MTT nyári tábor - 2003

Több
21 éve 2 hónapja #131477 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Ancalimon írta: Hát ez gáz (mármint, hogy lemaradtál erről az infóról). Pedig már január vége óta szervezzük a tábort, és eza topic is azóta működik már...

Egyébként Vas megyében, Velemben lesz jövő héten.

Ha gondolkodsz azon, hogy eljössz, próbáld keresni Szantent, elképzelhető, hogy van még szabad hely - bár ilyen későn már nem biztos...


Köszi :oops: De ennyi találkozó már nem fért volna bele a nyaramba, ezért is nem aktivizáltam magam túlságosan. Idén nem lesz pót MTT tábor mondjuk Szegeden? :wink:
Jah és mindenkinek nagyon jó szórakozást! Érezzétek túl jól magatokat! :smokin:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131471 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Leendő táborlakók!

Csak az kap tőlem levelet, akinek nincs rendben a befizetése, tehát a többiek hátradőlhetnek! :)
Senkinek, de senkinek a jelentkezését már nem tudjuk elfogadni, Velemet úgy néz ki, teljesen elfogjuk lepni!
Mostani állás szerint 107-en leszünk a táborba, persze egy-két kósza benéz pár napra!
Val. az elnökünk is emeli a tábor fényét egy-két napra!


Bocs, hogy csak most válaszolok, de legalább tudjátok, hogy olvasom a fórumot, szóval batikolni is fogunk, ezért aki megteheti hozzon magával fehér pólót, egyéb batikolásra megfelelő anyagot bitosítunk természetesen!

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131448 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Lestat írta: Halandócskák, én erről most teljesen lemaradtam. :bawling: Hol lesz ez egyáltalán? :crying:


Hát ez gáz (mármint, hogy lemaradtál erről az infóról). Pedig már január vége óta szervezzük a tábort, és eza topic is azóta működik már...

Egyébként Vas megyében, Velemben lesz jövő héten.

Ha gondolkodsz azon, hogy eljössz, próbáld keresni Szantent, elképzelhető, hogy van még szabad hely - bár ilyen későn már nem biztos...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131421 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Halandócskák, én erről most teljesen lemaradtam. :bawling: Hol lesz ez egyáltalán? :crying:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131414 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Lyana írta:

Ancalimon írta:

Galadh írta:

Lyana írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Megszereztem A gyűrűk ura társasjátékot. Elvigyem a táborba?


Persze, ha van vkinek ilyesmije, hozza!


Igen-igen! Hozd el...


Rendben elviszem. Csak kiváncsi voltam, hogy érdemes-e.


Szuper!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131413 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Július 14én hétfőn reggel 8:30kor találkozunk a Déli Pályaudvaron a jegypénztáraknál a benti kijelző alatt. Keressetek TOLKIEN feliratot.
Fontos!!! A jegyét mindenkinek magának kell megvennie Szombathelyig. Lehetőleg retúr jegy (oda-vissza mint Bilbó. Tudjátok... ) legyen, mert vasárnap vissza nem lesz időnk jegyért sorbanállni!!! Amikor azt írtam 8:30 azt értettem alatta, hogy a jegy is a kezetekben legyen addigra. Akinek nem lesz addigra meg, nem baj, mert a 9:05ös vonattal megyünk. Viszont kb:50 főre kell majd helyet foglalnunk magunk közt azért a korai tali...
Szombathelyről a bérelt busz 13órakor indul az ottani pályaudvar elől. Szintúgy megpróbálok, valamien TOLKIEN feliratot odavarázsolni... A buszért NEM kell fizetnetek.


Mostantól csak telefonon keressetek utazásügyben. Az istenek óvjanak hosszú utatokon...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131399 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Oisin írta: Szervezőkhöz 1 kérdés: vki (Kriszana?) említette h lesz lovaglási lehetőség is. Tényleg lesz? Csak azért h vigyünk-e lovascuccot?


Próbálkoztunk, de nem igazán találtunk lovaglási lehetőséget a környéken.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131395 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Engem érdekel a társastánc!
Tényleg lehet, hogy lesz lovaglás? Éljen! Imádom a lovakat!

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131393 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Szervezőkhöz 1 kérdés: vki (Kriszana?) említette h lesz lovaglási lehetőség is. Tényleg lesz? Csak azért h vigyünk-e lovascuccot?

Résztvevőkhöz 1 kérdés: akar valaki táncot tanulni (argentín tangót v. társast)? Csak azért h vigyek-e zenéket, ruhát, cipőt,...?

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131371 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Érezzétek jól magatokat!!!! :wink: :D

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131329 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Lyana:

Aralataion írta: Július 14én hétfőn reggel 8:30kor találkozunk a Déli Pályaudvaron a jegypénztáraknál a benti kijelző alatt. Keressetek TOLKIEN feliratot.

Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131312 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Ancalimon írta:

Galadh írta:

Lyana írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Megszereztem A gyűrűk ura társasjátékot. Elvigyem a táborba?


Persze, ha van vkinek ilyesmije, hozza!


Igen-igen! Hozd el...


Rendben elviszem. Csak kiváncsi voltam, hogy érdemes-e.
Amúgy lenne egy kérdésem [size=9:21zv2j5n]((már megint))[/size]:
Gondolom én többen is leszünk akik vonattal megyünk a Déliből. Csak arra lennék kiváncsi, honnan fogjuk megismerni a többieket?

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131293 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Ancalimon írta: Eddig kb. 40-en küldték a listát a csapat preferenciával. Szeretnék mindenkit emlékeztetni, hogy ma este lejár a határidő, és azok, akik nem jeleztek sorrendet, teljesen véletlenszerűen kerülnek beosztásra...



Dodié megérkezettt???? Ő elkdülte, de neki se jött levél!!! a dodie@freemail.hu ra küldjetek neki asszem az műkődik biztosan.. Vagy egy üzit sajnos nincsen itthon, de nagyon nem szeretne tünde lenni. Asszem neki a Perian és a Rohir volt az első két helyen aztán a törpe a többi pedig utána.. Pls nézzétek meg!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131289 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
hantale, Eia, Galadh

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131286 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

_Neo írta: 3. hobbit (mi quenyaul a hobbit? ß)

perian

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131278 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
_Neo, ha egy kicsit visszaolvasnál... :roll: mtttabor@axelero.hu

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #131277 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Asszem Morgana neveben is nyilatkozhatom. Nem tudom, a listat kinek kell kuldeni, ugyhogy ide firkantom:
1. eldar (ofcoz)
2. dunadani
3. periani
4. naucor
5. rohir

ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131260 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Ma este lejár a határidő és én még mindig nem kaptam ilyen emiles listát. Mindegy hogy melyik csapatba kerülök csak amiatt aggódom, hogy ez nehogy azt jelentse, hogy nincsenek regisztrálva a befizetéseim sem, mert én mident befizettem eddig. :?: :?: :?: :(

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131252 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Hali!
Kicsiny bajocskám van: ugyan én minden eddigi dolgot befizettem, mégsem kaptam levelet. De listát azért küldtem.
az emilem oloorea@freemail.hu

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131216 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Eddig kb. 40-en küldték a listát a csapat preferenciával. Szeretnék mindenkit emlékeztetni, hogy ma este lejár a határidő, és azok, akik nem jeleztek sorrendet, teljesen véletlenszerűen kerülnek beosztásra...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131178 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Galadh írta:

Lyana írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Megszereztem A gyűrűk ura társasjátékot. Elvigyem a táborba?


Persze, ha van vkinek ilyesmije, hozza!


Igen-igen! Hozd el...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131177 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
És még néhány megjegyzés...

Arnyelf írta: Mivel abban az időbn nem igazán volt lovasnép...


De, azok voltak. Már akkor is ezt írta róluk Tolkien, amikor még az Anduin völgyeiben éltek: "Legjobban a sík vidékeket kedvelték, és a lovakban meg a lovaglás mindenféle csínjában-bínjában lelték fő örömüket..."

Arnyelf írta: ...nem Hláförd hanem király. :) Világ életükben így nevezték magukat az uralkodóik :)

A rohír uralkodók valóban királynak nevezték magukat, de a korai időkben a lovasuraknál még nem ez járta. Tolkien Frumgarról (aki a keretjáték idejében az Éothéodokat irányító Fram apja volt) mint "főnök"-ről emlékezik meg. De ennek nincs különösebb jelentősége, mivel - ahogy azt már e helyen korábban kifejtettük - a csapatban nem a lovasnép tagjai lesznek, hanem hétköznapi emberek, akik egy ideig a lovasurak között éltek, és vezetőjük értelemszerűen nem király, hiszen nincs királysága, amely felett uralkodhatna... Ezért nevezik "Hläford"-nak, ami nagyurat, vezért jelent rohír nyelven.

Ost-In-Edain-ban nem lehet több uralkodó, az egyetlen igazi király kilétére majd a tábor végén derül fény...

A táborozóknak azt javaslom, hogy amíg még pontosan nem tudhatjuk, hogy ki melyik csapatba kerül, tanulmányozzák mind az öt nép kultúráját, történetét és nyelvét. Ugyenezen okból a jelmezkészítéssel is érdemes lesz megvárni a tábor kezdetét (a programban külön foglalkozások lesznek, hogy az egyes csapatok az őket befogadó nép kultúrájára jellemző eszközöket, jelmezeket és díszleteket készítsenek).


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131139 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Lyana írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Megszereztem A gyűrűk ura társasjátékot. Elvigyem a táborba?


Persze, ha van vkinek ilyesmije, hozza!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131080 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Nos, édes feleim!
Kampányolni én sem fogok, csak pár dolog azoknak akik szeretnének az akkori rohir-szeruségek táborába tartozni. (Mivel abban az időbn nem igazán volt lovasnép... már ha Tokien nem téved :) )

Érdemes lenne tanulmányozni a germán mitológiát, közelebbről a viking/norvég szokásokat és hagyományokat, valamint mondakört. Jelmezt is jó lenne készíteni, legalább valamilyen alapszintű jelmezt. Ebben annyit tudok segiteni, hogy ha valaki ir SMS-t, el tudom küldeni a listát mi lenne célszerű és hogyan lehetne elkészíteni.

Jegyzet..nem Hláförd hanem király. :) Világ életükben így nevezték magukat az uralkodóik :)

Más, mindenkit szeretettel várok a csapatba, de azért arra fel kell készülni, hogy az élet nem fenékig palatinus strand, vagy esetlegesen hobbit habostorta :) Lehet.. :) ha nem is valószínű, hogy a majdani rohirpalánták feladatokat fognak kapni :) A hangulat garantált (ki ne látta volna a 13. harcost? :) ), a kaland úgyszintén.

Ja, és talán a legfontosabb dolog: akkor csatlakozz a rohirokhoz, ha tényleg egy jó csapatban EGY csapatként akartok résztvenni a táborban. :)

Na, mára elég belőlem ennyi, megyek délegyházára nyaralni (edzőtábor rulla :) )

Adios,

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131067 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Dez: privi ment. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131066 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Tudom, kicsit sem szólok későn, de már nincs fenn jelentkezési lap a táborba a tolkien.hu-n sehol? (Amit ápr.30-ig kellett leadni.) Nem találom! Pedig nagyon kéne, vagyis eléggé sürgősen...
Aki tudna segíteni, dobjon meg egy emillel vagy privivel lécci!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131050 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Megszereztem A gyűrűk ura társasjátékot. Elvigyem a táborba?

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130973 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Dodie (Lakatos Dorottya)
Nem kapott levelet, legalábbis ő nem látta, viszoint küldött nektek listát. Megnézétek, hogy megérkezett-e? (az emilcime elvileg _centurio1@freemail.hu )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Elryn/Súliel írta: Főleg, mert semmilyen levelet nem kaptam.

Márpedig akkor sürgősen vedd fel a kapcsolatot a szervezőkkel, mert az emailben volt az is, hogy hogy állsz a befizetésekkel... Lehet, hogy nem érkezett meg valamelyik részlet... (Vagy nem adtál meg emailcímet a jelentkezéskor?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130957 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Rabyn írta: )akkor a hobbitok csapata is ember csak átvette a hobbit kúlturát?
Eztökjó-))) akkor én odavaló vagyok-) )(bocs Áfi és Oisin) télleg a hobbitokat ki vezeti?? (nem olvastam végig :oops: )

"Az éothéodiak fegyvertársait Árnyelf, a Hläford vezeti, a tündebarátokat Finduilas, aki a Brennil címet viseli. A törpök barátainak vezetője Oisin, az Uzbad, a dúnadánok közé kérült embercsoporté pedig Áfonya, a Zirân. Végül a perianok közül érkezetteket Kriszana, a Than irányítja. "

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére