J. K. Rowling: Harry Potter

Több
15 éve 8 hónapja #368056 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: [size=9:myet6sop]Nocsak, nocsak, mik vannak benne pl:
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=37
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=39 [/size]


hova tűnt Dumbledore szétfonnyadt keze?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368052 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Viszont mit keres Ginny egy tóban állva, egy szál fürdőköpenyben? És hol van Harry és az idős Dumbledore az árvaházas részben? :roll:


Gondolom, mikor az emléket nézik, mindketten jelen vannak,nem?

Ginny fürdőköpenyben???????????

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368047 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jaja, tényleg érdemes egy nagyobb felbontású verziót (pl. a Quicktime HD-t) letölteni, és kockázva végignézni... Így már látszik, hogy Harry szalad a magas fűben, aki pedig vicsorog az talán Morfin lehet. Gondolom ez a Gaunt-os emlék lesz, már ha az tényleg Morfin. (Habár nem emlékszem, hogy bármelyik Gaunt-ot láttam volna az imdb szereplőlistáján...)

Viszont mit keres Ginny egy tóban állva, egy szál fürdőköpenyben? És hol van Harry és az idős Dumbledore az árvaházas részben? :roll:

.Elessar király.: A kis szigeten, a barlangban varázsol tüzet Dumbledore az Inferiusok ellen.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368042 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Közvetlen letöltési linkek:
hpana.com/news.20564.html

Új képek:
hpana.com/news.20560.html

Screencap-ek a trailerből:
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=1
[size=9:iuly0p88]Nocsak, nocsak, mik vannak benne pl:
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=37
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=39 [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368040 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Vajon mi az a hörgő izé, a búzamezőkön? És ez melyik jelenet lehet? Valahogy nem tudom elhelyezni. Sem Dumbledore tüzes attrakcióját.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368017 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hú, húú, HÚ! Jó kis trailer, de lehetett volna benne más is, nemcsak a kis Voldi. Remélem, hamar lesz hosszabb is :)
Ja és a trailer alapján abszolút meg vagyok elégedve a gyerekkel, tényleg van benne valami furcsa. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368008 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmmm, ütős kis trailer, de ugye ez még nem jelent semmit...

Egyébként tessék, mondtam, hogy nem kell azon siránkozni, hogy mennyire lányos kinézetű az életben a kissrác, itt, a filmen sztem teljesen "Riddle-ösen " néz ki és játszik, legalábbis így, az előzetes alapján.

Btw, ki lehet az, aki a fűben rohan?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 9 hónapja #367884 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: A madarak azt csiripelik, hogy holnap jön ki az első HBP-trailer, igaz ez?

(Már ha ezt nem számítjuk be elsőnek.)

9pm EST, szóval az inkább szerda hajnal lesz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367880 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bocs, azt hittem közkeletű hír... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367875 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A madarak azt csiripelik, hogy holnap jön ki az első HBP-trailer, igaz ez?

(Már ha ezt nem számítjuk be elsőnek.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367088 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
8O Nem is gondoltam volna, hogy Harrynek csemetéje lessz a végére... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366940 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harrynek nincs is lencse a szemüvegében. He?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366900 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Enna Silme írta:

Attila írta:

Encsi írta: nekem is kell olyan szemüveg, mint amilyen Lunának vaaaan! ^^ :D


Amikor megláttam 20 percen keresztül itt kacaráztam magamban, szerintem szörnyű. :lol:

De legalább 100% Luna Lovegood. :D Végre igazi könyv-hatást érzek!


Nem tudom, én eddig a legjobb könyvhatást, és ami a legjobb volt a könyvhöz, filmet a 3.-ban éreztem, meg a 2-ben.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366898 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta:

Encsi írta: nekem is kell olyan szemüveg, mint amilyen Lunának vaaaan! ^^ :D


Amikor megláttam 20 percen keresztül itt kacaráztam magamban, szerintem szörnyű. :lol:

De legalább 100% Luna Lovegood. :D Végre igazi könyv-hatást érzek!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366890 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: nekem is kell olyan szemüveg, mint amilyen Lunának vaaaan! ^^ :D


Amikor megláttam 20 percen keresztül itt kacaráztam magamban, szerintem szörnyű. :lol:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366888 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
nekem is kell olyan szemüveg, mint amilyen Lunának vaaaan! ^^ :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366036 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ejnye, amit Gandalf írt... Csak a végén nehogy átmenjenek Narniába, és nehogy legyőzzék a Galaktikus Birodalmat... :? :x Mit értenek szexuális töltet alatt?? Ron és Hermione?? vagy Ginny és Harry?? Úristen... és a végén még a Weasley ikrek lesznek a fő drogkereskedők, Colin lesz a diller, és a roxfortiak beszívva fetrenenek majd a nagyteremben, na ne már!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366034 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A youtubeon van néhány...kulisszák mögötti film, de főleg interjúk a HP6.-ról. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #365082 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: Már volt egy. Amin Dracoval volt a folyosón.

Az kevés. És kicsi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #365073 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:D DDDDD

Malfoy egészen kikupálódott.

Amit Gandalf beírt az meg... Hát inkább nem mondok semmit.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #365061 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Most már azért lehetne valami jó kis Snape-es kép is...


Már volt egy. Amin Dracoval volt a folyosón.
Egyébként Pitont kihagyják a filmből. DD-t is majd Lucius Malfoy öli meg, de lehet, hogy Arwen. :P

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #365041 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az új képek nagyban:
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 436r_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 016r_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 4117_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 0827_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 574r_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 427r_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... 141r_1.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... vegood.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... -harry.jpg
És még kettő kisebb:
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... itting.jpg
hpana.com/imageviewer.cfm?nid=20 ... dditch.jpg
Most már azért lehetne valami jó kis Snape-es kép is...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #364727 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cinematrix Hírblog írta: Kilenc új fotó jelenet meg az új Harry Potter-filmből, és mellé pár új infómorzsa. Az USA Today cikkében például azt rebesgetik, hogy a tinivarázslós film utolsó részei eltérhetnek J.K. Rowling könyveitől. Ezzel nem a rajongókat akarják bosszantani, ellenkezőleg, új csavart akarnak adni a regényekből már ismert történetnek. A másik érdekesség, hogy Daniel Radcliffe szerint a Harry Potter és a Félvér Hercegben néhány trainspottingos jelenet is lesz. "A filmben a szexuális felhangok mellett drogos párhuzamok is vannak. A rendező ezeket trainspottingos részeknek hívja" - nyilatkozta a színész a Daily Mirrornak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #364542 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Új képek:
www.usatoday.com/life/l080702_po ... tm?gid=597


Slukiról lespórólták a harcsabajuszt. :P
Egyébként tetszenek a képek. :)

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy júli 18.-án jön a trailer.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #364504 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Új képek:
www.usatoday.com/life/l080702_po ... tm?gid=597

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #363433 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jaj ne, már így a bemutató előtt ezen szörnyülködni, hogy ki mennyire nem hasonlít a könyvbéli karakterre... Majd ha a filmen sminkkel, parókával és megfelelő megvilágításban sem fog a kiskölyök hiteles Riddle-ként kinézni és játszani, na majd akkor lehet kritizálni, de addig... Meg hát bár ez lenne a legnagyobb gond a HP-filmekkel! Engem sokkal jobban izgat, hogy a cselekményszálból vajon miket hagynak ki vagy változtatnak majd meg jó alaposan megint.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #363428 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Ralph Fiennes unokaöccse, nyilván ezért kapta a szerepet. :P Ha levágják a haját rövidebbre és befestik feketére, esetleg elmenne. Akkor hasonlíthatna valamennyire a 2. film Tom Denemjére.

Jujj... :? ez ugye csak vicc...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #363413 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ralph Fiennes unokaöccse, nyilván ezért kapta a szerepet. :P Ha levágják a haját rövidebbre és befestik feketére, esetleg elmenne. Akkor hasonlíthatna valamennyire a 2. film Tom Denemjére.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #363412 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: tényleg olyan mint egy kislány. :x

Biztos, hogy fiú? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére