Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #128867 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Remek! Látom mindenki egyetért velem. Kár, hogy nem sok szülő olvassa a fórumot. Gondoljatok bele hány gazdátlan kuty/macs kapna gazdát... :cry:

Állatbarátok, én most távozok egy (nem mondom, hogy kicsi, mert nagy :wink: ) időre. Nyáron elleszek és csak időnként jövök, de ősztől újra vagyok. Minden állatkának és barátjának a legjobb nyarat kívánom, amit csak lehet!!! Vigyétek kirándulni a kutyokat... :D
A topic gazdaság egy időre csak Areára marad. :P :twisted:
Szió! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128839 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sziasztok !

anit irok be most , hogy az én kutyusom is lakásban van és nincs semmi gond , pedig nem kicsi kutya.
egyszeruen itt is megkapja azt amit kér , ugyanugy sok séta , ugynaugy ugathat ha akar .. a szomszédok örömére :)
ugyanuyg kap enni inni és szeretet se kap kevesebbet , mint egy házban élo kutyus.
sot azt is észrevettem , a lakotelepi kutyus , egy ido után alkalmazkodik a környeztéhez .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128773 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
lehet, hogy kicsit offtopic, de szerintem nagyon fontos, közhírré tétetem, ha megengeditek.
Ezt ma kaptam e-mailben, olvassátok el, és lehetőleg segítsetek, ha van rá mód.

"Kedves Állatbarátok!
Sokan közületek biztos ismerik Kórodi Gizellát, aki a budaörsi Kisállatmenhely Alapítvány egyik tagja és kurátora és rengeteg árva macska pótmamája. Az

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128759 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: én is befogadnám őket olyan szívesen, de 3. emeleten nem lehet annyi állatot tartani. :cry:
Szméagol: most születnek, a Plázába én sem vinném őket, láttam, hogy ott, hogy tartják szegénykéket :(
nenya: ha vmikor talizol xyz:-))) -vel, mond meg neki, hogy puszilom. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128756 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az egyik ismerôsünk vett egy kuvaszt házôrzônek. Eleinte bent volt a házban, mert még nagyon kicsi. Aztán jött a tél, és kinek van szíve kidobni egy kutyát a hidegbe.... nyáron pedig szegény hôgutát kap, igazán bejöhet h

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128568 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol:nem olvastam végig amit írtál (de a kérdésedre válaszolnék)!Nekem van 1 huskym,nőstény,elég testes(és imádom!!!!)És kicsi kora óta benn van a szobában(na jó azért nem 1 szobás lakásunk van szóval 2,5 emeletet mászikálhat meg ki is mehet szóval...)és sztem ha megvan a megfelelő nagyságú hely sztem lehet bennt tartani!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128508 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Hát, annak ellenére, hogy nem a kérdésre válaszoltatok én azért elmondom... :lol: Szal, ha kutyánál méretbeli problémák nincsenek könnyedén lehet, akár lakásban is tartani. Ez nem állat kínzás!!! Biztosítani kell a kutya számára mondjuk a gyakoribb sétát és mozgást. A szeretet és a törődés a lényeg. A Kutyának az a legfontosabb, hogy gazdájával lehessen. :!:
Hogy hitelt adjak szavaimnak :P : Ezt nem én találtam ki, még csak nem is egy internetes pletykalapról szedtem, hanem Csányi Vilmos hírhedt etológusunk mondta el, akinek szavaiban kételkedni nem lehet, mert 1. etológus 2. gyakorlott kutya tartó 3. maga is lakásban tartja két kutyáját.
Miért mondtam el? Mert mostanában sokszor hallottam, hogyegyesek azzal a kifogással nem vettek állatot a gyerekeiknek, mert lakásban éltek, pedig egyébként minden rendben volt. :?

Area: Értem, értem, egyetértek. :D

Úgy látom megint cica szezon van. :cry: Miért emlegetitek a Duna Plázát macska temetőként? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128479 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ISTENKÉÉÉÉÉM! Én olyan szívesen befoganám mindet! A kutyamenhelyen is olyan kétségbeesett vagyok!!!!! Mindenkinek szívesen segítek terjeszteni a hírdetést! Augustíne: milyen nemű, mer lehet, hogy szerzek neki gazdit! A képe elküldenéd?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128478 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Lyra írta: Itt is elmondom, hogy Evelyn cicái olyan aranyosak, hogy kár lenne ha Duna Plzába kerülnének! Olyan kis drágák!!!

És én is ismét elmondom, hogy Lyra kampánya nagyon figyelemre méltó!!
ÉRDEMES MEGFONTOLNI!!!!!

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128386 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Itt is elmondom, hogy Evelyn cicái olyan aranyosak, hogy kár lenne ha Duna Plzába kerülnének! Olyan kis drágák!!!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128379 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Figyu, van két nő nemű , fekete-fehér foltos macskánk, 2 hónaposak, már elválaszthatók az anyjuktól!!!Anchsunamun és Szundi névre hallgatnak. Ha vk.-nek megtetszettek, így leírásban, az légyszi írjon pü-t, vagy e-mail-t a brendana@freemail.hu -ra!!!!!
Ha nem találunk nekik családot, a Duna Plázába kerülnek!!!!! :cry: :( :!:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128371 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem kell nektek kiscica majd idővel? A héten születtek 4 db van, két szürke és két fekete, nemet még nem tudok mondani. Ha igen érdeklődjetek zkn@freemail.hu címen.

Előre is köszi a segítséget.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128369 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Állatbarátok
SEGÍTSETEK RAJTAM!!!! Nem kell vk-nek 1 zsemleszínű (a nyaka fehér), 4 éves nőstény tengerimalacka, aki Pogácsa névre hallgat??!!! Ha akarjátok küldök képet róla :arrow: nagyon ari!!! *Erőltetett mosoly*

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128346 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát nem tudom, mert ez akkor is jön ha szólítjuk, akkor is ha meglát minket, meg a hal miatt is! Mondjuk gondolom mindig a halackára fáj a foga, mert addig le se tudom vakarni magamról, ameddig meg nem tömi a hasát rendesen :lol:
Area: az én anyám a kisállatokban csak a szőrcsomó bűzbombát látja, úgyhogy házban, állatról meggyőzhetetlen :cry:
mondjuk nekünk van kertünk is, és amióta a kutyusom megszökött, másik kutyát sem engednek! KÉpzelem mi lenne ha Pesten laknánk!
Egyébként mondjuk sokan azt mondják, hogy kisállatot bent tartani lakásban az állat kínzás, mert nem tud rendesen mozogni...Ez sztem azért sem igaz, mert mondjuk ott van egy tengerimalac. Azt mégsem szalajthatom ki az erdőbe, és nálam már mégis csak jobb helyen van mint egy állatkereskedésben! :roll: Ezeknek csak szeretetre van sszüksége :!:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128221 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lyra: akkor üdv, itt a topicban :D A tekiknek tényleg jó a szaglásuk, és lehet, hogy ez az ok, egyszer hív úgy, hogy nincs kaja a kezedben.
Szméagol: szeintem az állatok tökéletets lelki társak, és ha pl. egyedül élsz, akkor ők a te barátaid. Törődnek veled, és nem hagyják, hogy egyedül maradj. ha csak egy kanáriról is van szó, hallod, hogyan énekel/nem énekel, és tudod, hogy lakik még valaki ebben a házban rajtad kívül. Na, meg amikor hazajössz, és a tengerimalac teljes hangerőre kapcsolva sikítozik, akkor az is jól esik, mert van valaki, aki várt otthon. Szal, ha nagy leszek, tuti lesz állatom, és ha esetleg még gyerekem is lenne, akkor veszek neki is, mert én nem fogom talán elfelejteni, én mennyire akartam kiskoromba állatot, és, hogy mennyire fáj, ha elutasítják. Nem a szőrcsomógyárat, és a bűzbombát kell látni az állatokba, hanem bele kell mélyen nézni a szemükbe, és meg kell látni a lelküket. Sajnos ezt sok szülő elfelejti megtenni.
de hát én is beszélek itt mindenről. Bocsm ha egy kicsit hosszú. Szűrjétek le az információt.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128199 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

No, fölvetnék egy újabb témát:
Ki mit gondol a kutya/macska/egyébállat lakásban tartásáról?
Persze nem arra gondolok, hogy egy dán dogot begyömszölnek egy másfél szobás lakásba. Mondjuk egy energikus westie, beagle, csivava, pincsi stb., akiket azért rendesen visznek sétálni. :roll: :?: Csak utánatok... :twisted:

Lyra: Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy csak a kaja miatt ment, ugyanis a szaglásuk nagyon jó. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128105 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jocii: nagyon jók a képek :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128064 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De jó! Most csak fedeztem fel ezt a topicot :oops: !
Nekem volt egy kutyám(labrador) az is imádott úszni! Mindig vittük őt ki a tóra!(a horgászok nem nagyon szívlelték :roll: :twisted: )
Most a gyereke a nagymamámnál van, és teljesen begizdul, hogyha vizet lát! Nem lehet tőle locsolni... :roll:
Szerintem a patkányok is tudnak úszni!

Jut eszembe!
Van egy tekink, kint a tóban(van a kertünkben egy tó) vettünk neki halackát, szólítjuk a nevén, és kotor kifelé a kajáért!
De a tekik csak a rezgéseket észlelik, nem? Ez meg hallgat a nevére!
Most akkor ez hogy van :?:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127836 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Layla: akkor bizos szeretnek úszni. Olvastam már a patkányokról gondozási útmutatót, de egyik sem tiltotta a fürdetést/úsztatást.
Eléggé pangunk, nem?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127830 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:én úgy tudom hogy a háziasított patkányok is tudnak úszni!Keresztanyáméknak volt 1 és unokatesóm beledobta 1szer a kádba...nem fulladta meg csak száguldott kifelé 1000-rel!De lehet hogy vmi mutáns mert elég furi szokásai vannak :P !-a neve is érdekes(és sztem aranyos):Csucsinak hívják!/
Namarie:egész pontosan milyen infora lenne szükséged?Etetés?Tisztítás?Szabadon engedés?Vagy vmi a növekedésével?-a miénk pölö nem nagyon akart cseperedni :P -Vagy a páncéllal van vmi baj?-mert nálunk az is volt!De meglehet oldani!-Na?

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127726 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: a patkányok imádnak úszni! legalább is a csatornapatkányok.... az ilyen háziasítottak nemtom....
Jocii: régen jártál erre, vagy én vagyok vak? :roll: Na mindegy, az a lényeg, hogy itt vagy, és nagyon jók a képek!
Namarie: én nem tudok segíteni, de ha rákeresel a neten, jó kis szövegeket lehet találni :wink: (a macsekomnak onnan kerestem gondozási útmutatók :roll: )

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 3 hónapja #127689 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én Mary-t beledobtam a kádba. Szószerint. Mindig ott legyeskedett és egy hirtelen mozdulattal, Placcs! beletoltam. :twisted: Nem örült neki pedig nagyon-nagyon melege volt. Nem baj, legalább óvatosabban jön a kádhoz. :wink:
A patkányok tudnak/szeretnek úszni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127645 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Layla Nénimë írta: Az én huskim nagyon szereti a meleget!Bírja is..-nálam meg van még nyárom is a kellemes 40fok körülé érték és még így is a téli takarójában alszik!Kicsit bekómáltam! :roll: :(


Jó neki!

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127620 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én huskim nagyon szereti a meleget!Bírja is..-nálam meg van még nyárom is a kellemes 40fok körülé érték és még így is a téli takarójában alszik!Kicsit bekómáltam! :roll: viszont a macskáim..uh...a pincében élnek mostmár..ceginykék :(

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127616 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha valaki ért az ékszerteknősök gondozásához, kérem, segítsen!
(Priviben is lehet).


Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127564 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Sziasztok!

Látom a többi állatka sem bírja a meleget... :D


Mama mesélte, hogy a hátsószomszéd felhívta őket, hogy megvan-e a macska, mert van egy döglöt macsek a krumplijában. Hívták a Macsot, de csak nem jött. Átmentek megnézni. Kiderült, hogy a Macs volt, de semmi baja, csak aludt. Nagyon mélyen aludt. :lol: :lol: :lol: :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127516 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
fairytale: van valami hír? Ha már valaki ilyen bolond.. :lol: :clown:

"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127482 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

xyz: Örülj neki . Szerintem nincs rosszabb az inaktív állatkánál. :twisted:
Mi a telkünkre megyünk és természetesen Mary-t is visszük. Bár, amióta megöregedett csak az árnyékos helyeken fetreng egész nap. Igaz, ez még mindig jobb, mint mikor kóborol. Nem szeretem, mikor elmegy, pedig a macskálnak ez a lételeme. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127481 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta:
itt mi a szöveg?

"Kérlek Istenem - ha engem nem teszel sovánnyá, tedd a barátaimat kövérré!!" :D
;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.102 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére