J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 5 hónapja #248219 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Malkovich azért nem lehetett Voldemort mert nem Britt..


Szvsz pedig van olyan jó színész, h. képes lett volna elsajátítani a brit akcentust a film kedvéért...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248216 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Malkovich azért nem lehetett Voldemort mert nem Britt..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248152 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez... nagyon nagyon fáj.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248142 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:kábéfélnapjaegyfolytábansikítófrásszalküszködik:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248115 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mit ne mondjak... Kemény...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248109 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Úhhhh... :lol:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248105 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ezt csak azoknak a pihenteknek, akik még nem látták:)

www.potterpuppetpals.com/bothering.html
www.potterpuppetpals.com/trouble.html

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248103 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ralphy lesz. Ott van a hivatalos plakát alján a neve!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248101 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Raia Aiwart írta: Ez nem tesz semmit. Van olyan hír is, hogy Rowan Atkinson fogja játszani ...Tudjátokkit. :D
Gondoljatok bele: Mr.Bean a fögonosz...


John Malkovich is volt "jelölt", én úgy tudom. SZvsz ő jobb lett volna... (Ralph Fiennes= Remus... :cry: )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248063 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt a verziót véglegesen tagadták. Ralph Fiennes lesz Voldemort.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248058 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez nem tesz semmit. Van olyan hír is, hogy Rowan Atkinson fogja játszani ...Tudjátokkit. :D
Gondoljatok bele: Mr.Bean a fögonosz...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247736 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem a Vörös Sárkányban tetszett!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247732 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Majd meglátjuk. Amúgy szerintem nagyon jó színész.


Ebban egyetértek. Gonoszt mindenesetre jól tud játszani :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247731 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ery írta:

.Elessar király. írta: Ralph Fiennes lesz Voldemort???!!!


Igen. Szvsz jó választás :)

Majd meglátjuk. Amúgy szerintem nagyon jó színész.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247729 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Ralph Fiennes lesz Voldemort???!!!


Igen. Szvsz jó választás :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247728 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ralph Fiennes lesz Voldemort???!!!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247684 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
www.legjobblap.hu/harrypotter/cikk.html?id.=4051



Szerintem ezek a cikkek érdekesebb mint a borítók ,a Titkok a Félvér Hercegről című cikket ajánlom a legjobban. :wink:

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247659 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta:

M írta: www.hpana.com/imageviewer.cfm?nid=18531&f=gof-poster-1.jpg

A negyedik film plakátja.


Hát nem túlozták el a díszitéseket és a figurákat. Lát valaki ot egy fia serleget? 8O



Csak a kedvedért:
ejhaboru.uw.hu/poster1.jpg

Hozzátenném, hogy ennél a gépnél elég vacak az egér ezért kicsit csúnya serleg lett...
:D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247614 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Drowse írta:

Narbeleth írta: [size=9:3cji6bca] például szvsz a magyar hármas giccses és gusztustalan[/size]

szerintem azt hiszik, a gyerekeknek ilyen ízléstelen cuccokra van igényük...


Tegye fel a kezét az, aki rózsaszín és lilahátteres dementorora vágyik! :lol: (jó, igaz h nem vagyunk gyerekek, de a lelkünk mélyéről még átérezhetjük ezt a kérdést...)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247561 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

M írta: www.hpana.com/imageviewer.cfm?nid=18531&f=gof-poster-1.jpg

A negyedik film plakátja.


Hát nem túlozták el a díszitéseket és a figurákat. Lát valaki ot egy fia serleget? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247556 Írta: M
M válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
www.hpana.com/imageviewer.cfm?ni ... ster-1.jpg

A negyedik film plakátja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247507 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Narbeleth írta: [size=9:3gj0ocic] például szvsz a magyar hármas giccses és gusztustalan[/size]

szerintem azt hiszik, a gyerekeknek ilyen ízléstelen cuccokra van igényük...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247492 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

rebekakov írta: Minek kell azon vitatkozni,hogy melyik a legjobb borító :?: Szerintem nem a borító a lényeg hanem a tartalom.Azt ,hogy jó-e egy könyv nem a borító hanem a tartalom dönti el :!: :!: :!:


Persze, de ha úgy is elolvassuk, akkor miért ne fejtenénk ki a véleményünket (nem vérre menő vita zajlik) és miért ne szerethetnénk szebb borítót?[size=9:tlutgh7p] például szvsz a magyar hármas giccses és gusztustalan[/size]

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247487 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lutrz hadnagy írta: Ez nem azt jelenti, hogy Meg is lessz.


Meg lesz. Már kész van a történet, csak az utómunkák vannak hátra. Aztán meg már csak a fordítás van hátra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247486 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: Az angol június-júliusban, a magyar asszem decemberben, vagy jövőév elején.


Ez nem azt jelenti, hogy Meg is lessz.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247479 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az angol június-júliusban, a magyar asszem decemberben, vagy jövőév elején.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247469 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
[size=9:1m8cttkg]Bocsi, ha már láttátok, de talán nem gond, ha berakom:[/size]

images.amazon.com/images/P/04397 ... ZZZZZZ.jpg

Nekem nagyon tetszik ez a borító :) ! Nem tudjátok, hogy mikor jelenik meg nálunk a 6. könyv?

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247388 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Zizzo írta: Boritókról vót szó? Hát nekem nem jön be az amerikai ami nálunk is van... pláne h variálták a szineit nálunk... a régi jó első kötet borítója nincs meg vkinek, hagy ne menjek má át a szomszédba scannelni...

Berakni nem tudom az első könyv, első borítóját, mert jelenleg rossz a scannerem, de amit visszajönn a javítóból berakom ide.
Egyébként, azon Harry van a baglya társaságában, valami erdőben - feltahatően a Tiltott Rengetegben.


Egyébként a minap beszélgettünk az unokahugommal, és a beszélgetés közben feltűnt nekünk valami. Az eddig megjelent öt könyv és a majd most megjelenő hatodik könyv címei között, párhuzam fedezhető fel - mindha két egymást követő trilógia címei lennének.
Első egység:
:arrow: Bölcsek köve - egy konkrét tárgyra utal.
:arrow: Titkok kamrája - egy nagyobb egységre utal és mindenra, ami hozzá tartozik. A kamrára és mindarra, ami benne van.
:arrow: Azkabani fogoly - egy személyre.
Második egység:
:arrow: Tűz serlege - ismét egy konkrét tárgyra utal a könyv címe.
:arrow: Főnix Rendje - imételten egy nagyobb dologra utal, a Rendre - csak itt a hozzá tartozó személyekre.
:arrow: Félvér herceg - mint az Azkabani fogoly esetében, megint egy személy a könyv címe.
Elég érdekes, ha így nézzük az eddig könyveket. JKR szépen követi úgyanazt, az általa megalkotott a sémát. Kiváncsi vagyok mi fog ebből kisülni.
Az eslő három könyvben bevezeti Harryt a varázsvilágba, és minket olvasókat is. A második háromban meg igazán beindulnak az események. Voldi visszatér, kitör a háború, a történet hangulata sötétre fordul. Míg az első 3 részben Harry gyerek, addig a másik 3-ban már kamsza és lassan felnőtté válik, és így a jelleme is változik.
És ha így nézzük a dolgokat, akkor a hetedik, utolsó kötetnek az lesz a szerepe, hogy mindent lezárjon végérvényesen -[size=9:6quux8u2] na a végére egy kicsit megbonyolítottam a dolgot [/size]:D .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247372 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Minek kell azon vitatkozni,hogy melyik a legjobb borító :?: Szerintem nem a borító a lényeg hanem a tartalom.Azt ,hogy jó-e egy könyv nem a borító hanem a tartalom dönti el :!: :!: :!:

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247330 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: Én úgy tudom, hogy csak azért van külön felnőtt-gyerek kiadás, hogy már azért hogy nézne ki egy felnőtt kezébe a Hp?


Miért? Aki szégyenli, h. nem egy begyöpösödött agyú, unalmas felnőtt, akiből minden gyermeki érzés kihalt, azt nagyon tudom sajnálni... :?

Amúgy meg a felnőtt-verzióra is rá van írva a cím, olvasni meg mindenki tud, nem? :) [size=9:1wu2070w](Legalábbis a legtöbben...)[/size]

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.132 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére