Csapatok

Több
15 éve 10 hónapja #361294 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361293 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Csapatok
Akkor beszélj majd te is az anyukájával, Angwen, mindenképpen.

Szerintem nem kell ennyire óvni a srácot, ha rendben van az infó a 8 óráról, hiszen 11-kor takarodó, ébresztő 7-kor.

Mondjuk éjszakai túrára ne menjen, de én azért azt furcsállom, hogy így óvjátok a rendektől. Legalább jelölte a bölcseket harmadiknak?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361291 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok
A magam részéről nem látom akadályát, hogy bevállaljam.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361289 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Mielőtt még nagyon belemennétek a csapatszínekbe, még valami:

A Cdking nevű srác (Kovács Ádám a polgári neve, ha minden igaz), aki Ery TLV-s csapatából jött, narkolepsziában vagy valamilyen más alvászavarban szenved. Édesanyja üzente nekünk (jellapján nem írta a srác), hogy a fiúnak 8 órát kell aludnia minden nap, különben napközben bármikor elaludhat, akármilyen tevékenység közben (lásd: Kontroll c. film), vagy esetenként alvajárhat. Ez mondjuk az esti programokat tekintve elég problematikus lesz, de majd kitalálunk valamit rá.

A Bölcsek rendjébe került (első helyen a kirándulókat, második helyen a harcosokat írta, de mindkettő kockázatos lenne), mert ott okozna a legkevesebb bajt az elalvása.

De. Nem akarjuk akármelyik csapatba csak úgy berakni. Szükségünk lenne egy gyakorlott, bevállalós csapvezre, aki tényleg oda tud figyelni rá, nem ijed meg a váratlan reakcióktól, valamint ügyel arra, hogy a lehetőségekhez mérten korán lefeküdjön, később kelljen és a délutáni sziesztában feltétlenül aludjon!

Kik azok közületek, akik felelősséget vállalnának érte?
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361267 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Csapatok

fqqdk írta:

sebcsaba írta:

Esgal írta: a kékhegységi dolgok miatt értelemszerűen a kéket favorizálnám.

Miféle kékhegység? Miféle kék? Egyáltalán, mi az hogy kék? Te honnan emlékszel ilyen szóra?

hehehe, végre, erre várok mióta :D hát mégis mit ér a fránya színlátásotok, ha nem emlékeztek a színek nevére? Háháháhá.

valahonnét erősen rémlik olyan szín, mint az ég.. de nem tudom honnét.. valami emléket őrzök róla :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361264 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok

sebcsaba írta:

Esgal írta: a kékhegységi dolgok miatt értelemszerűen a kéket favorizálnám.

Miféle kékhegység? Miféle kék? Egyáltalán, mi az hogy kék? Te honnan emlékszel ilyen szóra?

hehehe, végre, erre várok mióta :D hát mégis mit ér a fránya színlátásotok, ha nem emlékeztek a színek nevére? Háháháhá.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361261 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Csapatok

Esgal írta: a kékhegységi dolgok miatt értelemszerűen a kéket favorizálnám.

Miféle kékhegység? Miféle kék? Egyáltalán, mi az hogy kék? Te honnan emlékszel ilyen szóra?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361217 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok
Titkolózás. A mi nemes népünk belső dolgai nem valóak az avatatatlanok számára.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361214 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
amugy ha a tábor lényege pont a homááály akkor maradjnak csak homályban a csapatok egymás előtt:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361168 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
Szerintem is titkolózzunk. Kincsővel és Celebrommal tartok.

Csapatszíneket illetően meg, ha esetleg Rabynon kívül mást is érdekel, a kékhegységi dolgok miatt értelemszerűen a kéket favorizálnám. Árnyalatról beszélhetünk.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361119 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
1et értek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361116 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Én nem titkolódzásnak nevezném, de mivel egymás számára ismeretlenként érkezünk a táborba, örülnék ha nem látnánk egymás topicját. Szerencsés esetben a csapattopic használható némi előzetes közösségépítésre, amihez pedig szükséges némi családias légkör, és nem az hogy 120 ember látja amiket írunk. Meg ha egymással párhuzamosan két csapatban is ugyanaz az ötlet merül fel, pl. hogy legyen csapatnyaklánc, akkor ha látjuk egymásét akkor óhatatlanul is felmerül a vádaskodás hogy a másik "koppintott"... szóval szerintem jobb ha nem látjuk egymást mi csapatok, de ha leszavaz a többi csapvez természetesen meghajlok a köz akarata előtt. :)

És van olyan rendvez, aki nem szeretné, hogy csapvezként csak egy alkalommal "benézzünk" a rendi foglalkozására?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361115 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: Ezek szerint ha én úgy döntök (mint tavaly) hogy inkább alszom,akkor megtehetem majd?

Igen.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361114 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Ezek szerint ha én úgy döntök (mint tavaly) hogy inkább alszom,akkor megtehetem majd?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361113 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
A mai rendi megbeszélésen a csapatokat két kérdéskör kapcsán érintettük.

Az egyik:
- Rendi beosztásnál komoly problémát jelentett, hogy az amúgy is túljelentkezéses csapatokba rengeteg csapvez került, pl. a táncosokat jelölte első helyen a 9 csapvezből 4!
Ezért azt találtuk ki, ne foglalják a helyeket a mezei táborozók elől: a csapvezek NEM számítanak bele a létszámkorlátba, ők mehetnek a létszámon felül oda, ahova szeretnének (nem kötelező rendbe menniük, ha nem akarnak, és kipróbálhatnak több rendet is, ha a rendvezek belemennek). Ergo minden csapvez odakerült, amit első helyen bejelölt.

A másik:
- A rendvezek úgy döntöttek, nem titkolóznak a fórumos topicjaikkal: minden táborozó láthatja majd az öszes rend topicját, de mindenki csak a maga rendi topicjába írhat. Kérdésként felmerül, Ti ezt hogyan szeretnétek, Ti is olvashatóvá teszitek a csapattopicokat mások számára (amúgy sajnos a fórum rendszere kis trüközéssel kijátszható, és aki akarta, minden évben meg tudta nézni a többi topicot...), vagy titkolóznátok?

Egyéb hír: jövő héten megcsináljuk a csapatbeosztást nektek, de utána még egy ideig titok marad a táborozók előtt, ahogy a rendeknél is várunk még a beosztás nyilvánosságrahozatalával.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361112 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Akar valamelyik csapvez rajtam kívül zöld lenni?:D

Tudom még messze van de beszéljükmeeg a szíínekeeet léééciiii:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360916 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Csapatok

Leguanember a Táborszervező-képzés topikban írta: :!: FELADAT: Szeretnék felkérni mindenkit, aki kedvet érez magában ehhez, hogy készüljön egy játékkal, rövid csapatfeladattal június 28-ára, és próbálja ki a játékot és saját magát annak levezénylésében. Leendő csapvez-rendvez párokat favorizálnám! Kérem priviben jelezni a szándékot mihamarabb, hogy tervezni tudjak. :!:


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360860 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Köfi:)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360836 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Ha sebcsaba rábólint, és az érintett rendvezek is, akkor tőlem...

Én bólintok, de nem vagyok illetékes. Szerintem ennyi megjár a csapvezeknek.

[size=9:25s2u9xp]Valamely eljövendő táborban érdekes kísérlet volna a rendeket "piaci alapon" szervezni az egész tábor számára...[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360817 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Ha sebcsaba rábólint, és az érintett rendvezek is, akkor tőlem...

(Nem kell ám egész nap a csapattagjaidat nézni folyamatosan! :P )


Ne félts Te engem, nem azért mondom mert csak a csapatom nyakán akarok lógni, de szvsz tényleg hasznos lehet tudni róluk :P Meg azzal mégsem érvelhetek hogy a különféle rendekbe szétszórt barátaimmal akarok lenni :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360815 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: Nem lehet olyat hogy hol ide - hol oda megyek? Rendvezek? :o :) (A csepűrágókról tudom hogy szívesen látnak "részidőben" is, a kézműves, kirándulás, bölcselkedés talán nem annyira egymásra épülő hogy ne lehetne benézni, és remélem hogy a tánc meg az ének sem... :) )

Már csak azért is, mert ha egy rendben vagyok akkor csak az abban a rendben lévő csapattagjaimat látom napközben, így meg többet... :P

Ha sebcsaba rábólint, és az érintett rendvezek is, akkor tőlem...

(Nem kell ám egész nap a csapattagjaidat nézni folyamatosan! :P )

Brandir, Te még arról sem nyilatkoztál, sátrazol vagy házban alszol!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360808 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Nem lehet olyat hogy hol ide - hol oda megyek? Rendvezek? :o :) (A csepűrágókról tudom hogy szívesen látnak "részidőben" is, a kézműves, kirándulás, bölcselkedés talán nem annyira egymásra épülő hogy ne lehetne benézni, és remélem hogy a tánc meg az ének sem... :) )

Már csak azért is, mert ha egy rendben vagyok akkor csak az abban a rendben lévő csapattagjaimat látom napközben, így meg többet... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360798 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Azon csapvezek, akik nem jelöltek be rendet maguknak naaaagy bőségzavarukban, de szeretnének rendbe kerülni, most tegyék meg eme kiegészítésüket! Köszönjük!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360446 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Angwen miért, HYN-ban is jópár új volt, és elég volt magadat add... ;)
Szerintem az egyik legfontosabb dolgunk h. hitelesek legyünk (=magunkat adjuk + higgyünk benne amit mondunk, csinálunk), és akkor már nem lehet nagy baj...

különben keressetek rá a guglival h. "TLV blog", kiadja pár versenyzőjét és viccesek :D (persze ha épp a blogol.hu is műxik)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360443 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Csapatok
hehehe. én örülök az újaknak. friss hús :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360442 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta:

Rabyn írta: Ja igazi kihívás lesz csapatot csiszolni belőlük. Már előre élvezem:DDD


Nemtom, szerintem újakból annyiban könnyebb h. ismeretleneknek nincsenek előítéletei a csapvezzel szemben (legalábbis nekem tavaly még biztosan probléma volt h. többen mondták, nem a képzésvezetők és még a döntés előtt, h. mivel 13éves korom óta ismernek furcsa belegondolni h. a csapvezük lehetek :P meg akárhányéves korban sokan szembesültünk már a problémával h. egy csomót változtunk de van, akikben még mindig az x évvel ezelőtti tulajdonságaink, hibáink élnek... :P ), másrészt sokkal hálásabbak ha befogadja őket a közösség. Az első tábor mindenkinek egy nagy élmény :) Míg akinek a többedik, az keresni fogja egy régebbi csapatban szerzett élményét az újban. :P Ami sose megy, nyilván, mert legfeljebb máshogy lesz jó :)


Ajjaj. Akkor nem lesz elég az imidzsemre építenem. Muszáj lesz valamit letennem az asztalra... :o

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360418 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: Ja igazi kihívás lesz csapatot csiszolni belőlük. Már előre élvezem:DDD


Nemtom, szerintem újakból annyiban könnyebb h. ismeretleneknek nincsenek előítéletei a csapvezzel szemben (legalábbis nekem tavaly még biztosan probléma volt h. többen mondták, nem a képzésvezetők és még a döntés előtt, h. mivel 13éves korom óta ismernek furcsa belegondolni h. a csapvezük lehetek :P meg akárhányéves korban sokan szembesültünk már a problémával h. egy csomót változtunk de van, akikben még mindig az x évvel ezelőtti tulajdonságaink, hibáink élnek... :P ), másrészt sokkal hálásabbak ha befogadja őket a közösség. Az első tábor mindenkinek egy nagy élmény :) Míg akinek a többedik, az keresni fogja egy régebbi csapatban szerzett élményét az újban. :P Ami sose megy, nyilván, mert legfeljebb máshogy lesz jó :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360412 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Ja igazi kihívás lesz csapatot csiszolni belőlük. Már előre élvezem:DDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360408 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Csapatok
húha de sok új van... 8O

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360395 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok

Gumipók írta:

Angwen írta: Nekem semmi kifogásom egy 3 fős csapat ellen! :twisted:


Fogadjunk, hogy tudnék olyan három embert mondani?? :twisted:


Látatlanban is meggyőztél! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére