Csapatok

Több
15 éve 10 hónapja #360338 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Csapatok

Angwen írta: Nekem semmi kifogásom egy 3 fős csapat ellen! :twisted:


Fogadjunk, hogy tudnék olyan három embert mondani?? :twisted:
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360213 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok
Nekem semmi kifogásom egy 3 fős csapat ellen! :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360205 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csapatok
Istenem, 3 tökös ember a 90-ből?? :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360178 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: A jelentkezők döntő többsége a jó-gonosz tengelyen jó vagy pedig semleges,

eregioni tünc kb. 32
sötét tünc kb. 36


Csendben levonom, hogy hat kerek év alatt sem változtunk semmit :D :D :pátosz:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360128 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Hát úgy néz ki nekem nem kelle aggódnom, h nem leszünk elegen:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360118 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
De legalább mi sokan lennénk :mrgreen: :P
Vagy lehet, hogy bonyolultabb kérdések kellettek volna... de gondolom azt még bonyolultabb kiértékelni. :P Azért köszönjük, h. dolgoztál vele :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360116 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
No, átnéztem és dekódoltam kb. 70-80 teszteredményt (sajnos eddig ennyi kitöltött tesztünk van kéznél, magunkat kihagytam, de még így is kevésnek tűnik...), és megállapítottam, hogy a csapatbeosztáshoz totál alkalmatlan lesz, de legalább a táborozók D&D-s jellemét megismerhettük. :lol:

A jelentkezők döntő többsége a jó-gonosz tengelyen jó vagy pedig semleges, alig akadt egy-két gonosz, így ez alapján Angwenék, Ringék és Ratzék hoppon maradnának. A jó és a semleges kb. fele-fele arányban szerepeltek.
A törvényes-kaotikus tengelyen kisebbek a különbségek, de a legtöbbjük semleges.

A végeredmény tehát az, hogy a legtöbbjükhöz a semleges jó és teljesen semleges jellemű lenne, ez a kettő messze kimagaslik, utána szünet, végül a törvényes semlegesek jönnek, és utána a többi.

Megnéztem, egy-egy csapathoz jellem alapján hány ember lenne rendelhető, itt láthatjátok az eredményt. Persze, a legtöbb emberke két csapathoz is osztható (főleg a fenti két győztes közül), ezért ne adjátok össze a lenti számokat, vannak átfedések is:

hűséges númenori kb. 8
eregioni tünc kb. 32
lindoni tünc kb. 7
kékhegységbeli törp kb. 14
sötét tünc kb. 36
erdei ember kb. 7
fekete númenori kb. 3
móriai törp kb. 3
ember kalóz kb. 3

Tudom, ezzel nem sokat értetek, de legalább levonható a tanulság, mennyit érnek a jellemtesztek csapatbeosztásnál.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359983 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Visszanéztem, hogy mi, hogy álltunk tavaly ilyenkor, és akkor volt kb. 90 ember de már elkezdték őket beosztani csapatokba a szervezők. Így mindig csak toldani kellett.
Szeretném minél hamarabb tudni kik lesznek a csapatomban, hogy tudjak mivel, mire készülni. És lenne két ember akiket NEM szeretnék a csapatomba, ha lehet ilyet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #358897 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
A csapatpólót nem támogatom, én pl utálom, mint darabot. Nem állandóan viselhető jelzés, és macera van vele. Legyen úgy, mint tavaly, mindenki találjon ki valami sajátot a csapatával együtt.

Ami minden mást illet, én alkalmazkodó típus vagyok, ahogy lesz, ahhoz fogok igazodni ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #358860 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Brandir felvetését, ahogy már tegnap is jeleztük, erősen megfontoljuk, és ahogy korábban is tettük, igyekszünk az ötleteiteket, kéréseiteket beépíteni. :wink:
Ebből az is következik: "vétkesek közt cinkos, aki néma", ergo ha valaki csak csendben csóválja a fejét a háttérben, akkor nem tudjuk megfontolni az észrevételeit. :gandalf1: Tessék leírni nekünk a javaslatokat vagy szóban jelezni!

A csapatpolóról meg döntsenek a csapvezek, akarják-e, ezt szerintem nem fogjuk felülről rátokerőltetni.

Ha érdekel a véleményem, én mezei táborozóként biztosan baromira unnám a festegetést és rásóznám a sajátomat a csapattársamra, ahogy már tettem többször is (és sohasem én voltam az egyetlen). :twisted: Ezért én megfontolnám a helyetekben, hogy ez valóban az egész csapatot megmozgató tevékenység-e. De ez tényleg egy saját észrevétel.

Döntsétek el! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358835 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Hogy el ne vesződjön.:
Ma Brandir rávilágított, hogy kell a csapatelőadáson kívül vmi ami összekovácsolja a csapatokat. Arra jutottunk, hogy ez a 6. napon leszen, előző nap kiderül ki milyen volt régebben.

Én arra gondoltam, hogy egy 5-10 perces esti performanszhoz hasonló valami kellene ami azt mutatja be, hogy milyenek voltunk régen, és ugye a tábor végén jön amilyenek leszünk/vagyunk/akarunk lenni dolog. Ez egy icipici keretbe foglalja majd a csapatok életét. Ez lehet akármi, a tánctól, a játékon át a zenéig akármi ami eszünkbe jut.


Másik ötlet ami valamelyik nap jutott eszembe.: Idén szerintem csapatpólókat kéne csinálni, mert az már rég volt. :) Arra gondoltam, hogy mindenkivel ,csapattól függetlenül, hozassunk fehér pólót és ott a táborban fessük be őket ruhafestékkel. (nem nem batikolni kell csak befesteni, de aki akar az batikolhatja is) a csapat adott színére. Ez azért jó mert fehérpólót venni sokkal könnyebb mint bármilyen színeset, a ruhafesték meg olcsó, és ezt akár az első vagy a második napon is simán meg lehet csinálni nemkell hozzá semmi előkészültség.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358730 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Faun írta: - Hűséges númenoriak
Bűn: túlzott múltba révedés, passzív merengés és búslakodás a cselekvés idején


Képtelenek lesznek a lelkiismeretükkel zöldágra vergődni...

Talán a külvilági hírek (ti. ami nekik nem sikerült, másoknak igen: megszületett a szövetségkötés és készülnek a csatára) segítenek továbblépni, hiszen ráébresztik őket, hogy nem okoztak hatalmas és visszavonhatatlan károkat a mulasztásukkal. A númenor pusztulásával való szembenézés pedig másoknak is sikerült már - nekik is megvan rá az esélyük.
Vagy nem erre gondoltál?
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 11 hónapja #358727 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Csapatok
- Hűséges númenoriak
Bűn: túlzott múltba révedés, passzív merengés és búslakodás a cselekvés idején


Képtelenek lesznek a lelkiismeretükkel zöldágra vergődni...
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358702 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Csapatok
Hahó!

Nagyon örülök, hogy kezd beindulni a kérdés-válasz, véleménycsere, csak így tovább, és személyes találkozó kevés lévén, legalább ötlettárat lehetne fejleszteni ide, és kommunikáljatok, amennyit nem szégyelltek!
Kövessétek figyelmesen a tábornokok irományait, mert igen fontos dolgokról írtak, feltisztulnak a keretek és a feladatok most már.

A reggeli és esti korai (a tábor első fele) csapatidőkben lehetne

:arrow: játszatni, ez korántsem bárgyú ugrálós-kiabálós játékokat jelent, mindjárt ide is biggyesztek egy-két gyűjteményt, hiszen csapatot építeni vannak igen jók ezek közül, közben születhetnek maradandó szállóigék, hanghatások stb. Persze javasolt illeszteni a játékokat a keretjátékhoz, a csapathoz a felvezetéssel.

Játékgyűjtemény, ami tavaly is volt

:arrow: identitás-gyorstalpalónak nekem az indulófélék: csapatszlogenek, csatakiáltások, énekek rémlettek fel, természetesen rugalmasan alkalmazkodva a körülményekhez, pl. rohadt jól lehetne viccet csinálni az alapszituból, miszerint halványlila fogggalmunk sincs arról, hogy kik vagyunk mi, hadd ne írjak példát :P

:arrow: a családi kupaktanács elhangzott már, lehet megbeszélni, hogy ki mit tanult aznap, milyen napja volt, milyen emlékeket szedett össze a csapat aznap, ezt az emlékőr segítségével lehet csapatrituáléként, hasonló felvezetéssel, közös kántálás, révület, tűzugrás stb. Kevésbé misztikusoknak össznépi mozgásterápia ajánlott.

:arrow: csak úgy sportolni vagy beszélgetni is nyugodtan lehet, persze irányítottan, hogy mindenki benne legyen

Folytassátok, kérlek!
:arrow:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358663 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Egyébként meg a legutóbbi Események-vázlat frissítésébe bekerült, hogy bár az első esték tábortüzeinél a rendek performanszolnak, azért egy-két csapatperformansz is belefér! Persze nem csapatonként minden nap egy, mert az sok lenne, de a három estéből az egyiken egy rövidebb és egyszerűbb performansz előadható emlék-foszlányokért. (Ez egy estére max. 3 csapat, ha mindenki akar és arányosan szétosztjuk).

Ez is egy tevékenység-ötlet, ha nagyon nincs más, vagy a csapatotok ezért lelkesedne.

Meg lehetnek egyéni produkciók is, meg több csapat(ból) összeáll(nak) performanszolni.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358624 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Itt tulajdonképpen csak arról a 3x1 óráról beszélünk, amely a 2. és 3. és 4. nap reggelén van (kilenctől tízig).

Az első napon ugyanis ismerkedés lesz, a késő esti csapatrituálék meg az aznapi események és megszerzett emlék-foszlányok átbeszéléséről szólnak leginkább.

Akik nem tudnak felkelni, későn reggeliznek, lassan gyűlnek össze stb., azoknak nem is lesz teljes egy óra. Ez a kis idő viszont mindenképpen közöség- és identitás-építő kéne hogy legyen, ehhez pedig pl. jó a játék is, de egyéb tevékenységek is. Ahhoz valószínűleg kevés ez az idő, hogy kikérjétek a raktárból a kreatív cuccokat, elkezdjetek festegetni meg visszavigyétek az eszközöket a raktárba, de kisebb kretívkodás talán még belefér az élénkebb és korábban kelő (és gyorsan összegyűlő) csapatoknak.

Ezért érdemes agyalni azon, milyen tevékenységekkel érdemes kitölteni ezt az időt.

Én nem szívesen szabnám meg Nektek ezt, Rátok van bízva, mivel töltitek ki. Ha valakinek nincsen rá ötlete, akkor közösen segítsünk neki, itt le lehet írni a javaslatokat, elképzeléseket, világrengető ötleteket és nagyszabású terveket! Nem kell feltétlenül lemásolni egy az egyben a korábbi táborok csapatmunkáinak a mintáját, nyugodtan bontakozzatok ki! :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358623 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok
Engem az érdekelne, hogy ha
1) a "csapatnapok" a tábor második felében vannak, és akkorra már az emlékeket megszerezzük, akkor wtf probléma, hogy mi kerül az identitás-szimbolizáló cuccokra?
2) a korábbi, "rendi napokon" ha jól sejtem nem lesz idő zászlót/pólót/pajzsot/intimtesttájat festegetni amúgysem, Gandalf szvsz erre utalt a hozzászólásában, nem a csupatinapokra.

q.e.d.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358620 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Csapatok
Rabyn: ha nem lesz a csapatod vevő a játékra, akkor nyilván pólót fogsz velük festeni (és pólót/címert/háziállatot nem kötelező a "hivatalos" emlékekre építeni, az szvsz sokkal inkább a konkrét csapathangulatnak szól ;) ) meg egyéb, kreatív módon identitástudatot építeni. Egy szóval nem mondtuk, hogy kötelező játszani o.O Bármilyen hihetetlen, tényleg megbízunk ennyire a csapatvezetőkben meg az emlékőrökben, hogy képesek megoldani a csapatvezetést :mrgreen: (Mostmár azért megpróbálom eltolni az arcomat főnixből vasárnap, hogy élőben is eszmét cseréljünk ezekről, mert nyilván fórumon nehézkes :D )

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358618 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Igeeeen, és mi akarunk pólót, és festegetni rá, ugye efkú? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358617 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Nemazért a két forintért de mi a rák fogja akkor összehozni a csapatokat abban a hihetetlenül sok időben amit együtt töltenek majd? Mert a címer, csapatpóló festés, satöbbi szokta meghozni a csapatszellemet nem a mindenféle játékok (főleg ha arra egy csapat nem vevő, nekem a tavalyi csapatom nem volt vevő rá)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358583 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok
Én azt mondanám, hogy inkrementális jelleggel is lehetne csapatidentitást kialakítani. Minden nap fel lehet valamit festeni a címerre, ami legutóbb kiderült az aktuális csapatról.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358581 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Igen, bár nem biztos, hogy túl sok időtök marad címert festegetni meg ilyesmi.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358580 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Tehát ha jól értem 2-5 napokon bármikor kiderülhet, h pontosan kik is vagyunk és akkortól már mondjuk lehet címerünk v valami hasonló....

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358569 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Rabyn: Ez Nektek irányadó, ahogy Angwen is mondja. A jellemet nem kötelező továbbvinni, a bűnt viszont mindenki érteni fogja. A más csapatokhoz való viszonyt pedig megtapasztalják majd az interakciók során. Ez nem szerepjáték, ez arra van, hogy legyen mivel kitöltened azt az űrt, amit az emlékek, múltatok hiánya okoz, ill. kimozdítsa a csapatokat a statikusságból.

mogy: Azért remélhetőleg a csapattagok akarnak majd ilyen-olyan dolgokat csinálni, nem csak a csapvezek döntése nyomán. :lol:

fqqdk: Nyilván, mert amikor még erdőt irtottak a númenoriak, nem oszlottak ketté. Azonban a fekete númenoriak és az erdei emberek hosszú ideig egy főnök alá tartoztak (Szauron), ezért egymással visszafogottabbak is lehettek (Szauron döntötte el sokszor, mely númenori települések és kikötők ellen lázítja fel az erdei embereket). Ha akarjuk, még berakhatjuk azért plusz konfliktusnak, ne feledjük azonban, hogy a program csak max. 2 közös questet engedélyez és egy darab egyedülit!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358568 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok
az erdei embereknek mindkét númenori csapattal konfliktusa van, tekintve, hogy akkoriban, amikor a númenoriak kiirtották az erdőket arrafelé, nem volt még pártoskodás közöttük. fogalmazzunk úgy, hogy nem érdekli őket, hogy milyen szinű a númenori, az erdei embert az nem érdekli, utálja és kész. :)

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358565 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Csapatok
magyarul hangoztatod a csapatnak, hogy gyerekek csináljunk egy kis ramazurit....gondolomén:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358562 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok
Ez nekünk szól, nem a táborozóknak. A csapvez ezt le tudja fordítani jellemkategóriából jellemmé.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358560 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Nem lesz ez nagyon bonyolult? Gondold el, hogy nem mindenki sőt a társaság nagy része nem szerepjátszik. Persze én elkezdthetem mondani nekik, hogy mit jelent a jellemünk de nem biztos, hogy ez jó lesz.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358547 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Egy kis segítség a csapatokhoz.

- Minden csapatnak volt egy régi alapjelleme még a Homály előtt. Ez két részből állt: egyrészt a szervezettséghez, a rendhez és káoszhoz való viszony alapján mindenki lehetett törvényes vagy semleges vagy kaotikus. Másrészt moralitás alapján lehettek jók, semlegesek vagy gonoszak. A kettő összepárosítása adja a kilenc alapjellemet (akik D&D-t ismerik, tudják, miről beszélek). Ez a Homályba kerülés során resetelődött, és a táborban mindenki tiszta lappal indul, a csapatokon múlik, visszatérnek-e régi jellemükhöz vagy új életet kezdenek.
- Minden csapatnak volt egy bűne, mely miatt bajba került annak idején. Ez a rossz tulajdonság megmaradhatott bizonyos mértékben a Homályban bolyongás során, ezért kihatással lehet akár a táboros eseményekre is. Az egész tábor kerettörténete gyakorlatilag egy moralitásjáték: arról szól, a csapatok tovább tudnak-e lépni saját maguk hibáin és megtisztulni, megnemesedni, vagy sem. A programok során kapnak lehetőséget mindkettőre, főleg a csapatküldetések során.
- A legtöbb csapatnak voltak konfliktusai más csapatokkal, egyeseknek több, másoknak kevesebb, valakinek meg nem konfliktusa volt, hanem elmaradt kötelezettsége más csapatok iránt. Ezeken is lesz lehetőség változtatni, továbblépni. Ergo kötelező interakciókra lehet számítani.
- Minden csapatnak erős bűntudata van a bűne miatt és szégyen Szauron általi becsapás miatt, miután előkerülnek a múltból ezek a részletek.

Mindez az egyes csapatokra lebontva:

- Hűséges númenoriak
Régi alapjellem: törvényes jó.
Bűn: túlzott múltba révedés, passzív merengés és búslakodás a cselekvés idején
Viszony: adósság a lindoni tündék felé, konfliktus az erdei emberekkel és a fekete númenoriakkal

- Eregioni tündék
Régi alapjellem: semleges jó
Bűn: A túlélés érdekében megengedhetetlen eszközhöz nyúltak
Viszony: nincsen konfliktus, de nekik kell "szocializálniuk" az avarokat, és a kékhegység-beliekkel Gyűrűbirtoklás révén közös lesz a sorsuk

- Lindoni tündék
Régi alapjellem: kaotikus jó
Bűn: Komolytalanság, képtelenek voltak komolyan venni küldetésüket
Viszony: adósság a hűséges númenoriak felé

- Kékhegység-beli törpök
Régi alapjellem: törvényes semleges
Bűn: kisebbségrendűségi komplexus a móriaiakkal szemben, ebből fakadó gőg és büszkeség (dicsekedtek a Gyűrűjükkel a móriai menekülteknek), az alázat hiánya
Viszony: közös sors az eregioni tündékkel, konfliktus a móriai törpökkel

- Avarok (sötét tündék)
Régi alapjellem: teljesen semleges
Bűn: Örökös paranoia, bizalmatlanság
Viszony: fel kell venniük a kapcsolatot tünde testvéreikel, az eregioniak majd szocializálják őket, és mesélnek Valinorról

- Erdei emberek
Régi alapjellem: kaotikus semleges
Bűn: ökoterrorizmus, pusztító partizánakciók
Viszony: konfliktus a hűságes númenoriakkal

- Fekete númenoriak
Régi alapjellem: törvényes gonosz
Bűn: tiltott tudás, tabuk megszegése (halhatatlanságért), hűtlenség Eruhoz
Viszony: konfliktus a hűságes númenoriakkal és a kalózokkal

- Móriai törpök
Régi alapjellem: semleges gonosz
Bűn: mohóság, kapzsiság
Viszony: kékhegység-beliekkel konfliktus, az otthonmaradt móriai törpöket is ki kell engesztelniük, ha esetleg visszatérnének

- Ember kalózok
Régi alapjellem: kaotikus gonosz
Bűn: szélsőséges önzés, túlzott kíváncsiság
Viszony: konfliktus a fekete númenoriakkal


Fejlődési irány:
1. nap: hova kerültünk?
2-5. nap: kik vagyunk, honnan jöttünk stb?
6. nap: konfliktusból egymásra utaltságba kerülés
7-8. nap: megtisztulás, küldetések során bűnökön való továbblépés lehetősége
9. nap: a döntés bemutatása, szembesülés a Szellemek eltűnésével és a Liget elhalványulásával
10. nap: off/out búcsúzkodás csapatoknak és rendeknek
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #355934 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Csapatok

Angwen írta: Mikor lesznek beosztva a csapvezek népekhez? :)


Már kedden összegeztük a véleményeiteket, és most 4 napja arra várok, hogy ketten válaszoljanak a kérdő levelemre.
Ha ők válaszolnak, és minden visszajelzés pozitív, akkor azonnal beírom a képzéstopikba.

szerk.: megtörtént

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére