J. K. Rowling: Harry Potter

Több
16 éve 6 hónapja #356207 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: milyen lenne már egy Piton tökéletes barbie arccal? 8O :D

Barbie-verzióban? Pl ilyen:
makemydoll.co.uk/s_snape.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356206 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
milyen lenne már egy Piton tökéletes barbie arccal? 8O :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356197 Írta: knoppm
knoppm válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Már alig várom!!
Sims 2: Roxforti Krónikák - platform: PS2, XBOX, PC, Nintendo stb.
EA Sports: Quidditch Live World Cup 2008 - platform: PS2, XBOX, PC, Nintendo stb.
Need For Speed: Broom's Little Adventure - Roxmorts - platform: PS2, XBOX, PC, Nintendo stb.

itákdálse

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356195 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem csak a PPP-s bábok kellenének... ^^

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356192 Írta: knoppm
knoppm válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
HP barbi? Ne mááár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356184 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Eruntale/Hanna írta:

Snuffles írta: Mondjuk játszani is csak a másik oldal karaktereivel együtt lehet. különben nem lennének kalandok, bonyodalmak, meg semmi izgalmas... :P Szóval nekem kéne egy Harry, Hermione, Ron meg Piton, ő mindenképp, a többi opcionális :D Piton mondjuk elég lenne magában is, de akkor kiket szívatna?


Oké, de ezzel kicsit az a bajom, mint a HP legóval is. Csak HPt játszhatsz vele, ami kicsit leszűkíti a kalandok terét. (vagy legyen hiozzá sok-sok muglibarbink is :) )


Ugyan már.
Gondolj bele.
Harry Potter kontra Darth Vader!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356157 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Mondjuk játszani is csak a másik oldal karaktereivel együtt lehet. különben nem lennének kalandok, bonyodalmak, meg semmi izgalmas... :P Szóval nekem kéne egy Harry, Hermione, Ron meg Piton, ő mindenképp, a többi opcionális :D Piton mondjuk elég lenne magában is, de akkor kiket szívatna?


Oké, de ezzel kicsit az a bajom, mint a HP legóval is. Csak HPt játszhatsz vele, ami kicsit leszűkíti a kalandok terét. (vagy legyen hiozzá sok-sok muglibarbink is :) )

oké, Piton azért elég lenne nekem is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356151 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sudhia írta: nekem is Voldemort meg Piton barbi kéne... meg Sirius 8) Uh, ki is felejtettem szegényt. A Tekergők is kellenének :D Micsoda jó sztorik kerekednének ki, lenne egy Szellemszállás-babaház is :D Úúú.


"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356149 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
nekem is Voldemort meg Piton barbi kéne... meg Sirius 8)

(huh, már előre látom, hogy a sok slash-rajongó lányka különböző szexuális pozitúrákba rendezné a Piton-Sirius-Lupin-James babáit :lol: :twisted: )

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356148 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mondjuk játszani is csak a másik oldal karaktereivel együtt lehet. különben nem lennének kalandok, bonyodalmak, meg semmi izgalmas... :P Szóval nekem kéne egy Harry, Hermione, Ron meg Piton, ő mindenképp, a többi opcionális :D Piton mondjuk elég lenne magában is, de akkor kiket szívatna?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356146 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Anyu vegyél nekem Voldemortbarbíííííít!!! :D

de tényleg. a sötét oldal miért alulreprezentált? És melyik kislány ne akarná megmost a Pitonbaba haját?
az a baj ezekkel a játékokkal, h inkább gyűjtőknek való, épeszű gyerek megunja, vagy tényleg _játszik_ vel, és akkor fuccs Hermione göndör hajának, pl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356107 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardenis írta: A báliruhás tulajdonképpen ki akar lenni?Hermione?Mert, ha nincs a ruhája, akkor Fleur is nyugodtan lehet.Amugy én színészként megőrülnék, ha rólam barbibabákat csinálnának...Pláne egy srácról férfibarbit...PFUJ!!!!


Ugyan már.
Meg vagy örökítve szoborként.
Tökjó!

(nem juthat mindenkinek márványszobor a szent ligetben)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 6 hónapja #356101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A báliruhás tulajdonképpen ki akar lenni?Hermione?Mert, ha nincs a ruhája, akkor Fleur is nyugodtan lehet.Amugy én színészként megőrülnék, ha rólam barbibabákat csinálnának...Pláne egy srácról férfibarbit...PFUJ!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356042 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Egyébként nem igazán hasonlítanak a filmbeli megfelelőjükre.

de, Hedvig hasonlít :lol:

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356035 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nessa írta: Hát ez már azért kicsit túlzás... 8O :D szerintem amúgy hasonlítanak... :lol: :twisted:


Minnél távolabbról nézed, annál jobban felismerhetőek. :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356030 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát ez már azért kicsit túlzás... 8O :D szerintem amúgy hasonlítanak... :lol: :twisted:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355965 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Harry Potter barbik
Katt Ide!


Nem találok szavakat...no nem a gyönyörtől. :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355955 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Harry Potter barbik
Katt Ide!

ZOMG!
Egyébként nem igazán hasonlítanak a filmbeli megfelelőjükre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355953 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry Potter barbik
Katt Ide!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355944 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Olyan szörnyű, hogy meghalt R.I.P. ...:bawling:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355942 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta:

Encsi írta: Nem tudjátok, ki Lucius magyar hangja?


Szegény Szakácsi Sándor volt a negyedikig, az ötödikben pedig Haás Vander Péter.


köszi :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355932 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Rabyn írta: A HP7ben van egy olyan mondat amin tíz percet nevettem. Valahogy így szól:
Ráuszulnak a halálfalók a családunkra. RÁUSZULNAK!!! :D DDD

Én ezen gondolkodtam pár napot (lassú az agyam :P ) és megállapítottam, hogy nyelvtanilag helyes :D

Thomas Mann üdvözlése c. versében József Attila írta: s mi borzadozva kérdezzük, mi lesz még,
honnan uszulnak ránk uj ordas eszmék

[kiemelés tőlem]

tudtam h. olvastam már valahol :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355930 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: Nem tudjátok, ki Lucius magyar hangja?


Szegény Szakácsi Sándor volt a negyedikig, az ötödikben pedig Haás Vander Péter.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355927 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudjátok, ki Lucius magyar hangja?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355926 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: A HP7ben van egy olyan mondat amin tíz percet nevettem. Valahogy így szól:
Ráuszulnak a halálfalók a családunkra. RÁUSZULNAK!!! :D DDD

Én ezen gondolkodtam pár napot (lassú az agyam :P ) és megállapítottam, hogy nyelvtanilag helyes :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355599 Írta: Caranglín
Caranglín válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Acho írta: Találtam egy véleményt, ami mind a HP-hez, mind a Gyűrűk Urához kapcsolódik. És bár a tartalmával nem értek egyet, azért gondoltam, megosztom veletek. Katt ide.


"Én nem olvastam még egyet sem."

Hahaha... ennyit erről.


Hűha!
Egyébként a honlap címe is érdekes. Bardoego. No comment.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: sosem tudod, mit veszel ki belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355523 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Akkor Voldemort hogy lehet akkora tökkelütött hogy nem hazsnálja ki?

Voldi ostoba. Siport is hagyta meglógni a barlagból, mert lebecsülte a manómágiát. Ostoba tulok, el se tudja képzelni, hogy nem a varázslók állnak a "ranglétra" tetején. Szóval nem tudta, hogy ők ilyet is tudnak.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355522 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nemtom felmerült-e már az ellentmondás hogy hogyan tudott Dobby behoppanáni a Kagylólakba, ha azt Fidelius bűbáj védte? Vagy a manó mágia képes erre? Akkor Voldemort hogy lehet akkora tökkelütött hogy nem hazsnálja ki?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355490 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Acho írta: Találtam egy véleményt, ami mind a HP-hez, mind a Gyűrűk Urához kapcsolódik. És bár a tartalmával nem értek egyet, azért gondoltam, megosztom veletek. Katt ide.


"Én nem olvastam még egyet sem."

Hahaha... ennyit erről.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355487 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Remzymama/Tünde írta: Nem tom, nekem elsőre amikor olvastam ez ugrott be, ma már semmi nem lehetetlen, de a veré is belefér, de annak nagyon draszikusnak kellett lennie, vagy nagyon érzékenynek Ariannának. valszeg azért nem írta le pontosan, mert ez mégiscsak egy gyerekkönyv


Nem kell ahhoz _nagyon_ elverni vkit, h mély nyomokat hagyjon benne a dolog. (Főleg, h a gyerekek amúgy is érzékenyek.) [size=9:2x0m1lz9](Van rokonom, aki nem kicsit megvertek, és a mai napig nem heverte ki, pedig jócskán túlllépte már a gyerekkort.)[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.002 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére