Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Több
21 éve 7 hónapja #69470 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Programok: jeee!

Az éjszakai fürdőzést ki ne hagyjuk már :lol: :twisted:
Azt csicseregték a madarak, hogy 'ott', a szökőkútban, a rektori előtt lehet mártózni 8O Svin, ez igaz? Akkor éjszakára befürdőznénk egy kicsit, már van rá pár jelentkező :lol:

Léli, a 'Gondolatok' dolog már a mostani táborban elindult a kibontakozás útján. Kérdezd Darkmant ;)
(Különben nemrég olvastam, hogy a számítógép is rákkeltő, nem csak a kaják meg a stressz. Bonyolult egy ügy, az biztos.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69465 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Telcontar_Leli:ez az "élő Gondolatok-topic" jó ötlet.
És a GyU-s barkóba is.
Végre valaki, aki számháborúzni akar! :hello: A táborban alig lehetett rávenni a többieket. :cry: De majd Szegeden! :twisted:
Sziasztok:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69457 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ai na vennui!

Nyelvlecke: Jöhet!
Tábortűz: Ki ne maradjon!
Esti séta: Már épp javasolni akartam.
Éneklés: Nincs nélküle tábor (és Lamorak is tartozik vele :twisted: ).
Számháború: Imádom!
Szerepjáték: Lehetne?

GyU-s barkóba: Kisebb csoportokban.

És nem lehetne esetleg betervezni egy "magasröptű beszélgetést"? Akik akarnak, lehetőséget kéne rá adni, hogy beszélgessenek a világ dolgairól. Én legalábbis szívesen elmékednék sokatokkal. Olyan Gondolatok féle topik, csak onlineban. :wink:

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69455 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Hú, én borzasztóan mennék, de még nem tudom, ráérek-e... :( Amint lehet, jelentkezem.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69447 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Qenya nyelvlecke: támogatom!
További ötletek, amit megismételhetnénk: számháború, ha van hozzá terep, kvíz, zenehallgatás, ja és most ne felejtsen el valaki gitárt hozni... Most nem jut több az eszembe, de majd még fog!
Szvsz azt kellene csinálni, hogy mindenki bevállal egy programot, mint Dae a számháborút, vagy mint én (bocs hogy magammal példálodzom :? ) a rókavadászatot, és megcsinálja a kellékeit, és ő felelős azért, hogy meg is legyen a program! Mert pl. a versfelolvasás elmaradt, mert senki sem mondta, hogy na jó, aki akar, az most jöjjön, és akkor csináljuk... :( De ha valaki nem ért egyet, szóljon!
Mert így a délelőttöket csak ellötyögtük, és folyton szegény Brisához szaladgáltunk, hogy pl. főzzünk? ne főzzünk?
Összefoglalva sztem mindenért kellene egy felelős (és nem egy táborvezető), és akkor jobban ki tudjuk használni az időt.
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy beírom a javaslatomat, pedig hát ki vagyok én... :roll:

Kérdések: Szegeden is önellátóak leszünk? És ha igen, kollégiumban hogy fogunk főzni? És ott lesz víz? (Ez utóbbi csak vicc volt... :wink: )
Na egyelőre ennyit.
Sziasztok:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69444 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
A tabor mint lathato Szegeden lenne.
A szallas remelhetoleg a Mora kollegiumban lenne, 4 agyas szobakban.
Jo lenne minel elobb lefoglalni, ezert jelezzetek Brisanak minel hamarabb ha jottok.

Programok kapcsan: kozel a Tisza, a Laposon, es a kozeleben lehet ejszakai tabortuzet gyujtani ha az ido megfelelo, illetve a Boszrokany "sziget" sincs messze, az is kitunoen alkalmas ilyesmire.

A quenya nyelvleckenek is lehetne folytatasa ha van erdeklodes. Pl elemezhetnenk a Namarie-t, vagy valami mas hosszab szoveget szorol szora.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69442 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Brisa írta: Nos, tekintélyes előnnyel az augusztus 23-25-ei hétvége nyert!
Szóval várom a priviket, emileket, SMS-eket, chat-közléseket, hogy ki jön Szegedre azon a hétvégén.
Eddig 3 jelentkező van, plusz én és a szegediek (szintén 3-an). Már így is nagyon ígéretes csapatnak tűnik, de talán még mások is jönnének... :wink: (Csak tempósan, mert le kell foglalni a szállást :!: )

Ja, és a programokra is várok ajánlatokat. Például lehetne egy városnézést (persze este :wink: ) szervezni.

Ami pedig az aggódó szülőket illeti: jó lenne, ha csak egy topikban beszélnénk erről. Az MTT-ben eléggé belendült a téma.

Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #69441 Írta: svindler
Pót MTT tábor: aug. 23-25. téma létrehozva svindler által
Augusztus 23-25-én lesz a pót MTT tábor, mivel erre az időpontra szavaztak a legtöbben.
Ebben a topicban lehet érdeklődni, és javaslatokat tenni a táborról.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.207 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére