Star Wars

Több
19 éve 6 hónapja #244759 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Gyerekek, úgy néz ki, elkezdődött a Star Wars-dömping. :)

SPOILERVESZÉLY :!: :!:

Párbeszédek (:!:):
Vsz Obi-Wan mondja az Anakinnal való párbaj alatt

Mace Windu Palpatine-nak

Különböző országok filmes magazinjainak címlapjai:
A 100. TotalFilm címlapja

A japán Premiere

Hot Dog címlap

A német Cinema 1.

A német Cinema 2.

SPOLERVESZÉLY :!: :!: OFF

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243390 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

3.Aragorn írta: No meg ott a folytatás, a Jedi Academy-vel az még jobb :D


Bizonyos tekintetben... :wink:

Valóban. Nekem a saját fénykard, és az egyéni fejlődésrendszer miatt tetszik annyira (már kerek 20-szor végignyomtam -[size=9:2b6uzvel] na ná hogy Jedi Masterben[/size])

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241880 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: No meg ott a folytatás, a Jedi Academy-vel az még jobb :D


Bizonyos tekintetben... :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #241858 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Star Wars
Cseh akcentusa lesz Grievous hangjának:

www.origo.hu/filmklub/20050207cseh.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241840 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
No meg ott a folytatás, a Jedi Academy-vel az még jobb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240994 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: Nos én nem vagyok játékos... őszintén szólva csak a hírlevelekben találkoztam a Jedi Outcast-tal... így nem is tudhatom, hogy ki az a Desann... Viszont elég régóta nyomon követem a starwars.hu site-ot, és ott van egy Sith története oldal... amúgy az adatbázis rendkívül kimerítő és részletes... órákig lehet barangolni az oldalak között!
Szóval ez a játék jó? Honnan tudnám megszerezni és kipróbálni?

Szerintem nagyon jó játék. A LucasArts FPS-ei (First Person Shooter - "belső nézetű, lövökmintgép" :) ) közül talán a legjobb. Nagyon jó feelingje van (hogy magyaros szóval éljek :D ), a demót le lehet tölteni az origo Szoftverbázisából. A demóban egyébként egy olyan pálya van, ami nem került bele a végleges játékba, de nagyon jó az is. :) Katt ide

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240779 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Nos én nem vagyok játékos... őszintén szólva csak a hírlevelekben találkoztam a Jedi Outcast-tal... így nem is tudhatom, hogy ki az a Desann... Viszont elég régóta nyomon követem a starwars.hu site-ot, és ott van egy Sith története oldal... amúgy az adatbázis rendkívül kimerítő és részletes... órákig lehet barangolni az oldalak között!
Szóval ez a játék jó? Honnan tudnám megszerezni és kipróbálni?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240626 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Prisca írta: Létezett egy gyíkszerű humanoid faj, a sithek...


Mint Desann a Jedi Outcast-ben? :)

Hehe. Miért is ne? :)
"-My... Jane's been killed. By a Jedi. Goes by the name of...
-Desann."
Jedi Outcast rúúúlz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240595 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: Létezett egy gyíkszerű humanoid faj, a sithek...


Mint Desann a Jedi Outcast-ben? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240579 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Tyrannus is Sidious tanítványa lett, nem csak Maul és Vader... az viszont tény, hogy egyszerre csak egy tanítványa lehetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240572 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Egyetértek Alyrral! A Sith egyszerre egyes és többes szám... bár a Sith történetében van értelme az egyes és a többesszámnak külön-külön...
Létezett egy gyíkszerű humanoid faj, a sithek, akik mágikus szertartásaikhoz felhasználták mind a világos, mind a sötét oldalt. A száműzött Sötét Jedi Naga Shadow tette őket a sötét oldal rabszolgáivá. A sithek és a Sötét Jedikből lett Sith lordok keveredtek és közülük csak egy, a Sith Sötét Lordja volt az, aki erejével képes volt uralni a sötét oldalt... Csakhogy állandóan harcban álltak a hatalomért... csaták egymással, a Jedikkel... Végül a sithek és sith lordok elpusztultak, de kb. kétezer évvel a Galaktikus Háború előtt, egy Jedi Lovag megtalálta a régi Sith iratokat és beleesett a csapdába. Miért ne emelkedjen fel ismét a Sith? Nem, mint faj, hanem mint egy rend? Tanítványokat toborzott, megtanította nekik a Sötét Oldal titkait és elkezdte építeni a titkos birodalmát. De mint a régi Sith birodalomban, egymást ellen fordultak és elpusztították saját magukat.
Csak egy maradt életben, aki megfogadta, hogy mostantól csak kettő lesz: egy mester és egy tanítvány. A Sith az árnyékokban marad, nem lehet majd észrevenni, de mindig jelen lesz, egy baljós árny, ami leselkedik a Köztársaságra és a Jedikre. Az új rend első Sithje a Darth Bane (Átok Lord) nevet választotta magának... azt rendelte el, hogy mindegyik Sithnek a Darth nevet kell használni, és elkezdte a tanítást. Amikor meghalt, a tanítványa Mester lett és folytatta a Sith Örökséget.
Palpatine Császárnak, vagyis Darth Sidiousnak is egy tanítványa volt, Darth Vader (és persze előtte Darth Maul), de azon kívül titokban sok Sötét Jedit oktatott, és tervezte, hogy egyszer eljön egy korszak, amikor a Sötét Jedik helyettesíteni fogják a tiszteket, kormányzókat.

Amúgy, ha nem pusztult volna el az összes sith-sötét jedi keresztezett-ivadék, akkor azt is mondhatnánk, hogy a sith lordok visszataszító csúfsága innen származik...

A film forgalmazójának lehetne írni egy emilt, hogy javítsák ki a címet! Ha nem is lehet a Sith bosszúja, legalább ne legyen kötőjel!!! Vajon hova lehetne írni? Ha van valakinek ötlete...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240552 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
AHogy azt vártuk, a magyarországi premier május 19-én lesz! :) Ez már hivatalos megerősítés. 8)
Katt ide.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240551 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Én eddig azt hittem, hogy csak Anakin fog bosszút állni valakin, vagy ilyesmi...
Az uralkodó átveszi a hatalmat simán.

|SPOILERVESZÉLY!!| (igaz, régebbiek, de mindegy, akkor is spoiler :P )
Nekem tetszik t.sz-ben a cím, bár a kötőjel tényleg hülyén néz ki. Szvsz lehetne egybe is írni. :P
Nem csak Anakin fog bosszút állni. A cím ugyanúgy, mint a hatodik rész címe, itt is többértelmű. Vehetjük úgy is, hogy a Sithek rendje bosszút áll a Jediken, amiért legyőzték őket pár ezer évvel ezelőtt. De úgy is értelmezhető, hogy Sidious bosszút áll Yodán, Anakin pedig Obi-Wanon (:?:). De ez csak spekuláció. :D A Jedi visszatért viszont tényleg lehet kétféleképpen értelmezni (mmint a címet): 1. Luke visszatér a Tatooine-ra Jediként; 2. Darth Vaderből újra Anakin lesz, azaz Jedi. :)
Az uralkodó gyakorlatilag tényleg simán átveszi a hatalmat, a Jediket kikiáltja a Köztársaság (vagyis akkor már Galaktikus Birodalom) ellenségeinek, a klónok génjeit átmódosítja, azzal a bizonyos 666-os paranccsal. :) Yodát a parancs a Kashyyykon éri, Obi-Wan pedig az Utapaun.
|SPOILERVESZÉLY!! OFF|

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240330 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Én eddig azt hittem, hogy csak Anakin fog bosszút állni valakin, vagy ilyesmi...
Az uralkodó átveszi a hatalmat simán.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240325 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Úgy tudom, ez a végleges magyar cím is. Az a kötőjel irtó idétlen benne...

A hivatalos oldalra (starwars.com) felkerült a film nyitószövege angolul, ami az elején sárga betűkkel megy majd a csillagos háttér előtt. Érdekes, hogy ez nem számít spoilernek, hanem ezzel akarják felhívni a figyelmet a filmre. Mondjuk nem is árul el sok mindent, csak annyit, hogy mi az alapszitu, amibe bekapcsolódunk (elég mozgalmas!).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240310 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem roppantul béna ez a poszter...

Amúgy az SW.hu-n miért Sith-ek bosszúja a cím? Vagy ez hivatalos? Tudtommal a Sithnek az egyes és többesszáma is Sith...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240309 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem vagyok tőle különösebben elragadtatva. A Vader-maszk eléggé hm., hogy is mondjam, furcsán jellegtelen (vagy inkább olyan kecskebéka-szerű), még akkor is, ha beleszámítom, hogy köpenyből készült...
Már elnézést azoktól, akik meg vannak vele elégedve :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240217 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: Bár tavalyi, de azért kíváncsi vagyok, hogy ti mit szóltok a ROTS teaser plakátjához...
...megtekinthető itt...


Hááát, nekem nem esett le rögtön, h. a Vader maszk Anakin köpenyéből bontakozik ki... Meg szvsz az sem szerencsés, hogy Anakin a kép szélére szorul...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239971 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Az új, hivatalos trailerre március 11-ig kell várni!

De állítólag hamarosan kijön egy újabb teaser trailer, aminek a leírását itt elolvashatod...

Bár tavalyi, de azért kíváncsi vagyok, hogy ti mit szóltok a ROTS teaser plakátjához...
...megtekinthető itt...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239912 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Mikor lesz már újabb trailer? Négy éve ilyenkor már legalább három volt... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238429 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: Bocsi Dín! Nem akartam megsérteni a fórum íratlan törvényeit, csak gondoltam, hogy érdekelne benneteket...

Ígérem, hogy ezentúl nem teszek ilyet!

Ben Kenobi: Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!! Hálám üldözni fog messzi, messzi galaxisokon keresztül! :up:


Nem sértettél meg semmit, csak gondoltam szólok, hogy legközelebb figyeljünk oda rá.

Mert ezt pl lehet így is:

Anakin Skywalker lesz Darth Vader

, és máris csak az olvassa el, akit érdekel, aki meg nem akarja spoliereket olvasni, az nem fog. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238407 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Bocsi Dín! Nem akartam megsérteni a fórum íratlan törvényeit, csak gondoltam, hogy érdekelne benneteket...

Ígérem, hogy ezentúl nem teszek ilyet!

Ben Kenobi: Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!! Hálám üldözni fog messzi, messzi galaxisokon keresztül! :up:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238006 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: kellene egy óra, ami visszaszamol a bemutatóig! (volt egy ilyen a Rotk-hoz is... nem tudtok egy SW-sat?)

Promo képek rúlz. 8) Azonkívül a www.idontfear.com (ami jelenleg nem üzemel, következő hónapban várhatólag lesz) weboldalon is jó képecskék találhatók. :) (szvsz ez még nem spoiler)
De, van óra a Ep3-hoz is. Itt: www.clockdown.com

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237658 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Lehetne javasolni, hogy hozzuk vissza a "spoilervédelem" intézményét? :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237644 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Lehe, hogy már olvastátok, de hátha mégsem:

"Anakin Skywalker végigszalad a szenátus épületének folyosóin, és beront a kancellár irodájába. Palpatine-t a földön térdelve találja. A főkancellár az életéért könyörög. Mace Windu áll fölötte, fénykarddal a kezében. Mace utasítja Anakint, hogy térjen vissza a Jedi Templomba, Palpatine viszont könyörög neki, hogy védje meg a Jeditől. Mace megpróbál beszélni a fiúval, de Palpatine félbe szakítja:
´´Emlékszel a bölcs Darth Plagueis történetére?´´
Anakin Palpatine-ra tekint, és elengedi a füle mellett Mace eddigi
szavait.
´´Darth Plagueis létezett.´´ -- folytatja Palpatine.
Anakin döbbenten néz rá. ´´Létezett?´´
´´Darth Plagueis a mesterem volt. Átadta nekem hatalma
lényegét...´´ Palpatine hangja vénné és hűvössé változik. ´´...mielőtt megöltem.´´
Mace figyelmezteti Anakint, hogy ne higgyen neki. Palpatine felemeli a fejét. A kancellár hirtelen ráncos öregembernek mutatkozik.
´´Nem megy. A kezedben vagyok. Végül túl gyöngének bizonyultam.
Öregnek, gyöngének... hát feladom. Ne ölj meg, Windu mester! Megadom magam...´´
Anakin vívódva szemléli a történéseket. Eszébe jut mindaz, amit Palpatine mesélt a Jedikről, eszébe jutnak a Jedi Tanács igazságtalanságai, Palpatine eszméi, a főkancellár iránti hűsége, a tény, hogy megosztaná vele a titkot, hogyan adhatnak életet a midichlorianok... a lehetőség, hogy megmentse Padmét, a szerelmét. Megérik benne a döntés.
Anakin közbeavatkozik, amint Mace lecsapna Palpatine-ra. Ádáz és pergő fénykardpárbaj veszi kezdetét, melynek végén Mace elveszti a kezét. Darth Sidious felemeli mindkét kezét, és villámokat szór Windura. A Sith
villámai segítségével felemeli a megbénult Jedit, és az ablakon át kihajítja a Coruscant-i forgalomba."

[size=9:1xhgrlxa]kölcsönöztem a starwars hírlevélből, Plokoom tollából[/size]


És két kép Griveous tábornokról:

img159.exs.cx/img159/6172/grievous27um.jpg
img158.exs.cx/img158/191/grievous4lu.jpg

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237042 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Star Wars
Az utolsó kép véleményem szerint nagyon hasonlít a majdani Luke-hoz, főleg arckifejezésben... De hát nekik hivatalból muszáj...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237028 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Figyelem! Figyelem!
III. EP prómóciós képek elérhetőek a starwars.hu oldalon!
Szvsz a legjobbak:
www.starwars.hu/pix/center/hirek ... vader3.jpg ez a hatterkepem ... kellene egy óra, ami visszaszamol a bemutatóig! (volt egy ilyen a Rotk-hoz is... nem tudtok egy SW-sat?)
www.starwars.hu/pix/center/hirek ... vader4.jpg
www.starwars.hu/pix/center/hirek ... anakin.jpg

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236850 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Prisca írta: Amúgy, ki az a szereplő Palpatine és Lando mögött-között? Valahogy emlékeztet az Ötödik elembeli idegenekre...


Szvsz Griveous az Ep3-ból... És Jar-Jar mögött, az ki?

Igen, Griveous tábornok az, a Clone Wars razfilmsorozat és az Episode III. egyik fontos szereplője. Jar-Jar mögött pedig Bail Organa szenátort láthatjuk, ő már volt az Episode II.-ben is, de a III.-ban fontosabb szerepe lesz. Egyébként ő Leia leendő nevelőapja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236848 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Star Wars
remélem ez nem lesz nagyon off:

Még csak körvonalazódik, de májusra szervezem a Star Wars programot is. A mozipremierrel egy időben.
Valahol messze, a távoli Veszprémben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236830 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: Amúgy, ki az a szereplő Palpatine és Lando mögött-között? Valahogy emlékeztet az Ötödik elembeli idegenekre...


Szvsz Griveous az Ep3-ból... És Jar-Jar mögött, az ki?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.684 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére