MTT nyári tábor - 2003

Több
21 éve 2 hónapja #131719 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
És nem lehetne mondjuk kis névtáblákkal könnyíteni a név- és arcegyeztetési gondokkal küszködők dolgát? :roll: (Pláne most, hogy tudom, hogy 107-en leszünk.) Mert akik gyakran taliznak, azoknak könnyű ám... És szeretném azért megtudni, ki kicsoda... ;)

Ja, és a tánchoz: mezítláb nem lehet táncolni? (Csakmert ott kezdődik, hogy egyáltalán nincs magassarkúm, se egyéb hasonlóm, de emelett nagyon szívesen táncolnék.)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131707 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
A chaten nemrég érdeklődtek páran a Tábor pontos címe után, ezért gondoltam, nem árt, ha beírom ide ;) :
Velem, Kossuth Lajos u. 10., alias "Velemi Gyermeküdülő".

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131705 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Oisin: ngem is érdekel! milyen ruha v. cipő kell hozzá???


Nos, a cipő az ami igazán fontos, semmiképpen ne sportcipőben, pláne ne strandpapucsban, bakancsban v szandálban próbálkozzatok, legalábbis ha azt akarjátok h sikerélményetek legyen. ;) Aki nem táncol, általában nem is tudja, mennyire megnehezíti a dolgát a nem megfelelő cipő! Szóval férfiaknak (fiúknak) a normális utcai cipő megteszi, a bőrtalpú jobb, de a gumitalpú is O. K. Nőknek (lányoknak) magassarkú (azért nem 12 centis) cipő v merészebbeknek esetleg szandál ajánlott, de olyan, ami jól fogja a bokát. Bokaficamért felelősséget nem vállalok. ;) Ha vkinek nagyon nem megy a magassarkúban billegés, a lapos is jó, a lényeg h könnyű legyen és vékony legyen a talpa.

A ruha főleg azoknak érdekes, akik stílszerűek akarnak lenni. Férfiaknak hosszú fekete naci az ideális (már csak azért is mert nem látszanak rajta nagyon a lábnyomok ;) ). Nőknek vagy nadrág vagy miniszoknya a nyerő, lehetőség szerint szintén feketében, vagy szintén rövid ruha. Hosszú szűk szoknyát semmiképp ne hozzatok, mert nem fogtok tudni tangózni benne, hacsak nincs combtőig felsliccelve (ha valaki mégis azt hoz, a felsliccelést esetleg a helyszínen meg tudjuk oldani ;) ). Felsőt mindenki azt vesz amit akar, aki nagyon stílusos akar lenni az pirosban, fehérben, és feketében gondolkodik.

Még 1 fontos dolog:

Jó lenne ha lennének fiúk is, akik megtáncoltatják a sok szép MTT-s lányt. A lányok ennek nagyon szoktak örülni, akkor is, ha a partnerük még nem egy országos bajnok. ;) Szóval nem kell szégyenlősködni, tényleg nagyon jó dolog egy ellenkező nemű partnerrel közösen felfedezni a harmonikus együtt-mozgás szépségeit. ;)

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131693 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Hát. sztem a talikon már mexoktuk, h mindenki a fórumos nevén szólítja amásikat, és én pl. szintén azt szoktam meg, v arra hallgatok, ha Augnak szólítotak. :mrgreen: Bár gondolom lesznek ott olyanok is, akik nem fórumosok, v akik azok, de szeretnék, h a rendes nevükön szólítsuk őket (bár én ilyet még nem ismerek), de gondolom majd +mondják, ha másképp szeretnék, h hívjuk őket... /Hmmm... dejólfogalmazok!/ :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131691 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Vilya: Mindenki ahogy szeretné, persze ha megtudod jegyezni mindenkinek a nevét.. :roll: ha nem megy, akkor a "Hé, Te, nem Te, Te, ott!" is megteszi, ha megértjük :biggrin2:
Egyébként személy szerint nekem tökmindegy... úgyse hallgatok egyikre se :biggrin2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131683 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Vilya írta: Üdv!

Lenne egy olyan kérdésem, ami nem olyan fontos csak kíváncsi vagyok a válaszra, ugye feltehetem?! 8)
Íme a kérdés:
A táborban, hogyan fogjuk egymást szólitani? Szóval a rendes nevünkön vagy a fórumos nevünkön? 8)


Nem tudom, kihez intézted a kérdést, de sztem ahogy jól esik! ;)
Sztem ez a társaság a nick neveken keresztül ismerte meg egymást, akik járnak talikra általában így szólítják egymást, persze vannak kivételek. Sztem ez úgyis kialakul. ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131682 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Hát, szerintem mindenkit megpróbálunk úgy szólítani, ahogy szeretné, ha szólítanánk... :wink:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131676 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Üdv!

Lenne egy olyan kérdésem, ami nem olyan fontos csak kíváncsi vagyok a válaszra, ugye feltehetem?! 8)
Íme a kérdés:
A táborban, hogyan fogjuk egymást szólitani? Szóval a rendes nevünkön vagy a fórumos nevünkön? 8)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131671 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Huha, jo sok csoportbeosztás lesz.... olyat nem lehetne hogy kinek mi a kedvenc szine? :) Vagy éppen a Szent Grált keresi-e? :)

Hmm..mintha tul meleg lenne kint..ez már a napszúrás jele :)

BTW, jo lenne ha valaki hozna kamerát is, mert lesz helyben lehetőség vidovágásra és DVD-irásra is. Szóval videóra fel emberek! :) (Meg lehet rettegni, Árnyelf és kis zugkamerás csapata bárhol lecsaphat.. - Emlékezzetek ALamó..nem...Várgesztesre! :)

Ja hozzatok jégkorcsolyát is :)

DE, félre a viccel, ha netalán valakinek lennének kis figurái, a napokban kaptam kézhez a Gyűrűk Ura stratégiai társasjáték szabálykönyvét. Nem kell más hozzá, mint egy rakat figura valamint egy vonalzó. Na valaki kedvet érez hozzá, akkor hozzon pár tucat kis figurát :)

Adios,

UI: Telcontar bácsi, elhoznád az ütőfákat? Danke!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131667 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Természetesen minden igényt megpróbálunk kielégíteni, és a barátokat egy csoportba rakni - de ez biztosan nem fog minden esetben sikerülni ugyanis fontosabb szempont, hogy egyenlő erősségű csapatok jöjjenek létre.

Azonban ne felejtséteke el, hogy az egyes népkekkel együttélők csapatai mellett, lesz egy másik csoportbeosztás is (az Istarok hagyományaié), és ezekben mindenki szabadon vehet részt, itt biztosan egymásra találhatnak a jóbarátok és régi ismerősök...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131661 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Nekem is lenne egy olyan kérdésem, hogy lehetne-e baráttal egy csoportba kerülni (ha igen én Szofi-val szeretnék egy társaságban lenni) :confused2:

Oisin, én is örülnék a táncnak.Kéne vinni valami cipőt, ruhát, ilyesmit?
Én már batikoltam egyszer,tök jó muri miután a pólót,vagy valami mást kiveszed a festékes léből és különböző minták jönnek ki az összecsavarás/csomózás mentén. :wink:

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131632 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
ooké akkor jo sok polot viszek (elehrt viszem a kanizsaysat is aztán befetsem valami világosabb színre.. )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131624 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Oisin: ngem is érdekel! milyen ruha v. cipő kell hozzá???

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131602 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Szanten!
Múltkor írtam Neked egy e-mailt, remélem megkaptad!
Ugyanis küldtetek nekem nemrég egy e-mailt, amiben olyasmit írtatok,h csak az első részletet nem kaptátok meg.Kérlek válaszolj!!!!

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131600 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Azt szeretném kérdezni, hogy el lehetne-e éntézni, hogy akik ismerik egymást egy csoportba kerüljenek. Mindegy, hogy melyikbe. [size=9:3jgao55o]((Lehetőleg Vilya & Én szeretnénk együtt lenni!))[/size]

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131592 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Adelard írta: Mae Govannen!

Az lenne a kérdésem, szerintetek vigyek-e tollaslabdát+ütőt valamint ping-pongot, lesz-e rá szükség? Ugyanis gondolom, focizni leginkább a fiúk fognak... :roll: :)


Adelard: én nem szeretek focizni, hozd nyugodtan a tollast és a pingpongütőt! (Már csak az a kérdés, lesz-e időnk használni őket :hein: )
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131589 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Oisin: Engem is érdekel a tánc.
Rabyn: Ha halványabb színnel van a pólón a felirat, akkor nem is látszik! Én pár hete batikoltam (vagy nyolc pólót, heh), és a zöld felirat nem látszik, ha pl. kékre vagy zöldre fested a pólót. Ki hoz még gitárt? Én sajnos nem tudok :cry:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131588 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Mae Govannen!

Az lenne a kérdésem, szerintetek vigyek-e tollaslabdát+ütőt valamint ping-pongot, lesz-e rá szükség? Ugyanis gondolom, focizni leginkább a fiúk fognak... :roll: :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131578 Írta: Ainalanthiriel
Ainalanthiriel válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
én is most küldtem a listát, mer nem néztem ide egy darabig :oops:

"Add nekem a halackát moszt, frisszen, cccapkodószan... a kolompérodat meg tartsd meg!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131572 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Mindent hozzatok ami színesebbé, érdekessebbé teheti a tábort, de egész biztos unatkozni nem fogtok! :)


Brandír ezerrel csinálja a beosztást nem tudom kézhez kapja-e a Te kívánság listádat, egyébként nem kell aggódni a hétfői tábori megbeszélésen számomra kiderült nagyon jó Kis Hercegeket válogattunk össze, a vidámság garantált!

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131566 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Idril Celebrindal. írta: Szanten: Hűha most megnyugodtam :) Kaptam kölcsön egy angol nyelvű könyvet ami Tolkien teremtményeiről szól, gyönyörű színes képekkel, táblázatokkal, térképekkel, elvigyem?


Hát persze!!!


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131563 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Szanten: Hűha most megnyugodtam :) Kaptam kölcsön egy angol nyelvű könyvet ami Tolkien teremtményeiről szól, gyönyörű színes képekkel, táblázatokkal, térképekkel, elvigyem?

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131560 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Sil, köszi! Amúgy a főoldalról nem találtam meg. Vagy csak nagyon késő volt :)
Jó, labdát azt hozok, no meg gitárt is.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131557 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Csak ma tudtam megnézni a freemailemet, úgyhogy csak most küldtem el a csoportos listámat. Már későn? Remélem nem nagyon. Szeretnék a hobbitosba lenni, ha lehetséges még.

Oisin(asszem te írtad, bocs, ha nem): Engem érdekel a tánc!!!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131549 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Focizni is fogunk ám, akinek van focilabdája hozzon légyszi, mert a szervezők közül egyiknek sincsen! :bounce:

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131538 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Rabyn: Hi-Hi! Én tuti bebatikoltatnám, és azt mondanám, h véletlen összekeveredett, és nem vettem észre, h be lett festve... :mrgreen: Amúgy sztem annyit hozz, amennyit szeretnél, h be legyen festev! Logikus... :wink: :D az írás sztem nem baj (ha téged nem zavar). Én is viszek néhányat asszem! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131529 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
hány fehér polot vigyek?-) (van pár itthon)
kivácsni vagyok mit szólna az iskolám ha bebaitkolnám a kanizsays egyenpolot-)))
De télleg tudok vinni pááár darabot, baj ha van rajta valami irás?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131521 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Leguanember: SZVSZ azon a lapon ugyanez a szöveg volt :roll: :
www.tolkien.hu/tabor/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131519 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Fehér póló aza batikoláshoz kell, az meg amolyan festési technika, csomót kell kötni az anyagra, beáztatni festékeslavórba, aztán szárítani, vasalni, stb. Jól néz ki.
Valaki legyen olyan szíves, és küldjön nekem egy tábori tudnivalókkal teleírt oldalt, tudjátok, ami a jelentkezési lap mellett volt!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131484 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Szanten írta: Bocs, hogy csak most válaszolok, de legalább tudjátok, hogy olvasom a fórumot, szóval batikolni is fogunk, ezért aki megteheti hozzon magával fehér pólót, egyéb batikolásra megfelelő anyagot bitosítunk természetesen!


Ezt most elmondaná nekem valaki mégegyszer? Minek fehér póló? És mi az a batikolás?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.344 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére