A közösségvezetők kérdései, óhajai

Több
15 éve 6 hónapja #370006 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Miután körül kukucsoltam a csapattopikat láttam, hogy néhányan fontolgatják a bográcsozást. Ezt nem tartom túl jó ötletnek, mivel a vízlelőhely "kissé" távolabb lesz tőlünk.

Pénteken ki tart velem felderítőútra? Arról nem is beszélve, hogy a tüzifa sem magától fog odamászni... :wink:
A merész vállalkozókat pénteken 16.30-kor várom a Moszkva téren az óránál.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369971 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf írta: Hm, lehet esetleg olyat, hogy Google Maps-on bejelöljük az útvonalat a Normafától? Vagy az nem elég?


Nem merném erre bízni. Pénteken elmegyek, és kitáblázom az útvonalat- legalábbis, ahol nem nagyon egyértelmű az irány.

Lau: az imádat kölcsönös, de akkor sem leszek El Presidente! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369968 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta: Tisztelt Mindenki!

A múltkor találtam Makkosmáriától nem messze egy nagyon kellemes, eldugott helyet, ami alkalmas lenne a tali megtartására. A Normafától a távolsága kb. 2,8 km, a terep gyakorlatilag teljesen sík. Kiépített tűzrakóhelyek és padok is vannak, jó állapotban. Mit szóltok hozzá?

(Leginkább azért fogadjátok el a javaslatomat, mert a Magyar Rákellenes Liga ott és akkor tart egésznapos szűrővizsgákatokat, szórakoztató műsorokat, futógálát, ahová a talit terveztük.)

A bográcsozást - ha valaki szeretne - nem javasolnám, inkább nyársalást, esetleg otthon összekészített batyu helyszínen történő kisütését ajánlanám. (Esetleg otthonról elhozott ebéd. :) )

Vizet hozzon mindenki magával!



"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369940 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Hm, lehet esetleg olyat, hogy Google Maps-on bejelöljük az útvonalat a Normafától? Vagy az nem elég?
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369939 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Kincső (Thilanna) írta: Hmm én is hallottam/olvastam valamit, h. 6-án vmi rendezvény lesz a Normafánál... az a kérdés, hogy ez a Makkosmária későbbjövőknek odatalálható hely-e? Mert ha igen, akkor szuper 8)


A kijelölt túristaút mellett van, de nem annyira egyszerű megtalálni, ha nem tudják, hogy hová kell menni. Azért meglehet oldani ragasztószalaggal és papírral. :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369930 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Hmm én is hallottam/olvastam valamit, h. 6-án vmi rendezvény lesz a Normafánál... az a kérdés, hogy ez a Makkosmária későbbjövőknek odatalálható hely-e? Mert ha igen, akkor szuper 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369924 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Én Dorwra szavazok :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369905 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Tisztelt Mindenki!

A múltkor találtam Makkosmáriától nem messze egy nagyon kellemes, eldugott helyet, ami alkalmas lenne a tali megtartására. A Normafától a távolsága kb. 2,8 km, a terep gyakorlatilag teljesen sík. Kiépített tűzrakóhelyek és padok is vannak, jó állapotban. Mit szóltok hozzá?

(Leginkább azért fogadjátok el a javaslatomat, mert a Magyar Rákellenes Liga ott és akkor tart egésznapos szűrővizsgákatokat, szórakoztató műsorokat, futógálát, ahová a talit terveztük.)

A bográcsozást - ha valaki szeretne - nem javasolnám, inkább nyársalást, esetleg otthon összekészített batyu helyszínen történő kisütését ajánlanám. (Esetleg otthonról elhozott ebéd. :) )

Vizet hozzon mindenki magával!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369137 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Dreamer_KF írta: A tábori tali időpontja hivatalosan is:

Szeptember első hétvégéje, 06.-a szombat. Részletek a vonatkozó topicban.
A teljes körű szervezői értékelésnek kitűzött célú találkozó időpontja:
Augusztus 24.e, 16:00 óra


"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369124 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nálam a tea ingyé van. :)

Már csak azt nem tudom hánykor találkozunk:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369109 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Jó idő esetén vasárnap a Margit szigeten fogunk tanyázni, pokrócon, és a természet lágy ölén váltjuk meg a világot (vagy legalábbis az elkövetkezendő táborokat).

Rossz idő esetén lehet választani:

- Teaház
- Rabyn kuckó (ki volt oly botor s felajánlotta még egy korábbi hsz-ben, szólj ha nem így van!!)
- Drímőr lak (ahol annyi hely sincs, mint Ádáméknál, hehehe)
Akárhol máshol (ami mindenütt jó)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368966 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Szükségem lenne a 0. napi buli tracklistájára, ha valaki berakja ide vagy elküldi, megköszönném! :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368959 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ha netán valamelyik tábvez úgyérzi, hogy kimarad a jóból, t.i. hogy mindenki csapattalizgat: várhatóan 20-án délután nálunk leszen prizmacs-tali, szeretettel látlak Titeket is. Mármint elsősorban Dreamer, Dorw, Gillz, Gandalf, Ádám mint tábvezek, de az épp nem saját csapatjukkal időző csap- és rendvezek is jöhetnek ha van kedvük ;) Részletek a csapattopicunkban, és ha jönnétek szóljatok (ott van az is, hogy hogyan szóljatok)! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368805 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Részletezem:

Mindenki hozzon magával minőségibb kaját, Aki akar bográcsoljon, aki nem, e. Aki szeretne sokat bográcsolni, az jöjjön hamarabb és jelezze nekünk (pl.: csapattal közösen)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368733 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
a táboros tali főzőcskét pontosan hogy képzeltétek el, nagy közös bogrács vagy mi leszen?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368731 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Dreamer_KF írta: A tábori tali időpontja hivatalosan is:

Szeptember első hétvégéje, 06.-a szombat. Részletek a vonatkozó topicban.
A teljes körű szervezői értékelésnek kitűzött célú találkozó időpontja:
Augusztus 24.e, 16:00 óra


ok. ott leszek, de remélem nem kell lemondanom a firenzei utamat...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368707 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Van valaki, akinek lenne kérdése a táborozók összességéhez, és úgy érzi, hogy a válasz sokaknak hasznos lehet? Mert ma megírhatja nekem, mert épp dolgozom az értékelő kérdőíven, és hátha valakinek zseniális ötlete támad 8)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368665 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Sziasztok!

A tábori tali időpontja hivatalosan is:

Szeptember első hétvégéje, 06.-a szombat. Részletek a vonatkozó topicban.

A teljes körű szervezői értékelésnek kitűzött célú találkozó időpontja:

Augusztus 24.e, 16:00 óra

Sajnos egész egyszerűen nincs más időpont, s reményeink szerint sokan eléggé fáradtak lesznek ahhoz, hogy komolyan beszóljanak :)

Felvetődött, hogy nyomtassuk ki, és hozzuk el az eddig megírt és véleményezett értékeléseket, ezt nem kívánom direktívaként kiadni, de nyugodt szívvel tegyetek így, örülni fogok neki, főleg akkor, ha megkönnyíti a munkánkat.

A helyszínre ötleteket várok, eddigi irányvonal: Szabad tér (Pecsa melletti füves terület, Margitsziget, Hajógyári stb) Fedett terület (Potala, Szíriusz, lakásban nyomorgás)

A helyszínre vonatkozóan a hét végéig dönteni fogok a beérkezett javaslatok alapján. Remélem mindannyian nagy számban jelen tudtok lenni. Sajnos a tábori tali előtt tényleg nincs más időpont (s hozzá kell tennem: nem is volt, egész augusztusban).

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368614 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
én is a szeptember elején lévő tábori tali időpontot támogatom.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368601 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Szept. 6. szerintem jó tábori talinak, de 24-e nekem (és valszeg Ratznak sem, bár még nem biztos) nem jó.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368597 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Időpontra konstruktív javaslat részemről: szervezői megbeszre nekem jó a 24, augusztus 30-án én nyelvvizsgázom, és ki tudja, mikor végzek. Szeptember 6 tábortalinak objektíve támogatva, szubjektíve viszont nem hiszem, hogy ráérek; de mivel ez nagy összközösségi banzáj, rajtam ne múljon.

Kincső: mint főpletykás (ezt ugyan ki terjeszti rólam :roll: ) nyugodt szívvel jelenthetem, az mtt hírcsatornái a kellő formában vannak tájékoztatva ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368592 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Szerintem a "kitenni" szó félreérthető, arra utalna hogy valami bajuk volt velünk és az egész Plázából kitettek minket, holott szó sincs ilyesmiről, szerződés szerinti eljárásról van szó. Elég sokan látják ezt a topicot akik számára nem feltétlenül egyértelmű (akár nem is voltak KGYn), és ki tudja milyen formában terjedne tovább az emtété hírcsatornánk az infó... Az információ másik, hiányzó fele pedig az volt, hogy akár már holnap lehet másik helyünk, ráadásul jobban frekventált helyen... :idea: :wink: (És hogy emiatt nem kívánunk élni a plázabeli másik hellyel, hiszen ha élnénk vele akkor lenne hol lennünk akár megbeszen is - mondjuk mivel nem lehet máshova tenni a cuccokat, lesz legalább 1 nap bérleti átfedés akárhol is lesz új hely...)

Sorry az OFFért de nem akartam félreértéseket.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368591 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
ERGO kitettek minket onnan. (megjegyzem én annyira tudtam, hogy így lesz...) mert oké kapunk másikat, aztán majd onnan is kitesznek stb. stb. stb....
Ez nem félinformáció...
A lényege, hogy jelenleg nincsen hol lennünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368589 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Jajdejóhogyfélinformációkat írunk ki fórumra... szóval mint tudjuk a csepeli hely úgy volt, h. ha találnak arra a helyiségre bérlőt, akkor egy másikat kapunk a plázán belül. Most találtak, úh. felajánlottak egy másikat, de mivel közben kételyek merültek fel a hely kihasználhatóságával kapcsolatban, amire eddig az érv az volt h. a festésre zárakra stb. már költöttünk, de ha épületen belül váltunk helyet azt a pénzt már akkor is bebuktuk, szóval emiatt vsz máshol próbálkozunk inkább, mert most van az Ajtósin egy lehetőség amit holnap megnézünk. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368586 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Cue: igen csepel.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368582 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: Mivel az mtt helyiséget felmondták nekünk (ergo kitették a szűrűnket)

was?? mármint csepel?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368579 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Én a szept.6-ot támogatom tábori talira, az aug.30. esélyes hogy nem lesz jó.
Aug.22-25. között viszont gólyatáborolok, csak Hannáék esküvőjére jövök fel, úgyhogy ha 24-én lesz akkor nélkülem :( Az értékelőre is csak hétvége jön szóba, hétköznap délután nem? /csak a konstruktív javaslataim körének behatárolása végett :P /

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368575 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
szept. 6 támogatva. (eláll addig az aprósüti?)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368563 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ja vezetői megbeszélésselkapcsolatban: Mivel az mtt helyiséget felmondták nekünk (ergo kitették a szűrűnket) ezért én felajánlom, hogy hozzám lehet jönni, kb akkora szobám van mint Ádámnak. (albertfalván a 7-es vonalán)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368561 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
próbálok konstruktív lenni (de nem fogom elrabolni magam, ahhoz túl szép a ruhám. : bridezilla:)

aug. 30: utolsó nyári szombat, valószínű eddigre mindenki hazajön a nyaralásból.

Szept. 6: első tanítási hét, tehát aki vidéki, és Budapesten tanul, már itt lesz fenmt, aki pedig vidéki, az még tán fel tud jönni, lévén az első hét még annyira nem zúzós, ráadásul szvsz még egy utolsó nyári nosztalgia-közösségi élmény pozitív érzéseket ébresztene az iskolakezdés miatt letört emberkéknek.

mellesleg tőlem lehet vezetői megbeszélés aug. 24-én is..ez esetben vihetünk aprósütit meg maradékot, az állítólag szerencsét hoz annak, aki eszik belőle :mrgreen:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.229 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére