Állatbarátok

Több
20 éve 2 hónapja #212589 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Suhifarok írta: Elém meg az előbb esett le a semmiből egy fekete bogár, aszittem csótány, de kinevettek, mer repült. Én nem tom...

A csótány nem repül. Hálisten. Még csak az hiányozna, hogy repüljön is... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212578 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Milendoria írta: Valaki hozzáértő: Hogy lehet az, hogy a hernyó fele hiányzott, de mégis mozgott?


Ilyet nem a giliszta csinál?? :)
Elém meg az előbb esett le a semmiből egy fekete bogár, aszittem csótány, de kinevettek, mer repült. Én nem tom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212576 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gyerekek, ma akkora, de akkora hernyót láttam a kertben, hogy az hihetetlen volt!!!!!!!!!! Sajnos a macska már a felét szétrágta, így nem volt túl guszta látvány, de hűűűűűűű!
Nagyon durva volt!
Valaki hozzáértő: Hogy lehet az, hogy a hernyó fele hiányzott, de mégis mozgott?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211992 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csináltam egy oldalt a kutyimról.
dasty.fw.hu

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211974 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erda: én ugyan macskabarát vok, de a macsekok télleg tudnak nem rajongani a gazdijukért...nekem a nagypapám macsekjával sose volt szerencsém....nagyon utált a drága. :)

Gyöngyszem: én csak...: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211965 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
köszönöm :( kár értük....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211953 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:bawling: :shake: :closed: :(

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211938 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gyöngyszem: :cry: :bawling: őszinte részvétem...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #211920 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
szomorú hír: most voltam nagyiméknál és már csak egy nyulacska él. :( de már az enni sem akar...ő a legnagyobb...valszeg a magányba fog belepusztulni :( (

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211918 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Összeszoktatás: próba-szerencse... talán nem lesz féltékeny a kutyus... ha meg igan, akkor a macskából csinálhattok szobacicát, a kutya meg mondjuk nem mindig mehet be a házba...
Egérfogás: megjegyzem nem minden macska hajlandó egeret fogni. A fajtiszta, meg így-úgy elkényeszetett ciccek túl nagyképűek ahhoz, hogy az ember szolgálatába álljanak (most elképzelem, ahogy az összes cicapárti vérszemet kap a monitor előtt :P ). Nekünk befogadott a macsekunk, és megeszi az egeret, meg a verebet, meg mindent... mostanába nem is hallani a környéken rigófüttyöt... :) :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211905 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát az egy hónapos az még elég picike, sajnos előfordul, hogy egy- kettő elpusztul, mert gyengébb vagy bármi mástól :( mi viszont mindig adtunk nekeik friss füvet amikor már nem csak szoptak, és sose volt belőle baj :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211894 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta:
Gyöngyszem, mennyi idősek a nyuszik? Csak tejet kaptak eddig v füvet is? Mert vannak olyan fű féleségek amitől elpusztul a nyuszi... :cry:


huh, vannak vagy egy hónaposak körülbelül...még nem kaptak füvet, de ha fogunk is adni, akkor se frisset mert a kisnyuszi attol is elpusztul.. :(

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211892 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyám genetikailag ki nem állhatja a macskákat mivel már a mamáját se tudtam megfékezni, ha meglátott egyet az utcán, pedig ex rendőrkutya volt és mint olyan engedelmes, de ha macskát látott bekattant :roll: trinkler szerintem meg kéne nézni, hogy reagál arra, ha egy macska van a környéken mert ha nem csipi arról szinte lehetetlen leszoktatni szerintem...

Gyöngyszem, mennyi idősek a nyuszik? Csak tejet kaptak eddig v füvet is? Mert vannak olyan fű féleségek amitől elpusztul a nyuszi... :cry:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211887 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hümm...össze lehet -e? próbáld ki....vagy sikerül vagy nem....

viszont van megin egy rocc hírem...meghalt meg egy nyuszi :cry:
lehet hogy azért mert most már tul sokat esznek....tejet...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211884 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nekem ugyan nem buta csak félénk, viszont nagy testű, de nem is korcs kutyám van, és nem bántottam a macskánkat...
szerintem össze lehet szoktatni.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211871 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv mindenkinek!

Van egy kis állatproblémám, amiben a segítségeteket/tanácsotokat kérném. Van egy 3 éves, nagyon ragaszkodó, végtelenül buta és nagy testű korcs kutyánk. Annyira ragaszkodó, hogy ha mindenki elmegy itthonról, egyfolytában ugat meg nyüszít. A kérdés a következő: Egy ilyen kutyát össze lehet szoktatni egy kismacskával, vagy adandó alkalommal megölné szegény párát? Macskára nagy szükség van, az alábbi okok miatt:
1) Van néhány egér a ház körül és egy bent a házban. Lehet, hogy némely ember aranyosnak tartja az egeret; én nem
:crap:
és:
2) A macskák olyan cukik! Hízelegnek, dorombolnak, mindnek külön egyénisége van, kis puha szőrös imádnivaló lények, szóval kell nekem egy cica!!!

Még annak árán is, hogy keményen fel kell lépni a kutyával szemben.
Szóval, segítsetek, kérlek! Megöli egy ilyen kutya a kiscicát? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211856 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
mifelénk is szokott díjugrató verseny lenni, és immádom... egyszer a fődíj egy csodás fehér csikó volt, és ott futkározott a mezőn... olyan volt, mint egy kis meara... 8O *csoroganyál*

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211852 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Témábavágás:
Olyan jó volt Berekfürdőn a Lovasnapok :D És egy olyan ló nyerte a díjugrató versenyt,akit féléves korában vágóhídra szántak! 8O
Egy gyönyörű sárga ló.....
A kutyámnak meg könnyezik a szeme,majd viszem állatorvoshoz...
(H én ezt miért ide írtam? :P )

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211485 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:cry: Az egyik nyuszika meghalt....

viszont voltam Lengyelországban, Zakopane-ban, és nagyon jó volt.
Volt egy hapsika, be volt öltözve, fel le járt az utcában (megemlítem h Zakopenanak nagy sétáloutcája van, tele sátrakkal árusokkal, szal oan mintha mindennap pl búcsú lenne) és volt egy kisbáránya, az meg állandoan ment utána! de ooooooolyan aranyos volt :)

akkor tesóm végigsimizte az összes kutyát, én az összes lovat :) de láttam h egyik lona félszeme talán vak volt... :cry: ug elszomoritott....remélem hogy vmi betegség miatt vakult meg, nem a gazdája.....grr

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211480 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: (Beren, ici-pici betűkkel kérlek, hogy ne húzd el a topicot egymás utáni hozzászólásokkal, hanem szerkeszd utána a következő gondolatod... köszike!)


Jó, majd megpróbálom. De ezek az ici-pici betűk tényleg nagyon kicsik. :D A színről már nem is beszélve. :D

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211427 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sünis kalandokat illetően én általában kutyasétáltatás közben Goldikámtól szoktam őket megmenteni, mert mániákusan rájukrohan, aztán szedegethetem a tüskéket az orrából, igy belegondolva lehet, hogy a kutyámat kéne megmenteni tőlük :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211401 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Permi mentett sünit árokbóóól!! :D :clown:
Szegényke beleesett egy épitkezésen egy árokba, és senki nem akarta kiszedni. A szomszédból kértünk egy kapát, rátuszkoltuk a pengéjére (vagy mi a franc az..) és lifteztettük egy kicsit. Utánn azonnal kereket oldott a bozótban, de még méterekről is lehetett hallani a zaját. :D

[size=9:29qg2l6x](Beren, ici-pici betűkkel kérlek, hogy ne húzd el a topicot egymás utáni hozzászólásokkal, hanem szerkeszd utána a következő gondolatod... köszike!)[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211344 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tegnapelőtt fogtam a parkban egy madárfiókát. Gyerekek kergették bottal, rájuk szóltam, és úgy megneveletm őket, hogy aztán vissza akarták tenni a fészekbe. Mondtam nekik, nem kell, segítettek megfogni, hazavittem, szerencsétlen halálra volt rémülve, szívszaggató volt, hogy botladozott és tátogott, mikor hajkurászták.

Otthon betettük egy üres kalitkába, aztán eset elvittem az állatorvoshoz. Tumultus volt, de olyan este tíz felé előre engedtek vele. (Addig jó alaposan agyonsimogattam egy dogot..)

Megvizsgálta za orvos, baja nem volt, éjjel 11- kor felhívtam a jászberényi Állatkertet, hogy van egy madárfiókám, mit bevihetem-e? Az állatorvosnál javasolták ezt a megoldást. A parkba nem akartam visszavinni, mert az anyja úgyse fogadná el már, meg borzasztó nyitott, salakos hely.
Az állatkert reggel hétkor fogadott, nagyon aranyosak voltak.. remélem jól van most már a kismadár, szegény irtó éhes volt, úgy sírt nálunk.

Mondták, hogy megetetik majd, és egy hét múlva elengedik, meg kap gyűrűt is...

Amúgy ha valami ilyesmi van, a legközelebbi nemzeti parkot vagy állatkeretet kell felhívni, ők segítenek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211329 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az udvarunkon minden sete átmegy 1 süni
ez nálunkfele megszokott dolog, legalább összeszedik a kertben a bogarakat és a csigákat :idea: süni bevetés az epresben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211327 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: A minap láttam egy sündisznót átsétafikálni a lakótelepen. (Este) 8O És régebben is hallottam róluk hírt. Vajon hol lakik?


Építkezési törmelék, nagyon sűrű sövény, beomlott csatornajárat, bárhol. Hétvégén a Balaton-felvidéken voltam egy faluban, ott több sünit is láttunk reggel. Aranyosak voltak. És most nem szuszogtak.

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211318 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hallottatok a brassói medvékről?
minden éjjel bemnnek a városba és kukáznak
megtámadtak 3 részeget és a város kiakarta lövetni őket
de aztá elszállították a medvéket a hegyekbe
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211310 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én macska-párti vagyok, de ezt csak suttogva mondam, mert minden állatot imádok.
A vaddisznókat hagyjuk. Most ahova megyek ott is annyi van, hogy húúú. Mikor túrázgatok mindig ottt röfögnek a bozótban. Kicsit tartok tőlük, úgy egyedül.
A minap láttam egy sündisznót átsétafikálni a lakótelepen. (Este) 8O És régebben is hallottam róluk hírt. Vajon hol lakik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211298 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

E. Eia Ayna írta: Hát igen.. :D az élet nagy kérdése: "Miért nem csapta agyon Noé a szúnyogokat?"



Lehet hogy szúnyogot nem is vitt magával, azok csak úgy meglapultak a bárka gerendái között. Tényleg, azt hogyan oldotta meg hogy annyi állatott vitt, és mivel mindegyikből egy pár kell, hogy csak 2 bolha legyen? :D

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211297 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Suhifarok írta: Én is macska-mániás vok, de én nagyon tok utálni egy állatfajt....a szunyogokat!! :evil: Grr....brr...


Na igen, a szúnyog. Annyira én sem rajongok értük, de azt hiszem az átlagnál jobban viselem őket. Nem marad nyoma a csípésüknek, max. a csuklómon és a bokámon. Néha végignézem ahogy teleszívják magukat vérrel, és bíborszín gombócként elrepülnek. Mondjuk múltkor a Tiszánál egy szúnyog megcsípte a talpam, na az kegyetlenül viszketett, és nem tudtam vele semmit sem csinálni. Bár én szokhattam is a szúnyogokot, ifjó koromban még horgásztam ( :oops: De abbahagytam! Sajnáltam a halakat!), méghozzá egy régi tőzegbánya mocsaraiban. Na, ott tényleg sok volt a szúnyog. :D

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #211296 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: és ha egy oroszlánfalka közeledne felém nyálcsorgatva, akkor is azt gondolnám, hogy milyen csodálatosak, és miért nem hoztam videókamerát... 8)


Egyszer épp napfelkeltét fényképeztem egy erdő szélén, elpakoltam a gépet, megfordultam, amikor előjött a kukoricásból egy vaddisznó, tőlem 4-5 méterre. A közelben csak csenevész bozót volt, mászható fa sehol. Egyik kézzel a tőrömért kotorásztam (Hajnali gyalogtúrákon jó érzés, nem biztonságérzet miatt, hanem mert az olyan fantasys. :D ), másikkal a fényképezőgépet kerestem az oldaltáskámban. Talán ha mindkét kézzel azt kerestem volna, le tudtam volna fényképezni mielőtt becsörtet a bozótba. :( Addig meg bambán nézett rám. Bár, amilyen izgatott voltam, lehet hogy a szemébe vakuzok, aminek nem biztos hogy örült volna. :D

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.109 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére