J. K. Rowling: Harry Potter

Több
15 éve 8 hónapja #368237 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta: Volt egy ilyen felvetés is amikor elhunyt a színész Richard Griffits, hogy mi lenne, hogyha Sir Ian Mckellene lenne, de aztán végül is Michael Gambon(?) lett kiválasztva. :idea:

Azért meg ne öld már szegény "Vernon bácsit".
Ha már "Gandalf" nevébe a "Sir" MegKellene, akkor Sir Michael Gambon, plz. :P

Nem mellékesen Ian McKellent nem visszautasították, hanem ő mondott le a szerepről.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368234 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Attila, gondolom Richard Harris-re gondoltál, ő játszotta Dumbledore-t az első két részben (lásd. Gladiátor). Richard Griffits Vernon bácsit alakítja, de ő még (leglábbis értesüléseim szerint) közöttünk van. :wink:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368233 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Isilrohir írta: Szerintem az előző Dumbledore ezerszer jobb volt... :? :(


Szerintem is. (Mint ahogy az első két rész is volt sztem a legjobb a filmek közül.) Ő tényleg a könyvbeli mosolygós, szelíd, kissé hebehurgya Dumbledore volt, a mostani inkább egy mogorva Gandalfra emlékeztet. (Amikor a trailerben a tűzgyűrűt varázsolja, meg aztán még kinézetre is Gandalfos egy pillanat erejéig. Már vártam is mikor kiáltja el, hogy "Naur an edraith ammen!". :) )


Volt egy ilyen felvetés is amikor elhunyt a színész Richard Griffits, hogy mi lenne, hogyha Sir Ian Mckellene lenne, de aztán végül is Michael Gambon(?) lett kiválasztva. :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368189 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Irmo/MissKarrde írta:

cortez71 írta: Harry Potter és a Főnix Rendje - UK: június 28., HU: július 12.

Tavaly nyáron Londonban jártam a bemutatókor (még hülyéskedtünk is rajta, hogy megnézhetnénk), és július 12-én volt ott a bemutató, egy héttel később pedig nálunk.
Szerintem ez alapján idén is csak egy hét csúszás lesz.

Sorry, elírtam, június 28-án Tokióban volt a premier (ott mutatták be először), július 3-án pedig Londonban (according to imdb, ami megbízható adat). Nálunk pedig tuti, hogy július 12-én mutatták be a filmet, elég visszanézni a kommenteket a film kapcsán tavalyról.
Két hét csúszás pedig megint lesz, szerintem, decemberi premier várható (ellenfele amúgy nem lesz idén abban az időszakban...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368177 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
cortez: A dátumokból is látszik, mi a magyar forgalmazó célja. Karácsonyi családi filmként eladni a dolgot, ha egy mód van rá.

Emiatt csúszott anno a Gyűrű Szövetsége bemutatója...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368174 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Harry Potter és a Főnix Rendje - UK: június 28., HU: július 12.

Tavaly nyáron Londonban jártam a bemutatókor (még hülyéskedtünk is rajta, hogy megnézhetnénk), és július 12-én volt ott a bemutató, egy héttel később pedig nálunk.
Szerintem ez alapján idén is csak egy hét csúszás lesz.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368163 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta: Ki szerezte a zenéjét??? :?:

Nicholas Hooper, mint az előzőét is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368162 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A gyerek olyan...nem tudom, valószínűleg ha mosolyogna még azt mondanám rá, hogy milyen normális gyerek, viszont itt...hááááát...

Nekem tetszik a trailer, idővel bizonyára több "morzsát" is el fognak potyogtatni.

Szerintem decemberbe fog megjelenni, vagy...nem, szerintem november közepén megjelenik a moziba, és legkésőbb karácsony előtti utolsó napokban meg meg fog jelenni DVD-n, mivel a médiamárktok és társaiknak jó üzlet lenne, hogyha midnenki ilyet venne karácsonyra.

Ki szerezte a zenéjét??? :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368157 Írta: grubbsgrady
grubbsgrady válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Vajon mi az a hörgő izé, a búzamezőkön? És ez melyik jelenet lehet? Valahogy nem tudom elhelyezni. Sem Dumbledore tüzes attrakcióját.


a tüzes atrakció akkor volt amikor harryvel jönnek ki az inferiusokkal teli tóbol, dumbledore egy védőtűzgyűrüt varázsolt maguk köré, hogy ne támadják meg őket.

amúgy az nekem se tiszta ginny mit keres abban a tóban mikor kilövik a kezéből a pálcát... ilyen nem volt a könyvbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #368156 Írta: grubbsgrady
grubbsgrady válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
hyall! nekem nagyon tettszik a könyv, 3 szor olvastam már ujra, és majdnem ugyanúgy élveztem. a 7. részt én is összecsapottnak érzem, mivel a harc után szinte rögtön jön a 19 évvel később, szerintem jópár fontos szereplőt kinyiffantott J.K.R. megérte volna még rászánni egy fejezetet a megemlékezésükre. amúgy vannak még furcsa dolgok ott a 7.ben amikor a pálcák urának birtoklójáról van szó, egyszer volt dumbledore, harry, draco, piton, voldemort? a végén belezavarodtam. meg hogy oda ahol harry és dumbledore volt, hogy került egy bőr nélküli csecsemő 8O a filmekről meg annyit, hogy eléggé leegyszerűsítik a történetet, azért, hogy látványosabb legyen olyan dolgok vannak benne amik a könyvbe alapból nem lehetnének. például az 5.ben a halálfalók fekefüstfelhőként tudnak repülni. meg aztán a 2. rész óta nem nagyon látni a roxfortban talláros diákokat, a farmer meg a pulcsi a menő-és ez is fura mert eleve roxfortos tallárba kéne lenni, meg a legtöbb varázsló azt se tudja hogy öltözik egy mugli, harry is befeszít egy addidas csíkos pulcsiba a 3. részben. amúgy a darren shan könyvei is nagyon jók, ajánlom mindenkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368155 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Manapság már nem egy film van ami a külföldi bemutató előtt bemutatásra kerül Mo-n...

Ó, ne mondd, tényleg? :roll: :twisted: [Warneréknél egyébként megsúgom, nem szokás ;) ]
A HP-kat eddig is legalább 2-3 hét csúszással kaptuk.
Harry Potter és a Bölcsek köve - UK: november 4., HU: december 13.
Harry Potter és a Titkok Kamrája - UK: november 3., HU: december 5.
Harry Potter és az azkabani fogoly - UK: május 31., HU: június 10.
Harry Potter és a Tűz Serlege - UK: november 6., HU: december 1.
Harry Potter és a Főnix Rendje - UK: június 28., HU: július 12.

Ha megnézed, amikor télen mutatták be az adott részt, majdnem 1 hónap volt az idődifferencia az angol és a magyar bemutató között. Nem mondom, hogy most is így lesz, de azért nekem gyanús az az egy hét eltérés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368152 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Lin írta:

.Elessar király. írta: Azt lehet már tudni, hogy kis hazánkban mikor lesz megtekinthető a film? :P


Nem tudom, mennyire hiteles a forrás, de itt azt írják, hogy november 28.

Hát, akkor gyanúsan rövid idő telne el a november 21. angol premier és a magyar mozipremier között... Sztem december első vagy második hete lesz az itthoni bemutató időpontja.


Manapság már nem egy film van ami a külföldi bemutató előtt bemutatásra kerül Mo-n...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368149 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta:

.Elessar király. írta: Azt lehet már tudni, hogy kis hazánkban mikor lesz megtekinthető a film? :P


Nem tudom, mennyire hiteles a forrás, de itt azt írják, hogy november 28.

Hát, akkor gyanúsan rövid idő telne el a november 21. angol premier és a magyar mozipremier között... Sztem december első vagy második hete lesz az itthoni bemutató időpontja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368145 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Azt lehet már tudni, hogy kis hazánkban mikor lesz megtekinthető a film? :P


Nem tudom, mennyire hiteles a forrás, de itt azt írják, hogy november 28.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368130 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt lehet már tudni, hogy kis hazánkban mikor lesz megtekinthető a film? :P

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #368129 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Itt a trailer szövege angolul:

Dumbledore: What you are looking at are memories. In this case pertaining to one individual. This is perhaps the most important memory i've collected. I'd like you to see it.
Woman: In all the years Tom's been here, he's never once had a visitor.
Tom Denem:
You are the doctor, aren't you?
Dumbledore: No.
Tom Denem: Who are you?
Dumbledore: Well, I am like you, Tom... I am different.
Tom Denem: Prove it!... I can make things move without touching them. I can make bad things happen to people who are mean to me. I can speak to snakes too. They find me. Whisper things.
Harry: Did you know, sir? Then...
Dumbledore: Did I know that I had just met the most dangerous dark wizard of all time? No.

Itt pedig magyarul:

Dumbledore: Amiket most nézel, azok emlékek. Ebben az esetben egy igazán különleges darabot. Talán ez a legfontosabb emlék azok közül, amelyeket gyűjtöttem. Szeretném, ha látnád.
Nő: Tom már három éve él köztünk, de még egyszer sem volt látogatója.
Tom Denem: Maga az orvos, igaz?
Dumbledore: Nem.
Tom Denem: Ki maga?
Dumbledore: Nos, én akárcsak te, Tom... Én más vagyok.
Tom Denem: Bizonyítsa be!... Képes vagyok tárgyakat elmozdítani anélkül, hogy hozzájuk érnék. El tudom érni, hogy rossz dolgok történjenek olyan emberekkel, akiket gyűlölök. Megértem a kígyókat is. Rámtalálnak. Suttognak nekem.
Harry: Ön tudta, uram? Már akkor...
Dumbledore: Tudtam-e, hogy éppen akkor találkoztam minden idők legveszélyesebb sötét varázslójával? Nem.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368124 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát szerintem továbbra is beleillett volna. A mostaninál mindenképpen jobban...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368118 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mondjuk azt meg lehet érteni, ha az ötödik filmben mogorvábbnak mutatták a filmben, hiszen a fő hangsúly az azon volt, hogy kerülte Harryt, amit szvsz jól megjelenítettek Yates-ék. A 3. filmben totál szenilis volt, mintha nem igazán törődött volna Harryék küldetéséel és Sirius sorsával, ami meg a másik véglet. A negyedik részben szvsz oké volt. És szegény R. Harris, nyugodjék békében tényleg jó Dumbledore volt, de szerintem ez a fajta Dumbledore már nem állta volna meg a helyét a további részekben. Hogy is mondjam, olyan túlságosan Télapós volt, ami persze beleillett az első két részbe, hiszen azok még olyan kis gyermetegek voltak.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368097 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A negyedik vagy ötödik filmben kiemelkedően mogorva és folyton elrohan Harry elől, holott a könyvben nemcsak ezt a nem-törődöm-Harryvel oldalát mutatja, hanem olyan igazi Dumbis, mint az első könyvekben. Kedves, öreg, bölcs, mosolygós, komoly, ünnepélyes, bolond. Most meg olyan egyhangú lett a karaktere. :ajaklebiggyeszt:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368089 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A könyvbeli Dumbledore mindig derűs volt, nem? Na én ezt hiányolom. Volt már olyan, hogy ő valamelyik részben mosolygott, vagy valami? Nekem nem rémlik... Inkább mintha folyamatosan mogorva lenne.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368087 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Szerintem az előző Dumbledore ezerszer jobb volt... :? :(


Szerintem is. (Mint ahogy az első két rész is volt sztem a legjobb a filmek közül.) Ő tényleg a könyvbeli mosolygós, szelíd, kissé hebehurgya Dumbledore volt, a mostani inkább egy mogorva Gandalfra emlékeztet. (Amikor a trailerben a tűzgyűrűt varázsolja, meg aztán még kinézetre is Gandalfos egy pillanat erejéig. Már vártam is mikor kiáltja el, hogy "Naur an edraith ammen!". :) )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368083 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Szerintem az előző Dumbledore ezerszer jobb volt... :? :(

Requiem in Pace


Requie_scat_ in pace ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368081 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem az előző Dumbledore ezerszer jobb volt... :? :(

Requiem in Pace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368080 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nessa írta: Amúgy szerintetek a Dumbledore-t játszó színész alakítása jó/hiteles?


Én nem szeretem :oops:
Ahogy Harryt a 4esben nekiszorította a falnak, üvöltve, hogy "TE DOBTAD BELE A NEVED????", kicsit hiteltelen volt :P
Rendben, hogy Dumbledore nem egy jóságos apóka, de nem is ideggyenge nyomorék, sztem. Erről a pasiról olyan érzésem van, hogy olyan instabilul őrült :P
Dumbledore meg stabilan őrült :D

(most elsunnyogok, mert hülyeségeket írok :P )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368077 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hm...érdekes egy film lesz ez... A kis Voldi tényleg jó, de amúgy nem igazán jön be az a jelenet. Az árvaház engem leginkább a Misztériumügyi vagy milyen főosztályra emlékeztetett.
Amúgy szerintetek a Dumbledore-t játszó színész alakítása jó/hiteles?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368076 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Idhren írta:

Cerebrum írta: Viszont mit keres Ginny egy tóban állva, egy szál fürdőköpenyben? És hol van Harry és az idős Dumbledore az árvaházas részben? :roll:


Gondolom, mikor az emléket nézik, mindketten jelen vannak,nem?


A jelek szerint nem. Miért, te látod őket valahol?

Idhren írta: Ginny fürdőköpenyben???????????


Hát akkor otthonka, vagy tudja fene mi az rajta... :lol:


Ja, nem, rosszul értelmeztem a hszedet :P
Kameraállás :lol:
Viszont nemtom, harry csak bedugta a fejét a merengőbe, és azon túl, hogy horrorisztikusan lúzer aliennek néz ki abban a jelenetben, nem tűnt úgy, mintha "átesett" volna az emlékbe. Viszont nem is fölülről látszik az emlék, szal nemértem :P

Ginny meg biztos strandol :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368075 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ők maguk a két kameraállás, ezért nem látszanak. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368061 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Idhren írta:

Cerebrum írta: Viszont mit keres Ginny egy tóban állva, egy szál fürdőköpenyben? És hol van Harry és az idős Dumbledore az árvaházas részben? :roll:


Gondolom, mikor az emléket nézik, mindketten jelen vannak,nem?


A jelek szerint nem. Miért, te látod őket valahol?

Idhren írta: Ginny fürdőköpenyben???????????


Hát akkor otthonka, vagy tudja fene mi az rajta... :lol:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368060 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
jaaa, én azt hittem, h az már tanítási időben van

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368059 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: hova tűnt Dumbledore szétfonnyadt keze?

Szvsz az csak utána fonnyad szét. Itt még épphogycsak húzza felfelé.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.441 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére