111. születésnap - 2003. január 3.

Több
21 éve 9 hónapja #88151 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa: Hááát... nem tudom :twisted: Ööö..jó akkor maradok..ha Te nem teszel ki ;) (Mikor lesz kész a beosztás?)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #88148 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Szükségem lenne egy Gandalf sapkára a LEP-re, a kalandjátékhoz. Tud valaki segíteni? (Gollamot nem tudom elérni, úgyhogy ne is ajánljátok...)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #88083 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Telu: Az a lényeg, hogy meglegyen a kellő számú emberem a gyerekrészleghez. De nem én döntöm el, hogy ezek kik lesznek, hanem te, ill. ti. (A "nekem mindegy"-ekkel nem tudunk mit kezdeni...) Tehát neked kell döntened, én nem foglak még a túljelentkezés miatt sem odébbállítani.

Dodiee: Jól van, akkor majd 2-án...

Sil és többiek: Adjatok még egy kis időt. A részletekkel még mi magunk sem vagyunk tisztában. Hamarosan minden meglesz és fentlesz. :D Addigis türelem... (Ha minden igaz, csak holnap-holnaputánig kell várnotok.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #88078 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Én is jövök 2-án díszíteni! :) Hányra kell?

A 200db jegyből lehet kapni úgy is, ha nem én nézném meg, hanem valaki ismerősöm? (Az Internet mellett filmnézésre úgyse lenne időm.) A kvíznek mikor lesz eredményhirdetése?

És a rajzverseny eredményét mikor lehet megtudni? Nem kéne már fent lennie a neten?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87958 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa: aha:)sajnos. De már úúúúúúggggggy várom,, alig férek bele a bőrömbe:))))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87952 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa! nekem szinte mindegy, hol segítek, csak azért ajánlottam föl, hogy segítek a gyerekrészlegnél, mert bírom a piciket, és nekem is van egy csomó kistesóm, meg szoktam menni segíteni az öcsém óvodástáborába is, de ha másik feladatot adsz, feltehetőleg el tudom vállalni, csak szólj! Telu: Kösz a válaszokat, végre egy értelmes ember is van!!! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87943 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
(Brisa: Mondtam ha túljelentkezés van akkor odébb állok és segítek máshol ha tudok...természetesen Te döntöd el..én csak szóltam ;) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87915 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.

Dodiee írta: Brisa:sajnos ugyanazon okokból, amiből Thaurék sem, én se tudok 30-31.-én menni hozzád:/De ha kell, megpróbálom lefénymásolni, addig meg beírom, mik vannak a könyvekben, jó?


Akkor csak 2-án tudunk találkozni veled is?

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87911 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa:sajnos ugyanazon okokból, amiből Thaurék sem, én se tudok 30-31.-én menni hozzád:/De ha kell, megpróbálom lefénymásolni, addig meg beírom, mik vannak a könyvekben, jó?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87904 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Huh, hát ti sose pihentek? :D

Elanor, Thaur: Nem, 2-án csak Telunak vagyok hajlandó elmagyarázni a dolgokat... :evil3: Természetesen elmondom nektek is, meg a többi érdeklődőnek.

Augustíne: A gyerekrészleg már megtelt. Csordultig. Több segítőre ott már nem lesz szükség. Kérlek nézz körül a többi helyen.

Léli: A gyerekrészleg a következő programokat fedi: noldás foglalkozások, 2 társas, 1 rajzolós-szinezős és egy hajtogatós asztal, valamint a "Légy te is gyűrűhordozó!" kalandjáték. (Neked csak az 1 órás foglalkozásod lesz ott.)
A díszítés valószínűleg a délutáni-esti órákban lesz.

Dodiee: A rendezvény teljesen ingyenes lesz! (Ezt hangsúlyozzátok, ahol csak tudjátok. Sajnálatos módon, nem egyértelmű...)
Nem baj, jók lesznek az egyszerű dolgok is a hajtogatáshoz. Jössz 30-án vagy 31-én hozzám? Mert akkor le tudnám fénymásolni a könyved azon lapjait, amik kellenek.
A színezős dolog meglesz. Hozhatod a zsírkrétákat. :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87902 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Üdv!

Volna 1 (újabb) kérdésem. Karácsonyra kaptam egy... kard szerű tőrt. Szóval igazából dísztőr (kb. Fullánk méretű, de sajna nem úgy néz ki...) és azt szeretném kérezni, hogy hordhatom-e aznap (vagy az túl "fanatikusrajongó" szerű?)?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87875 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Sziasztok szervezők!

Szereztem magam mellé egy másik jegyszedőt. Igazán derék lány és szívesen segít nekem. Ha esetleg probléma lenne akkor is ő lesz a segédem. :deal: És semmi ellentmondás. Jo vanna csak vicceltem.


Tehát egy szóval Áfi. van még egy jegyszedő és a neve Andi. Egy párszor már volt a chaten. És ingyen csinálja :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87869 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Még egy kérdésem lenne:Beugró lesz? mert ugye jönnének az őseim is, meg haverok, és mégi jó lenne ha tudnék nekik valamit mondani...
Amúgy nézegettem az itthoni hajtogatós könyveket, és semmi Gy.U.-sat nem találtam, max egy pókot, amiről a gyerekek 90%-a ugyse fogja tudni hogy mire utal(gy.k.:Banyapók), de olyan rohadt bonyolult, hogy fél óra után földhözvágtam az egészet....szóval sztem más is így lesz vele, ugyhogy hajtogatni majd lepkéket meg ilyeneket hajtogatnak? és akkor a színező az áll???ha kell, tudok vinni zsírkrétát, nem tudom milyen felindulásból, de kaptam karácsonyra egy dobozzal. :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87838 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Megyek dekorálni!! A többi ráérős énekkarossal együtt. :) És kb. mikorra menjünk? :hein: Ja és Áfi: JaMaN, Virág meg én mé' hiányzunk az infopulttól? :confused2: Köszi előre is.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87801 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Új hír: a Gabó Kiadó vállalta a könyvárusítást, egyelőre nincs szükség tőlünk segítőkre. Köszönöm az eddigi jelentkezőket, de szerencsére tudtok másban segíteni. :wink:
Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87671 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Áfi: mit takar pontosan a gyerekrészleg? Nemmintha nem szeretném a gyerekeket, de azért jó lenne tudni, mit varrnak a nyakamba...

Ja, és 2-án mikortól lesz a díszítés? Mert lehet, hogy én is mennék ((és, ha elengedik Eia is jönne)).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87664 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Én is jövök dísziteni! (persze, ha lehet :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87646 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Darkman: :D

Aug: Megpróbálok normális válaszokat adni ;) (Már amennyire én tudom a dolgokat :roll: )

1. Még nincs kész a beosztás de valószínüleg 2 óránként váltjuk 1mást ;) Ha szeretnél Te is itt segíteni akkor szerintem minnél elöbb jelentkezz mert Brisáék csak igy tudják megcsinálni a beosztást. :)
2.Nem, nem leszel egyedül ott.. Biztos minimum 2 ember lesz egyszerre..na meg a sok gyerek és esetleges szülők ;)
3. Jó lenne akkor hogyha eljönnél Te is 2.-án mert Te se tudsz menni azok az okok miatt amiatt mi se (ez értelmes volt) Azaz Te is Anánál leszel amikor lesznek a megbeszélések...
4.Szerintem biztos bemehetünk... (Mert pl.: a CB koncertet én nem akarom kihagyni) Csak fontos hogy ne ütközzön a feladatodba ;)
5.Ez elnapolva...idő és jelmez és stb. hiányban szenvedünk...szóval majd legközelebb ;)

Remélem tudtam segíteni...ha valami nem tiszta akkor a vonaton vagy Anánál ugyis megbeszéljük :)

(Helyszíni segitők: Akik a gyerekekre vigyáznak, italt töltögetnek, brossurákat osztogatnak etc. szóval akik nem vendégek ;) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87618 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Darkman: ehhez csak anniyt fűzök hozzá, hogy "ha hah ha", és ha lehet, akkor normális válaszokat is kérek!! :? :wink:
Ancalimon: a helyszíni segítők alatt kiket kell érteni?

(Szóljatok, ha kiborultatok a kérdéseimtől!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87608 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Egy - talán - közérdeklődésre számot tartó hír:
A helyszíni vetítésekre (A Gyűrű Szövetsége - utolsó magyarországi vetítés) 200 jegy a rendezvény előkészítésében részt vevők, a helyszíni segítők, az MTT tagjai és a rendezvény támogatói között kerül kiosztásra, a kviz játékon való részvétel nélkül. Kérem azokat, akik a fenti csoportok valamelyikébe tartoznak, és szeretnék megnézni valamelyik vetítést, jelezzék nekem e-mail-ben.

A Két Torony premier előtt díszbemutatójára szóló rendelkezésünkre álló jegyek legnagyobb részét (26 db-ot) nyereményként fogunk kiosztani a rajzverseny helyezettjei és a kviz legjobb megfejtői között. 10 darabot a rendezvény előzetes szervező munkájában legaktívabbak kapnak, 4 db-ot pedig a helyszíni segítők között sorsolunk ki.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87590 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.

Augustíne írta: Darkman, Onering: NEKTEK IS! - Meg persze mindenkinek!

Lenne néhány hülye kérdésem:
-A gyerekrészlegnél mettől meddig kell lenni?
-Egyedül leszek e ott?
-És hogy a gyerekekkel mit kell csinálni (odáig értem, h játszani, meg hasonlók, de hogy PONTOSAN mik lesznek a játékszabályok, stb., azt majd vk. mondja el, plíz!)?
-Mi is bemehetünk e a vetítésekre, esetleg más programokra(ami nem esik 1be a mi feladataink időpontjával)?
-Régen vk. említett vm.lyen jelmezt is... (legalábbis úgy emlékszem, ha hülyeséget beszélek, csapjatok le) Erről mondana vk. pár szót!?

Köszi, és bocsi a kérdéseimért... :roll: :wink:


Válaszaim...

1.Amíg bírod türelemmel és erőszak elkövetése nélkül...

2.Nem leszel egyedül, mert ezer gyerek fog lógni a nyakadon ;)

3.Talicskázás, gyípaci és hasonlók

4.Nem, szó sem lehet róla. Első a munka! A gyerekek megkövetelik a teljes odafigyelést :)

5.Neked a Gimli jelmez jutott :D

ha hah ha

üdvike

Darky

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87587 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Darkman, Onering: NEKTEK IS! - Meg persze mindenkinek!

Lenne néhány hülye kérdésem:
-A gyerekrészlegnél mettől meddig kell lenni?
-Egyedül leszek e ott?
-És hogy a gyerekekkel mit kell csinálni (odáig értem, h játszani, meg hasonlók, de hogy PONTOSAN mik lesznek a játékszabályok, stb., azt majd vk. mondja el, plíz!)?
-Mi is bemehetünk e a vetítésekre, esetleg más programokra(ami nem esik 1be a mi feladataink időpontjával)?
-Régen vk. említett vm.lyen jelmezt is... (legalábbis úgy emlékszem, ha hülyeséget beszélek, csapjatok le) Erről mondana vk. pár szót!?

Köszi, és bocsi a kérdéseimért... :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87561 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Én is megye díszíteni másodikán, ha megmondjtok mikorra:) Minden segítséget megadok, ami csak telik tőlem;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87552 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Én sajnos dec. 28-án elutazok és csak jan 2-án jövök haza. Az énekkarban énekelek és a gyakorlással nem lesz gond. De valószínű, hogy nem tudok segíteni a díszítésben. De ha van valamilyen kisebb dolog, amit nem kell különösebben megbeszélni jan 3. előtt, akkor szívesen segítek benne (pl.: italtöltés)!

És Mindenkinek Boldog Karácsonyt !

Üdv.: Onering (Kinga)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87549 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
30-án és 31.-én én sem érek rá.


Áfi: Dekorációhoz felírhatsz engem is, és Even Vérkommandójához is :D , ha ott még van hely :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87544 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.

Brisa írta: Telu: Akkor neked majd 2-án magyarázok el mindent. Úgy látom a díszítésre jössz. A kalandjátékot úgy is ki kell próbálni... :wink:


Az van, hogy 30-án és 31-én én sem érek rá, ugyanazon okból, mint Telu, és azt hiszem Thaur sem. Mi mindhárman kalandjátékosok vagyunk, szóval akkor tudnál nekünk tartani majd egy külön ismertetőt jan 2-án?? *könyörgő tekintetű smiley*

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87539 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
B O L D O G K A R Á C S O N Y T ! ! ! ! ! :clown: :clown: :clown:

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87526 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa: Köszi ;)

Én személyszerint örülnék a 2óránkénti váltásnak mert egy lélegzetvételnyi idő kellene azért nekem is :D Csak oldjátok meg majd valahogy...kb. mikorra lesz készen a beosztás?
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87493 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Áfi: Tagolom a dolgokat:

Gyerekrészleg: 4 asztal, ebből kettő társas (az MTT játékai), egy rajzolós és egy hajtógatós. :arrow: itt megvannak az emberek.

Egyik folyosó: 4 asztal, 4 GyU-s társassal. Ide a társast gyártó cég jön bemutatózni. :arrow: itt nem tudom, hogy mennyi ember kell, és hogy megvannak-e.

Nem lenne mindenkinek jobb, ha 2 órás váltások lenne? Különösen az ácsorgós helyeken. Azt nem lehet kibírni fél napon keresztül. Én személy szerint örülnék, ha a gyerekrészlegnél megvalósíthatnánk ezt a 2 óránkénti váltóműszakot. Nem szeretném, ha a kissé feszült segítők leharapnák a gyerekek fejét csak azért, mert kérdezni mertek... :roll: :D
Áfi, kérlek gondolkozz el ezen. Karácsony után szívesen segítek a beosztást összeállítani neked.

Léli: A kórus a díjátadón, azaz 16:40 és 17:10 között lép fel. (Lassan már betéve tudom a programokat...)

Telu: Akkor neked majd 2-án magyarázok el mindent. Úgy látom a díszítésre jössz. A kalandjátékot úgy is ki kell próbálni... :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87484 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Jujj, gyerekek... *űzött tekintetű smiley* Jól feladtátok a leckét... (hogy lesz ebből időpont szerinti beosztás, azt még nem tudom, de igyekszem)
Kérek mindenkit, hogy aki csak könyvárusításban akar segíteni, az közvetlenül Rózsához forduljon, csak az szóljon nekem, akinek emelett más vállalt feladata is van -> lsd. Beleg. Kösz!

Brisa: definiáld az "asztal" fogalmát! :lol: :wink:

Pontosítok: Lesz az a 4 asztal, amiről Yavi beszélt az egyik folyosón, plusz lesz még kettő a gyerekrészlegnél (ez kimondottan a kisebbek számára).

Az asztaloknál: Telu, Dodiee, Angi, Kincső.


Ez most a társast jelenti, vagy nem? Tehát a társashoz 6 ember kell? 4 az egyik folyosón, meg kettő a gyerekrészlegnél? Tehát akkor Teluék már vannak négyen, melléjük még 2 ember kell? Vagy ők valami a társastól teljesen különböző dolgot csinálnak? Vagy most mi van??

Szóval egyelőre hagytam mindenki mellet a gyerekrészleget, amiatt ne visítsatok. Brisa, ha megtennéd, szedd össze nekem, hogy ki társasozik, meg ki hajtogat, vagy mittomén mit csinál, és akkor az legyen meg külön, oké?

Frissített lista:

Észah: Decipher
Holdwine: Decipher
Morgana: könyvkiállítás
Alyr: könyvkiállítás, brossúraosztogatás
Dodiee: rajzkiállítás, gyerekrészleg (de.)
Áfonya: infopult, könyvkiállítás
Beleg: rajzkiállítás, kalandjáték, brossúraosztogatás, könyvárusítás
Darkman: rajzkiállítás (nolda: 14.30-15.30)
Esgal: rajzkiállítás, brossúraosztogatás
Dae: rajzkiálítás, könyvárusítás
Kincső: gyerekrészleg, brossúraosztogatás (nolda: 10.00-11.00)
Léli: brossúraosztogatás, gyerekrészleg (nolda: 17.00-18.00)
Eia: kalandjáték
Gillz: kalandjáték
Elanor: kalandjáték
Telu: kalandjáték, italtöltögetés (~ Vérkommandó :lol: )
Thaur: kalandjáték
Cicafül: gyerekrészleg (nolda: 10.00-11.00)
Angelina: gyerekrészleg
Augustíne: gyerekrészleg
Ring: gyerekrészleg
Estel: internet (nolda: 13.30-14.00)
Sil: internet
Gandalf: könyvkiállítás (du.)
Fiona: bejárat, társas

Énekkar-próba: 15.30-16.30

Dekoráció: Elanor, Kincső, Beleg, Telu, Minerva

Sok üres hely van még:
1.) A moziba, a belépők kiosztásához, és a bejáratoknál az ellenőrzéshez. ( 4 ember , 2-2 félnapos váltásban. Ehhez kitartás kell, szóval csak olyanok jöjjenek, akik bírják az ácsorgást.)

2.) Az Internet kávéházba minden géphez (lehetőleg olyanok, akik ismerik a Tolkien témájú web lapokat, legalább 5 ember . Ez egésznapos munka.)
Egy emberünk már van ide: Estel.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.349 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére