Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Több
21 éve 7 hónapja #72524 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Jaj, de borzalmasak ezek a képek... legközelebb engem hagyjatok le a képekről, és ne fotózzon senki lesből! :evil: :evil:
Na mindegy...
Ja, és ki tudja a választ arra, hogy "Ki született 1912-ben?" ? :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72513 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
...elkéstem! :( A jelek szerint már megint elkéstem, hiszen szinte mindent leírtatok már a kis kiruccanásunkról. Na sebaj, élmény volt olvasgatni a véleményeket! :wink:
Szuper volt! :D Örök hála a szervezőknek! Én is megosztok még néhány észrevételt:
:arrow: Imádom az új névtáblámat! Köszönet érte és isteni ötlet volt! :sungl:
:arrow: A szegedi játszóterek a legkirályabbak! :bounce:
:arrow: Azok a srácok, akikkel hajnali 2-kor találkozik az ember egy játszótéren, nem túl olvasottak! :eek4:
:arrow: Svin, a sunyi fényképész! Lesből támad... :nono: (De mi lenne velünk a képei nélkül.... :wink: )
:arrow: A Tiszánál néha 'érdekes' arcok is buliznak, az életfelfogásukról nem is beszélve... Lamorakkal és Áfival sikerült meghallgatnunk egy érdekes eszmefuttatást. :o h: Kár, hogy a srác alig bírt beszélni!
:arrow: Éljenek a vimpárok! Már tudom, hogy melyik soron következő könyv hiányzik még a sorozatomból. :D Lestat képes gyüjteménye pedig fantasztikus!
:arrow: Gratuláció a cicamentő csapatnak! :itscool:
:arrow: Ez a mozizás tényleg maratoni volt! De felejthetetlen is.... Elrond tanácsáról nem is beszélve! :lol: :lol: :lol: De könyörgöm!!! A bővített változat közös megtekintésébe iktassunk szüneteket! (Még azóta is krónikusan fáj a hátam! :crap: )
:arrow: Időhiány.... Szerintem ez volt az egyetlen gond! Legközelebb min 1 nappal tervezzük hosszabbra a közös kiruccanást! :wink:

Hm... Fin: Alvóverseny? Állok (fekszem) elébe! De nem nehéz másnap du. 1-kor kelni, ha hajnalig dorbézol az ember! :wink:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72505 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Brisa írta: Miért nem voltál ott a vitán?
A következő táborban alternatív program lesz az unatkozás (azaz a szabadidő), jó?
Az anyagiak rendezését sajna nem lehet előre megoldani táblázat ide vagy oda. (Ezúttal is örök hálám Rózsának!)
Mi volt a baj azzal, hogy a 31-esben volt az önkiszolgáló étkezde?

Azért nem voltam a vitán, mert éppen akkor magyaráztam a társasjátékot az első csapatnak, és egy szervező sem volt ott.
Alternatív unatkozás? De azért ezt sem kell túlzásba vinni.
Anyagiak: MIért? Nem tudjátok előre, hogy kinek mennyit kell majd fizetnie? Ha jól emlékszem nem volt semmilyen váratlan kiadás.
Mi volt a baj a kaja-topik elhelyezésével??? 8O Végülis csak annyi, hogy hajnali három óra tájban szombaton én még megpróbáltam aludni... (Estel: tényleg nem voltatok hangosak, de az a pici zaj is pont elég volt nekem ahhoz, hogy ne pihenhessek).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72502 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Csak úgy mellékesen: a tábortüzes képeken szinte mindenkinek olyan szeme van, mint egy képen a nazguloknak... :wink:

Vimpárügyileg: Kösz. De légy óvatos... /akárki írta is/

...and Death laughs back...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72487 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ulmo: Ha tölem is kapsz egy D.C. autogramot, én is kérhetek Tőled bármit? :wink:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72483 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Nagyon jót szórakoztam a beszámolók olvasásán! :up:

Néhány dolgot én is leírnék a táborról. Legelőször azt, hogy már megint nagyon-nagyon jól éreztem magam. A szervezőkröl csak a legnagyobb hálával és elismeréssel lehet szólni.

:arrow: Svinnel nagyon vigyázni kell, ha fényképezőgép van a kezében.
:arrow: Szegeden vannak a legeslegjobb játszóterek. Alkohol nélkül lehet berúgni a tányér segítségével (az ember szédül és hányingere van, és én még másnapos is voltam)
:arrow: A kiskorúak kísérgetése tök jó móka. Aieless és Nimrodel máskor is számíthat rám.
:arrow: Sauront szinte lehetetlen legyőzni, de ha az ember fél órát agyal az utolsó lépés előtt, és nem fél beleugrani a szájába, akkor lehetséges.
:arrow: A vimpárok nagyon barátságos lények.
:arrow: A tanács most már végleg a film legröhejesebb jelenetévé vált. (Ma csak háromszor néztem meg. )
:arrow: A ki_tud_legtovább_aludni versenyt minden bizonnyal Yavi nyerné meg.
:arrow: Könnyen el lehet képzelni, milyen lesz, majd ha a 3 filmet, és az összes extrát fogjuk egyben megnézni. (Váltott DVD-kezelők kellenek)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 7 hónapja #72464 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ayia Elendili!

A tábori AFK vita topic lehetőségein felbuzdulva szeretném bejelenteni, hogy a diskurzus on-line folytatódik. :twisted: :twisted:

A Középfölde szekcióban új topic kezdte meg működését "Rejtélyek Középföldéről" címmel. Az első témaként mindjárt a "Tud-e repülni a balrog?" című örökzöldet vetettem fel. Írtam egy rövid összefoglalót, de azok kedvéért, akik nem vettek részt a tábori programban, kérek mindenkit, hogy itt is fejtse ki az ott már elmondott véleményét, érveit. Hangsúlyozni szeretném, hogy ez a topic nem a kizárólagos tudományoskodás céljából jött létre, hanem azért, hogy a vitatott témákban mindenki elmondhassa szubjektív véleményét is. Rajta!

A Bombadilos téma pedig a Bombadil Toma topicban folytatódik. A téma abszolut kivesézése érdekében kérem a tábori vita résztvevőit, hogy a vita beindítása kedvéért itt is mondják el álláspontjukat, véleményüket.

Örök hála:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72456 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Dodiee elfogyasztasa megismeresenek alkalmabol elegge OFF TOPIC, ezert a varhato gasztronomiai elvezetekrol a beszelgetest folytassuk a Beszelgetesek topicban, ezt pedig adjuk vissza a Pot tabor beszamoloinak. :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72454 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Néha, háromnapos dorbézolások után, amikor már a mustár, és a három éves gyöngyhagyma is elfogy a hűtőben, az ember hajlamos az öncsonkításra :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72452 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Svindler írta:

Telumehtar írta: Ne izgulj.....nem fogunk megenni..... :wink:


Telumehtar, mindenki nyilatkozzon csak a sajat neveben :evil3:


Svindler:Kezdek félni tőled..... 8O :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72446 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Svindler írta:

Telumehtar írta: Ne izgulj.....nem fogunk megenni..... :wink:


Telumehtar, mindenki nyilatkozzon csak a sajat neveben :evil3:


Ejnye Svindler, mostanában ilyen rossz a kaja Szegeden? 8O

A táborról:

Én nem nagyom kritizálnám a szervezőket (még a végén rámsóznak valami melót :roll: ). A szervezéssel nekem nem volt komoly bajom.
A programok: alapból jók lettek volna, bár ha tízig alszunk, utána már nem sok idő marad ebédig, hogy bármit lehessen csinálni. A quenya és a tengwa tanfolyam nagyon jó volt, bár a quenya mondatokba belegabalyodtam, mint macska a házicérnába.
A vita: talán illett volna alaposabban felkészülnünk, de mindenképpen érdekes volt (Tolkien sehol nem írja határozottan, hogy szárnya van a Balrogoknak, akkor miért így ábrázolják őket :hein: ).
Talán a tábortűz előkészítését kellett volna korábban elkezdeni, de így is jól sikerült (köszönet a számháborúzóknak!)
Kaja topik: szerintem elég változatos volt, arról meg senki nem tehet, hogy a 31-es szobában volt a legnagyobb hűtő.

Szegedi megfigyelések:

A vita folyamán kiderült, hogy a Balrogok megölésének egy módja van: ha egy magas helyről ledobják őket. Így hát egy irányban biztosan tudnak repülni... :evil3:

Vetítés előtt 10 perccel a DVD képes köddé válni, és csak akkor kerül elő, ha már valaki elindult a város másik végébe, hogy előkeresse (Svindler: ezer bocs, hogy megfuttattunk :oops: )

A Gy.U. szinkronja magában is jó paródiának. A "Mit beszélnek?" mondat sindául és magyarul ugyanúgy hangzik.

Elrond tanácsa... még most is röhögök!

A Gy.U. társasjáték függőséget okoz, a hobbitok lába könnyen, sablon szerint törik.

A Gy.U.-t legkényelmesebben fekve lehet nézni (főleg az asztal alatt), így nem borul le az ember a székről. :sleepy:

Amikor sietünk, akkor akadunk bele egy bőbeszédű öregúrba. :rmad2:

A pincér akkor hozza a kaját, mikor már végképp lemondott róla az ember.

Szegeden adják a legjobb tiramisut a világon! :up:

Köszönetnyilvánítások:

A szervezőbrigádnak a szervezésért (nagy meló lehetett, le a kalappal!)
Vardának a quenya tanfolyamért :itscool:
Ancalimonnak a DVD technikai hátteréért, és hogy le tudom írni a nevem tengwákkal :hello:
Elanornak a D.C. autogramért (mostantól kérhetsz bármit) :deal:
Lélinek a csoki-boltért, és hogy nem hagyott szomjan halni a vonaton
és mindenkinek együtt a szuper hétvégéért! (már csak ki kellene aludni magam :quasi: )
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72445 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Telumehtar írta: Ne izgulj.....nem fogunk megenni..... :wink:


Telumehtar, mindenki nyilatkozzon csak a sajat neveben :evil3:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72442 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
8O Honnan tudod, csak nem megkóstoltad magad? :mrgreen:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72441 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Nincs is valami jó ízem, ugyhogy nem is ajánlom :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72439 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Dodiee írta: Ohh köszi :oops: :) Azthiszem, megerőltetem magam, és elmegyek egyre...csak télleg nagyon izgulok. ti már majdnem mind láttátok egymást egy csomószor :crap:


Nos elöször én is igy voltam ezzel....amikor mozi volt nem találtam meg a többieket csak mikor Brisáék megérkeztek a KÖNYvel... (Brisa:10000000000000000000000000000 hála a sok segitségért.....)
Ne izgulj.....nem fogunk megenni..... :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72433 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Bár nem voltam ott, biztos vagyok benne, hogy a sörösüveg és doboz kérdés megoldása egyszerű! Mint lelkes Greenpeace aktivisták,JaMaN és Svin gondosan összeszedték ezeket az erősen szennyező(ám felettébb hasznos, mmnt a tartalmát tekintve :twisted: ) tárgyakat, és a szemfüles fotósok a világmegváltókat ezen tevékenység közben kaphatták lencsevégre. Csak ez lehet a megoldás.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72425 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ancalimon írta: "Kánonba aludni a film alatt JaMaN-nal, tényleg buli (az más kérdés, hogy ő kevésbé votl feltűnő, lévén nem kellet időnként nyomogatni a DVD menüket...)"

Arról nem is beszélve, hogy én az asztal alatt aludtam, tehát engem csak az látott, aki szintén a földön feküdt :)

A sör kérdésen én is elgondolkodtam, és rájöttem, hogy én többszöris találkoztam Svinnel, miközben sörözött:)
Amúgymeg nem is szeretjük a sört, csak a kép kedvéért fogtuk az üres üvegeket, amiket a parton találtunk :)
A sörösdoboz kérdésére még nem gyártottam teóriát, de folyamatban van :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72414 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Néhány észrevétel:
Kánonba aludni a film alatt JaMaN-nal, tényleg buli (az más kérdés, hogy ő kevésbé votl feltűnő, lévén nem kellet időnként nyomogatni a DVD menüket...)

Feltünt, hogy a képeken JaMaN és Svin szinte minidg egy-egy sörös doboz/üveg társaságáben szerepel??? Ez azért rejtélyes, mert élőben egyszer sem láttam őket így...

Ha valaki látta az MTV paródiát, az valószínűleg soha többé nem képes fapofával végig nézni az Elrond tanácsa jelenetet a filmben... Ez még sok kellemetlen pillanatot fog okozni, amikor olyanok is jelen lesznek, akik viszont nem látták. (Sosem felejtem el Darky megdöbbent pillantását, amikor harsány röhögés fogadja Aragorn esküjét Frodónak...) :D

Valóban nehéz megtalálni az egyensúlyt a sok program/kevés szabadidő kevés program/sok unatkozás dilemmában. Az biztos, hogy mivel lényegében csak a szombati napon sikerült szervezett programokat tartani, mindenképpen sűrű lett a program.

Az biztos nem ment volna, hogy a társasjátékkal párhuzamosan ne legyen program, mivel akkor semmi más programra nem került volna sor, hiszen végig ment a hobbit harc Szauron ellen. Másrészt mivel egyidőben csak 10-en tudnak játszani, a többiek biztosan erősen unatkoztak volna... 8O

A vetélkedő elmaradását én is sajnálom, valóban jobb lett volna, ha többen készülnek rá... :roll:


A novemberi teljes DVD megjelenésére mindeképpen szervezünk valami megmozdulást... 8)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72410 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Brisa: Csak azért mondtam, mert az az egy kép, ami nekem egyátalán nem jön be... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72408 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Brisa: ha én rozsa lennék című népdalt ismered?? annak a dallamára van irva...

Dodiee: én is igy voltam aztán pont a névnapomon találkoztam mindenkivel és kaptam két csomag hobbit kekszet, milka joghurtos csokit, hajtogatott virágot meg egy mezei virágot. És azután megjött a kedvem. :D :D :wink: :wink: :itscool:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72407 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ohh köszi :oops: :) Azthiszem, megerőltetem magam, és elmegyek egyre...csak télleg nagyon izgulok. ti már majdnem mind láttátok egymást egy csomószor :crap:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72406 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Brisa írta: Rayan: A szöveg melyik dallamra íródott?


Bár én is lemaradtam, de szerintem a "Ha én rózsa volnék..." dal került átköltésre.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72404 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Dodiee írta: Nem igaz...erről is lemaradtam...Hogy csinálhatom?Hogy tudom elkerülni a legeslegjobb bulikat???Ilyen nincs..ugye lesz jövőre is???Vagy tali, vagy valami..bár, azthiszem én kissé félénk vagyok ahhoz, hogy találkozzam veletek :look: De egy ilyen buliból kimaradni... :quasi:


Reméljük, hogy még a 'jövő' előtt is lesz még 1-2 ilyen tábor... :wink:

A félénkség ne legyen akadály. Csak az első talin kell túlesni (szept.-ben lesz egy csomó egy napos, gyere el az egyikre), utána már minden egyre szebb és jobb lesz. Szerintem mindannyian így voltunk ezzel.


Rayan: A szöveg melyik dallamra íródott? (Hogy én erről lemaradtam... :x :bawling: )

Eia: Mindigis tudtam, hogy szép a hátam, de most, hogy így mondod... :mrgreen:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72394 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Nem igaz...erről is lemaradtam...Hogy csinálhatom?Hogy tudom elkerülni a legeslegjobb bulikat???Ilyen nincs..ugye lesz jövőre is???Vagy tali, vagy valami..bár, azthiszem én kissé félénk vagyok ahhoz, hogy találkozzam veletek :look: De egy ilyen buliból kimaradni... :quasi:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72393 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Sziasztok!

Azt hiszem mára én is összeszedtem magam egy kicsit....

Nem tudom mit tudnék még hozzátenni az elöttem elhangzottakhoz, de az biztos, hogy szervezői szinten sokat lehetett tanulni ebből a 3 napból.
Úgy gondolom, hogy

Svinnek igaza van, legközelebb jobban szét kell osztani a feladatokat, és szét is fogjuk.

Nem tudom, hogy a programok sűrűségét illetően mi lehet a legjobb megoldás, mert egyesek szerint túl sűrű volt, mások unatkoztak pár órát, ezt majd jobban át kell gondolni, de azt hiszem tökéletes megoldás nem létezik, hacsak nem párhuzamosan szervezünk programokat, ami szerintem megoldás lehet erre, de akkor nagyon ketté fog szakadni a társaság egy rövid időre.

Jó volt duettet aludni Ancalimonnal a film közben, az asztal alatt különösen jót lehet durmolni :)

Egyenlőre ennyi, majd ha még eszembe jut valami építő jellegű kritika, megírom, cserkészbecsszó:)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72386 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Svindler, nagyon jók a fotók! :D
Ja, el ne felejtsem már :mrgreen:

Középfölde-song

Ha én hobbit volnék,
éjjel-nappal innék;
sört és bort egyaránt
mértékkel vedelnék;
Mindig részeg lennék,
nem tudván, ki voltam;
s előbb-utóbb úgyis
itt feküdnék || holtan.

Ha én tünde lennék,
elhúznék a francba;
mennék Szürkerévbe,
hajóznék Nyugatra;
Királyt állítanék
Galadriel helyébe,
s itthagynám Elrondot,
mert tojok || a fejére.

Ha én egy törp lennék,
bányákban mulatnék;
éjjel-nappal mithrillt,
aranyat kutatnék;
Mindig kicsi lennék,
derékig érő, mondjuk;
s leszólnék minden tündét,
ha velem van || gondjuk.

Ha én kósza volnék,
mindig elkószálnék;
minden egyes kószát
baráttá fogadnék;
Lennék Megye-őrző,
vagy elszánt ork-gyilkos;
erdőben kószálnék,
csak ne lenne oly || nyirkos.

Ha én nazg

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #72385 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Srácok,

Csak annyit, hogy rohadt jó volt!!
Nagyon köszönjük minden önkéntes szervezőnek!

Emlékezetes marad:

Kaja toppic :mrgreen: A szalámi és baracklekvár ->nem elfogyott 1 nap alatt?
Kornyikálás :twisted:
Népdalok, kánonok, gregorián...Mit nekünk a Rádiókórus!
Ismerkedés :cheers:
Tisza-part :cooljump: Larpúrlár :up: "A nyálon lőtt lány messze jár, csak egy pontnak láccik máááár" Paródiák, paródia-dalok :tongue:
"Frodó ma leejtette a Gyűrűt. Felvettem, de Aragorn rámszólt, hogy adjam vissza neki. Arrogáns f*sz." :cross:
Éjszakai fagyi :blackeye: :blackeye: :blackeye: Bocs :dead:
Játszótér és Pókháló :hello:
Zuhany :agree:
Vita :cool2: Elég megdöbbentő volt a tény, hogy a buckamanók elhalványodott és Szauron befolyása alá került tündék 8O Legalább már ezt is tudjuk.
Thár-sas-játék :bounce:
Számháború :D
Éneklés és ingyé'sör (vagy inkább közös-ör) :bandit: :look:
Jack Black & Sarah Michelle Gellar-féle paródia :evil2:
"So...You're telling us that you took the fabled ring of Sauron the One Ring that could destroy all of Middle-earth and attached it to your... your little hobbit tale?"
"It was easy. See what they do is? They heat up this meddle spike and they drive it through your peanuts."
Mozii :dance:
Ahogy a Déli pu. plakátja is mongya: Egy DVD mind fölött!!
Extrák rulz :sleepy: :sleepy: :sleepy:
3-4 óra alvás :quasi:
Pizza :P
Tartalmas beszélgetés a vonaton A Gyűrűk Uráról Esgallal, Dae-val és Szuzival :sungl:
Ja, és a Gyűrűvers a vonat falán, meg az MTT névjegye a kukán :deal:

Cirai volt!!! Mindenkinek köszi!!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72380 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Svin: a 118-as kép lett a legjobb :wink: :twisted: :lol: :lol: :tongue: De azért kíváncsi vagyok, hogy Léli esti képei hogy sikerültek... :twisted: :twisted: :twisted:

Léli: Kösz, hogy figyelmeztetsz... még amúgy se sikerült elfelejtenem ;) :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72375 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Svindler írta: Ez egy kulon erdekes kep:
www.tolkien.hu/images/tabor2/svin086.jpg


:eek2: Jé, tudtátok, hogy a tündék jobb füle hatalmas és sötétben világít? Ráadásul csak fényképen látszik. És csak a jobb fülük, más testrészük továbbra is láthatatlan! Érdekes, nem?

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72374 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
A pottaborban keszult fotok elso adagja (164 kep):
www.tolkien.hu/images/tabor2/

Ez egy kulon erdekes kep:
www.tolkien.hu/images/tabor2/svin086.jpg
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére