J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 5 hónapja #183281 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Beszélgettem (na jó, kérdeztem, ő meg válaszolt) Tóth Tamás B.-ral a fordításról.
Meg fogtok lepődni: Severus Snape- Perselus Piton magyar keresztneve arra utal, hogy perzsel, mert szigorú.
És a kviddicsben cikesz van, mert cikázik, és nem csikesz, mert nem cigicsikk.
Narrátor: a fordító valami búvárruhát emlegetett, vagyis Harry beszéli el, de néha kívülről is látja a dolgokat.

Amikor Rowling mondta, hogy nem veszi komolyan az egészet, nem nan érdekelt, de most, hogy egy "élő" ember, a fordító is ezt mondta, kezdem elveszíteni a kedvem :( . Én beleláttam az 5. kötetbe mélyebb tartalmat is, de szerinte az is csak egy gyerekenek írt mesekönyv és nem kell semmit gondolni az események mögé. Jó, tudom, hogy nem ő írta, szóval talán nem így van, de annyira lehangoló, hogy félig-meddig földhözragadt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183236 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Mian írta: ez még a "régi" trailer.. van egy újabb is...
itt:http://www.576.hu/index.phtml?action=letoltes&betu=H
itt Harry Potter stb. jobb egérgomb-Cél mentése másként.......

Nem a régi, hanem az összes létező... :wink: A legújabb a Trailer címszó alatti. Amelyikben Hermione kiüti Draco-t.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183232 Írta: Mian
Mian válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

www.cominsoon.net/movies/h/harrypotter3.php
a QuickTime-os verziókat simán le lehet menteni.


ez még a "régi" trailer.. van egy újabb is...
itt:http://www.576.hu/index.phtml?action=letoltes&betu=H
itt Harry Potter stb. jobb egérgomb-Cél mentése másként.......

A legnagyszerűbb dolog amit valaha tanulhatsz,egyszerűen Szeretni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183215 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta:

Mian írta: harrypotter.warnerbros.com/web/hogwarts/...e.jsp?id=POA_Trailer

és itt:"Click here to view the trailer"

remélem tudtam segíteni :)

Rákattintottam a Click here ti view the trailer gombra, de nem jön be. Nekem olyan cím kéne, ahol le tudnám tölteni, vagy nem javascript-ben jön be.

www.comingsoon.net/movies/h/harrypotter3.php
A QuickTime-os verziókat simán le lehet menteni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183201 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Mian írta: harrypotter.warnerbros.com/web/hogwarts/...e.jsp?id=POA_Trailer

és itt:"Click here to view the trailer"

remélem tudtam segíteni :)

Rákattintottam a Click here ti view the trailer gombra, de nem jön be. Nekem olyan cím kéne, ahol le tudnám tölteni, vagy nem javascript-ben jön be.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183156 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
[size=9:3uai3cmq]Nagyon nem akartam beszólni, de annyit hozzátennék hogy nincsen Nagy Britannia nevű ország. Volt, és annak része volt egy csomó minden. Most Egyesült Királyság van. Britnek szokás nevezni akárkit, aki napjainkban (a) a brit szigeteken született vagy (b) az Egyesült Királyságban született. Írország a Brit Birodalom része volt 1921-ig, tehát bizonyos értelemben britnek nevezhetjük őket is - mint az indiaiakat. ;) [/size]

Nekem a Cedric-et játszó srác nagyon nem jön be - egyáltalán nem ilyennek képzeltem. Ellenben Cho nagyon el van találva.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183033 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Elessar király: ezeket a "szerelmi szálakat" megbízható forrásból szedted??? mer nekem nem tunik tul hihetonek

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182989 Írta: Mian
Mian válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
nekem az a része tetszik a legjobban a trailerben, mikor Hermióne megüti Dracot :) az a részben nagyon jó a könyvben....tudja valaki, mi az a lógó fej a Kóbor Grimbuszon??? én nem emlékszek ilyenre a könyvből :?

A legnagyszerűbb dolog amit valaha tanulhatsz,egyszerűen Szeretni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182984 Írta: Mian
Mian válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
harrypotter.warnerbros.com/web/h ... OA_Trailer

és itt:"Click here to view the trailer"

remélem tudtam segíteni :)

A legnagyszerűbb dolog amit valaha tanulhatsz,egyszerűen Szeretni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182968 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Nem tudnátok közvetlen berakni a trailer címét, ahol le tudnám itt tölteni, mert nekem nem jön be az oldal.

Nem tudtok segíteni?
Amúgy olvastam vhol, hogy a 6. hp könyv címe a Sárvérűek lázadása, az utolsóé pedig a Kentaur keresése. És még azt is mondta az írónő, hogy fogja folytatni a hp könyveket, amikor harry már felnőtt.
Olvastam egy olyan cikket amiben azt írják, hogy a következő Hp könyvekben nagyobb hangsúlyt helyeznek majd a szerelemre. Azt írták, hogy Harrynek megtetszik Pansy Parkinson, mire Draco Hermione-ra moccan rá. Csakhogy Krum, meglátogatja Hermione-t, és féltékenységből megöli Draco-t. Majd Hermione rámoccan Ronra, de idő közben Harry is rájön, hogy neki Hermione az igazi.
Ez így jó nagy baromság!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182846 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Finwe írta: nem lehet tudni mikor jelenik meg a legújabb rész?


Majd. :( Az eddigi tempót figyelembe véve jó karácsonyi ajándék lesz 2005-ben -- az angol. :(

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182726 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
nem lehet tudni mikor jelenik meg a legújabb rész?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182725 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt azért ne felejtsétek el, hogy Harry és Hermione muglik között nőtt fel, ezért számukra a mugliruha "természetes" dolog.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182702 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta:

Rabyn írta: Boccs gal!


Az, hogy a srácok többet lesznek muglee ruhában nekem abszolute nem szimpatikus. Mégpedig azért mert a tallárt eleve nem ilyennek lképzeltem, és mert a varázslók köztudottan nem tudják hogyan kell mugliruihában járni. így elvész az egésznek a vaárzsa..

Azért pl. a nyári vakáción nem hordanak talárt. Akkor mit hordanak? Gondolj csak az első részre, mikor Weasly-ék átmennek a falon. Teljesen mugliruhájuk volt. Úgyhogy mindegy sztem


De igen. A Weasley-gyerekek mondjuk valamilyen szinten kivételek, mert gyakrabban járnak mugli ruhákban, de ettől függetlenül Harry éppen azon problémázik a Tűz Serlegében, hogy amikor jönnek érte, nehogy talárban jöjjenek. Később pedig van egy humoros jelenet is a Világkupán.

Tehát a varázslók csak akkor bújnak mugliruhába, ha nagyon muszáj.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182696 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Boccs gal!


Az, hogy a srácok többet lesznek muglee ruhában nekem abszolute nem szimpatikus. Mégpedig azért mert a tallárt eleve nem ilyennek lképzeltem, és mert a varázslók köztudottan nem tudják hogyan kell mugliruihában járni. így elvész az egésznek a vaárzsa..

Azért pl. a nyári vakáción nem hordanak talárt. Akkor mit hordanak? Gondolj csak az első részre, mikor Weasly-ék átmennek a falon. Teljesen mugliruhájuk volt. Úgyhogy mindegy sztem

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182679 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Úgy érted, hogy a harmadikban többet lesznek mugli ruhában? De akkor naon össze-vissza kell öltözködniük... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182678 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Boccs gal!


Az, hogy a srácok többet lesznek muglee ruhában nekem abszolute nem szimpatikus. Mégpedig azért mert a tallárt eleve nem ilyennek lképzeltem, és mert a varázslók köztudottan nem tudják hogyan kell mugliruihában járni. így elvész az egésznek a vaárzsa..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182675 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát igen...Még a Dementorok Csókja is olyan mint mondjuk a Fekete Lehelet :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182658 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Az az új trailer haláli, főleg, amikor Hermione kiüti Draco-t... :lol: Mondjuk engem ezek a dementorok vagy mik leginkább egy nazgulra emlékeztetnek, de végülis én nem olvastam a könyveket... :roll:


a könyv alapján sztem pláne nazgulosak

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182643 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudnátok közvetlen berakni a trailer címét, ahol le tudnám itt tölteni, mert nekem nem jön be az oldal.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182614 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az az új trailer haláli, főleg, amikor Hermione kiüti Draco-t... :lol: Mondjuk engem ezek a dementorok vagy mik leginkább egy nazgulra emlékeztetnek, de végülis én nem olvastam a könyveket... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182612 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lilliana írta: a Honeydukes –izé ez mi is magyarul???

Nem Mézesfalás? :D Jó hely lehet! :lol:

Muglik a Kviddics Világkupán? Én ilyenre nem emlékszem... És Roxfortba hogy juthatnának be muglik? Bocs, hogy kötekedek, de elvileg ők csak egy várromot látnak, a világkupa helyszínén meg volt valami távoltartóbűbáj. Vagy akkor hogy különböztetik meg azokat a muglikat, akik bemehetnek/láthatják és akik nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182598 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Új dizájn a www.harrypotter.com -on! :D Van Azkaban foglya intro, egy csomó kép,poszterek,néhány játék és új trailer! (Bár még nem láttam...)
Az oldal egyébként június 10-et jelöli mint magyar premier, kevesebb mint egy hét késés a hivatalostól,habár a világ premiertöl 3 hét...
:roll:
De mi az a feldíszített disznó(vagy mi) fej ami a Kóbor Grimbusz plafonjáról lóg??? 8O Megkésett fejvesztett futam? :lol:
Én egyébként kezdek a 3. filmben remémykedni... Trelawney is tök aranyos meg Stan is *(me olvad az utóbbiért)*.

Na itt egy fordítás a márciusi Disney Adventuresböl:
10 tény az Azkaban foglyáról
1.Bemutatkozik a Kóbor Grimbusz ami valójában egy jellegzetes Brit “2 fedélzetes” 1 plusz emelettel, lilára festve. [Éljen a könyvhüség!]
2. Vége a matt egyenruhák korszakának-új rendezövel jön az új divat. A szereplök többször viselnek hétköznapi “gyerekruhákat”, ami jobban kifejezi a személyiségüket. [Hálég !]
3. A szinészek szerint nem kell magát a dementorokat látni hogy megrémüljenek, a talláruk látványától is el tudtak volna szaladni.
4.Trelawney osztályában 1100 teáscsésze van fölhalmozva. [Kétlem hogy ennyi tanítványa volna…]
5. A Szellemszállás egy szeles hegytetöre épült így a filmkészítöknek nem kellett trükköket használni hogy dülöngéljen,rázkódjon és zörögjön az épület.
6. A filmezés nagy része Skóciában készült ezért a készítök ügyeltek arra hogy szerepeljen egy “felföldi tehén”[boccs ha van neki rendes magyar neve] , -egy különleges marha faj amely egyedülálló Skóciában. Keresd a nagy szarvú és bundájú állatok egyikét a Roxmorts kirakatokban!
7. Szünetekben Emma Watson szeretett Alfonso Cuaron hajával játszani mert “olyan hosszú volt”, még be is fonta neki… -Én vagyok a nem-hivatalos fodrásza-mondta Emma.
8. Egy egész csapat csak azzal foglalkozott hogy csomagolást készítsen a több ezernyi édességnek ami a Honeydukes –izé ez mi is magyarul???- kinálatában található.
9. Rupert Grint aki sok idöt tölt Ron szerepében édesség evéssel elárulta hogy a zselé csontvázak és koponyák voltak a kedvencei .
10.A Honeydukes mágikus vattacukrából kigyóznak az édes szálak . [Ebbe mi a nagy cucc?]

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #182579 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Dín: hátaz Achentus miatt:D De komolyan egy angol lányzó nem tudja olyan jol előadni a francia achentust!

Ha csak az "achentus" volna a néz

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182504 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jajjjjjjjjj, ez a cho belegázolt a lelkembe....... :confused2:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182431 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Dín: hátaz Achentus miatt:D De komolyan egy angol lányzó nem tudja olyan jol előadni a francia achentust!


Ja amugy képek:
www.chochang.20m.com/images/cho_ ... 5B1%5D.jpg
www.scuolahogwarts.com/images/kwon_boa.jpg

www.scuolahogwarts.com/images/at ... iggory.jpg áállítolag ő lesz diggory

www.reflections.nu/lj/thewlis01.jpg ez a fazon meg lupin.. (nekem NEM szimpi)

www1.linkclub.or.jp/~mitsurin/ha ... sirius.jpg
www.saintseiya.ch/~ilithye/Images/sirius.jpg

vangor.de/hogwarts/leute/fleur_delacour.jpg Fleurt valami hasonloképpen képzeltem el..
www.ladykirin.com/VZones/harrypotter3.gif DDD
magica.terramail.pl/fan.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182365 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ja, igen: akinek égető szüksége lenne a HP-sorozat eddig megjelent köteteire angolul, annak tessék: www.greylib.align.ru/libchild.htm (Oldal legalján)

(És most már befejezem, mert ez lesz a sokadik topic, ahol reklámozom az oldalt. :roll: De hát nem mindenki jár a Könyv kerestetikbe, ugye. Pedig érdemes rendszeresen benézni. :wink: )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182360 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Hu.. akkor most szépen lassan megprbálom leírni..

Szóval ugy gondoltam, hogy ugye Lilyék szülei nagyon örültek, hogy boszorkány van a családban. ERGO KELLET, hogy legyen még a családban ilyesmi, hiszen egy "normál" család nem igen örülne neki.. És ezért ogonodlom, hogy volt más varázsló a csaádjukban


:nono: És Hermione? Az ő szülei fogorvosok, és semmi sem utal arra, h lenne más varázsló a családban (persze lehet, de ez speciel az a fajta spekuláció, amit elkezdeni sem érdemes :roll: ) -- és mégis örültek a szülei, hogy Roxfortos lett, és büszkék rá.

A "Hogyan jutnak el a mugli származásúak Roxfortba"-témához: én elég egyszerűen látom a helyzetet: 1. nem tudjuk, h mit írnak nekik a levélben, tehát akár le is írhatják, h hogyan kell bejutni az Abszol útra (elvégre ezt tudja minden varázsló); 2. csak a varázslók nyithatják meg a kpaut pl. az Abszol Útra, de nem csak a varázslók juthatnak be: Hermione szülei is nemegyszer voltak ott.

Ezt az analógiát követve alkalmazhatjuk ezt a a pályaudvarra is, meg a Kviddics Világkupára is (ahol ugye voltak muglik is), sőt a Roxfotra is (bár erre nincs példa a szövegekben).

Azt hiszem, ez a megoldás. Egyszerű, logikus és bizonyítható (amennyire egy fikcióról szóló értekezés bizonyítható lehet :) )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #182356 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Amug yén is arra gondoltma, hogy Fleurt egy Francia lánynak kéne alakítani


Miért is? Oké, egy afroamerikai/ázsiai v. hasonló egzotikus szerepet nem tud mindenki eljátszani, de ez más, miért kell pont franciának lennie? Mitől más egy francia? (Natalie Portman is játszott francia lányt, és milyen remekül -- jó, mondjuk ezügyben elfogult vagyok :D )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182354 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Amug yén is arra gondoltma, hogy Fleurt egy Francia lánynak kéne alakítani (Chot is valami mongoloid /bocs nemtudom, hogy kínai vagy nem a ferdeszemá meg nagyon csunyán hangzik)
lányzó alakítja majd.

Ázsiai ;) A mongolOid az máááás! :mrgreen: Azért annyira csak nem gáz az a lány :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.152 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére