Állatbarátok

Több
19 éve 9 hónapja #234986 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a tacsi jól van, már lelohadt a szeme alatti dudor, alig látszik :)
valahova beüthette valószínűleg..

Narmo: tarts kanárit! nálam bevált! :) csipog, énekel, imádom őket, bár a szülőket kicsit idegesíti 8)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234977 Írta: Coranar
Coranar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha valakit érdekelnek az állatvédelemmel kapcsolatos dolgok, és erős idegzetű ajánlom ezt az oldalt: www.zoldmagazin.hu itt a képeket is meg lehet nézni... állatokon tesztelt termékek... :evil:

Higgyél magadban, és megtörténik a csoda...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234564 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezek után elgondolkoztam, hogy milyen "ideális" kedvencet érdemes tartani. Halakat!!!!!!!!! :D Azokkal nincs gond, de nincs olyan kedvesség sem,mint egy macsnál, vagy egy kutyusnál. :) Nem?

[size=9:1ra07dtg]Off:
Ma vagyok egy éves fórumos. Juhéjj!!!!!!! 8)
On[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234440 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Halihó! :D
Az normális, ha nálunk pl. este, mikor már elült a família a tv előtt, a fotelban, itt-ott, a macska nyarvog egyet, és azonnal négyen ugrunk, hogy ki/beengedjük? És az, ha anyát fél ötkor ébreszti azzal, hogy az ágya feletti polcon mosakodik és dorombol és nyarvog, hogy ő tejet kér, de sürgősen?!


Teljesen!

Ahhoz képest, hogy kénytelen voltam megfordulni az ágyban, mert a cica hajnali ötkor tíz körömmel kaparta a fejemet, hogy őneki most sürgősen ki kell mennie,m meg ennie kéne.. és mindent el kell raknom a polcról, különben lerúgja. A hugom kandúrja is tud pakolni, de rendesen, szegény tesóm egyszer vagy fél óráig szedte a cica után a dolgokat...

de ezért imádjuk őket..

Mi is voltunk már úgy, hogy hajnali négykor egymást törve rohantunk akiskutyához, mert az olyan vonyítást rendezett, mintha hat rendőrautó lenne a folyosón... szegény előző nap kikaptt anyukámtól, mert bezabált, és telirakta az egész folyosót.. emberek, ha még értetek teméntelen kupacot.... nekem meg hajnalban nem volt kedvem nekiállni... anya meg felfedezte, és majdnem elájult...ezután kiskutyi egyből megtanulta, hogy jelezzen, ha kell neki valami...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234299 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Halihó! :D
Az normális, ha nálunk pl. este, mikor már elült a família a tv előtt, a fotelban, itt-ott, a macska nyarvog egyet, és azonnal négyen ugrunk, hogy ki/beengedjük? És az, ha anyát fél ötkor ébreszti azzal, hogy az ágya feletti polcon mosakodik és dorombol és nyarvog, hogy ő tejet kér, de sürgősen?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234122 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estelio írta: A múltkorában mentem be a fürdőszobába és látom, hogy a kiscicám amiről a múltkor írtam, tépirúgjaharapjaszaggatja a WC papírt. Azt hittem szívinfarktust kapok.


Már a mi macskánk is csinált ilyet....szörnyű volt: egy egész tekercset (teljesen újat) szétkarmolt. Azóta nem engedjük a WC-be.

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234117 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A múltkorában mentem be a fürdőszobába és látom, hogy a kiscicám amiről a múltkor írtam, tépirúgjaharapjaszaggatja a WC papírt. Azt hittem szívinfarktust kapok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234079 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk az a kislánycica olyan tündéri volt a minap: Anya telefonált, mellé felugrott és elkezdett neki hízelegni, és agyonra megmosdatta.

mellékesen ez a cica a másikat, kai fiú, olyan szinten püföli, hogy az szegény lassan csak kúszva mer közlekedni a lakásban...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233792 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ancalima: szerintem akkor rá lehet fogni h téged akar lelőni, és meg leeht ütni, meg le elehet lőni, meg minden...

Lora: Szerintem is vidd el állatorvoshoz minél hamarabb..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233649 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lora: szerintem ne fesd az ördögöt a falra, amíg nem nézted meg! Viszont,ha baj van, irány a doki! :(

U.I.: Bármi van azért jobbulást tacsinak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233554 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát, kegyetlen dolgokra képesek egyes emberek..

én viszont aggódom tacsi miatt... (kinn van nagyiméknál) azt mondják anyuék meg hugom, hogy van valami nagy görcs az egyik szeme alatt .. nemtudom az mitől lehet, bár igaz, hogy még nem is láttam :?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233529 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezek a dolgok annyira fel tudnak hergelni... Rabyn, nem tudom, lett-e volna bátorságom így megmondani neki... Bááár... Bugiért.. De.

HV: és ha a kutyádat akarja lelőni, meg sem ütheted??? :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233506 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta:

Celebriel írta: Sajnos megverni az ilyedn embert nem lehet, mivel feljelent, és te maximum akkor kerülhetsz ki a perből "győztesen", ha fajtiszta a kutyád, és azzal érvelsz, hogy a vagyontárgyadban tett kárt... :evil:
Én azért maradok az oldalbarúgás mellett, legfeljebb azt mondom, véletlen volt...


Ezt hogyan képzelted? :?:
Esetleg kiprovokálni,hogy Ő üssön hamarabb és akkor jogos önvédelem. Persze ezt csak akkor,ha biztos a végső győzelem :D Vagy túl izé..? :roll:

Ilyen vadászos esetekről már annyit hallhattunk, sajnos. Elvileg csak akkor lövik le a kóbor ebeket (az erdőben),ha nincs rajtuk nyakörv vagy valami jelzés.. Múltkor olvastam: egy kisfiú vitte sétálni a huskyját a közeli erdőbe és a gyerektől kb. 3m-re lőtték le a kutyát..*úgybemosnékegyhatalmasat* :cry: Azért.. :evil: Nem mondhatják,hogy nem látták,hogy nem egyedül van a kutyus! Ráadásul nyakörv is volt rajta! :evil:



hát...
csak akkor jogos az önvédelem ha ugyanolyan mértékben bántod mint ő akart téged..
pl ha meg akart ütni nem lőheted le.
de ha le akar lőni, megütheted :)
de akkor lehet h neki van nagyobb esélye a pisztollyal

8O
a gyerektől 3 méterre lőtték le?
ezek nemnormálisak..
ha pl van a kertedben egy kutya és nincs rajta nyakörv akkor ennyi erővel bemennek és lelövik.. :evil:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233453 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco mirimafea írta: A pockom kimászott a műanyag üdítős üvegből,a fogai közé vette a szélét és teljes erővel elkezdte tolni az akvárium falának.Ütközéskor szinte berepült az üvegbe.Aztán mivel előre nem ment,így elkezdte húzni hátra.Aztán előre,aztán hátra!Most mondjátok meg : Normális??? :D


Nimrocco:Nem az.......... :twisted: :twisted:
Na az ,olyan édesek amikor játszanak..................
Akárcsak a macskám folyton játszik minden vacak kacattal.....

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233257 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A pockom kimászott a műanyag üdítős üvegből,a fogai közé vette a szélét és teljes erővel elkezdte tolni az akvárium falának.Ütközéskor szinte berepült az üvegbe.Aztán mivel előre nem ment,így elkezdte húzni hátra.Aztán előre,aztán hátra!Most mondjátok meg : Normális??? :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233180 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Sajnos megverni az ilyedn embert nem lehet, mivel feljelent, és te maximum akkor kerülhetsz ki a perből "győztesen", ha fajtiszta a kutyád, és azzal érvelsz, hogy a vagyontárgyadban tett kárt... :evil:
Én azért maradok az oldalbarúgás mellett, legfeljebb azt mondom, véletlen volt...


Ezt hogyan képzelted? :?:
Esetleg kiprovokálni,hogy Ő üssön hamarabb és akkor jogos önvédelem. Persze ezt csak akkor,ha biztos a végső győzelem :D Vagy túl izé..? :roll:

Ilyen vadászos esetekről már annyit hallhattunk, sajnos. Elvileg csak akkor lövik le a kóbor ebeket (az erdőben),ha nincs rajtuk nyakörv vagy valami jelzés.. Múltkor olvastam: egy kisfiú vitte sétálni a huskyját a közeli erdőbe és a gyerektől kb. 3m-re lőtték le a kutyát..*úgybemosnékegyhatalmasat* :cry: Azért.. :evil: Nem mondhatják,hogy nem látták,hogy nem egyedül van a kutyus! Ráadásul nyakörv is volt rajta! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233002 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A pénzbírságos módszer? :?
A közelünkben, Tökölön van egy-két vadász, aki szórakozásból sörétessel lövöldöz minden állatra (más kérdés, hogy mit gondolok a vadászatról alapjáratban). Már valamelyik csatornán is volt szó róla, akkor az emberek pár napig sajnálgatták szerencsétlen állatokat, és azóta se történt semmi. Szó szerint meg kell várni, hogy emberre lőjenek? Akkor talán történik valami.
Egyébként nagyom remélem, hogy azokat az embereket, akik valaha is bántottak (nem, nem a vega szól belőlem) állatokat, ok nélkül, azokat meglátogatják a legyilkoltak szellemei, és az őrületbe kergetik őket. Így lenne igazságos.

Mert pénzbírsággal, de szerintem két év felfüggesztettel se érnek el az állatvédők semmit. :? (Ez nem az ő ledegradálásuk volt, hanem a tehetetlenség)

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232985 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Alyr Arkhon írta:
Kb a kutyák 99,95%a fajtiszta.
Az hogy fajtatiszta-e már más kérdés.

Szvsz legközelebb ordítsd le a bácsit, hogy feljelented állatkínzásért, hiszen van rá tanúd és már 18 is elmúltál...


Elnézést a pontatlansáért. :wink:

Egyébként meghozták végre az állatvédelemről szóló törvényt?


Én úgy tudom hogy már egy ideje forgalomban van egy...
Hogy azt a bizonyosat elfogadták-e nem emlékszem de úgy tudom, igen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232921 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:
Kb a kutyák 99,95%a fajtiszta.
Az hogy fajtatiszta-e már más kérdés.

Szvsz legközelebb ordítsd le a bácsit, hogy feljelented állatkínzásért, hiszen van rá tanúd és már 18 is elmúltál...


Elnézést a pontatlansáért. :wink:

Egyébként meghozták végre az állatvédelemről szóló törvényt?

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232755 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Rabyn írta: Szerintetek mit lehet csinálni azokkal akik ok nélkül bántanak egy állatot?

Levittük hugommal ma akutyát (ill én dokihoz mentem) és a kutyus elkezdi végezni a dolgát a füvön (ált egy nejlonzsacsival fel szoktuk szedni) na jön öregapám és elkezd nekem beszólni, hogy szedjem fel (jelzem a kutya akkor még rendesen nem fejezte amit csinált) és BELERUGOTT A KUTYÁNKBA!! Na olyan szinten kezdtem el üvölteni vele, mint mg életemben soha. (Pippinként nem üvöltöttem ennyire, hogy GANDAAALF) az egész környét tölem zengett. Aztán valami másik öreg"úr" rámszolt, hogy "kislány fogd má vissza magad" üvöltöttem neki, hogy nem fogom mert ez az állat belerugott akutyámba!!! És ha mégegyszer ilyet tesz én rugom szét az biztos! És hogy meri és még mittomén én mit üvölöttem, de ha mégegyszer megprobálkozik azzal, hogy bántsa a kutyánkat és agyonütöm!!! (szegény hugom majdnem sírt...) Ja és a foszer a házunkban lakik.. Ajánlom neki, hogy se az öcsémmel se anyával ne fusson össze mert akkor hétbalhé lesz. az biztos.. Hogy lehet valaki ekkora szemét?


Sajnos megverni az ilyedn embert nem lehet, mivel feljelent, és te maximum akkor kerülhetsz ki a perből "győztesen", ha fajtiszta a kutyád, és azzal érvelsz, hogy a vagyontárgyadban tett kárt... :evil:
Én azért maradok az oldalbarúgás mellett, legfeljebb azt mondom, véletlen volt...

Ez azért szemétség, mert elméletileg ha sétálni viszünk egy kutyát, akkor ő ránk van utalva (ha ő harap vissza, az még nagyobb balhét von maga után, mintha én rugdalóznék), és te nem védheted meg.


Kb a kutyák 99,95%a fajtiszta.
Az hogy fajtatiszta-e már más kérdés.

Szvsz legközelebb ordítsd le a bácsit, hogy feljelented állatkínzásért, hiszen van rá tanúd és már 18 is elmúltál...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232754 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok
[size=9:3s2hlpoh]Off: az élet nagy és komoly kérdései...[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232753 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Felagund: Mért nem találkoztunk mi egy évvel hamarabb?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232752 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Estelio: a macska rövidtávú memóriája nem terjed tovább pár percnél ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232750 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tudjátok az a legrosszabb ha mondjuk a macskádat elüti az autó és pl az előtt egy nappal ráütöttél a fejére mert oda végezte a dolgát ahová nem szabad. És ilyenkor azt hiszed hogy a cica úgy halt meg hogy azt hitte utálod őt. Sajna velem már történt ilyen és nagyon rossz érzéssel tölt el. Bánjatok az állatokkal jól és ne bántsátok őket, mert nem tudni hogy másnap mi lesz vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232683 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Szerintetek mit lehet csinálni azokkal akik ok nélkül bántanak egy állatot?

Levittük hugommal ma akutyát (ill én dokihoz mentem) és a kutyus elkezdi végezni a dolgát a füvön (ált egy nejlonzsacsival fel szoktuk szedni) na jön öregapám és elkezd nekem beszólni, hogy szedjem fel (jelzem a kutya akkor még rendesen nem fejezte amit csinált) és BELERUGOTT A KUTYÁNKBA!! Na olyan szinten kezdtem el üvölteni vele, mint mg életemben soha. (Pippinként nem üvöltöttem ennyire, hogy GANDAAALF) az egész környét tölem zengett. Aztán valami másik öreg"úr" rámszolt, hogy "kislány fogd má vissza magad" üvöltöttem neki, hogy nem fogom mert ez az állat belerugott akutyámba!!! És ha mégegyszer ilyet tesz én rugom szét az biztos! És hogy meri és még mittomén én mit üvölöttem, de ha mégegyszer megprobálkozik azzal, hogy bántsa a kutyánkat és agyonütöm!!! (szegény hugom majdnem sírt...) Ja és a foszer a házunkban lakik.. Ajánlom neki, hogy se az öcsémmel se anyával ne fusson össze mert akkor hétbalhé lesz. az biztos.. Hogy lehet valaki ekkora szemét?


Sajnos megverni az ilyedn embert nem lehet, mivel feljelent, és te maximum akkor kerülhetsz ki a perből "győztesen", ha fajtiszta a kutyád, és azzal érvelsz, hogy a vagyontárgyadban tett kárt... :evil:
Én azért maradok az oldalbarúgás mellett, legfeljebb azt mondom, véletlen volt...

Ez azért szemétség, mert elméletileg ha sétálni viszünk egy kutyát, akkor ő ránk van utalva (ha ő harap vissza, az még nagyobb balhét von maga után, mintha én rugdalóznék), és te nem védheted meg.

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232495 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn: Ne hagyd magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És sztem nyugodtan.. (én is üvöltöttem volna, bár a kutyámnak még a közelébe sem mernek menni,úgyhogy ilyen veszély nem fenyeget) :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232466 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is pofoztam már föl a macsekom, mert majdnem kikarmolta a szemem, de az már lassan 7 éve volt.... Végül is aranyos cicus, úgyhogy szinte azonnal meg is bocsátottam neki.

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232412 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is megfordult a fejemben már hogy elaltattatok egy kutyát mikor az a kis drága megharapott. Nem a sajátom hanem valmi idiótáé aki a német juhászát olyan kerítésnél tartja aminek a rácsai között simán kidughatja a fejét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232410 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn: nem csodálom, hogy ennyirre kikeltél magadból. Hugomék egyszer Sábát a dogot vitték sétálni, és egy ember két kistermetű kutyája iszonyatosan elkezdett ugatni a mienkre. Jóemebr elkezedett azzal fenyegetőzni, hogy rájukereszti az ő két, Sibihez mérve vakarcs kutyáját... persze sába, ezalatt, nevéhez és fajtájához méltóan semmirre ügyet se vetve ment.

Any még itthon is háborgott, majd megállapodtunk, hogy a bácsika tényleg rájuk engedte volna a két kis görcsét, szvsz ők húzták volna a
rövidebbet, jogi értelemben is- mert emberre is uszította a saját kutyáit.

Én vagy kétszer megcsaptam a macskámat, annyirra felhúzott, amikor belémcsimpeszkedett akárhány karommal és marni kezdett, mert nem olyan ütemben engedtem ki, ahogy ő azt szerette volna.. de mind a kétszer abban a pillantban iszonyatos lelkifurdalásom lett, és megfogadtam, ha szétmar se csinálok iylet soha többé, mert biztos volt rá oka, amiért ennyirre ki akart menni...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232328 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én indokolt esetben tudnék bántani állatot, tegnap pl majdnem megütöttem a kutyámat mert annyira elkóborolt, hogy csak sokára jött haza... Éshát már 12 éves meg minden...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.172 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére