Állatbarátok

Több
17 éve 4 hónapja #324381 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csináltam megint pár képek a kismacsekokról. :wink:
Ő itt az én macskuszom, Marci:
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677240#2
Itt éppen szopik:
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677300#2
Itt az egyik tesója a sarokban nagyon rosszalkodik:
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677340#2
Lábikó:
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677462#2
Orron alvó bajnokság [size=9:35pjcyda](az első képen Marci van, a másodikon és a harmadikon a baloldali az öcsémé, a jobboldali a rosszalkodós cica, a negyediken a öcsémé egyedül)[/size]:
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677497#2
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677502#2
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677521#2
kep.tar.hu/silmarien/50463367/29677549#2

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324380 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
oké. köszönöm... megnézem mit tehetek...

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324298 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nilla írta:

Ben írta: Nézd meg van-e valami utasítás a dobozra írva, pl. h nem jó, ha a macska lenyeli, vagy hasonló. Bár szerintem nem feltétlenül tesz jót neki.


Csak egy zacsiban kaptam egy ilyen üvegcsét, meg egy utmutatót...de nem ír semmit...=S

Ha nagyon aggódsz, kérdezd meg a gyógyszertárost, amúgy lásd Snuff hozzászólását, nem valószínű hogy káros lenne.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324193 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben írta: Nézd meg van-e valami utasítás a dobozra írva, pl. h nem jó, ha a macska lenyeli, vagy hasonló. Bár szerintem nem feltétlenül tesz jót neki.


Csak egy zacsiban kaptam egy ilyen üvegcsét, meg egy utmutatót...de nem ír semmit...=S

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324192 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Penngaladiel: rendben :)

Nilla: a legtöbb ilyen szert, amit állatoknak készítenek, úgy csinálják, hogy ne legyen káros, mert minden állat lenyalja magáról a koszt, a szőrt, és hát ezáltal a készítményt is, ezzel a gyártók és az állatorvosok tisztában vannak... ha pedig a szer valóban káros, fel lenne tüntetve az oldalán, hogy olyan kis műanyagtölcsérrel együtt szabad csak a macskán használni, hogy ne érje el. ezt mondta volna a gyógyszertáros, amennyiben nem rosszindulatú :S

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324190 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: Van egy garázssor, fodrászüzlet meg újságos meg ilyenek vannak ott, villanyoszlopokon láttam ezt a képet, valamint buszmegállókban. hétfőn megkeresem és ha találok elérhetőséget, szólok a gazdinak, csak akkor írd le, melyik környéken láttad a kutyust pontosan. :)

A garázssor felé nem mentem el ma, de akkor majd arra is elsétálok. Mindenesetre ha előbb megtalálod, priviben írd meg nekem légyszi a gazdi elérhetőségét, jobb, ha közvetlenül kommunikálok vele. Köszi, reményt adtál :) A kutyusnak is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324189 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nézd meg van-e valami utasítás a dobozra írva, pl. h nem jó, ha a macska lenyeli, vagy hasonló. Bár szerintem nem feltétlenül tesz jót neki.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324188 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma voltam gyógyszertárban, vettem cicusomnak a rühességre gyógyítószert, bekentem... de szegény nem nagyon tűrte... de maradt még egy csomó lötyi... az jó lesz későbbre talán... Szerintetek baj, ha a fején nem csináltam teljesen, mert akkor már menekült előlem:p pedig simogattam is... másik meg h baj ha elkezdi lenyalni magáról?? :oops:

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324183 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Penngaladiel írta: Én nem láttam a képet, hogy eltűnt :O Lehet, hogy körül kéne néznem? A kuty ugyanis pár hete a környéken leledzik, a kertek alatt, de annyira bizalmatlan az emberekhez, hogy nem lehet megközelíteni...

Van egy garázssor, fodrászüzlet meg újságos meg ilyenek vannak ott, villanyoszlopokon láttam ezt a képet, valamint buszmegállókban. hétfőn megkeresem és ha találok elérhetőséget, szólok a gazdinak, csak akkor írd le, melyik környéken láttad a kutyust pontosan. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324180 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én nem láttam a képet, hogy eltűnt :O Lehet, hogy körül kéne néznem? A kuty ugyanis pár hete a környéken leledzik, a kertek alatt, de annyira bizalmatlan az emberekhez, hogy nem lehet megközelíteni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324155 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Penngaladiel írta: Nem tudtok valakiről a II. kerületben, a Kapy út környékén, aki hiányol egy simaszőrű, kétszínű (sötétbarna, drapp jegyekkel), helyes kis tacskó hölgyet?

Pont ott lakom - a kereszteződésnél - láttam a fekete-fehér fényképet (mert ki van rakva egy fénykép a kutyusról, hogy eltűnt), de nem láttam se gazdit kutyus nélkül, se kutyust gazdi nélkül, se együtt a kettőt...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324137 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tudtok valakiről a II. kerületben, a Kapy út környékén, aki hiányol egy simaszőrű, kétszínű (sötétbarna, drapp jegyekkel), helyes kis tacskó hölgyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324090 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azért nem kerestem rá, mert ha rosszul értettem - ami nálam nagyon valószínű -, akkor az elírásokkal a gugli se tud mit kezdeni, de ezekszerint megvan. Köszönöm szépen! Ismerek egy állatgyógyszertárat a Budagyöngyében, bár még nem láttam a saját szememmel, oda elmegyek majd. A Whiskasosat is megnézem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324089 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: apropó, ismertek valami Gimpet (?) nevű vagy hasonló vitaminkoktélos tablettát? van benne csomóbontó és az nekünk jót tenne, de a pontos nevét nem tudom a vitaminos tablettának. annyit tudok még, hogy 120 db van egy csomagban és 1200 ft.

Google, a mi barátunk szerint van ilyen nevű tabletta többféle is, közte persze szőroldó is. De szőroldó van Whiskasból is, a macskafej alakú dobozos jutalomfalatok közt. Azt tuti lehet kapni pl DM-ben meg nagyobb boltokban (igaz, olyat sem vettem még a macskáknak, de a sima sajtosat imádják). Ilyen Gimpettel nem találkoztam még, de állateledel boltban meg lehet nézni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324083 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben írta: GIMP nevezetű képszerkesztő programról már hallottam... :P

igen, elsőnek nekem is az jutott eszembe, de azt nem adhatom neki oda, attól pixelmérgezése lesz.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324075 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: én most jövök az állatorvostól, elcipeltem a Bandit gyalog, vállra vehető kis cipzározható házikóban, textilből van, masszív, sok cipzáros, elöl-hátul-oldalt nyitható, praktikus, abban alszik amúgy néha.

:shock: :shock: :D (vizuális típus vagyok :D )

GIMP nevezetű képszerkesztő programról már hallottam... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324073 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én most jövök az állatorvostól, elcipeltem a Bandit gyalog, vállra vehető kis cipzározható házikóban, textilből van, masszív, sok cipzáros, elöl-hátul-oldalt nyitható, praktikus, abban alszik amúgy néha. nekünk ilyenünk van.
amúgy a berasztásodott szőrcsomóját kellett levágni az úrfinak, mert nem tudott tőle khm, pisilni... :P pedig anyu lelkesen fésüli a szőrét naponta.

apropó, ismertek valami Gimpet (?) nevű vagy hasonló vitaminkoktélos tablettát? van benne csomóbontó és az nekünk jót tenne, de a pontos nevét nem tudom a vitaminos tablettának. annyit tudok még, hogy 120 db van egy csomagban és 1200 ft.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324008 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nilla írta: Édik a cicusok:) elfogadnék egyet, ha nem lenne 2 nekem is:D
Ui: szombaton viszem a cicám orvoshoz... kérnék segítséget h miben vigyem, h ne ugorjon ki, és a kutyák se gerjedjenek rá??:S

Nincsen ilyet macs-hordozód? Műnyanyagból fém-rács ajtóval minden állatkereskedésben beszerezhető.
Vaaagy fedeles kosár :D Olyan márminálunkbabám-os.
esetleg valami nagy doboz amibe teszel neki rongyot meg szárazkaját esetleg valami játékát.
Persze ezek nem mentenek meg a kutyáktól, de hát azoktól semmi sem.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323972 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Édik a cicusok:) elfogadnék egyet, ha nem lenne 2 nekem is:D
Ui: szombaton viszem a cicám orvoshoz... kérnék segítséget h miben vigyem, h ne ugorjon ki, és a kutyák se gerjedjenek rá??:S

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323971 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Van egy kutyusom, akit a nővérem talált pár hetesen az utca kellős közepén:(

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én pici macskuszaim kinyitották a szemüket (bár még nem látnak rendesen), és kezdenek mászkálni, meg játszani is.
Egy kupacnyi alvó cica:
img0.tar.hu/silmarien/img/29631245.jpg
Itt meg legkisebbik épp rosszalkodik:
img0.tar.hu/silmarien/img/29631247.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323955 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: Ismerősöm talált egy árokban néhány fekete kiskutyust!


GAZEMBEREK!!! (akik kidobták szegényeket :cry: )

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323844 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ismerősöm talált egy árokban néhány fekete kiskutyust! A dobozban megtalált állatok valószínűleg dobermann-németjuhász szülőktől származnak, öten vannak és minél hamarabb el kéne vinni őket, ingyen, Budapestről.
Érdeklődni lehet: 06 30 291 2226 (Ági)


Köszi mindenkinek a segítséget előre is! Nem tudják sajnos egy hétnél tovább a lakásban tartani őket. :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323648 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta:

Phaedra/Namarie írta:

Olorin.papa írta: Állat patikában kapható rá kenőcs, vény nélkül is.
Kezelni kell minnél előbb, mert emberre is átfertőz!!!!


Én úgy tudom, nem.

Mi nem? Nem vény nélkül, vagy nem fertőz át?
Az tuti hogy emberben is előfordul rüh atka, és tudtommal nem különbözik az állatokban levőtől, de ez nem tuti.


A fertőzés.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323543 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta:

Olorin.papa írta: Állat patikában kapható rá kenőcs, vény nélkül is.
Kezelni kell minnél előbb, mert emberre is átfertőz!!!!


Én úgy tudom, nem.

Mi nem? Nem vény nélkül, vagy nem fertőz át?
Az tuti hogy emberben is előfordul rüh atka, és tudtommal nem különbözik az állatokban levőtől, de ez nem tuti.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323538 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Olorin.papa írta: Állat patikában kapható rá kenőcs, vény nélkül is.
Kezelni kell minnél előbb, mert emberre is átfertőz!!!!


Én úgy tudom, nem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323513 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszönöm:) majd még ma felhozom anyumnak a témát:)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323466 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nilla: Sztem szüleidnél jó érv lehet az hogy fertőző az állatdokihoz vivésnél :wink: Amúgy valóban kencefice állatpatikánál..

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323461 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állat patikában kapható rá kenőcs, vény nélkül is.
Kezelni kell minnél előbb, mert emberre is átfertőz!!!!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323457 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nilla írta: Ha a rüh sebeket okoz, ami a cica kivakar, és ilyen cicabőrszínű kis gazok akadnak a bőrére, akkor a cicám rühös... Most mit tegyek, mert állatorvos nem is tud a létezésérő (a gonosz doki), és apám miatt nem vihetem el, mert ő meg utálja a cicákat, anyám meg úgy van vele, h jó lenne már, ha megdöglene :cry: Szerintetek mit csináljak?


Más állatorvos nincs a környéken? Estleg nem tudnád valaki olyannak odaadni, aki befogadná így is, és ápolná, gondozná?

Állatpatika nincs? Valamit sürgősen csinálni kell, mert más állatra nézve is fertőző lehet!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.011 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére