Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Több
21 éve 7 hónapja #69944 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Darky!
Nanecsináldmáá!

"Vág az eszed, itt a helyed" (MIB után szabadon...)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69941 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Én még sajni nem tudom, még kiderül...ööö, mi is a határidő?

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69904 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Kihagyhatatlan programok:

Tisza melletti esti séta, minimum lábfürdővel! :wink:
Kellemes esti iszogatás! :cheers: (Természetesen korosztály függvényében!)

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69887 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
'0.ére minden tisztán meglesz, most akkora a kavar, hogy nem tudom, hol áll a fejem... én szeretnék ott aludni, de a szüleim nem hagyják és most fűzöm őket, 10.éig kideült, lehet, hogy jön Dwin Odiff is, de róla most nem tudok sok mindent, Buffy még megkérdezi a szüleit, Boregerrel végülis hétfőn találkozok, neki elvileg kell szállás, de majd ha mindenki mehlesz, akkor megírom, és még van a Lamek barátom, aki 65%, hogy az utolsó napon ott tud lenni... Deagolnak nem működik a telefonja, ezért nem tudom elérni, de azért próbálkozok stbstb...
ez így megfelel?;)
Mert 10. mondok mindenkinek és addigra tutira meglesz.ok?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69864 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Lestat: Hozzad bátran! Nektek akkor most kell szállás? (És ha igen, mennyi?)

Ancalimon: Természetesen megyek. Na, majd pont én nem... :wink: A lista frissítve!

Eia: Örülök, hogy itt vagy. Mi a probléma? (azaz: mi az, hogy tudod, hogyan?)

Léli: Feltehetően egy kora délutánival. (Pl. 2 óra, de még semmit nem tudok e téren.)

Cueddo: :( Sajnálom, kíváncsi lettem volna rád.

Egy kis összefoglalás: Szegeden a Móra kollégiumban fogunk lakni. A szállás 616 Ft/fő/éj. Ez valószínűleg csak a diákok számára ennyi, de meg fogjuk kérdezni (ahogy a hűtőt is... Mást is meg kellene még?)
A kaja még problémás. Arra gondoltunk, hogy ebédelni egy menzán fogunk, ahol 500Ft-os menüből már jól lehet lakni. Ha tehát pénteken délután megyünk (a dolgozó emberek miatt), akkor csak 2X 500Ft-ról lenne szó, plusz a reggelik és a vacsik (ez négy étkezés). Forrón remélem, hogy 2000Ft-ból minden kijön, de még utána kell nézni és számolni. (Természetesen azok számára, akik voltak a táborban, ez valamivel kevesebb lesz.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69862 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
De az nem baj, ha a furulyámat is visezm, ugye?;) Legfeljebb kettétöritek;) ;) :)
És mi az a gyilkozsozás?
Nameg az esti városnézés nem került fel a listára;)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69861 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Aiya Elendili!

El kellene kezdenünk gondolkozni azon, hogy milyen programok is legyenek a táborban. Gondolatébresztőként leírom, hogy mik voltak a pilisi táborban, illetve milyen ötletek bukkantak még fel eddig:

Játékok:
Szerepjáték
Számháború
Gyilkosozás
Középfölde Quíz
Gyűrűk ura társasjáték kipróbálása

Esti programok:
Vers és kedevenc idézetek felolvasása
Közös éneklés
Gyűrűk ura film (FOTR) megtekintése

Tanulás:
Bevezetés a quenya nyelvbe
Bevezetés a sindarin nyelvbe
Tünde írás alapfokon

Egyéb:
Túrázás

A fentiek mellett felmerült, hogy esetleg lenne értelme néhány tolkieni életműhöz vagy a filmhez tartozó kérdés komolyabb megbeszélésének is (egy vitaindító előadás, majd az azt követő vita) kb. olyan stílusban mint a kérdések topicban. példák:
Tudnak-e repülni a balrogok?
Ki a legjóképübb tünde herceg? :lol:
stb...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69860 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Brisa,

A Te neved lemaradt a listáról... :D
Vagy nem akarsz jönni? 8O


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69851 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Üdv,
Meggyüttem, és egyből Brisa meglepő privije fogadott, kezdem érteni miről van szó... Bri: Válaszom: igen, de még nemtom hogyan.
(Ja! És Látom, hogy Lam is jön... Lam: Bevasalom rajtad az ígéreted, amit még mondtál :twisted: , csak nem maradt rá időd :cry: :cry: :cry: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69847 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ai na vennui!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudjátok-e már, hogy mikori vonattal megyünk?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69836 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Nehehehehem tuhodohok menni én seeeeeem!!!! :crying: :dead: :crap: :cross: :confused2: :mad2: :closed:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69770 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Kiderült, hogy egy héttel később utazom, ami azt jelenti, hogy egy héttel később is érkezem (aug 28-30), szóval a táborba sajnos még 1 napra sem tudok menni :(

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69743 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Nem kell tartani attól, hogy csak egy őrült van... ;)
Most adtam be szüleimnek, hogy nem csak egy szülő lesz, meg minden jó dumát...remélem sikerrel járok... :(

Akkor Lamorak nem is jön?:) :)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69729 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Látod ezt Lestat? :D Még megbeszélheted otthon, hogy aludhass ott...

Egyszóval ez a helyzet. :roll: Azt még nem tudom, valójában mi indította őt erre az elhatározásra, nekem azt mondta, írjam azt, hogy szeretné megnézni, hogy én vagyok-e az egyetlen a társaságban aki nem normális, vagy akad több ilyen is :lol: :lol: :lol:
...mindenesetre megegyeztünk a Gilraen nickben (Aki ismeri Aragorn gyermekkorának történetét, kitalálhatja az okot is ;) ) Sajna a regisztráció során kiderült, hogy ez a felhasználónév ebben a formában már foglalt :x Mégsem hagytam magam eltéríteni az eredeti szándéktól, ezért lett tipográfiailag szellősebb a végeredmény... :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69726 Írta: G i l r a e n
G i l r a e n válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Meglepetés! :)
Estel Adániel édesanyja is szeretne jönni, és jelentkezni a szegedi pót-MTT. táborba :!:

[size=9:3f2qfvko]Megj.: Ezt most tulajdonképpen ő (mármint Estel) írta be ide, megbízásból, mint ahogy a fenti néven történő regisztrációt (sőt, a felhasználónév ötletét) is neki köszönhetitek... ;) [/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69657 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Estel ez tényleg nagyon jó! Mert azt hiszem rajtad kívül mást nem is ismerek...
Brisa: most tartom a kapcsolatot Buffy-val és lehet, hogy ő is jön, de még nem biztos, de 10.éig még megtudja, az úgy jó, igaz?
Meg a hétvégén kikérdezem Boregert is...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #69654 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Eddig a következő emberkék jelentkeztek:
aieless
Ancalimon
Aryante
Áfonya
Batti + Niki (1 éjszaka)
boreger (1 ejszaka)
Cicaful (1 ejszaka)
Dae-elena
Darkman
Eia
Elanor
Esgal
Estel
Eurynome
Fimbrethil
Fin
Fiona
GilEarendil
Gillz
G i l r a e l
Hanna
JaMaN
Kincső
Koppany (Tritin)
Léli
Lestat
Rayan
Rózsa
Sil
Ulmo
Virág
Yavanna
Zsofi (Estel unokatestvere)
Zsuzsi (?)
+ én

Akik nem alszanak ott:
Lestat (+ "kiegészítői" :D )

És a szegediek:
Lamorak
Nimrodel
Svin

Ők a biztosak. Több ágy nem kell?

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69647 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Áá, Lestat! Üdv néked Vimpártárs! :D
Végre én is ellátogatok majd Szegedre! :dance:

Egy kis bíztatás: remélhetőleg szüleid nem is egy embert fognak majd találni a helyszínen közöttünk, akikre rá merik bízni leányuk álmának őrzését (hogy csak egy példát mondjak: Kincső anyukája, Rózsa biztosan ott lesz velünk). :itscool: Feltéve persze, hogy akarsz aludni éjszakánként (Egy vimpár esetében egyébként ez gondolom, elég bizarr feltételezés... :twisted: ); amúgy a legutóbbi tábor tapaszatalatai alapján általában a "Nessum Dorma" (Senki sem alhat) kifejezés szokott a résztvevőkre vonatkozni kora hajnalig... :roll:
No de semmi ok az aggodalomra :arrow: erre találták ki a délelőttöket... :lol:

Hozd A Többi Vimpárt Is! 8) (A mostani táborban ketten voltunk - a tiszteletbeliek - Sillel...)
Az éj leple fedje sötét lelked árnyát...! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69626 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Jó szorakozást mindenkinek....
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69558 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ok, aszem sikerült lefizetnem a szüleimet, azzal nem lesz gondom, de nem aludhatok ott, hacsak a helyszínen nem látnak olyat akire rábízhatnak..nevetséges, de ez van...szóval asszem csak a kajapénz kell... viszek furulyát és vizet! ;)
Meg lehet, hogy másokat is, de azt majd még meglátjuk...
semmi jobbat nem tudok, de ha valaki esetleg elmonaná azt, hogy hol is találkozunk, akkor azt meg tudnám köszönni...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69557 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Kérek szépen mindenkit, hogy a "lehet"-ektől és a "nem biztos"-októl kíméljen meg. Az ágyat csak biztosan tudjuk lefoglalni mindenkinek.

És még valami: ne a topikba jelentkezzetek! Hanem priviben, emilben vagy SMS-ben.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69526 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Üdv!

Jelentkezem lelkesen- ja, Szú az a "gillz guha" néven futott eddig...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69525 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Sziasztok!

Első hozzászólás! :twisted: Na, akkor lehet, hogy én is szívesen otlennék, de még a szülőkkel is konzultálok...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69517 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Lestat: Akkor csak a kajára kell majd pénz. Persze csak ha akartok enni. :wink:

Cueddo: Nos, ha ott szeretnél aludni Szegeden, akkor minél előbb el kell döntened. Külöben nem lesz ágyad lefoglalva.

Fim, Minerva: Az rátok is vonatkozik.

Áfi: Felírtalak.

A szállás 600 valamennyibe fog kerülni egy éjszakára per fő. Ehhez még hozzájön a kaja költség (még nem tudni mennyi, de számolgatjuk).
Akik voltak az előző táborban: maradt 9000 ezer forintunk. Az lejön majd az ő kajapénzükből.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69507 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Beteszem ezt ide is, azoknak, akik nem olvassák az MTT topicot:

Figyelem!

Kérésem lenne az olyanokhoz, akik szeretnének jönni velünk táborozni, de szülői szigorba ütköznek. Felmerült egy olyan dolog, hogy az aggódó szülők számára egy személyes találkozót szerveznénk, ahol az MTT elnöksége és tagjai képviselnék a társaságot, elsősorban a célból, hogy meggyőzzük a szülőket, hogy komoly és felelősségteljes, szektásságtól mentes társaság vagyunk. Ehhez azonban arra is szükség van, hogy a szülők egyáltalán hajlandóak legyenek velünk találkozni. Minden valószínűséggel lesz írásos meghívás, de Nektek be kéne segíteni a győzködésben. Lsd.: szegedi + kószás fényképek, Gondolatok topic mutogatása, és mindennemű fülrágás. A dolog sürgős, tehát minél előbb szeretnénk tudni, hány szülőre számíthatnánk. Kérnélek benneteket, hogy max. aug. első hetének a végéig jelezzetek vissza.
Komolyan érdeklődők számára itt az én elérhetőségem is:
Szöllősi Líviát keresni ezen a számon: 06/20/368-5914.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69505 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Én is mennék, csak egy ismerős probléma: jövő héten vmikor kezdődik a családi nyaralás, és fogalmam sincs, hová megyünk és mikor jövünk haza (mindkettő általában előző nap szokott kiderülni :? )
Egyébként ütközik a gólyatáborommal, de ha itthon leszek, 100%, hogy titeket választalak! 8)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69498 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Nos, én nagyon szívesen mennék, csak a szüleimtől kaptam egy listát, hogy milyen időpontokban leszünk itthon, és ha minden igaz, akkor kb. egy hét nincs benne, és ez az az egy hét. Nem tudom. Nagyon szívesen mennék, és mindent elf-ogok követni azért, hogy menjek is, és ha összejön, akkor többen is lennénk, de mivel mindannyian a környező településekből, ezért gondolom nem baj, ha az utolsó percben szólunk, hogy mi is van, vagy csak váratlanba betoppanunk, mert itt nem lehet előre tudni semmit, de szállás nekünk nem kell… és ha nem kell, akkor ugye nem kell fizetni?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #69487 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Remélem tudom jönni,de még nem biztos
az éjszakai fürdözést ne hagyjuk ki, és az online gondolataok topic is jöhet,meg a versfelolvasást is be lehetne potolni
ui:ha csak 4-5 felé tudok Peströl elindulni lesz aki vár a vonatnál és megmondja hova kell menni?
ui2:kb mennyibe kerül a szállás(meg ha lesz a kaja)? :?: ? :?: ? :?:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69485 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Juhéééé, tábor! Megyek én is, nem úsztok meg... Eru help us! :evil3:
Programok: számháború - oké! (Már kezdek belejönni! Szegény Ancalimont már egész ügyesen levadásztuk... :twisted: )
Éneklés: bármikor!
Fürcsi: akárhol! (Tisza, stb... :roll: ) Szökőkutat még nem próbáltam, de mindennek eljöbn az ideje egyszer! :D
GYU-s játékok: jöhet! Kvíz, barchoba... :itscool:
Élő Gondolatok-topic: bizonyos mennyiségű "üzemanyag" után bárminemű magasröptű beszélgetést szívesen folytatok! :lol: :mrgreen:
Juj, alig várom! :smokin:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69476 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Rayan írta: Azt csicseregték a madarak, hogy 'ott', a szökőkútban, a rektori előtt lehet mártózni 8O Svin, ez igaz?

Nos... En ott meg senkit sem lattam martozni... Viszont oda nagyon kozel, szinte 100m van egy masik szokokut az Aradi vertanuk teren, ahol nevevel ellentetben meg senkit nem vegeztek ki, plane nem szokokutban valo martozasert.
Ott tenyleg szoktak megmartozni emberek.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére