J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 5 hónapja #251422 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ha jól emlékszem, a magyar kiadó oldalán valami olyasmit olvastam, hogy 2006 első negyedében várható a megjelenés. De szvsz amennyire lehet, sietni fognak vele és ha egy mód van rá, karácsonyra kiadják. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #251397 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Úgy tudom, hogy a magyar megjelenés az angoltól függ. Nálunk általában fél évvel az angol után jelenik meg a könyv, mivel a kiadó csak a tényleges megjelenés után adja át a könyvet a magyar partner kiadónak. Után még jön a fordítás és a többi művelet, hát ahhoz meg tényleg kell min. hat hónap. Így nagy valaószínűséggel december, ill. január felé jelenik csak meg magyarul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251393 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Zizzo írta: Az azért még kérdés, hogy a magyar megjelenés időben lesz-é.


Attól függ, ki milyen értelemben veszi az időben szót. :lol:
Valahol szeptembert hallottam, de ez csak dereng. :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251370 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jah, tegnap én is olvastam ezeket a híreket, amikor az előző hszt beírtam még nem. Az azért még kérdés, hogy a magyar megjelenés időben lesz-é.

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251348 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: Már nem csaphatja össze. Már kész. És azt mondta, hogy ezzel a könyvvel van a leginkább megelégedve.

Ezzel kapcsolatban pont most volt egy hír a rádióban. JK elmondta, hogy kész a 6.könyv, már csak néhány pici tisztázás van, amit el kell végeznie. Még hozzátette, hogy a 7.könyv megírása előtt egy rövid szünetet fog beiktatni. Pihenni fog, a családjával akar több időt eltölteni, mielőtt neki veselkedik az utolsónak.
Ja és még elmondta, hogy véleménye szerint ezidáig a 6.könyv sikerült a legjobban. Neki ez tetszik a legjobban, és azoknak a szerencsés keveseknek, aki már olvashatták a könyvet is ez a véleményük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251261 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Már nem csaphatja össze. Már kész. És azt mondta, hogy ezzel a könyvvel van a leginkább megelégedve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251259 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ÓÓÓ, én olasok közben 1000 mást is!!
Azt persze szivesen venném ha lenne még pár más témájú Harry Potteres kötet, mint a Kviddics vagy a LL...
Annak meg nem örülnék ha összecsaná a 6.kat... amúgy egyelőre tényleg nem késett még a 6.

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251111 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250945 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én egyáltalán nem haragszom hogy késett az ötödik könyv, elvégre ha már gazdag lett, használja csak ki. Nincs abban semmi rossz.
Viszont valsz a kiadója nem volt ezen a véleményen, ezért lett kissé összecsapott az ötödik kötet. (nem tudom, milyen szerződése van a kiadójával. Ha olyan mint amit anno Verne kötött az övével akkor szegény Rowling néni jól... )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250932 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az ötödik könyv azért késett annyit, mert közben még terhes is volt, s még az íróknak is jár szülési szabadság. A hatodik pedig nem késett/fog késni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250929 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bár szerintem azért nem jön a 6. rész, mert az írónő kifogyott... az ihletésből. Jött a pénz, a csillogás, meg ami ezzel jár, és már nincs miért írnia. Vagy nincs késztetés. Az 5. rész sem volt jó (részemről), mint az előző négy. És attól félek a hatodikban is csalódni fogok. :? :roll: De ha kijön a hetedik, akkor már nagyon fogom a véget várni.............
Na mindegy, kár ezen gondolkodni, úgyis elég messze lesz az.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250907 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem Rabyn-nek igaza van nem csak a Harry Potter van a világon mást is lehet olvasni miközben várunk,de ha nem találsz jó könyveket akkor akár a Harry Pottert is újra olvashatod.(Én például már vagy ötször újra olvastam az első négy részt) :wink: :) [/quote]

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250839 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ugyanmá.. annyi fanfcitet olvsahatunk, hogy szvsz nem lesz olan nagy kár ha befejeződik a sorozat.
Meg szerintem ezzel a világgal kapcs. még biztosan írni fog az írónő

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250831 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Így jobban belegondolva annyira nem kéne sürgetni a 6. részt... mert belegondoltatok már, hogy utána már a 7. jön, és utána meg semmi :(

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250744 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Én először vagyok itt, ebben a topicban, remélem nem okozok csalódást senkinek! :)
Annatar (A Gy U) írása egy kicsit felbolydította a közönséget, részemről annyit tennék hozzá: nekem tetszik a Harry Potter. Még A GyU előtt olvastam, bár sok hasonlóság van a kettő között, mégis kedves történet számomra. Olyan, mintha mi is részesei lehetnénk Harry kalandjainak. És a legjobb benne (részemről), h Harryvel együtt nőttem :P Amikor megjelent az első rész, gimnáziumba kerültem, kiselsősként. Ő is. Bár ő egy évvel kevesebbet van ott, na ez nem olyan nagy baj. Csak jönne már a 6. rész!!! :roll:

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250711 Írta: gulyasg
gulyasg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kicsi off.: van valaki, aki megrendelte a 6. könyvet a Thököly úti boltban? (sajnos a neve most nem jut eszembe :oops: ) Arra lennék kíváncsi, hogy kapott e valaki választ, ha emilben rendelt. :roll: [/quote]


Kellett volna kapnod egy automatikus válasz e-mailt 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250668 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nimrodel (Melklerien) írta: Bocsi, a laikus kérdése: Várható még rendezőcsere a HP-filmekkel kapcsolatban?
[size=9:25lm3cj0](Lin: megszokásból törölted ki a zárójeles nevet, vagy direkt?)[/size]

Hát a 3. rész óta állandóan változik a rendező. A 3.-at ugye Cauron követte el, a 4.-et M. Newell, az 5.-et pedig ha jól emlékszem David Yates fogja rendezni. :wink:
[size=9:25lm3cj0](Ne haragudj, automatikusan töröltem a zárójeles nevedet!)[/size]

Alyr Arkhon írta: Én a hatodikat várom.

Az angolig már csak kb. 3 hónap!!! :lol:

Én is kíváncsi vagyok már a trailerre, remélem lesz benne valami Pitonból. Eddig róla még egy kép sincs a 4. filmből.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250666 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mán mindenhol viták vannak :dead:
Izlések és pofonok, nem vagyunk egyformák, van akinek tetszik van akinek nem, és ezen nem kell fent akadni! A tudatlan pocskondiázás elítélendő, de asszem erről itt szó sincs!

Hogy miért rendeztetik másokkal a filmeket... érdekes kérdés. Annyira tényleg nem voltak jók a filmek, de hogy ennyit kéne csereberélni, azt nem hiszem... csak jelenne mán meg a film! Meg a könyv is! Fél év meg majdnem egy év, há meghalok addig... nah, mentem könyvesboltba, musz valamit olvasnom...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250660 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Trinkler írta: Höh. Ha má' kimarakodtátok magatokat, lenne egy kérdésem: tud már valaki valamit a trailerről? Csak azé' kérdem, mer' állítólag március-április környékére volt beigérve... :(


Az volt beígérve, igen. De még nem érkezett meg. Dehát még hosszú az április.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250651 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Höh. Ha má' kimarakodtátok magatokat, lenne egy kérdésem: tud már valaki valamit a trailerről? Csak azé' kérdem, mer' állítólag március-április környékére volt beigérve... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250586 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lutrz hadnagy írta:

Cerebrum írta:

Lutrz hadnagy írta:

Cerebrum írta:

Lin írta: Feltételezem, hogy olvastad és nem látatlanban mondasz véleményt. :roll:


Szvsz meg biztos, h. nem olvasta... :? Ez nagyon amolyan érzelmi megnyilvánulásnak tűnik... :roll: Ha valaki olvasta, az biztos nem mond ilyet, legfeljebb azt, h. nem tetszett neki a könyv.


Ezt honnan veszed? Én már hallottam ilyenről. Nevezetesen az osztálytársam. A szemembe üvöltötte. Asz'tem felpofozom.


Nézd, olyan, hogy valaki végigolvas egy könyvet, és utána azt mondja, h. utálja, olyan nincs. :D Mert ha utálja, nem olvassa végig, hanem leteszi az első oldal/fejezet után, ha meg csak azért olvassa végig, mert kíváncsi a végére, akkor meg hazudik, ha azt mondja, h. utálja, hiszen nem utálhatja, ha egyszer kíváncsiságból végigolvasta... :wink: Ergo, le merném fogadni, h. az osztálytársad nem olvasta végig, legfeljebb csak beleolvasott...


Lehet, hogy csak azért olvasta végig, mert ki akarja parózni. Én az egyet ezért olvatam, aztán a kettő megtettszett, és most már őrjöngök, hogy : Adják már ki az ötöt.


Az öt kb egy éve a boltokban van.
Én a hatodikat várom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250582 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nimrodel (Melklerien) írta: Bocsi, a laikus kérdése: Várható még rendezőcsere a HP-filmekkel kapcsolatban?


Simán. A negyediket megint egy új rendező rendezi, az ötödiknél pedig egy újabb került szóba. Úgy látszik, nem tetszett nekik az előzők munkája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250578 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta:

Nimrodel írta: Nem kötözködésből mondom, szóval bocsi, nem veszekedni akarok, de én pl. annak idején kizárólag azért olvastam el az akkor megjelent négy könyvet, hogy ne mondhassák azt nekem mások, hogy el se olvastam és úgy szapulom. De ennek ellenére enyhén szólva nem kedvelem.

Lehet, hogy tévedek, de ez nekem úgy hangzik, mintha eleve már előítéletekkel olvastad volna.

Nem tévedsz, ez kétség kívül benne volt.

Bocsi, a laikus kérdése: Várható még rendezőcsere a HP-filmekkel kapcsolatban?

[size=9:1o2zwkxa](Lin: megszokásból törölted ki a zárójeles nevet, vagy direkt?)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250573 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Lutrz hadnagy írta:

Cerebrum írta:

Lin írta: Feltételezem, hogy olvastad és nem látatlanban mondasz véleményt. :roll:


Szvsz meg biztos, h. nem olvasta... :? Ez nagyon amolyan érzelmi megnyilvánulásnak tűnik... :roll: Ha valaki olvasta, az biztos nem mond ilyet, legfeljebb azt, h. nem tetszett neki a könyv.


Ezt honnan veszed? Én már hallottam ilyenről. Nevezetesen az osztálytársam. A szemembe üvöltötte. Asz'tem felpofozom.


Nézd, olyan, hogy valaki végigolvas egy könyvet, és utána azt mondja, h. utálja, olyan nincs. :D Mert ha utálja, nem olvassa végig, hanem leteszi az első oldal/fejezet után, ha meg csak azért olvassa végig, mert kíváncsi a végére, akkor meg hazudik, ha azt mondja, h. utálja, hiszen nem utálhatja, ha egyszer kíváncsiságból végigolvasta... :wink: Ergo, le merném fogadni, h. az osztálytársad nem olvasta végig, legfeljebb csak beleolvasott...


Lehet, hogy csak azért olvasta végig, mert ki akarja parózni. Én az egyet ezért olvatam, aztán a kettő megtettszett, és most már őrjöngök, hogy : Adják már ki az ötöt.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250553 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nimrodel írta: Nem kötözködésből mondom, szóval bocsi, nem veszekedni akarok, de én pl. annak idején kizárólag azért olvastam el az akkor megjelent négy könyvet, hogy ne mondhassák azt nekem mások, hogy el se olvastam és úgy szapulom. De ennek ellenére enyhén szólva nem kedvelem.

Lehet, hogy tévedek, de ez nekem úgy hangzik, mintha eleve már előítéletekkel olvastad volna. Értem ezt arra, hogy mikor elolvastad a könyveket, már benned volt egy erős ellnérzés, a"hisztéria" miatt, ami akkora kialakult a Harry Potter könyvekkel kapcsolatban. :roll: Akárhogyan legyen is, sajnálom, hogy nem tetszett.

Kicsi off.: van valaki, aki megrendelte a 6. könyvet a Thököly úti boltban? (sajnos a neve most nem jut eszembe :oops: ) Arra lennék kíváncsi, hogy kapott e valaki választ, ha emilben rendelt. :roll:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250535 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: [size=9:1ue36uxl]Igen. Egyedül talán azt tudtam értékenli, hogy fantázia vitathatatlanul van benne.[/size]

[size=9:1ue36uxl]Akkor viszont tényleg tettszett a könyv, de szvsz nem mered bevallani.[/size]

[size=9:1ue36uxl]Na ez volt az a megjegyzés, amiért legközelebb, ha látlak, leütlek! (Kölcsönkérem Tihamért) Ne tudd meg hányan akarták már ezzel a mondattal alátámasztani saját igazukat, és kiakasztani engem... Egyébként meg csak gondolj bele, miért jöttem volna ide azt "hazudni", hogy nem tetszik? Ebben a szituációban ennek végképp semmi értelme.[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250532 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nimrodel (Melklerien) írta: Igen. Egyedül talán azt tudtam értékenli, hogy fantázia vitathatatlanul van benne.


Akkor viszont ténylegtettszett a könyv, de szvsz nem mered bevallani.
Nekem még mindig vannak félig olvasott könyveim, amiknek neki álltam, de soha nem fejeztem be...
Azokat én nem is kedvelem.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250528 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: ...én pl. annak idején kizárólag azért olvastam el az akkor megjelent négy könyvet, hogy ne mondhassák azt nekem mások, hogy el se olvastam és úgy szapulom. De ennek ellenére enyhén szólva nem kedvelem.

Vagyis végigszenvedtél négy könyvet, annélkül, h. egy kicsit is élvezted volna őket? :D

Igen. Egyedül talán azt tudtam értékenli, hogy fantázia vitathatatlanul van benne. Azt meg, hogy utálom, sokkal inkább az a népőrület váltotta ki, ami akkoriban volt és ami nagyon tudott idegesíteni. Jópáran túlzásba vitték. Olyan szinten mindenek fölött állónak tartották a HP-t, hogy azt már nehezemre esett elviselni. [size=9:2lsuq7j0](Tenném hozzá, ugyanezek már el is felejtették az egészet, engem meg még a mai napig is lenéznek amiatt hogy én "így leragadtam ennél a gyerekes hülyeségnél" = Gyűrűk Ura...)[/size]
Viszont a filmeken jól szórakoztam, ez tény. :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250475 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

A Gyűrűk Ura írta: ÉS BOCSÁNAT HA BÁRKIT IS MEGSÉRTENÉK EZZEL A KIJELENTÉSEMMEL! NEM VESZEKEDNI JÖTTEM HANEM BARÁTKOZNI!


Bocs, de ez nem teljesen erre utal :roll: :

A Gyűrűk Ura írta: utálom Harry Pottert


Egyébként az egyik énem megért, csak a másik, aki éppen írok ( :P ) az kicsit értetlen. Ha olvastad volna a könyveket, szerintem nem lennél ezen a véleményen, bár szerintem a filmek sem olyan rémesek, de pl. azt, hogy az időnyerős rész nem tetszik nem bírom felfogni, mert nekem pont az a kedvencem :roll: . Tényleg kíváncsi lennék, hogy MI nem tetszik benne, és nem belekötésből, csak hogy megismerjem mások véleményét.
(Írófajzatként elég hasznos dolog.. ;) :roll: )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250425 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Höhö. Má' megin' flémeltek?! :evil:
ejnye, no! :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.150 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére