Csapatok

Több
15 éve 10 hónapja #361471 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Angwen írta:

Gandalf írta: Ebben most a kölcsönös bejelölések is benne vannak (azok elsőbbséget élveznek a teszttel szemben).


Khm-khm! Akkor Alew mit keres Brandirnál, mikor egymást jelöltük? (Nem mintha ott nem lenne jó helyen, de azért mégis.)

Dreamer_KF írta: Alew azért nem került hozzád, mert a kedvezményezés egyoldalú volt, Alew "nem jelölt vissza". Első körben a kölcsönösséget vesszük alapul.

Amennyiben Brandírral le tudsz paktálni, akkor szólj, s a húspiac megnyílik és megkapod


Öhm, utánanéztem, pont fordítva: Angwen eredetileg nem jelölt senkit, hanem kérte a levelében külön, hogy utólag választhasson. Dani (Alew) Angwent jelölte. Angwen utólagos jelölésének viszont nem találtam meg még írásos nyomát...

Ettől függetlenül sorry a kavarásért, de a beosztás a leírott adatok alapján történt! :oops: Biztos vagyok benne, hogy valahogyan megoldható a csere! Elég sok "magányos" emberke van a csapatotokban, akik nincsenek kölcsönösen megjelölve.

Utólagos szerk.: Ha jól látom, a következő emberek jelölték a fekete númenoriaknál egymást: Hanna-Aeglos, Stara-Niph, Suhi-Rohin, a többiek önmagukban is mozgathatók! (De Brandir csapatának ugyanakkor lehet, hogy jót tenne Alew húzóereje...)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361470 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
A rózsaszínnel írt nevek a fiúk. :wink:

Ha olyasvalakit cserélnétek el, aki bejelölte a barátját és ő is visszajelölte, őt is kénytelenek lesztek vele együtt cserélgetni. Párokat együtt rakosgatunk.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361469 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Dreamer_KF írta: A csapatdarabunk írásában vett részt tevékenyen tavaly.


Meg a mesénkben!! :)
2005-ben meg Forostaros volt. Farsangon is volt... civilben meg iskolatársam, sőt hugom osztálytársa :) jó embered lesz szerintem is, picit figyelj rá mint emtétében járatlanabb emberkére, mert tavaly is tartott tőle hogy keveseket ismer, de feltalálja magát. ;)

Amúgy ittis: tecc a csapatom, meg az egész :)
(Vááá hogy tudom lejjebb tekerni a gugli csetablakot?! :oops: :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361466 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: Nekem idén megint bolond csapatom lesz:) De jó ez így.
Serrana az kicsoda?


Serrana tavaly velem volt kalózkodni, aranyos, és jóeszű csaj (Serrana/Taurin néven szokott itt publikálni).

A csapatdarabunk írásában vett részt tevékenyen tavaly.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361465 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Nekem idén megint bolond csapatom lesz:) De jó ez így.
Serrana az kicsoda?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361464 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Hm..nekem tesszik a csapatom, jó lesz, érzem.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361462 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Csapatok
Rabyn:

email ment

Mogy: privit írok mindjárt.

szerk.: vicces nézni, ahogyan Kincső és Celebrom is mustrálja a beosztást, de chatre válaszolni :D

Jobb felül: discuss menüpont?

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361461 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok

Dreamer_KF írta: Megoldva. Szeretek chatelni G-docson belül :)


Ezúton is kösz!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361460 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Csapatok
szándékosan nincs ehhez sem jogosultságom? meg a rendihez se? csak kérdem....

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361459 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Csapatok
Megoldva. Szeretek chatelni G-docson belül :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361458 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
emilben légyszi.... onnan meg is tudom nyitni. innen sose hagyja...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361457 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok

Dreamer_KF írta: Kedves Csapat!

Íme, a várva-várt csapatbeosztás:

spreadsheets.google.com/ccc?key=pWEvaWOaZnkNrtsgJmIfLUg&hl=en

Amennyiben valakinek nem felel meg pár ponton egy-két személy, az egyezzen meg valamelyik kollégával a cseréről, és azt EMAILEN közöljék a

emlek-vesztve@googlegroups.com

címen. Ekkor azt véleményezzük, és közöljük, hogy a csere végrehajtható-e. Ez leginkább az oda-visszajelölések függvénye.

Reméljük, mindenki megelégedésére történt a beosztás, minden kérdésre nyitottak vagyunk.

Angwen:

Alew azért nem került hozzád, mert a kedvezményezés egyoldalú volt, Alew "nem jelölt vissza". Első körben a kölcsönösséget vesszük alapul.

Amennyiben Brandírral le tudsz paktálni, akkor szólj, s a húspiac megnyílik és megkapod :)


Hmpf, nem engedélyez... mi lehet a gond?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361454 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Csapatok
Kedves Csapat!

Íme, a várva-várt csapatbeosztás:

spreadsheets.google.com/ccc?key=pWEvaWOaZnkNrtsgJmIfLUg&hl=en

Amennyiben valakinek nem felel meg pár ponton egy-két személy, az egyezzen meg valamelyik kollégával a cseréről, és azt EMAILEN közöljék a

emlek-vesztve@googlegroups.com

címen. Ekkor azt véleményezzük, és közöljük, hogy a csere végrehajtható-e. Ez leginkább az oda-visszajelölések függvénye.

Reméljük, mindenki megelégedésére történt a beosztás, minden kérdésre nyitottak vagyunk.

Angwen:

Alew azért nem került hozzád, mert a kedvezményezés egyoldalú volt, Alew "nem jelölt vissza". Első körben a kölcsönösséget vesszük alapul.

Amennyiben Brandírral le tudsz paktálni, akkor szólj, s a húspiac megnyílik és megkapod :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361433 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Ebben most a kölcsönös bejelölések is benne vannak (azok elsőbbséget élveznek a teszttel szemben).


Khm-khm! Akkor Alew mit keres Brandirnál, mikor egymást jelöltük? (Nem mintha ott nem lenne jó helyen, de azért mégis.)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361430 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Gondoltam, hogy építő jelleggel megosztom a véleményemet, hogy segítsem az esti csapatbeosztás készítését. Szóval no offense, pls ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361415 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Frissítve, már van.

Nyugi, majd ha lesz csapatbeosztás, azt úgy fogjuk kitenni ide, hogy "ez a csapatbeosztás"! Estig kibírja mindenki. :wink:

akkora troll vagy bazzeg, hogy az dúrva :D

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361414 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Frissítve, már van.

Nyugi, majd ha lesz csapatbeosztás, azt úgy fogjuk kitenni ide, hogy "ez a csapatbeosztás"! Estig kibírja mindenki. :wink:


Közben megnéztem a freemailemet is; most akkor a freemailes címemre kaptam jogosultságot, vagy lehet olyat? mert azon keresztül gond nélkül megnyílt; itt a fórumban továbbra sem tudom megnyitni a gmailes accountommal. Nem értem, de mivel a freemailen láttam már, mindegy is.

Ehhez képest különféle halvány megjegyzésekkel lehet élni? Hátha jól jön némi info előre - ha nem, akkor meg egyszerűen figyelmen kívül hagyjátok ;)

Minerva és Siss különféle informális utakon jelezték, hogy esetleg szívesen lennének nálam. Ha nektek/bárkinek mindegy, akkor esetleg? Amúgy az se gond, ha nem, de egy próbát megért...

És tényleg itt vannak a fiatalok... mondjuk kislúthiennel nem lesz gond, hiába kicsi, én se vagyok egy gyerekterrorista... ákoskánál meg előszedem az összes türelmem (és legális fenyítő eszközöm). Ez még nem olyan gáz... :twisted: Szal, tőlem maradhat.

Sőt, hogy hírnevemre rácáfoljak: ha netán úgy alakul, hogy cdking hozzám kerül, tudok majd rá figyelni.

Összefoglalva, senki ellen nincs kifogásom :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361412 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Frissítve, már van.

Nyugi, majd ha lesz csapatbeosztás, azt úgy fogjuk kitenni ide, hogy "ez a csapatbeosztás"! Estig kibírja mindenki. :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361410 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Ma este csapatösszeállítunk szűk vezetői körben, aztán elétek tárjuk és mehet a menet!

A kölcsönös bejelölések és teszteredmények átlagának alapján egyébként ez jönne ki:
spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fLUg&hl=en
Ezt fogjuk ma átírni, és a beosztást betenni a helyére. Ti csak olvasni tudjátok (remélem), átszerkeszteni nem!

Továbbá adtam (csak olvasási!) hozzáférést a rendi beosztáshoz, ki ne lyukadjon oldalatok a kíváncsiságtól:
spreadsheets.google.com/ccc?key= ... BkAw&hl=en


Nekem nem hajlandó megengedni a nyitást... azt írja, nincs hozzá jogom.
szóval he?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361407 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Értjük, botsi!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361406 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Csapatok
köhömm. gondolom, mindenki értelmezte a dolgokat, h ez csak a tesztekalapján kézült izé, és majd most fogjuk beosztani a csapatokat, és ez alapján teszitek a kritikai megjegyzéseket? :twisted:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361404 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Ha emilben jön meg tudom nyitni:D Itt nem hagyja:)

Ez így tényleg mókás lenne...Nálam lenne a kissrác aki elalszik? őőő ez nem biztos, hogy jó ötlet, tekitnettel rá, hogy én is rosszul lehetek, mint ahogy tavaly ki is estem egy fél napra, és Ankalimonon kívül nincsen a csapatomban olyan akire rá merném bízni a srácot. Tudom, hogy furcsa de nem biztos, hogy Alyrral tudunk úgy együtt dolgozni, hogy a csapatomban van. A többiekkel nagyjából nincsen gond.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361401 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: például ha lenne olyan a csapatban aki kifejezetten az aktív/kreatív/lelkes kategóriába sorolható :)

Ne félj, amíg engem látsz. Majd sikkasztok némi hallucinogént a rendi készletből.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361388 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Én örülök a fiataloknak, de nekem is kéne még 1 v 2 naon aktív és húzó ember.(Eléggé fiú csapat is vagyunk, mint a harciokból kimaradó, békés erdőtündék :D :D )

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361387 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Ez... öööö... érdekes 8O :D Ez az 5 jelenleg hozzám írt emberke elég furcsa összeállítást képez, így önmagukban pláne, de még ha jönne hozzá néhány akkor is :P Szóval reménykedve várom a "jól megvariált" változatot... például ha lenne olyan a csapatban aki kifejezetten az aktív/kreatív/lelkes kategóriába sorolható :)
De Rabyn csapata kifejezetten érdekes lenne így :mrgreen:
És Esgal, egyelőre mégis hozzád került a két kb. legifjabb táborozó :twisted: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361385 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Celebrom írta: Gondolom mivel nálam vannak a legkeveseben én még kapok, aminek persze örülnék.Nem úgy volt h 36-an akartak árnyelf félék lenni?Vagy az más volt amit egyszer kiírtatok?

Az csak a teszt, kölcsönös bejelölések nélkül, és egy másik kiértékelés (ott minden válasz egy konkrét jellem volt, de aztán inkább pontozásos módszerre tértünk át: minden válasz adott pontszámot ért, és ez így nagyobb szórást adott). Ebben most a kölcsönös bejelölések is benne vannak (azok elsőbbséget élveznek a teszttel szemben).

Messzemenő következtetéseket még ne vonjatok le belőle, ez csak kindulási alap lesz, majd jól átvariáljuk! :twisted:
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361384 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Gondolom mivel nálam vannak a legkeveseben én még kapok, aminek persze örülnék.Nem úgy volt h 36-an akartak árnyelf félék lenni?Vagy az más volt amit egyszer kiírtatok?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361380 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Ma este csapatösszeállítunk szűk vezetői körben, aztán elétek tárjuk és mehet a menet!

A kölcsönös bejelölések és teszteredmények átlagának alapján egyébként ez jönne ki:
spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fLUg&hl=en
Ezt fogjuk ma átírni, és a beosztást betenni a helyére. Ti csak olvasni tudjátok (remélem), átszerkeszteni nem!

Továbbá adtam (csak olvasási!) hozzáférést a rendi beosztáshoz, ki ne lyukadjon oldalatok a kíváncsiságtól:
spreadsheets.google.com/ccc?key= ... BkAw&hl=en
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361332 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Csapatok
Ha megengeditek először én beszélnék Cdking-gel, majd az ő tudtával az édesanyjával is.
Mivel a fiú ezt az apróságot valamiért elfelejtette feltüntetni a jellapján... :roll:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361301 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok

sebcsaba írta:

Esgal írta: a kékhegységi dolgok miatt értelemszerűen a kéket favorizálnám.

Miféle kékhegység? Miféle kék? Egyáltalán, mi az hogy kék? Te honnan emlékszel ilyen szóra?


Nem a szóra, de e fórumos körülmények között hogy máshogy mutathatnám meg, milyennek látom magunkat? Eszembe jutott egy betűsor, és így neveztem el az élményt :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére