111. születésnap - 2003. január 3.

Több
21 éve 10 hónapja #86273 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Eia és mindenki: Lehet több feladatot is vállalni, csak akkor a beosztást úgy kell megcsinálni, hogy ne egyidőben kelljen 3 helyen lenni.

Tehát pl. két órán keresztül őrzöd a gyerekrészleg asztalait, aztán megjön a váltótársad és rohansz, hogy te is felváltsd a rajzokat örző társadat. 2 óra múlva meg a kalandjáték Zsáklakjában "lakó" emberke helyét veszed át. Ezután pedig mész vissza a gyerekek közé.

Így senki sem fog megcsömörleni sehol. Viszont a beosztásokat nagyon pontosan kell megcsinálni!

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86272 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa : a kalandjátékban szivesen lennék infopont, illetve, ha van időm, akkor mennék én máshova is segiteni:
osztogatni,... meg társasjátékot magyarázni

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86268 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Ohh, igen.. danke schön... :roll: :wink:
[size=9:1a7fss5j]De azt még mindig nemtudom, hogy a noldás mennyire foglal le...[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86267 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Áfi listáját még kiegészíteném:

A "Légy Gyűrűhordozó!" c. kalandjáték mellett a gyermekrészleghez is kell minimum 4 ember, akik néhány órás váltásban (kettesével) vigyáznának a társasjátékozókra, a rajzolókra és a hajtogatókra (no meg persze az eszközökre :wink: ); valamint elmagyaráznák az érdeklődöknek a társasjáték szabályait, és válaszolnának az úgy általában felmerülő kérdésekre. (Fin és én szinte egész végig ott leszünk.)

Ugyanis a gyermekrészleg a következőkből fog állni: a teremben fognak zajlani szépen sorban, fél órás szünetekkel elválaszva a noldás foglalkozások. A terem előtti térben négy asztal lesz felállítva: 2 asztalon GyU-s társasjátékozni, 1 asztalnál rajzolni és színezni, egynél pedig hajtogatni lehet majd. (Örülnék, ha a segítők konyítanának valamicskét a társashoz és a hajtogatáshoz... :roll: :D )

A kalandjátékról: Finnel aztat találtuk ki, hogy legyen egy olyan játék, amelynek során a gyerekeknek kell végigjárniuk Frodó útját Zsáklaktól egészen a Végzet Hegyéig. Különböző feladatokat, rejtvényeket kell megoldaniuk az útjuk során, bejárniuk a mozit, mire bedobhatják a Gyűrűt a Katlanba. Pontokat számítunk: az első 3 legtöbb pontot begyűjtők értékes nyereményeket kapnak (mondjuk ez a legkényesebb pontja az egésznek, így ez még változhat).
Segítők a gyerekek elindításához (Zsáklak), a végén a fogadásához (a Katlan), valamint úgy általában a két pont között járkálva kellene. Ez összesen 3 ember, 'váltott műszakban' hat.

(Eia, kielégítő volt a válasz? :wink: )

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86254 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Gandalf: Háááááááááááááát....
Attól függ.
Ha szeretnél résztvenni az ünnepségen mint vendég, akkor válassz félnapos munkát...
Ha viszont valamihez nagyon értesz (pl társasjáték) akkor menj ahhoz, mert az korlátozott ismeretségű (pl én se ismerem)
Ha nem akarsz nagy forgalmat akkor jelentkezz a könyvekhez... ;)



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
Több
21 éve 10 hónapja #86219 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Hello mindenki!

Az alábbi feladatokra keresünk jelentkezőket (azaz erre, és csakis ezekhez) -> aki szeretne valamit vállalni, az ezekből válasszon, és konkrétan! Tehát légyszíves ne küldjetek olyan jelentkezést, hogy "én bármiben szívesen segítek ám". :!: Azokat is kérném, akik eddig már szóltak nekem (azaz Ring-bearer, Beleg, Telu, Léli és Alyr), hogy még egyszer jeletkezzenek nálam, most már ezeknek a programoknak az ismeretében.

Szóval (bocs ha kicsit ismétlem magam):

1.) A moziba, a belépők kiosztásához, és a bejáratoknál az ellenőrzéshez. (4 ember, 2-2 félnapos váltásban. Ehhez kitartás kell, szóval csak olyanok jöjjenek, akik bírják az ácsorgást.)

2.) Az Internet kávéházba minden géphez (lehetőleg olyanok, akik ismerik a Tolkien témájú web lapokat, legalább 5 ember. Ez egésznapos munka.)
Egy emberünk már van ide: Estel.

3.) Az információs pulthoz 3-4 ember egymást váltva, csak felnőttek.
(ez már betelt -> Szanten, Jaman, Rayan és én vagyunk.)

4.) A bejárathoz az MTT-s brossúra osztogatásához 5-6 ember(egész napra egymást váltva)

5.) A rajzkiállításhoz, felügyelni a képekre 4-5 ember

6.) A könyvkiállításhoz vigyázni a könyvekre.
A könyvkiállítás felelőse én vagyok, mellém ill. helyettem, amíg infopultozok) kéne még 2 db. emberke.

7.) A társasjátékhoz minden asztalhoz (4 v. 5 ember (nem vagyok biztos benne, hány asztal lesz, 4. v. 5. :roll), akik ismerik, és el is tudják magyarázni a játékszabályokat.)

8.) A "Legyél te is Gyűrűhordozó!" játékra "információs pontokként" szolgáló emberek (legalább 6) - a játék részleteiről Brisánál lehet érdeklődni.

Ez osztva-szorozva is legalább 32 ember. :!:

Ezenkívül minden szabad kéz kell január 2.-án késő délutántóla dekoráláshoz.

Tudom, hogy sokan "bulizni" szeretnének, de nagyon kérek mindenkit, hogy ha csak egy kis ingerenciát is érez a segítésre, akkor jelentkezzen, mert eddig nagyon kevesen vagyunk. (Az eddigi állás szerint alig 10-15-en) Igaz, hogy munka, és nem könnyű, de meglesz a gyümölcse, higgyétek el. :D
Köszönet. :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86076 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Brisa: A plakátot szerintem minél több művházba érdemes lenne eljuttatni (vidékre is). De gondolom ez nektek is eszetekbe jutott... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86069 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
No, emberek... a LEP-nek még szüksége van szponzorra. Főleg olyanra, aki pénzzel támogatná a rendezvényünket. Ezért arra kérünk mindenkit, hogy nézzen körül a háza tájékán, hogy ismer-e valakit, aki lehetséges szponzorként jöhet szóba, illetve van-e olyan céggel kapcsolata, aki támogatna minket. Cserébe reklámfelületeket biztosítanánk nekik. Fontos, hogy a nekünk adott pénz adománynak számít, tehát az adójukból levonhatják. (Ancalimont lehet bombázni a "Nekem van egy jó haverom a..." kezdetű mondatokkal. :wink: )

Hasonlóképpen a média esetén: bárkinek bármilyen kapcsolata van valamilyen tévével, rádióval vagy az írott sajtóval, szóljon azonnal.

A másik dolog: megvannak, illetve folyamatosan készülnek a LEP plakátjai. Várunk ötleteket arra nézve, hogy hová érdemes kitenni őket.

Ezzel kapcsolatosan: ha valaki szeretne plakátot maga számára is, az megrendelheti. 3 méretből lehet választani. Csak arra kérnénk minden megrendelőt, hogy mielőtt birtokba venné a plakátját, felhasználásra jan. 4-éig adja oda az MTT számára. Ugyanis kevés a pénzünk... :roll:

(Mihelyst Ancalimon eljuttatja hozzám a linket és az infókat a méretről meg arakról, azt is beillesztem ide. Addigis türelmeteket kérem.)

Még valami: mostantól fogva a LEP-pel kapcsolatos infók felkerülnek ide. Arra kérek mindenkit, aki szeretne résztvenni a szervezésben, illetve a lebonyolításban, figyelje a híreket. Nagyon sok segítő kézre lesz szükségünk...

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86053 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Léli: Az ötlet jó, csak az elérhetőség kellene...

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86046 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Üdvözletem!

Lehet, hogy kicsit késő már a szervezéhez, meg lehet, hogy nem örülne neki a vezetőség, de egy javaslat:

Láttam ma egy boltban eladó Narsilt, Gandalf kardját és Fullánkot. Lehetne beszélni a tulajjal, hogy hozza el a LEP-re, és állítsa ki őket. Annyira szépek... (Narsil 106.500 HUF...). Nem tudom, mien feltételekkel hozná ki, de az tuti, hogy nagy sikert aratnának....

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #86021 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Egy nagyon nagy kérésem lenne mindenkihez!

Aki tud bármilyen érdekes weboldalról, ami Tolkienhez, a Filmekhez vagy Tolkien műveihez kapcsolódik, az küldje el nekem privátban az oldal vagy oldalak linkjét. Nagyon fontos lenne minél több linket összeszedni a jan 3-i ünnepségre.

Előre is köszi.
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85621 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Sziasztok!

Aki eddig nálam jelentkezett segíteni, az mind fel van írva, szóval vettem az adást, még ha nem is tudtam visszajelezni. (sorry. :roll: )
Még egy-két konkrét feladat:

Segítők egészen biztosan kellenek a következő helyekre:
A moziba, a belépők kiosztásához, és a bejáratoknál az ellenőrzéshez. (4 ember)
Az Internet kávéházba minden géphez (lehetőleg olyanok, akik ismerik a Tolkien témájú web lapokat.)
Az információs pulthoz (3-4 ember egymást váltva)
A bejárathoz az MTT-s brossura osztogatásához 5-6 ember (egész napra egymást váltva)
A rajzkiállításhoz, felügyelni a képekre 4-5 ember
A könyvkiállításhoz vigyázni a könyvekre 2 ember
Az olvasó könyvtárba kiadni, és felügyelni a könyveket 4 ember
A társasjátékhoz minden asztalhoz (4 ember)
A szerepjátékhoz
A Decipher kártyákhoz


Jelentkezés még mindig nálam. :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85521 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Bár utálom ezt a dalt, Tolkien kedvéért kivételt teszek...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85488 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Ring:
Ez még bizalmas infó.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85486 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Ayia Elendili,

Amani - kis biztatásomra - elékszítette a Happy Birthday dal Quenya átiratát.
Ezt talán nem olyan ciki elénekelni:

Valin nostare len,
valin nostare len,
valin nostare melda Tolkien,
valin nostare len!



Szóval, lehet gyakorolni...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85330 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
[size=9:2kn2wh3w]Valaki leírná, hogy kik a szponzorok?[/size]

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85306 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Ez angolul van... :roll: :( :? :?:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85096 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Nalam ezzel nincs gond. PC userek kozott dolgozom, :evil2: neha helpdesket adok :wink:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85095 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Üdv néktek!

Jelmezről:
Amit Even mondott (írt) az nagyon jó, de ehhez tényleg kötélidegek kellenek, mert ha már a hatvanadik "én-értek-a-dologhoz-de-frankón" viselkedésű illető kérdezi meg egy tündétől, hogy "Ugye te vagy Frodó?" az sokakat ámokfutásba taszíthat.







"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85089 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Léli: Hát... szerintem inkább nem. Irtó hülyén venné ki magát! (OFF: A tegnapiért meg bocs, nagyon rosszul jött ki minden. De ha Finéknél voltatok, miért nem engedtetek be?)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85062 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Üdvözletem!

Ma hazafele az énekkaros próbáról eszembe jutott valami: Hamár úgyis szerepel az énekkar, elénekelhetnénk a "Happy Birthday" kezdetű számot. Vagy nagyon nem kéne?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #85001 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Gyertya és virág helyett szerintem legyen kint ajándékos doboz (szimpla cipősdoboz, fényes papírba csomagolva, masnival átkötve) és az író művei. Magyarul mindenképpen az eddig megjelentek (kis ingyenreklám) és jó lenne, ha sikerülne kirakni minél több külföldi nyelvűt is. Angolunk biztos, hogy van... Más?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #84839 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Torta... :roll: Valami jó nagy (nincs valakinek cukrász ismerőse?) és lehet sorsolni a "vendégek" között hogy ki kap... :roll: De ez pénz - vagy kell találni egy cukrászászponzort... Vagy vmi ilyesmi... :roll: A Születésnapról csak a torta jut eszembe... A mécses vagy virág sztem azért nem jó, mert nem a halála évfordulójáról hanem a születésééről van szó... :roll: :) Különben is hogy mondjuk meg előre mindenkinek hogy hozzon ilyen dolgot? :hein:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #84648 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Kedves mindenki!

A jan 3.-ai rendezvényre keresünk segítőket, szervezőket, akik vállalják a stresszt, rohangászást, dekorálást és eligazítást (akiknek esetleg nem volt elég a karácsony/szilveszter.. :wink: ), szám szerint kb. 20 nagykorú, és legalább ennyi nem nagykorú személyt! (Jelmezeseket is beleértve.) Jelentkezés nálam priviben. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #84607 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.

Szanten írta: Egyébként az egész napos rendezvényt érdemes lenne videókamerával felvenni, hogy maradjon kézzelfogható dolog is a szülinapról.


Ez egy jó ötlet, én sztem valószínűleg viszek majd kamerát, de mivel én természetesen nem vagyok egy profi operatőr, csak annyit tudok garantálni, hogy privát, "saját használatra" alkalmas felvételeket készítek majd.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #84570 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.

Ez jó lesz? :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #84569 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Szija mindenki!

Azt szeretném kérni, hogy akinek van nagy felbontású képe Tolkienről, az küldje el nekem, mert a dekorációhoz és a plakátokhoz szükségem lenne képekre a "mester"ről. ::::)
Előre is köszönöm.
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #84524 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Üdvözletem mindenkinek!

Megint itt volnék, egy terjedelmes hozzászólással, de kérek mindenkit, hogy legyen kedves végigolvasni!

Először is, Középfölde Kórus, önkényes időpontmeghatározásokkal, nevezetesen:
– Dec. 6. péntek
– Dec. 8. vasárnap
– Dec. 11. szerda
– Dec. 15. vasárnap
– Dec. 17. kedd
– Dec. 20. péntek
– Dec. 22. vasárnap

Minden esetben 16.00-kor találkozunk a Nyugatinál, aki csak később tud jönni, az jelezze mindig Lélinél vagy nálam, megkapja az aktuális próbahelyszínt, és oda várjuk. Illetve kérek minden illetékest a Kreatív Szekció/Zene ill. a Találkozások topicok rendszeres olvasására!

Másodszor, jelmezek, két részre bontva.

Első rész: Ez a születésnaptól független, filmforgatós jelemezesdi, amit ezennel elkeresztelek "Klippforgatás"-nak, a megkülönböztetés és a félreértések elkerülése végett. Ennek első találkozóját dec. 6-án tartjuk, párhuzamosan a kórustalival. (Sorry, ez így elég húzós lesz, de sajnos nem tudtam jobbat kitalálni és szorít az idő!) Aki ezügyben érintett, vagy érdekli, az szintén jöjjön a Nyugati elé 16.00-ra, ill. utánunk az aktuális helyszínre. Terveim szerint ezzel a témakörrel kezdenénk, egy, az egészet elindító elméleti megbeszélésről lenne szó, amit minél rövidebb idő alatt igyekszünk majd lezavarni, max. 1 óra alatt, a legszükségesebbeket végigvéve, utána pedig a dalos pacsirtáknak kóruspróba.
Aki neadjisten nem tud jönni, de érdekli a dolog, írjon nekem, és tájékoztatom a fejleményekről!

Második rész: A 111. születésnapon jelmezben megjelenők.
Figyelem! Az MTT ezen úton keresi azon vállalkozó szellemű bátrakat, akik vállalnák, hogy a születésnapi rendezvényen jelmezben megjelennének.
Na, ez így szép és jó, DE! Feltétel, hogy az illető minél jobban ráérjen az adott napon, lehetőség szerint egész nap. Maximum 5 emberről lenne szó! Hangsúlyozom ezt azért, mert nem szeretném, ha ebből a későbbiek folyamán különféle sértődések és egyéb negatív következmények adódnának.
Elhiszem, hogy vannak egy páran, akik már csak a móka kedvéért beöltöznének. De a születésnap ennél messze többről szólna! Ez nem játék, móka és kacagás, ez egész napos, és bizony fárasztó feladat lenne! Ezen jelmezesek ugyanis egész nap a helyszínen sétálgatva a vendégek rendelkezésére kell álljanak, információkkal, programmal, hogy mi micsoda, hogy mi hol lesz, hogy mi mikor kezdődik stb., ha van rá igény, akkor a vendégek készíthetnek ezen jelmezesekkel fotókat és a többi. Tehát aki vállalná ezt, az nagyon gondolja meg! Mert itt akkor sem szabad karddal metélni a vendégeket, ha már százötvenedszerre kérdik meg, hogy hol a vécé és hogy Elijah Wood miért nem jött el! :D De viccet félretéve, ehhez tényleg angyali türelem és némi kommunikációs készség, valamint fáradhatatlan arcizmok kellenek, mosolygás céljából.
A létszám azért ilyen kevés, mert egységes, profi jelmezeket szeretnénk, ez egyrészt drága, másrészt kevés az idő az elkészítésükre. És valóban, emelni szeretnénk a rendezvényt vele, nem fanatikus őrültek rohangászásává "lesüllyeszteni", plusz nem akarjuk nagyon szétzilálni a rendezők sorait sem. Ezek az egyének majdhogynem egész nap kizárólag ezzel foglalkoznának! A profizmus és egységesség pedig azért célunk, hogy elkerüljük a "szegények, próbáltak hasonlítani, de nem ment" jelenséget, hogy Morgana szavaival éljek. Ez az 5 jelmez olyan kell legyen, hogy abba Peter Jackson maga se tudjon belekötni! :D Alapból nem karakter-, hanem inkább faj szerinti felosztásban gondolkodtunk, így szóba jött tünde lány, tünde harcos, ember harcos, nazgúl, esetleg ember lány (értem ezt úgy, hogy "noném" nőnemű, megfelelő jelmezes, de nem karddal rohangászó egyén, olyan "Éowyn-féleség" (jó, tudom, ő rohangászott karddal, de ezt most tegyük félre!)). A nazgúl olyan dolog, hogy azt lehetne váltásban (márcsak azért is, mert az egy elég gyilkos jelmez, pl. könnyű megfulladni benne, plusz nem annyira arcfüggő) csinálni, tehát több megfelelő alkatú egyén váltaná szabályos időközönként egymást. Ide várok olyan szégyellősebb emberkéket, akik magasak, de az arcukat nem szívesen adnák amúgy a dologhoz, viszont így "inkognitóban" szívesen besegítenének ezen a téren. A többi szerepre pedig jelentkezzen nálam priviben, emailben az, aki úgy véli, megfelelőek az adottságai a karakter megjelenítéséhez és vállalja mindazt, ami ezzel jár!
A jelentkezőket első körben én fogom megszűrni (lehet érte utálni engem!). Egy személyes talin megbeszéljük az elképzeléseket és aztán megszemlélve az illetőt, eldöntjük, hogy lehet-e szó egyáltalán a dologról, ha igen, akkor az eredeti elképzelésről, vagy valami másról inkább stb. És előre kérek mindenkit, hogy ne sértődjön meg, ha nem választjuk ki, de muszáj a profizmus jegyeiben csinálni a dolgot a már részletezett indokok miatt, és ha már profizmus, akkor a hasonlítani, megfelelni kell, amennyire csak lehet.
A második körben pedig az MTT vezetőség, illetve a maszkosunk fog véleményt mondani, lehetőség szerint személyes találkozás, de minimum a szereplőről készített fotó alapján (ez természetesen a maszkosunknál van csak).
Nem vetettük el, de hátrébb soroltuk a karaktereknek megfelelő beöltözést. Ha valakit azonban rendszeresen összetévesztenek az utcán Frodóval, Aragornnal, Legolasszal stb., vagy ismerőse van, aki nagyon hasonlít valakire a szereplők közül, vagy a fenti "fajbeosztás" feltételeinek felel meg, feltétlenül jelezze nekem. Én is meg fogok keresni pár emberkét személyesen, konkrét ötletekkel, őket kérem, hogy ne küldjenek el elsőre a francba, hanem fontolják azért meg a dolgot!
Most így ennyi, remélem, nagyjából érthető a dolog. Mindegyik témában lehet keresni engem, bármiféle kérdés, óhaj, sóhaj felmerül, plusz várom a jelentkezéseket! Telefonszámom, ha valaki nem tudná még: 30/224-6314.

Evenstar

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére