Star Wars

Több
19 éve 3 hónapja #263154 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Owen Luke-ot az utódjának akarja, az akarja, hogy ő vigye majd tovább a farmot, amikor ő és Beru már nem bírják. Beru meg is mondja neki, hogy Luke nem való a farmra, "az apja vére folyik benne". Owen épp ettől félti, gondolom hallott egyet s mást Anakinról. Owen eléggé maradi volt, nem hitt az Erőben, így nem akarta, hogy Luke belekeveredjen bármiféle ilyen dologba, ezért féltette Obi-Wantól ("félt, hogy az öreg Obi-Wan téged is belerángat valami világmegvltó őrültségbe"), ezért hazudta Luke-nak, hogy már nem él.
Azonkívül sztem nem akart nagy feltűnést kelteni vele, hiszen ha Luke kiskorától elkezd tanulni, akkor későbbre a meditálásokkal, meg az Erőhasználattal zavart keltett volna az Erőben, azt pedig Vader és az Uralkodó megérzi. Yoda is mondja az Ep3 végén, hogy el kell tűnniük, amíg el nem jön az ideje. Ez az idő akkor jött el, nem előbb. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263146 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Szvsz a nevelőszülei nem engedték neki. "Már" az Új Reményben is úgy beszéltek az öreg Benről, mint arról az emberről, akivel nem igazán szimpatizálnak. Nem mellesleg szvsz hazudtak amikor azt mondták Lukenak hogy halott (szerintem tudták hogy él, csak távol akarták tartani tőle). Tehát szvsz nem igazán bírták az öreget, és ez lehetett az oka.

[size=9:ni48ubc8]500 [/size] :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263134 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Tényleg, Obi-Wan vajon miért nem kezdte el tanítani Luke-ot már kisgyerek korától fogva? Félt egy újabb kudarctól a padawanjával? Vagy Larsék nem engedték? Vagy feltűnést nem akart kelteni?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263091 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Én is ugyanezt éreztem végig. A párbajoknál folyamatosan szurkoltam Obi Wannak és Yodának, holott tudtam hogy nem bukhatnak el, de mégis. A jedik halála tényleg nagyon megrázó. :cry: És a végén amikor mutatják a Tatooint Obi Wannal, és a kis Lukeal, akkor tényleg megborzong az ember. Fantasztikus alkotás!

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263087 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Szeretet vs Jedik:
Anakin azt mondja, hogy nem szabad szeretniük, DE a könyörület a jedik fontos erénye, és az igazából (Anakin szerint) nem más, mint a minden iránt érzett szeretet.
Az igazi szeretet nem működik ragazskodás nélkül ami pedig tilos.

Anakin szövege a párbaj előtt elég vicces. Teljesen nyilvánvaló, hogy "el van szállva" magától az új hatalma miatt. Azt hiszi, hogy mindenható.

Tegnap néztem sokadszorra otthon a filmet (de ez titok és minden. Viszont nem támogattam a kalózfilmeseket mer ingyér van meg) és még így rosszabb képpel és sokkal rosszabb hanggal (najah, egy mikrofonnal felvéve dolbys moziban...) is jó. Kedvencem a végén a két párbaj, más-más okból.
Obi wan vs Anakin azért mert egyrészt erre van kihegyezve a film, másrészt mert mindkét félnek drukkol az ember, meg két hős meg effélék. Nagyon nagy az érzelmi töltése.
Yoda vs Palpatine azért mert megfagy az ember ereiben a vér, ha arra gondol, hogy ott, a szenátus üléstermében vívnak és hogy mekkora a tét.

Az egész filmnek van egy nagyon erős végzet-hangulata, mert az ember tudja, mi fog történni, csak azt nem, hogy hogyan és mikor.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263063 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: [size=9:2ljuau1x]Aláírás a Carminából van, ugye?[/size] :wink:

[size=9:2ljuau1x]Abból, bizony. :) ;) [/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263057 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Úh, az még messze van... :(

[size=9:2pwe3smp]Aláírás a Carminából van, ugye?[/size] :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263049 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Tényleg, mikor jön ki DVD-n? Öhm, pontosítok. Mikor jön mááár ki DVD-n? :)

Jó kérdés. Énszerintem olyan november tájékán. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263045 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Tényleg, mikor jön ki DVD-n? Öhm, pontosítok. Mikor jön mááár ki DVD-n? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263014 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Na, végre-valahára láttam én is a III. részt! :D (igen, ilyen későn :P ) Méghozzá feliratozva. Tudtam, mire számítsak, ismertem a történetet és mégis: nagyon dráami volt, megrázó. :) A JEdik legyilkolása nagyon hatásos lett, főleg Ki-Adi. Előreindul, aztán hirtelen megfordul, és lőni kezdik. A képi és hanghatások nagyon jók, jóllehet, részint a moznak köszönhető (hatalmas vászon, stb. :) ), de az űrcsata, meg amikor Obi-Wan elindul az Utapaura, az nagyon ott volt. A színészi játék zseniális, főleg Hayden, meg McGregoré. Anakin és Obi-Wan a párbajuk előtti párbeszéd nagyon ütős. Érezni, ahogy Anakinból árad a harag. Meg a végén Obi-Wan is kicsit felemeli a hangját. Már várom, hogy megjelenjen DVD-n! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #262996 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta:
Érdekes dolgok merültek fel alább. Többen irták, hogy a "szeretet tilos a jediknél és, hogy ez milyen szemétség". Nem tudom ezt honnan veszitek, mikor épp Anakin mondja az ep.2-ben, hogy a szeretet a Jedi lételeme és egyik legfontosabb feladata. A Jedik a ragaszkodást tiltják, amikor valaki kiakar valamit/valakit sajátitani magának stb.


éjjen, éjjen!! Végre valahára sikerült normálisan idéznem!!! :D :D (Alyrnak köszönöm :) )NA, de nem ez a lényeg, hanem:
-Ezzel teljesen egyetértek, meg azzal is, amit Estelio írt. Bevallom, nem szívesen lennék jedi, még úgy sem, hogy nem kell megölnöm senkit. -Nagyon nem szeretek szabályokkal együtt élni.
-Viszont azért ahoz is nagyon jólelkűnek kell lenni, hogy valaki azt a népet szereti, amit mondanak, hogy szeressen. Attól, hogy van egy békés nép, én nem biztos, hogy megszeretném őket, csak azért mert elnyomásban élnek. A sajnálat, amit szerintem egy átlag ember ilyenkor érez nagyon messze áll a szeretettől. :? na jó, nem annyira nagyon.
-A másik dolog a könyörület. Közel áll a szeretethez, de én,mikor Anankin megölte Dookut, nem igazán azt éreztem, hogy megkönyörülne rajta, hanem azt, hogy a szabályok nem engedik, hogy fegyvertelent öljön. :roll: Bár az tény, hogy a fél keze Dooku miatt van fémből. :twisted:

-Nem is emlékszem, hogy ki írta, hogy Anakin csak egy gyenge dumát nyomott Padménak. Hát ezt nem tudom elhinni. Anakin végig erősen őszinte volt Padméval, az ún. "udvarlása" idején, és azután is.(hangsúlyozom:ANAKIN :twisted: )Ezt onnan gondolom, hogy Anakin egy jedi őszinteségében nőtt fel, és a filmben tényleg egyszer sem hazudott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262945 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Bomarr írta:

cortez71 írta: Azért én örülnék egy Plagueis-szel foglalkozó EU regénynek, mert így a film alapján eléggé EU karakternek tűnik...

Ez igy egy kicsit ellentmondásos, hisz minden ami megjelenik vagy elhangzik a filmekben az nem EU. Igy Plagueis se :wink:

Igen, csak ember legyen a talpán, aki el tudja dönteni, kamuzott-e Palpatine.
EU-nak úgy gondoltam, hogy egy regény Plagueis életéről (már ha tényleg élt). Sztem ez egy egész jó regénytéma lenne...



Túl sokat elárulna.
Az SW sikerének titka, hogy a legtöbb dolgot rejtve hagyja.

Éppen ezért EU. Darth Maul is milyen full rejtély volt, aztán mégis milyen jó regénytéma lett. Sztem Lucasék is rájönnek hamar, h ebből (is) jó pénzt csinálnának...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262914 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

Bomarr írta:

cortez71 írta: Azért én örülnék egy Plagueis-szel foglalkozó EU regénynek, mert így a film alapján eléggé EU karakternek tűnik...

Ez igy egy kicsit ellentmondásos, hisz minden ami megjelenik vagy elhangzik a filmekben az nem EU. Igy Plagueis se :wink:

Igen, csak ember legyen a talpán, aki el tudja dönteni, kamuzott-e Palpatine.
EU-nak úgy gondoltam, hogy egy regény Plagueis életéről (már ha tényleg élt). Sztem ez egy egész jó regénytéma lenne...



Túl sokat elárulna.
Az SW sikerének titka, hogy a legtöbb dolgot rejtve hagyja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262837 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta:

cortez71 írta: Azért én örülnék egy Plagueis-szel foglalkozó EU regénynek, mert így a film alapján eléggé EU karakternek tűnik...

Ez igy egy kicsit ellentmondásos, hisz minden ami megjelenik vagy elhangzik a filmekben az nem EU. Igy Plagueis se :wink:

Igen, csak ember legyen a talpán, aki el tudja dönteni, kamuzott-e Palpatine.
EU-nak úgy gondoltam, hogy egy regény Plagueis életéről (már ha tényleg élt). Sztem ez egy egész jó regénytéma lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262825 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Azért én örülnék egy Plagueis-szel foglalkozó EU regénynek, mert így a film alapján eléggé EU karakternek tűnik...

Ez igy egy kicsit ellentmondásos, hisz minden ami megjelenik vagy elhangzik a filmekben az nem EU. Igy Plagueis se :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262821 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta:

Ecthelion írta: Nem úgy szólt a legenda, hogy Plagueis megteremtette a tanítványát, akit kiképzett és az megölte őt? :hein:


A legenda úgy szól, hogy Plagueis olyan erős volt, hogy a midi-chlorianokat rátudta venni, hogy életet teremtsenek, ezáltal letudta győzni a halált. Ám egyetlen hibája, hogy a tanitványának átadta minden tudását, aki aztán megölte őt álmában...
A filmben nincs szó arról, hogy a tanitványt ő teremtené, söt egyáltalán nincs szó arról, hogy Plaguesi bárkit "teremtene".

De ha továbbgondolod, azért valószínű, hogy az őáltala teremtett midi-chloriánok nemzették Anakint, így ő lett az "apja".
Azért én örülnék egy Plagueis-szel foglalkozó EU regénynek, mert így a film alapján eléggé EU karakternek tűnik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262817 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Nem úgy szólt a legenda, hogy Plagueis megteremtette a tanítványát, akit kiképzett és az megölte őt? :hein:


A legenda úgy szól, hogy Plagueis olyan erős volt, hogy a midi-chlorianokat rátudta venni, hogy életet teremtsenek, ezáltal letudta győzni a halált. Ám egyetlen hibája, hogy a tanitványának átadta minden tudását, aki aztán megölte őt álmában...
A filmben nincs szó arról, hogy a tanitványt ő teremtené, söt egyáltalán nincs szó arról, hogy Plaguesi bárkit "teremtene".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262799 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta: Érdekes dolgok merültek fel alább. Többen irták, hogy a "szeretet tilos a jediknél és, hogy ez milyen szemétség". Nem tudom ezt honnan veszitek, mikor épp Anakin mondja az ep.2-ben, hogy a szeretet a Jedi lételeme és egyik legfontosabb feladata. A Jedik a ragaszkodást tiltják, amikor valaki kiakar valamit/valakit sajátitani magának stb.

A jedik feladata a közt szolgálni. Ha nem szeretnék a jedik a jónépeket, akkor nem is éreznének semmi féle őszinte elhivatottságot az iránt, hogy segítsék őket. Egy idő után belefásulnának abba, hogy csak azért segítsenek nekik mert ezt szablyák meg nekik, ezt várják el tőlük. Egyenes következmény lenne, hogy mindenki átállna a setét ódalra. Szóval ha nem szeretnek akár el is áshatják magukat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262776 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Ecthelion írta: Nem úgy szólt a legenda, hogy Plagueis megteremtette a tanítványát, akit kiképzett és az megölte őt? :hein:


Én is ezen a nézeten vagyok, de jó lenne, ha valaki ezt pontosítaná...
/me is már kíváncsi rá...

aki kíváncsi hamar megöregszik...de valamikor meg kell öregedni;)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262775 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Nem úgy szólt a legenda, hogy Plagueis megteremtette a tanítványát, akit kiképzett és az megölte őt? :hein:


Én is ezen a nézeten vagyok, de jó lenne, ha valaki ezt pontosítaná...
/me is már kíváncsi rá...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262773 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem úgy szólt a legenda, hogy Plagueis megteremtette a tanítványát, akit kiképzett és az megölte őt? :hein:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262764 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Viszont én abban is biztos vagyok,hogy Plagueis hatására teremtették meg a midichlorianok Anakint és talán,hangsúlyozom talán ezzel akarta a tökéletes tanítványt létrehozni,de mivel nem tudta kivárni,hogy rendesen felnőjjön a gyerek,vagy talán nem is tudta,hogy hol született meg,meg ugye félt attól is,hogy elveszti hatalmát,így tanítványa lett Palpatin...szerintem :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262757 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth (Endóriel) írta: Nem Palpatin volt az a tanítvány,aki megölte Plagueis-t álmában?

De, ő volt, ezt az egyet biztosan tudjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262753 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem Palpatin volt az a tanítvány,aki megölte Plagueis-t álmában?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262742 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Ardenis írta: cortez71: Hát,lehet,hogy tényleg Anakin "apja" volt Plagueis, de nem túl valószínű, mert minek csinált volna ilyet? hiszen ő sith volt, és nem hinném, hogy sokkal többet tudott volna, mint a jedik. Márpedig még Yoda sem tudta biztosan Anakin jövőét.


Valószínűleg Plagueis Palpatin apja volt, aki szvsz valamennyi sith lovagnál jobban birtokolta az erő sötét oldalát, és a midichloriánok hozták létre Anakint maguktól, hogy az egyensúly helyre álljon... :roll:

Plagueis biztos nem Palpatine apja volt. Palpatine átlagos naboo-i családban született, és átjárta az Erő. Tanulmányozni kezdte a Sith-tanokat, és végül így lett Darth Sidious. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262741 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardenis írta: cortez71: Hát,lehet,hogy tényleg Anakin "apja" volt Plagueis, de nem túl valószínű, mert minek csinált volna ilyet? hiszen ő sith volt, és nem hinném, hogy sokkal többet tudott volna, mint a jedik. Márpedig még Yoda sem tudta biztosan Anakin jövőét.

Úgy volt "Apja", hogy az őáltala teremtett midi-chloriánok nemzették Anakint. Szal képletesen kell érteni.
Van is egy ilyen képem, egy szülinapi üdvözlőkártya:
Happy Birthday, Anakin!
Mum and the midi-chlorians
:lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262726 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars
Érdekes dolgok merültek fel alább. Többen irták, hogy a "szeretet tilos a jediknél és, hogy ez milyen szemétség". Nem tudom ezt honnan veszitek, mikor épp Anakin mondja az ep.2-ben, hogy a szeretet a Jedi lételeme és egyik legfontosabb feladata. A Jedik a ragaszkodást tiltják, amikor valaki kiakar valamit/valakit sajátitani magának stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262722 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardenis írta: cortez71: Hát,lehet,hogy tényleg Anakin "apja" volt Plagueis, de nem túl valószínű, mert minek csinált volna ilyet? hiszen ő sith volt, és nem hinném, hogy sokkal többet tudott volna, mint a jedik. Márpedig még Yoda sem tudta biztosan Anakin jövőét.


Valószínűleg Plagueis Palpatin apja volt, aki szvsz valamennyi sith lovagnál jobban birtokolta az erő sötét oldalát, és a midichloriánok hozták létre Anakint maguktól, hogy az egyensúly helyre álljon... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #262692 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Star Wars
cortez71: Hát,lehet,hogy tényleg Anakin "apja" volt Plagueis, de nem túl valószínű, mert minek csinált volna ilyet? hiszen ő sith volt, és nem hinném, hogy sokkal többet tudott volna, mint a jedik. Márpedig még Yoda sem tudta biztosan Anakin jövőét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262650 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Az tetszett, mikor 3PO azt mondja Artoo-nak: "Nem tudom téged ki teremthetett Artoo, de goromba ember lehetett..." (Artoo pittyeg egyet) "Mi? Hogy legalább nem Darth Vader volt? Nem tudom miről beszélsz... :)

Jaja. :D Szépséghibája csak annyi, hogy előtte meg megemlítette Anakint, mint gazdáját. :D Pedig elvileg nem kéne tudnia róla. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére