Állatbarátok

Több
17 éve 6 hónapja #321476 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nilla írta: Ki képes állatot ölni?

Sajnos nagyon sok "ember". :? :evil:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321473 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ki képes állatot ölni?

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321470 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta:

Kisvakond írta:

Nóli i linantea írta: Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:


Kínnal teli halalált haljon mindegyik!!! (ugyan úgy mint szegény állat :cry: )

jobban


igen, teljesen egyetértek.. ;( :cry: :cry: :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321468 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kisvakond írta:

Nóli i linantea írta: Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:


Kínnal teli halalált haljon mindegyik!!! (ugyan úgy mint szegény állat :cry: )

jobban

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321434 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:


Kínnal teli halalált haljon mindegyik!!! (ugyan úgy mint szegény állat :cry: )

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321414 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321377 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nicorell írta:

keshu írta:

Vikil írta: Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.


Ismerős, nálunj 2 kutya van, és napokig képesek megsértődni, ha a másikkal csak egy másodperccel is többet foglalkozunk :D

ojjé...az enyém is milyen féltékeny volt. Rögtön hisztizett ha mással foglalkoztam.


az enyém akkor kivétel. Borzi nem féltékeny sosem :D még Marci cicára se volt soha.. :S de Marci már nincs.. az a ***** szomszéd megmérgezte! ;( :cry: :cry: :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #321364 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Állatbarátok

keshu írta:

Vikil írta: Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.


Ismerős, nálunj 2 kutya van, és napokig képesek megsértődni, ha a másikkal csak egy másodperccel is többet foglalkozunk :D

ojjé...az enyém is milyen féltékeny volt. Rögtön hisztizett ha mással foglalkoztam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320730 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nekem 3 kutyám van, de az egyik lakik a szomszédban, a másik2 meg az utca végében... de a szomszéd kutyám(Teo), akkor adja ki a hangját, ha anyum v vki kimegy az udvarra, és állandóan a 2 cicát ugatja =) Pedig ha nincs kint senki, egymás mellett ülnek nyugiban =)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320727 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.


Ismerős, nálunj 2 kutya van, és napokig képesek megsértődni, ha a másikkal csak egy másodperccel is többet foglalkozunk :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320605 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320382 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyánknak csak mutatod h helyedre, és befut magától. De nem is kell rákiabálni. Az elmúlt pár hétben mamám kórházban volt, és kiengedtük... pár óra múlva ugatott, vinyított, mindent csinált, nem tudtuk mi a baj... majd anya megnézte, és kiderült h be akart menni=D Annyira édi =) imádom=)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320243 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyánk is tud ám érdekeseket művelni. Amióta ivartalnítva lett pöppet szélesebb az eddignél. Ha valami idegen mondja, hogy "hmm minhta kövérebb lenne a kutyátok mint eddig" elkezdi magát hánytatni:/
Ha pedig valaki beteg vagy rosszul van akkor odaül mellé és addig nyafog ameddig oda nem adja neki a kezét, hogy nyalogathassa.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320230 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a kutya is remekül be tud sértődni. Olyankor nem néz ránk, elfordítja a fejét, és enni se hajlandó. Egy macskának azért van annyi esze, hogy az evésről ne mondjon le. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320229 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezért vagyok kutya párti. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320214 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: És az a legmegdöbbentőbb, hogy látom rajta, hogy szemrehányóan néz és még ő van kiakadva...

Macska. :D Legtöbbször, ha vmi rosszat tezsnek és az ember megszidja őket, még nekik áll följebb (ha Frici a szobában rosszat csinált, fölment, ahova nem kéne, és lezavartam, akkor szépen leült az ajtó elé [csukva volt, h a lakásba máshol ne mászkáljon] és tüntetőleg hátat fordított nekem... aztán látta, h semmi esély és megbékélt. :D ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320212 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben írta: Viszont megsértődne ha két napig koplaltatnád. :mrgreen: :P

[size=9:307nlnv6]Hát a diétája miatt lehet, hogy nem is venné észre... :P (Jó dolog a fogyókúra, csak drága, mert csak állatorvosnál kapni, dehát fő a macska egészsége... :P ) Bár azt a két falat párizsit is úgy követeli, mintha három hete nem evett volna. És az a legmegdöbbentőbb, hogy látom rajta, hogy szemrehányóan néz és még ő van kiakadva...[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320210 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: [size=9:11ni0yvf](Amikor bezzeg nekem fájt a torkom, az én macskám nem jött oda, csak néha meglegyintette előttem a lobogó farkát és elvonult... :P Szemtelen. :) )[/size]

Viszont megsértődne ha két napig koplaltatnád. :mrgreen: :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320208 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cica megérzi, ha szereted és értékelni fogja, ha kedves vagy vele, nem kell folyton simogatni, de érzi ő azt, ha törődnek vele és meghálálja :)
Elég makacs kis állatok, de nagyon hálásak. Egy-két nap koplalás, remélem, nem olyan vészes.
[size=9:43d8gj7e](Amikor bezzeg nekem fájt a torkom, az én macskám nem jött oda, csak néha meglegyintette előttem a lobogó farkát és elvonult... :P Szemtelen. :) )[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320206 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha jó a állatdoki, akkor nem :) Ne aggódj Namarie, csak szeretgesd.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320203 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kérlek, írd meg mi lett vele..én meg egy kis biztatást kérnék a cicánk nevében.. harmadszor fájdul meg rövid idő alatt a torka, harmadszor visszük vissza.. nem tud enni szerencsétlen, pedig szereti a pociját. Ugye nem hal meg a cica???????

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320145 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igazán nincs mit :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320137 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Ha felhívod az állatkertet, ott általában meg tudják mondani, hogy milyen "szakrendelések" vannak hol, ismerősöm múltkor így vitte szakdokihoz a leguánját...
Vagy keresgélj az allatorvos.lap.hu/ -n.


:oops: Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!!! :wink:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320072 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha felhívod az állatkertet, ott általában meg tudják mondani, hogy milyen "szakrendelések" vannak hol, ismerősöm múltkor így vitte szakdokihoz a leguánját...
Vagy keresgélj az allatorvos.lap.hu/ -n.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320033 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gandalf írta: Sürgősen vidd el állatorvoshoz, olyan rendelőbe, ahol értenek is a fajtájához!


Ok értem.

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320032 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sürgősen vidd el állatorvoshoz, olyan rendelőbe, ahol értenek is a fajtájához!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320031 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Ööööö alapvetően szüksége van egy degunak a farkára? Egyensúlyozás szempontjából? Mert ha nem akkor... :twisted: :twisted: :twisted:
Najó... Hmmm. Nemtom.


Igen, hiszen fára is mászik, mókus féle.Meg újból meg kéne tanulnia egyensúlyozni.

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #320029 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ööööö alapvetően szüksége van egy degunak a farkára? Egyensúlyozás szempontjából? Mert ha nem akkor... :twisted: :twisted: :twisted:
Najó... Hmmm. Nemtom.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #320028 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta:

Sil írta: Azért csak óvatosan, a deguk farkát nem igazán szabad piszkálni. Mint degutulajdonos biztos tudod, hogy van egy a gyíkokhoz hasonló védekezési módszerük, azaz ha bántják a farkukat, akkor megszabadulnak a végétől (akár a harmadától vagy a felétől is): sebes lesz és vérzik, aztán leszárad és a végén lerágják, ráadásul nekik nem nő ki újra.

Nem tudtam :oops: :oops: :oops:


(én tudtam) :cry: Nagyon kétsegbe vagyok esve.Egyenlőre betadinnal kezeltem, de nagyon féltem szegénykét.Fogalamam sincs mi lehet a baja.
Soha nem értem még a farkához! :cry:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!!! :wink:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319954 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Azért csak óvatosan, a deguk farkát nem igazán szabad piszkálni. Mint degutulajdonos biztos tudod, hogy van egy a gyíkokhoz hasonló védekezési módszerük, azaz ha bántják a farkukat, akkor megszabadulnak a végétől (akár a harmadától vagy a felétől is): sebes lesz és vérzik, aztán leszárad és a végén lerágják, ráadásul nekik nem nő ki újra.

Nem tudtam :oops: :oops: :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.264 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére