságot. De azért lenne egy kérésem: ne xy szóljon, hogy z talált valami poblémát, hanem z legyen már kedves, és értesítsen. Így egy kicsit gyorsabb az információáramlás.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363974 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
Szolgálati cucc:

Ulmo, nimdorc most szólt, hogy nem látja Mírrand nevét ratzka csoportjában. Ez miből adódik? Nézzetek utána, kérlek.

Kösz!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363971 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Mi vagy lila, vagy sötétzölden lila, vagy zölden fekete minta.....úgyérzem zavaztatok. :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363967 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Ulmo, köszi :)

Rabyn írta: Ákoskának van valami elérhetősége? Nagyon jó lenne ha tudná, hogy hoznia kell magával egy fehér pólót...


Ádámnak szerintem megvan. Mmint Ákoska elérhetősége.

Színek: nálam eddig összesen 5 ember szólt hozzá, szóval tökjó h. a többségnek már van színe 8O azért ne stipi-stopi rendszer legyen sztem, attól h. néhány csapatnak jobb a nethozzáférése :idea: (pl. ha van egy alapszín amit többen akarnak, akkor ahhoz mindkét csapat válasszon másikat)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363943 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Az enyémek teljesen kattantak:DDD De ez várható volt:))

Mi továbbra is ződek vagyunk mint a fa lombja:)

Ákoskának van valami elérhetősége? Nagyon jó lenne ha tudná, hogy hoznia kell magával egy fehér pólót...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363942 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok

Orsie / Fraktál írta: a mi csapatunk (Esgalé) valószínűleg fekete-ezüst vagy fekete-kék kombóban gondolkodik.


Szerintem fekete-ezüst lesz az... de még megvárjuk a végét, holnap összesítek.

FélOFF: Imádom a csapatom :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363934 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Csapatok
Gumipókék...a piros-piros színben gondolkodnak. VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!!!!!!!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363918 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Csapatok
Fehér, mert mi vagyunk a jófiúk.

Közös utazásra én is jövök (asszem). Van olyan opció, hogy az 50%-okat szétdobjuk a "felnőttek" között?

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363913 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: Na, egyeztettem Ratzcal meg a lányokkal, és négyünk egybehangzó álláspontja szerint szeretnénk egy Nibeniel-Caladril cserét. Kérek tábvezi bólogatást hogy szólhassak Ulmónak (kaptok mailt is mert tegnap Ratz megírta, csak akkor még nem értük el az egyik érintettet).

szerk. közben Gillz emailben bólogatott, szóval Ulmó ha itt látod előbb, tudj róla :) és előre is köszi a cserét a lányok nevében is :)


Csere kész.

Ha valamelyik csapvez szeretne változtatni a fóruma (amiben a topicjai vannak) nevén, szóljon nekem.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363911 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Orsie / Fraktál írta: a mi csapatunk (Esgalé) valószínűleg fekete-ezüst vagy fekete-kék kombóban gondolkodik.

Caladril remélem akkor csak csapatot vált, mivel a Krónikás rendi topicban már megszólalt és én meg lelkesen üdvözöltem.


rendváltásról szó sem volt ;) azt mondta h. a rendje már tetszik neki, csak elsőre volt csalódott, de ki nem az elsőre :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363899 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Csapatok
a mi csapatunk (Esgalé) valószínűleg fekete-ezüst vagy fekete-kék kombóban gondolkodik.

Caladril remélem akkor csak csapatot vált, mivel a Krónikás rendi topicban már megszólalt és én meg lelkesen üdvözöltem.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363887 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Külön, mert tökmás: csapveztársak, ha valaki jut valamire a csapatszín ügyében, írja be ide, hogy tudjuk mi "foglalt"/alku tárgya már!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363816 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Na, egyeztettem Ratzcal meg a lányokkal, és négyünk egybehangzó álláspontja szerint szeretnénk egy Nibeniel-Caladril cserét. Kérek tábvezi bólogatást hogy szólhassak Ulmónak (kaptok mailt is mert tegnap Ratz megírta, csak akkor még nem értük el az egyik érintettet).

szerk. közben Gillz emailben bólogatott, szóval Ulmó ha itt látod előbb, tudj róla :) és előre is köszi a cserét a lányok nevében is :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363589 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Csapatok
Lau: hozzátok más kerül ;)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363586 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Csapatok

Laurelen írta: láttam valami friss husit a nyílt topicban, ő esetleg kerülhetne a csapatunkba, mert hogy elég kevesen lettünk....hm?


Isilrohir a velünk párhuzamos gimis osztály ofőjének a fia, én szerveztem be, mert nemrég összefutottunk (hah pár hónapja no), és nagyon érdeklődött... Nekem konkrétan írta, hogy naaagggyon várja a tábort :D viszont esélyes, h rajtam kívül senkit nem ismer.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363564 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Celebrom írta: Nekem a csapatnévre felvetették az éjsötét tündék nevet, tanácsos ezt választanunk (mivel sötét tündék vagyunk titokban)???
Amúgy hogy próbáljunk készülni topicban a táborra, úgyértem csapatszimbólum vagy "politikai nézet" ha nem tudunk semmit (ebben azért különbözik az eddigi táboroktól {vélemény}).

Csapatnévvel még várjunk, hátha akad más, jobb név is. :wink: Ki tudja? Ha nagyon nem lesz más javaslat, ráérünk ezen finomítani.

Csapatszimbólum tekintetében nyugodtan eresszék ki kreativitásukat a népek, nem kell félteni őket. :)

"Politikai nézetetek" nincsen, jelen pillanatban nincs is rá szükségetek (majd a tábor utsó 2-3 napjára, amikor esetleg kellhet, akkor kialakul). Nem is tudjátok, mik zajlanak körülöttetek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363563 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Nekem a csapatnévre felvetették az éjsötét tündék nevet, tanácsos ezt választanunk (mivel sötét tündék vagyunk titokban)???
Amúgy hogy próbáljunk készülni topicban a táborra, úgyértem csapatszimbólum vagy "politikai nézet" ha nem tudunk semmit (ebben azért különbözik az eddigi táboroktól {vélemény}).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363556 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Természetesen Brandir is látja mindegyik csapattopicot, hogy felügyeljen Titeket. :)

Isilrohir, vagy ki? Jah, elég esélyes, hogy Hozzátok kerül. :wink:

Pár dolgot szeretnék még tisztázni a Homállyal kapcs. FONTOS!

- A Homály tulajdonképpen nem kitöröl, hanem leárnyékol bizonyos dolgokat az emlékek közül.
- Mivel ez egy "természetfölötti" jellegű dolog (Szauron vagy a Bosziúr "will"-jéből fakadóan), tud kellően szelekíven hatni, hogy teljesen elfelejtsétek: 1. Kik vagytok, 2. Hol vagytok, 3. Mikor vagytok, 4. Mi történt veletek, 5. Mi volt a fajotok történelme anno, 5. Világtörténelmi ismereteiteket.
- Ami a népetek tágabb értelemben vett kultúráját illeti, abból is csak azok a töredékek maradtak meg, amelyekre az Emlék-őrök emlékeznek. Nagyon homályosan emlékeztek rá, hogy kb. mit jelenthet törpnek, tündének vagy embernek lenni, de konkrétumokkal nem igazán tudjátok körülírni, ez amolyan érzésként, benyomásként maradt meg.
- A Homály nem egy egyszeri alkalom volt, hanem egy tartós állapot. Valakinek évekig, valaknek évtizedekig, valakinek évszázadokig, valakinek évezredekig. Ebből az következik, hogy a bolyongásotok történetét se tudjátok megjegyezni rendesen, képek és hangulatok, bevillanó érzések egybemosódó folyamata számotokra a vándorút, amely olyan, mintha egy állandósult élethelyzet lenne. Azonban: ahogy egyre inkább közeledtek a Szent Ligethez, annál tisztábban maradnak meg ezek az emlékképek a bolyongásról, és majd odaérve szabadultok meg teljesen ettől az állapottól.
- A táborban már csak a múltatokat és régi tudásotokat fedi Homály, a tábor eseményei során nem felejtetek el semmit.
- A csapatsztorikat emlék-foszlányok kiérdemlésével kaphatjátok vissza, de egyéb történelmi és kulturális tudásotok felidézése automatikus lesz majd a reggeli rituálék során, amiken is a Szellemek segítségével folyamatosan felidézitek ezeket.

Ha még eszembe jut vmi, akkor folyt. köv.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363458 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Csapatok
juhé csapattopic :D cool!
brandir, irjá' bele!


láttam valami friss husit a nyílt topicban, ő esetleg kerülhetne a csapatunkba, mert hogy elég kevesen lettünk....hm?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363452 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Csapatok
Szolgálati közlemény

Gondolom, mindenki észrevette, hogy megnyíltak a csapattopicok, lehet kezdeni a szervezkedést. Ha valaki egynél több csapattopicot (nem rendit!) lát, az azonnal szóljon nekem.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363430 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Mivel nem nagyon ismerjük őket, nem tudom, mennyiben befolyásolná a csapatok jellegét ez a csere.

Beszéljétek meg egymás között Ratzkhával és velük is, aztán szóljatok, mit döntöttetek!

(Caladril-ről éppen most esett szó a zárt rendi topicban)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Jé tényleg :P sorry ennyire gondolkozóképes nem voltam :mrgreen:

Más, a következő privit kaptam és írtam:

Kincső (Thilanna írta:

Nibeniel írta: Szia!
Bocs, hogy neked írok, de mint újdonsült csapvezünk asszem te tudsz segíteni. Arról lenne szó, hogy Ingweával és Caladrillal azt írtuk a jellapra, hogy ha ez megoldható, akkor kerüljünk hárman egy csapatba, ha nem, akkor meg mindegy. Megértem, hogy nem könnyű dolog a csapatokba beosztani az emberkéket, de lehetne arról szó, hogy engem és Caladrilt kicseréljenek? Ugyanis ő már eleve nem az elsőnek megjelölt rendjébe került, és nagyon reménykedett benne, hogy akkor legalább velünk egy csapatban lesz, nem csupa "idegen" között. Nem szeretném, ha ő emiatt teljesen elvesztené a lelkesedését, nekem viszont mindegy, hogy hova kerülök. :wink: Úgyhogy, ha lehetséges, légyszi cseréljetek ki Caladrillal.
Előre is köszi!

Nibeniel



Szia!
Megkérdezem a tábvezeket, hogy mit lehet tenni, de két megjegyzést fűznék hozzá: úgy tudom, hogy rajta volt a jellapon is, hogy csak a kölcsönös jelölések számítanak (pont azért, mert tavaly sokan próbálkoztak a körbejelölésekkel), másrészt ahová Caladril került, ott is van két TLV-s, Náda és Takács Bálint, meg persze más jófej csapattársak, úgyhogy biztos jól érezné magát! ;) Persze, ilyenkor először csalódott az ember, pl. 2003-ban az én tesóm is, aki akkor 12 éves volt, sírt első nap amikor kiderült h. nem olyan csapatba került ahova szeretett volna, de pár nap múlva úgy érezte, hogy övék a legjobb csapat! :)
Mindazonáltal előterjesztem a kérést, nagyon jófej Tőled hogy kész vagy erre a barátnődért ;)
puszi,
kincső


Beszéljek-é ezzel a Caladril lányzóval is, hogy békéljen meg, vagy cseréljük ki így őket?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363420 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta:

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: A franc ezt bebuktam... :P nem lehet hogy találjunk egy teljesen elhagyatott fogadót? Légyszilégyszilégyszi... 8)

Írd le ide és majd meglátjuk.


Hát az eredeti ötletem az volt, h. a kül. topicok a fogadó kül. részei (pl. Ivó&társalgó - Beszélgetések, Titkos tárgyaló - Előkészületek, Álomszoba - Bemutatkozások /OUT/; szal vmi ilyesmi), de bele sem gondoltam h. akkor idegenekkel találkozunk, mert nem az lett volna a lényeg. Aztán most arra gondoltam, h. ha egy elhagyott útszéli fogadó, akkor nincs gond azzal h. találkoznánk vkivel mert nem... :P

Ez megoldható fogadó nélkül is, pl.:
Tábortűz (beszélgetések), Útközben (előkészületek), Álomképek (bemutatkozás), vagy valami hasonló formában. :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363416 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Celebrom írta: Az mikor fog kiderülni a mezei táborozók számára, hogy miért nincs emlékük?

A tábor során valamikor, attól is függ, milyen ütemben szerzik meg az emlék-foszlányokat. Ez is része a kirakandó sztorinak.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363414 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Az mikor fog kiderülni a mezei táborozók számára, hogy miért nincs emlékük?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363395 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: A franc ezt bebuktam... :P nem lehet hogy találjunk egy teljesen elhagyatott fogadót? Légyszilégyszilégyszi... 8)

Írd le ide és majd meglátjuk.


Hát az eredeti ötletem az volt, h. a kül. topicok a fogadó kül. részei (pl. Ivó&társalgó - Beszélgetések, Titkos tárgyaló - Előkészületek, Álomszoba - Bemutatkozások /OUT/; szal vmi ilyesmi), de bele sem gondoltam h. akkor idegenekkel találkozunk, mert nem az lett volna a lényeg. Aztán most arra gondoltam, h. ha egy elhagyott útszéli fogadó, akkor nincs gond azzal h. találkoznánk vkivel mert nem... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363391 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: A franc ezt bebuktam... :P nem lehet hogy találjunk egy teljesen elhagyatott fogadót? Légyszilégyszilégyszi... 8)

Írd le ide és majd meglátjuk.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363390 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
A franc ezt bebuktam... :P nem lehet hogy találjunk egy teljesen elhagyatott fogadót? Légyszilégyszilégyszi... 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363368 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Magáról a bolyongásról lehet IN-es dolgokat írni, ha azok nem árulnak el semmit arról, hogy hol vagytok és mikor. :P
Hasonló jelleggel ahhoz, amit a táboros levélben írtam.
A tábor a Ligetbe érkezéssel fog elkezdődni, ergo a Liget megtalálását még ne írjátok le, az majd élő történés lesz!

Ja egen, a bolyongás legeleje is még elég homályos, azért, hogy ne derülhessen ki a homályba kerülés mikéntje és helyszíne. Arra emlékeztem, hogy ismeretlen tájakon bolyongtok, és ha messziről bármilyen nép (akár ember, törp vagy tünde) meglát titeket, inkább óvatosan és félve elbújik előletek (senki nem áll szóba veletek, még közel sem enged titeket magához, mivel valami baljóslatú atmoszféra leng körül titeket). A civilizált településeket elkerülitek, semmilyen tényleges információt nem kaphattok arról, hol jártok éppen, se arról, mennyi idje bolyongtok.

A csapattopicokba irandó IN-es leírások kizárólag HANGULATKELTŐ dolgok legyenek, mindenféle lényeges infók nélkül! Az ügyes kérdéseket még ügyesebben kerüljétek ki. :wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.448 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére