111. születésnap - 2003. január 3.

Több
21 éve 6 hónapja #79857 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Sziasztok!

Először is szeretnék tisztázni egy számomra nagyon fontos kérdést:

Ez valami szolíd megemlékezés lesz felolvasásokkal, felszólalásokkal...
vagy valami vad buli reggeltől estig zene, kaja, pia, drog stb.

(A durva fogalmazással, csak azt akartam érzékeltetni, hogy én mitől félek, természetesen nem szószerint értettem. Tehát ne kövezzetek meg érte...)

[size=9:1c5djl1n]Bármiben szivesen segítek, mint külsős egyenlőre, lehet használatba venni, de komoly munkára sajnos nem vagyok fogható, ugyanis idő hiányban szenvedek és nem értek hozzá.
De szívesen hirdetek, ragasztok és egyéb ilyen fusi munkát végzek. :roll: :wink: [/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79855 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Hello!
Nos,arra gondoltam, hogy fel lehetne hívni a Cinema nevű újságot, hogy akar e minket támogatni, de nem tudom jó ötlet e (mert hát mit tudna itt kezdeni az újság...) No, arra jutottam, hogy egy 13 évessel úgyse fognak erről tárgyalni, úgyhogy itt a számuk:
(061) 436-92-44
vagy
436-92-45
e-mailjük: cinema@motorpresse.hu
Vagy most találtam Hirdetésfelvétel (lehet hogy egy vagyon):
436-92-44
No, lehet, hogy hülyeség de ezt találtam...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79852 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Nem rossz 5let! Én idén az ofőmmel együtt azzal ünnepeltük meg T bá 110. szülinapját, hogy kibeszéltük a hímsovinizmusát. :lol:
Amúgy ezt a bulit nem egybe tartjuk a Szilveszterrel? Meg a premier előtti TTT nézéssel? Vagy nagyon le vagyok maradva? Bocsi a kis offért. Ja, és ha bármiben segíthetek, csak szóljatok. :roll: [size=9:2dy875if](Nem mintha sokra mennétek velem, de mayd +látjuk...)[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79809 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Először is köszi Svinnek a topicért (én sírtam ki :wink: )! :itscool:

Nna, akkor, drágaszágaim... a meglévő tagoknak még ma körbeküldöm a jegyzőkönyvet (az újak egy kicsit várnak, amíg Battitól megkapom a frissített taglistát), abban megvan az összes tervezett programpont. Be fogom a topicba is rakni.

A jelentkezőket az egyes programpontokhoz várjuk. Felhívom viszont a figyelmet, hogy csak az vállalja be a segítést, aki komolyan is gondolja, és érdemben tud foglalkozni a dologgal. Nem akarok senkin számonkérni semmit, de aki feladatot vállal, az számítson arra, hogy elvégzési/beszámolási kötelezettséggel tartozik.
[size=9:86upgk1j]Hú de hivatalos voltam, bocsii, ne üssetek.[/size] :oops:

Előre is köszi. :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79769 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: 111. születésnap - 2003. január 3.
Itt és most jelentem: ( 8) ...fanfárok, elefántok, felhajtás... 8) )

Szívesen segítek! :wink:

Na, és akkor most gyakorlatiasabban:

Elsőként fel kellene dobni pl. a Közgyűlésen felmerült ötleteket... Ezt olyan valaki tegye meg, akinél kéznél van a jegyzőkönyv, így egyszerűbb. (Batti :?: Áfi :?: valaki :?: ) Persze akinek van még valami gondolata, az ne habozzon.

Ja, és valaki vállalja, hogy koordinálja a topicban folyó munkát.

Aztán. Mindenki nyilvánítson véleményt egy adott határidőn belül. Ha valaki (aki rendszeresen, naponta) tud online jönni, az vállalja, hogy privát üzeneteken keresztül összegezze a dolgot, és a határidő lejártával tegye közzé az eredményt.

Amennyiben ez megvan, el lehet kezdeni kiosztani/vállalni a feladatokat. De mindenképpen (és mindenek előtt :!: ) tisztázni kell:

:arrow: a helyszínt
:arrow: a programokat (véglegesen)

Ezek ismerete nélkül a topic üres szócséplés lesz.

Vélemény?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79709 Írta: svindler
2003. január 3-án lesz 111 éve, hogy megszületett J.R.R. Tolkien.
Mint tudjuk, a hobbitok szemében a három 1-es különösen nagy jelentőséggel bír. Bilbó 111. születésnapjára esett az emlékezetes "Rég várt ünnepély".
Az MTT is szeretne előrukkolni valamivel Tolkien születésnapjának alkalmából. Ez a topic szolgál a kapcsolódó ötletek felvetésére, és a tennivalók megbeszélésére.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.232 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére