Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Több
21 éve 7 hónapja #73039 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Hát igen... És most el is érkeztünk oda, hogy Lestat 400 éves... :twisted: Vimpároknak korról beszélni... Bah, ezek a mai fiatalok! :evil3:

...and Death laughs back...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #73021 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Már kezdem unni, hogy itt mindenki azt mondja, hogy öreg! :roll: :clown: :shake: :nono: :wink: (Eia, ez nem Neked szólt! :) ) Szerintem az én szüleim egyáltalán nem öregek, pedig ők 10-20 évvel legalább idősebbek. A 94 éves dédmamám, ő öreg. De a 70 éves nagymamám, aki kb. 50-60 évesnek látszik, nem öreg! Úgyhogy tessék abbahagyni a sopánkodást! :wink: :evil: :twisted: :lol: :nono:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72995 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Anca írta: Mer mi má' öreg vén trottyok vagyunk :confused2:, és nem edzett fiatalok... :bounce:


:biggrin2: Oh.. ez kedves volt... köszi :wink: :evil2: Mondjuk én még most is álmos vaok, de most a tegnapi meló miatt :roll: , viszont a tábort se aludtam még ki... :sleepy:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72992 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Kincső írta: Én nem értem, hogy Ti miért vagytok/voltatok álmosak még napokkal később is...


Mer mi má' öreg vén trottyok vagyunk :confused2:, és nem edzett fiatalok... :bounce:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72935 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Máma hazakeveredtünk Trithynéktől, meg még évnyitó is volt (micsoda marhaság csütörtökre rakni :roll: ), de úgylátom már minden fontos dolgot elmondtatok... :cry: :evil: :roll: :) :wink:
Érdekes, én egy szobában voltam Sesyvel és Elanorral, engem mégsem zavart a kaja-topic... Pedig szombaton mi úgy 1/2 6 magasságában aludtunk el (már világosodott, ezért rájöttünk, hogy van függöny, és be kéne húzni... :twisted: :P :idea: ).

Hiányoltam a felolvasóestet, és lehetőleg ne várja el - gondolom sokak nevében beszélek :wink: - senki, hogy miután 1/2 6 körül elaludtunk, és 10 körül fölkeltettek, utána fél óra múlva tengwákat tanuljak... :wink: :oops: :roll: :? :D Szóval javaslom, hogy ha kivilágos kivirradtig ébren vagyunk, utána pár óra múlvára ne tervezzünk programot. És ha legközelebb - mondjuk novemberben :!: :P - DVD-t nézünk, ne 11-kor kezdjük (illetve ne este, hanem reggel 11-kor :wink: )!

Az éneklés csúcs volt, bár a gitározás nem volt teljes gőzzel (ld. Tisza-part!)... A Cicamentés Regéje csúcs!
Én nem értem, hogy Ti miért vagytok/voltatok álmosak még napokkal később is, én vasárnap már úgy 9-10 körül lefeküdtem, de 1/2 8 előtt Trithynék egyik macskája átgyalogolt rajtam, úgyhogy arra felébredtem... :? :roll: :wink: :D
Még majd jelentkezm!
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72896 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Finduilas írta: Azt hiszem, mindenki egyetért, aki a vonaton utazott, hogy jó ötlet volt. :itscool: Bár így is majd szomjan haltunk, mire Pestre értünk.


Jaja.. kicsit(???) olvadós volt a csoki, és szomjasak voltunk... naon.. úgyhogy hamar elfogyott, de aztán Pesten fel lehetett tankolni :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72894 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Most jut eszembe, még nem számoltam el, a kétezer forinttal, amit Jaman adott jegyre.
Természetesen nem jegyet vettünk belőle :cool2:
Hanem négy tábla fincsi csokit, négy liter vizet és két liter colát. Azt hiszem, mindenki egyetért, aki a vonaton utazott, hogy jó ötlet volt. :itscool: Bár így is majd szomjan haltunk, mire Pestre értünk.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72800 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Telcontar_Leli írta:

Lamorak írta: Most meg végignézegettem Svin képeit (mind a kétszázat), és elégedetten látom, hogy miután tegnap voltam fodrásznál, ezek alapján már nem ismernétek meg... :)

8O 8O 8O Te jó Eru! Lamorak! Mit csináltál a hajaddal :?: :hein: :confused2: :embarassed:


Öhh.. levágatta... :mrgreen: (Akkor most hogy fogom élethűre megcsinálni a képemet? ;) :lol: :evil: :evil: :evil: :cross: ) Szegény Borka :D :twisted: :wink: Remélem megismert 8O :biggrin2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72767 Írta: svindler
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72765 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Hol vannak ezek a képek?????

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72742 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

aieless írta: Különösen nagyra értékeltem azt a fotóművészeti remekművet, amelyen egy cipő meg egy zokni látható :)


Nos, enyhe fantazivala megaldott emberek, a zoknin levo feliratot esetleg mint "JRRT" monogrammot ismerhetik fel... ;) Ezert lett lefotozva JaMaN zoknija... Remelem a tobbseg kepes meglatni benne a Mester monogrammjat.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72720 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Lamorak írta: Most meg végignézegettem Svin képeit (mind a kétszázat), és elégedetten látom, hogy miután tegnap voltam fodrásznál, ezek alapján már nem ismernétek meg... :)

8O 8O 8O Te jó Eru! Lamorak! Mit csináltál a hajaddal :?: :hein: :confused2: :embarassed:
Sil: Akkor ezért nem számolt a kijelződ :idea:
Esgal: A Pisti, az Aragorn szövegét (esetleg kottáját) akkor el tudod küldeni?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72717 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :dance:
SVIN!!!
Ennyi képet, tejóég!!! :mrgreen: :mrgreen:
Kissé behaltam, mire végignéztem, dehát sokan vagyunk, és mindenkiről kell 4-5 kép, hogy legalább egy jó legyen, nem igaz? :)
Különösen nagyra értékeltem azt a fotóművészeti remekművet, amelyen egy cipő meg egy zokni látható :)
És VAN MÉG??? :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #72698 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Hehe... Épp a képeket nézegettem, mikor kedves éccsanyám mögöttem kérdé:
-Ez ki?
Válaszolám:
-Ööö... asszem JaMaN.
Mondá erre ő:
-Helyes fiú, helyes... :lol:

Hát igen... Az én kis családom... :heu:

Én ÚGY örülök, hogy nem vagyok rajta egy képen sem normálisan... :evil2:

Asszem következő talin Lamorak el lesz látva rágóval... :cool2:

Bennfennteseknek: Süsüt elhagytam. HOGY A FENÉBE LEHETEK ILYEN HÜLYE? :bawling: :crying: :bawling: [size=9:2eeitgan]/mán megin'/[/size] A saját totemem!

...and Death laughs back...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72693 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Sil írta: Sajnos, képeim most nem lesznek, tényleg nem tekerte a filmet az a @%&#! gép. :bawling:


De káááááááááááááár............ :twisted: :twisted: :twisted:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72646 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Aki kérte a Titkos Naplókat (többé-kevésbé) összegyűjtve, az írjon nekem egy privit.

Akinek meg kell az MTV paródia, elküldtem tömörítve, részletekben (használati utasítás mellékelve) a nipredil, a nipredil2 és a nipredil3@freemail.hu címekre, jelszó: defiant. Onnan le tudjátok szedni, 9 lemez kell hozzá.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72634 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Már lassan kezdem megszokni, hogy ilyen lelkesek vagytok minden találkozás után, pedig nem kellene megszokni, mert akkor kevésbé lesz nagyszerű...

Viszont én is csak csatlakozni tudok, hogy nagyon jó volt a tábor, és már vasárnap délután és este eléggé hiányoztatok, mikor ülhettem vissza a számítógép elé cikket írni (és mikor befejeztem, mehettem tovább az idióta Shakespeare-projekthez, amit csinálunk 8) ) Most meg végignézegettem Svin képeit (mind a kétszázat), és elégedetten látom, hogy miután tegnap voltam fodrásznál, ezek alapján már nem ismernétek meg... :)

Szóval nagyon élveztem a programokat, a vitát és a különböző tünde nyelvi dolgokat; ezentúl majd csinálni kell Quenya órát haladóknak is, hogy ne mindenki mindig előről kezdje. Sajnos nagyon sokakkal nem beszélgettem, akivel akartam; de idő van még, és lesz következő alkalom, úgyhogy mindenki gyűjtögesse a mondanivalóját.
(Lestat: a rágó fel van írva.)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72629 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Hali emberek!

A TÁBOR NAGYON VERY ARAGORN VOLT!
Mi mást mondhatnék?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72604 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
A táborral egy baj volt, méghozzá ugyanaz, mint a könyvvel és a filmmel: túl rövid.

DVD khirály. Samu szereti, McKellen elhitte, kvenya és hasonló nyalánkságok. :D Meg a kihagyott jelenetes ajánló a mallornfákkal...

Társasjáték maiwë. Főleg én, Samu. (Meg Kincső, a bátor Gyűrűhordozó, aki nem fél elébemenni Szauronnak. :evil3: ) Kár, hogy senki nem volt ott, amikor először legyőztük a Szemet. :cry:

Sajnos, képeim most nem lesznek, tényleg nem tekerte a filmet az a @%&#! gép. :bawling:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72602 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Az irodalomköny szerint sok költő szültett 1912-ben (hah, mily meglepő!) : Hajnal Gábor, Kálnoky László, Kiss Jenő; írók közül pl. Ottlik Géza, Örkény István. Namármost egyik költő sem túl ismert, írót meg elég nehéz szavalni :eek4:, szóval passz :lol:

Amit persze kifelejtettem :heu: :
A gyilkosozás szupi volt!
ÉS Minden Tiszteletem A Macskamentőké! _o_ (földimádás)
^. .^
= ° =
.(˛¸).~

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72579 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Ez a három kép a legjobb:

www.tolkien.hu/images/tabor2/svin119.jpg

www.tolkien.hu/images/tabor2/svin120.jpg

www.tolkien.hu/images/tabor2/svin121.jpg

Először Brisa és Darky ülnek ketten, aztán hirtelen odaterem JaMaN, aztán Brisa átváltozik Svinné...

Najó, bocsi, késő van már... :oops: 8O 8)

Hogy vmi értelme is legyen a hozzászólásomnak: jók a képek, remélem, hamarosan láthatjuk a többiekét is :) (Most pedig sűrgősen megyek aludni, amint látjátok, rámfér... :wink: :sleepy: )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72576 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
A magam és Hanna nevében is: Szuper volt a tábor! :bounce: :itscool: :dance: :up: :cooljump:
Látom, már minden lényeges dolgot elmondtatok, mire idekeveredtem. Szerintem jók voltak így a programok (minden elismerésem a szervezőké), csak az idő volt rövid, kevés ez a három (vagy inkább két és fél) nap.
Viszlát a következő táborban! :wink:

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72568 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Kérhetném, hogyha legközelebb lesz tali, vagy trábor, valaki dobjon meg egy e-maillel?A szívem szakad meg, hogy nem voltam ott!! :bawling: akár meg is hehettek, nem zavar, csask ki ne maradjak! :D
Istenem, ha lenne egy időgépem..... :crying:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #72567 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Telcontar_Leli írta: Azért nem voltam a vitán, mert éppen akkor magyaráztam a társasjátékot az első csapatnak, és egy szervező sem volt ott.


:oops: Ööö...khm...szóval... tényleg?
Pedig nagyon el akartuk ám magyarázni nektek. Ancalimon a tanúnk, hogy mennyire nagyon figyeltünk, amikor ő magyarázta nekünk. Aztán persze gyakoroltuk is...
Isten bizony, nagyon el akartuk nektek magyarázni, ugye Svin, JaMaN, Szanten és Ancalimon?

Telcontar_Leli írta: Anyagiak: MIért? Nem tudjátok előre, hogy kinek mennyit kell majd fizetnie? Ha jól emlékszem nem volt semmilyen váratlan kiadás.


Nos, erre csak annyit tudok mondani, hogy örülök, hogy nem tűnt fel.
Léli, csomó mindent nem lehet előre tudni, ezért a költségvetés igen bizonytalan tényező az egész táborozásban. Egyszer majd elmagyarázom neked, hogy mi mindenre kell figyelni egy ilyen rendezvény költségeinek kiszámolásánál.

Igaza van Szantennek, a legtöbb hála és köszönet Ancalimonnak jár. Íme az enyém is: köszi mindent, Tamás! :hello:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72557 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Hűha, micsoda élet van itt ilyenkor:)
Lestat: biztos én vagyok feledékeny, de mit is volt érdemes betenned? :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72549 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
Jaman: akkor érdemes volt betennem. Minden vimpár nevében köszönöm!
Anc: komoly töritanár volt? Nrm magyar?
Huhh de kemény az az S-s dolog....

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72548 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
De azért hajléktalan bácsi tényleg nem volt semmi... amikor elkezdett nekünk szavalni :lol: :lol:
Elanor: naja, kissé idegesítő volt, hogy az egész koleszban sehol sem volt pillanatragasztó :lol: de mi legalább jól megismertük az épületet!!! :roll: :roll: :) :D

Viszont legalább mindenki köszönt mindenkinek, és Samu szereti Frodót... ez a lényeg :) :) :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72536 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Ancalimon írta: Virág azt mondta, hogy a nagymamája (mármint Virág nagymamája), de nem hiszem hogy a hajléktalan történelemtanárbácsi ismerte volna... :)


Igenis ismerhette volna, mert ő volt Eperjes (egy falu Csongrád megyében) egyik alapítója!!! :lol: :nono: :lol:

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72533 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.

Sesy Olórea írta: Ja, és ki tudja a választ arra, hogy "Ki született 1912-ben?" ? :D


Komolyan azóta egy csomót gondokodtam ezen. Talán Radnóti? (De alkalmi hajléktalan ismerősünk később már nem nyilatkozott róla olyan pozitívan...)

Virág azt mondta, hogy a nagymamája (mármint Virág nagymamája), de nem hiszem hogy a hajléktalan történelemtanárbácsi ismerte volna... :)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72530 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor: aug. 23-25.
A táborhoz nem igazán tudok hozzászólni - már mindenki leírt mindent. A hétvége sajnos nagyon rövidre sikeredett :cry: , de azért egy cicamentés még belefért. :bounce:


A program ötletek jók voltak, a szervezésen még lehet javítani. Nem baj, előbb-utóbb belerázódunk!
Nem akarok haza beszélni, de szerintem Ancalimon nagy részt vállalt a szervezésben, és jó munkát végzett. :oops:
Köszönet és hála a szervezőknek, hogy időt és fáradtságot nem kímélve dolgoztak a tábor létrehozásáért.


Rózsa: Köszi, hogy részt vettél a cicamentésben és hogy elviseltél. Nélküled nem sikerült volna! :hello:


Sissy: Neked is nagyon köszönöm, érdeklődéssel várom a beszámolót. :roll: Legközelebb megmutatom hol található az autóban az emelő! :wink: (Meglett a bankkártya is...) :itscool:


Ulmo: Tényleg Szegeden a legjobb a tiramisu :up:

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére