Állatbarátok

Több
20 éve 3 hónapja #208058 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Nekünk a macskánk ilyen! Papám megfésülte, és egy akkora köteg szőr jött le róla, mint a macska!!!! 8O


Hehhe, ez ismerős, nekem egy hatalmas nagy és kövér perzsa macskám van... Minden csupa szőr itthon nálunk, és még a porszívó se tudja leszedni a kanapéról meg a szőnyegről. Viszont nagyon szép vörös, imádom fényképezni azt az állatot. :) )) Csak azt nem bírom, amikor arra ébredek hajnali ötkor, hogy valami fullasztó és nehéz plüss szerű dolog a fejemre ugrik és dorombol...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208034 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
legyen vele Ílúvatar, én spéci szőr9ösebb vagyok mint a kutyánk
a mienk is vedlik, az udvar tiszta sir, mert a tesóm nem söprimössze :evil:
tigrincs rúlz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208024 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már az előző hírt beírtam ide, és többen írtatok nekem privit ezügyben... igazából önző vagyok, és nem szeretnék többet a hogy van a kutyád kérdésekre válaszolni... Tudom, ebből senki nem ért semmit, de nem akartam vekle senkit megbántani...

A Sophie meghalt. ma délelőtt, lenn a telkünkön. persze így a legjobb, imádott ott lenni. nagyon beteg volt már. a fűzfa alá temették. annnyira fog hiányozni...

Én tudom hogy ez hülyén hangzik, de megkérnék mindenkit, hogy ne írjon vígasztaló privit... így is tudom hogy együttéreztek. de.. úgy csak rosszabb lenne. köszönöm.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208021 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nagyiéknál, a pulikutyusnak is hullik a szőre (na yo most nem mert megvan nyirva B) ) , és olyan göndör a szőre, az udvaron mindenhol fekete szőrcsomók találhatóak.....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207723 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk a macskánk ilyen! Papám megfésülte, és egy akkora köteg szőr jött le róla, mint a macska!!!! 8O

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207702 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Apropó szőr. A mi kutyánk úgy vedlik, hogy húúú!! 8O Porszívózunk, ő végig rohan a szobán és porszívózhatunk újra. Lefekszik a szőnyegre és mikor felkel tiszta fekete az egész szőnyeg. Ááááá!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207686 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én tegnap este munka után, levezetésként fésültem meg a kutyumat, a végére természetesen én voltam szőrösebb nála :? és mivel az enyémnek van titulálva más meg se csinálja helyettem...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207618 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Ery írta: Tigris témához: Nem lehet, hogy néhány II. Vh-s német tank ásta be ott magát?


Nem igazán hinném...
Szerintem egy tank láttán még egy 6éves kislány sem rajzolna egy csíkos cicát.


Hát mit lehet azt tudni? Nem tudom, én mit rajzolnék, ha egy tankkal találnám szemben magam... :P


Ma befújtam kis reggeli torna gyanánt a kutyát bolhairtóval :twisted:
Nem örült nagyon, de már nagyon vakartódzott...
És én vagyok az egyetlen itthon, aki egy ilyen akció kivitelezésére alkalmas :?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207612 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gyöngyszem írta:

Alyr Arkhon írta: Nem igazán hinném...
Szerintem egy tank láttán még egy 6éves kislány sem rajzolna egy csíkos cicát.


csíkos tank....


Pontosan! Sötétsárga alapon sötétzöld, vagy barna terepcsíkozás! :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207610 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Ery írta: Tigris témához: Nem lehet, hogy néhány II. Vh-s német tank ásta be ott magát?


Nem igazán hinném...
Szerintem egy tank láttán még egy 6éves kislány sem rajzolna egy csíkos cicát.


csíkos tank....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207557 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ery írta: Tigris témához: Nem lehet, hogy néhány II. Vh-s német tank ásta be ott magát?


Nem igazán hinném...
Szerintem egy tank láttán még egy 6éves kislány sem rajzolna egy csíkos cicát.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207541 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tigris témához: Nem lehet, hogy néhány II. Vh-s német tank ásta be ott magát?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207540 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
tiger-téma: most már leállították a keresését, nemtudommiota, de ha valaki látja vagy valami, akkor indul a kutatobrigád..... (asszem, én iet hallottam még akko a tvbol)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207230 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alatar írta: Én azt nem értem, hogy ugye a bárányokat több kilométerre találták meg a legelőjüktől. Az illetékes néni azt mondta nhány jószágnak vérzett a lába.
Én azt mondom, ha ez egy tigris, akkor annak a birkának nem vérzik a lába, hanem tőből le van tépve.
Egyébként lehet, hogy kölyöktigris, és ha szerintem ha tényleg létezik valami nagy macskaféle Pécs közelében az csak is kölyök lehet.
Vagy valami hiúz, vagy ilyesmi.


A hiúz az sosem bújna elő nappal, és erős a gyanúm, hogy a Mecsekben már nincs is. A Börzsönyben is alig van, jobbára csak ami Szlovákiából átkószál.
Lehet hogy csak megsebezte a birkákat, elvégre gondolom elég neki egy is egyszerre. (vadászni biztosan tud ösztönből, én a saját kutyáimon döbbentem le anno, hogy mennyire tudják a falkataktikát)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207226 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én azt nem értem, hogy ugye a bárányokat több kilométerre találták meg a legelőjüktől. Az illetékes néni azt mondta nhány jószágnak vérzett a lába.
Én azt mondom, ha ez egy tigris, akkor annak a birkának nem vérzik a lába, hanem tőből le van tépve.
Egyébként lehet, hogy kölyöktigris, és ha szerintem ha tényleg létezik valami nagy macskaféle Pécs közelében az csak is kölyök lehet.
Vagy valami hiúz, vagy ilyesmi.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207198 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szürke írta: Tigrishez: tudjátok vadász-halász egyremegy. Lásd: "Eeeeeeeeeeekkora halat fogtam." Egy tigris ennyi idő alatt sokkal többet eszik, ennek látható jele lenne néhány baromfiudvaron, esetleg a vadállományban is. De nincs.


Vagy még nem észlelték. Egy tigrist szvsz minden további nélkül el tud tartani úgy az erdő, hogy ne legyen feltűnő hiány a vadállományban. Hallomásból tudni vélem, hogy pl a vaddisznókat cseppet sem vadásszák túl... legalábbis a Börzsönyben...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207177 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dodie: részvétem. Nekünk a macskánkról derült ki hogy daganatos. 14 éves perzsacica, és lassan teljes jogú családtaggá vált. Hetek óta egyre kevesebbet mozgott, hétfőn nagyszüleim elvitték orvoshoz, kiderült hogy mi baja. Ma altatták el. Annyira hirtelen és váratlanul történt.

Tigrishez: tudjátok vadász-halász egyremegy. Lásd: "Eeeeeeeeeeekkora halat fogtam." Egy tigris ennyi idő alatt sokkal többet eszik, ennek látható jele lenne néhány baromfiudvaron, esetleg a vadállományban is. De nincs.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 3 hónapja #207129 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
woland, mért baj, 8O h szeretjük a kutyukat? Naaaaaaaa..... :(

A teknősök is jó arcok 8)

Nem hűvösségre vágyik? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207090 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Éljenek a kutyások


enyém a 3000 dik hozzászólás :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207066 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
végre valaki akinek nincsenek macskái és kutyái(csak)
teknősön nekem is van, mostanában a kövek alá mászik be, félek, nehogy bentragadjon, miért csinálja?
tegnap a szénával hazavittünk egy gyíkot: :D
:bill1:
ez 1 ló
nemtom mér tettem be :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206984 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Suhi: a macskák tudnak fára mászni, míg a lovak nem... :mrgreen: (húúú, de gonosz voltaaaaaam.... :twisted: )

A kis házicica az ért egy kicsit dúrva kifejezés egy egy éves 150 kilós tigrisre nem??? :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206742 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: De ez egy házicica.


:mrgreen:

Apróhirdetés: kiscica kerestetik!
Amúgy szvsz lehet, hogy ott van...má mé ne? Szívesen megnézném.....egy fa tetejéről....hm...vagy utánam jönne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206700 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: ha nem vadásznak rá, és találtak nyomokat, akkor hagyják, hogy egy tigris kószáljon az erdőben???? 8O Egyébként a nagymacskák FÉLNEK az embertől, és nem merik megtámadni, csak ha veszélyben érzik magukat, vagy annyira ki vannak éhezve, hogy nincs más (ami a Mecsekben nem valószínű)


De ez egy házicica. Ember nevelte így vagy úgy...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206699 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ha nem vadásznak rá, és találtak nyomokat, akkor hagyják, hogy egy tigris kószáljon az erdőben???? 8O Egyébként a nagymacskák FÉLNEK az embertől, és nem merik megtámadni, csak ha veszélyben érzik magukat, vagy annyira ki vannak éhezve, hogy nincs más (ami a Mecsekben nem valószínű)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206697 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: de vadásznak rá! Vagy nem? Ha figyelik az erdőket, akkor csak találnak legalább egy nyomot, egy elejtett vadat, vagy mittomén... :?


Találtak mindkettőt...
Csak nem most. És azt hiszem már nem vadásznak rá...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206696 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
de vadásznak rá! Vagy nem? Ha figyelik az erdőket, akkor csak találnak legalább egy nyomot, egy elejtett vadat, vagy mittomén... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206695 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: én nem tudom mit gondoljak.. lehet hogy van tigris, de nem hiszem.... :? Ha van, akkor már lenne róla frissebb hír, ha nincs, akkor nem látták volna annyian...


Hát azért a magyar erdők nem annyira picik hogy már egy tigris ne tudjon bennük elrejtőzni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206693 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én nem tudom mit gondoljak.. lehet hogy van tigris, de nem hiszem.... :? Ha van, akkor már lenne róla frissebb hír, ha nincs, akkor nem látták volna annyian...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206670 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Drowse írta: Mondjuk én a TV-seknek azt sem hiszem el, amit kérdeznek...


De az ritka h mindhárom adón egyformát mondjanak és jelen esetben ez stimmelt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206669 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mondjuk én a TV-seknek azt sem hiszem el, amit kérdeznek...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.208 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére