A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 3 hónapja #63797 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát én nem bántam volna... Még pár ilyen jó pasi! :lol: De a férfiaknak nem hiszem, hogy annyira tetszett volna... :x
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63793 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem PJ mindent kihozott a könyvbôl,amit csak ki lehetett.És tényleg 1 ici-picit komikus lett volna az,hogy mindenhol csak férfi van,nem?

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63785 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Én tulajdonképpen csak Liv Tylert nem KEDVELEM, mert olvastam valahol, hogy nyafogott egy jó nagy sort, mert nem tettszett neki ez meg az! Nem inkább örülnie kéne, hogy szerepelhet egy ilyen hatalmas horderejű filmben (méghozzá miatta hagytak ki egy-két szereplőt :!: ) :? ?
Egyébként szerintem jó lesz a film és PJ- re nem lehet egy rossz szavunk(gondolom nincs is senkinek :P ) sem, mert így is nehéz lehetett neki!

Azt HISZEM nem jövök többet! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: legalábbis agusztus végéig!
Mindenkinek kellemes nyarat (és akinek szülinapja lesz a nyáron annak boldog születésnapot! :wink: )
Namarie!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63780 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most egy ideig nem voltam, ezért hozzászólni sem tudtam a témákhoz, de most leírom, hogy teljesen egyetértek pl. hódicával, és többekkel is.
Bele kellett rakni egy erőteljesebb női személyiséget, és ezel együtt egy kicsit nagyobb sztárt is a frissen felfezedett emberkék mellé (lásd. pl Orlando). És a stáblista elejére is vlsz. azért került, hogy minél nagyobb hangsúlyt kapjon, hogy ő is játszik benne.
Egyébként azt kell mondjam, hogy én kellemesen csalódtam ezen a téren a FOTR-ban, mert annyira nem is szereplet benne sokat. (Azért a gázlós jelenete egy kicsit fájt, szegény Glorfindel :( )

(Na, hogy a témához is kapcsolódjak :arrow: ) csak attól félek, hogy eza következő rész(ek)ben meg fog változni, és nagyobb szerepeket fog kapni.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63673 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
oké Ulmo, úgyis egész nyáron gépet se látok, szeptemberben érdeklődök, de akkor nagybetűsen.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63644 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A közös DVD-nézéssel kapcsolatban lenne egy javaslatom: kb november elejéig jegelni kellene a témát, ugyanis akkor lenne időszerű (mert ugye az extra változatot akarjuk megnézni :roll: ). Addig kár vele foglalkozni, nagyon messze van még (sajnos :( )
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63572 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
szerintem is jó ötlet ez a közös DVD nézés.persze, én könnyen mondom, nem nálam lesz(nincs DVD lejátszóm, amúgy lehetne :roll: ).meg én sem tudom, hogy lehetne azt megoldani, hogy ennyi ember egy szobába betömörüljön.kéne találni egy olyanm helyet, ahol sokan elférünk, és nem zavarunk senkit.mondjuk én nem tudok kapásból egy ilyen helyet sem. :? aki tud, szóljon

az Arwen témához nem szólok hozzá, mert elfogult vagyok.... :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63556 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Télleg ne! :(

DVD!
tokjóóóóóóóó!
cak annyi,hogy hácc...télleg,ki az,akinek ennyien beférnek a szobáyába???
házába... :?
meg a családtagok uttye,hácchogy értékelnék-e!
problematics.

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63400 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Állandóan találok!
Itt van ez is, remélem még nem láttátok!

Az előbb egy link nem lett tökéletes, azt berakom megint!
Klikk ide!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63388 Írta: Undómiel
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63381 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Arwen halálát már a trailerben is többen vélték felfedezni! Tehát az biztosan benne lesz! Ilyen alapon Aragorné is! A többiről én sajnos nem tudok semmit! Többiek?
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63379 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát nem tudom, én Arwent még mindig jobban kedvelem a filmben... De azért Livből télleg sok. Az úgy tényleg jó, hogy Samu hazamegy, az jó befejezés, de a többiekkel mi lesz? Mondjuk úgy lehetne, hogy A & A kaput, és Samu csak aztán megy haza... Mondjuk ez így hülyeség. 8O 8O :?: :?:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63375 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez nagyon jól jött ki! Hát igen, akinek ilyen aláírása van... :lol: Én nem tudom, hogy a ROTK-be mi fog beleférni, a lényeg az, hogy Aragorn lesz a középpontban! Csak Arwent ne kevernék ész nélkül bele! :evil:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63324 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
csá!!!
bocsi,hogy csak most kapcsolódok be az előző oldali témához, de már rég nem írtam!!!
szóval Fru-nak igaza van ,hogy GAl tükrében Frodo látta a szolgasorra jutott hobbitokat!!!!
egyébként ezen már én is gondolkoztam, hogy a függelékből mi lesz benne a filmben, és szerintem a lényeges dolgok (legalább is , amit én lényegesnek tartok)pl:A és A halála , Legszi és Gimli elhajózása, SAmu elhajózása legyenek benne!!
bár monjuk az a baj ,hogyha Samu elhajózását .... szóval azt majd úgy a Film végén kéne elmondania valami mesélőnek vagy mittomén, mert ha Samu rögtön Frodo után elmegy , akkor nem jön ki jól a vége, az elválásuk....

De remélem megoldják, hogy ez legyen az utolsó mondat:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63218 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekünk sincs, videózni jöhettek, az van kettő is, de ha valaki rendi lesz, én is mennék! :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63210 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha öccejön kine haggyatok a listáról!!!!! :)
DVD lejáccó nálunk nemigazán található... :?

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63154 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Brisa írta: Esetleg szervezni kellene egy közös DVD-nézést. Csak hát ehhez az kell, hogy legyen valaki, aki beenged egy nagy-rakás embert a lakásába, és hogy az illetőnek legyen DVD-je...

A mi nappalink kb. 8x4 méteres, oda bezsúfolni 40 embert... mondjuk van DVD-m, de anyám kihajítana mindenkit... :D Azért még megkérdezem... :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63098 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is naggyon szívesen jönnék!!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63051 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Akinél összejönne a nézés, adja le a jelet, és megyek!!!!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63035 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hétfőn néztem meg a Harry Pottert olyan videón, ami DVD-ről lett átmásolva. Nagyon klassz volt. Tehát tényleg működik ez az átvétel.

Már csak meg kell várnunk, hogy megjelenjen a DVD! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63026 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ez engem is érdekelne!!!!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #63006 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: ezek mind rajta lesznek? 8O Shirály.

Brisa, meg ahhoz az kéne, hogy az illető akarja, hogy mi láthassuk a féltve őrzött DVD-jét :mrgreen: Egyébként kiváló ötlet! [A mi lakásunk csak 64 négyzetméteres, és nincs DVD-m (még :D )]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62994 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Esetleg szervezni kellene egy közös DVD-nézést. Csak hát ehhez az kell, hogy legyen valaki, aki beenged egy nagy-rakás embert a lakásába, és hogy az illetőnek legyen DVD-je...

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62981 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Fölvesszük kézi videjóval,ami kamera? :?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
DVDs bácsi,kegyelmezz,és rakd rá a kazira isz!
(a láccat csal.egésséges 14éves gyerek lennék! :roll: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62972 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát éppenséggel át lehet másolni, csak olyan DVD-lejátszó kell, ami kikerüli azt a r***dt másolásvédelmet. Létezik ilyen eszköz itthon is, normál forgalomban lehet kapni.
Majd megoldjuk valahogy.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62943 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát, én úgy tudom, át lehet másolni DVD-ről kazira... mondjuk nem tudom, hogyan, úgyhogy ezzel most nem sokat segítettem... :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62918 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

manó írta:

Ezek a videon is rayta lesznek stleg???


Én is ezt szeretném tudni!


Az én tudomásom szerint a videón a film után nem lesz semmi(magyarol csak a FOTR lesz rajta). Csak a DVD-n lesznek az extrák. :arrow: Ez szerintem óriási kib***ás(szorri :oops: ), mert a videóval ellentétben a DVD lejátszó még nem alapfelszereltség egy magyar, illetve bármelyik más háztartásban.Tudom, ez senkit sem érdekel, de hát akkor is.... :evil:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62887 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

aieless írta: Ezt csak úgy tudnám megmagyarázni, hogy pontosan olyan volt, mint mikor egy mangából anime készül , de ez nem hiszem, hogy túl világos lenne :mrgreen: :mrgreen:

Én tudom, miről beszélsz. :) :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62885 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Gandalf írta: Minerva: Én pont az ellenkezőjét olvastam PJ egyik nyilatkozatában. KIHAGYJA A MEGYE MEGTISZTÍTÁSÁT, S SZARUMÁN MÁR KORÁBBAN MEGHAL! SZÜRKERÉV VISZONT TUTI BENNE LESZ!

IGEEEEN? Én azt olvastam, hogy bár nem szereti azt a részt, mégis berakja, hogy hű maradjon a könyvhöz. 8O :?: :?: :?: :?: 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62873 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ezek a videon is rayta lesznek stleg???


Én is ezt szeretném tudni!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.963 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére