Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #124485 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Szerintem mindenki állatbarát, aki ide jár... :wink:

Nekem egy halálosan közönséges házi cicám van, de számomra ő a legkülönlegesebb a világon és senki sem fölözi le. :D

Area Irígykedek... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124477 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A beszélő papagáj, aki kieszi az összes mogyorót a csokiból és a hús a kedvenc étele, ezenfelül imád bújócskázni (és amikor kidugja a fejét, azt kiabálja, hogy Kukucs!) különlegesnek számít?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124456 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Különleges állat? Nekem van egy nagyon ritka Bátyusz Házikuszom. :D

Stregeny tacsi! Nagy mákja volt! Egy szer csak egy nagyobb kőnél felmondhatta volna a nyaka a szolgálatot........ :crap: de ne értsetek félre! bagyon szeretem a tacsikat, sőt egyik kedvenceim, és állatbarát vagyok! :bill1:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124397 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szisztok!Itt még nem is jártam...
Kérdezhetek vmit?Kinek van vmi különleges állatkája?

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124379 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajj szegény tacsi! Még jó hogy megmenekült. Sleepy kutty mire hazaértem széttépett egy szivacslabdát cafatokra és buzgón behintette vele az egész folyosót. Tegnap meg búvárkodott! Bedobtam egy kavicsot neki a vízbe, ő meg bedugta a fejét a víz alá, úgy kereste. Közbe meg csak úgy fújta a buborékokat! :lol:

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124322 Írta: Mimóna&Rándzsa
Mimóna&Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rándzsa:
Említettem, hogy születtek kiscicáink.....
Nem sokára jön egy üdvözlés tőlük....
Képek, naplók... Meg egyéb...... :D 8) :twisted:

Na kb ennyi....
A témához szólva....:
Nálunk az egész család állatvédő.....
Velem is történt olyan, hogy mamámhoz tartottunk (kocsival)
Már Püspökladánynál tartottunk ) én unalmamban kifelé bámultam az ablakon) Ekkor jött a rossz....
Előttünk egy Trabant ment...Egyszer csak arra lett a fél utca figyelmes, hogy a Traban hengere közé egy tacskó szorult be (a feje a tengelynél volt)... Aztán végülis Happy End lett mert a kutyus kiszabadították.....
Hát ez legalább jól végződött..... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124251 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szmeágol: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! Hogy tehetik ezt szegény állatkákkal?

Kutyamenhely: Újra kivittem egy kutyit sétálni. Egy mező közepén baktattunk, amikor egyszercsak zsupsz, a kutya belefeküdt egy nagy rakást tehénlepénybe! Tszta ürülék lett az egész uktya a nyakörvet, és a pórázt is beleértve. A víztől meg félt, így nem tudtam lemosni a helyi patakban! A menhelyes asszem elég ideges volt, de nem tehetek róla!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124239 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Utak: Én mikor kocsizok/buszozok/vonatozok imádok kibámulni az ablakon. Épp kocsival mentünk a telkünkre lábamnál Mary én meg nézek kifelé. Az úton egy döglött kutya, nem sokkal utána egy macska. Már alig mertem kinézni. Aztán jött a tetőzés. Egy udvaron egy felakasztott macska lógott egy jó három méteres póznáról.
Életemben nem láttam egyszerre ennyi döglött állatot... Hogy nézzek ki ezek után az ablakon? (:nemteszekemotikonokat,mertnincsmegfelelő:)

Hallottam, hogy vannak olyan...burárum...emberek, akik azért akasztják fel (vagy "véreztetik el") a macskákat/kutyákat, hogy a szőrméük ne sérüljön. Ebből például plüssöket csinálnak... Én...
Én mániákus plüss gyüjtő vagyok. Hogy nézhetek rájuk ezentúl?
Jajaj nagyon belelovaltam magam... :?

Süni: Nálunk egyszer belesétált egy kiásott gödörbe (amibe másnap ültettük a fát). Adtunk neki tejet, körtét, almát stb., de mindenre csak egy morcos sziszegés volt a válasz. :P Aztán elengedtük... De mit adhatunk neki "útra valónak"? Én azt hittem szereti ezeket... :?

Cerebrum: Ez szerintem teljesen normális. Bár nem ártana az az állatorvos... Mennyi idős?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124157 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Cerebrum: vidd el az álatkát állatorvoshoz... ő biztos tudja mi a baj...... most gondolom, sokat segítettem, de megnyugtatlak, általában egy-két napon belül megszűnik..... legalább is a mi malacunknak megszűnt. De ő nem vérzett nagyon.... meg kapott valamit az állatorvostól....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124145 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A segítségeteket kérem. Az a helyzet, hogy van két nőstény tengerimalacom, és ma az egyik ketrecében vérnyomokat fedeztem a forgácson. Nagyon megrémültem, mert azt hittem megsérült, így rögtön átvizsgáltam és észrevettem, hogy a hüvelyéből halványpiros folyadék folydogál. Az odáig O.K., hogy minden emlős menstruál, ráadásul a rágcsálók előbb is érnek, mint mi emberek, azonban idáig még soha nem tapasztaltam ilyen mértékű (igazából semmilyen) vérzést náluk. Szerintettek ez normális? Mert most nagyon berezeltem, hogy mi baja lehet szegénynek...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124036 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sil: probléma megoldva :wink: [size=9:3m8vpe43]asszem, mmint nem tom h most nyújtva van-e..na mind1..[/size]


Nekem ismerősöm mesélte, hogy békáson, lakótelepi terszon, kínaiaknál mindennap ki volt kötve 2-3 kuty, de mindig eltüntek, a pasi följelentette őket, de nem talátak semmit, aztán mégis lebuktak,merhogy egy kínai étterembe vitték a kutyokat, mint főételt..hogy szakadna rájuk az ég.. :rmad2: :evil: :x :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124024 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény sünikéék!!!

Én meg megyek haza, és ugye el kell nekem menni egy ilyen kinai étterem előtt.És ot látom, hogy a macskákat viszik a konyhába, furkodbottal agyonverték az egyiket és ilyen furcsa bottal felvették és dobálták őket a ketrecbe..... a tarkojuknál fogva, mert a bot vége hegyes volt.... És ott vitatkozot egy anyuka az egyik ferdeszeművel, hogy miért nem este tudják ezt megcsinálni, mert hát uyge ott volt egy kissrác is és hát látta......Szörnyű volt!! :cry: :evil: :x :bawling:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123996 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
szegény süni!!!!!!
Mi egy csatorna árkában találtunk egy sünikét. Kiszedtük, de cegény újra belesett a meredek árokba, és eszméletét veszthette. Már futottam le, hogy újra kiszedjem, de mire leértem, addigra már öntötték a betont az árokba. Mwegkérdeztem, mi van asünnel, és ők azt válaszolták, hogy nem érdeklik őket az állatok, ha olyan barmok voltak, hogy bemásztak, megérdemlik........ először is, BELEESETT! másodszor, a sün védett.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123978 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
kicsi sünci

sajna ez a kép is a témába vág :cry:

Nerwen, van ezen az oldalon egy nagyon hosszú linked, valószínűleg az nyújtotta ki a topicot, légyszi, szerkeszd át. [size=9:2beegze4]Bocs, mostanában ez a mániám...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123813 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
szegény sündörgő mi tavaly megmentettünk egyet. Az úton ment, és egy örökmécses volt a fejér e szorulva. Szegényke. Elvittük állatorvoshoz aki leszedte a fejéről. Ha nem teszzük vagy elütik, vagy megfullad. Szerencsére megúszta és a Rába parton elengedtük.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123795 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény süni. :cry: Az a barom is ezt érdemelné aki elütötte...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123794 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sil: már meg is van! Gratru! :wink:

Szegény süni! :cry: hogy lehet vki ennyire nem normális barom állat!? :x :x :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123769 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Olyan szörnyűséget láttam ma... :bawling:
Sünike dzsal át az úttesten, két centire jár a felezővonaltól, amikor egy !##%%#%#@@$@^%#^% autós ELÜTI!!!!! Szerintem direkt... Szegény kis jószág azonnal kimúlt... :bawling: Hogy lehet valaki ennyire figyelmetlen/kegyetlen? Csak egy icipicit kellett volna jobbra húzni a kormányt, meg persze nem félig az út közepén menni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123714 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Látom, kibeszéltük rendesen a kapcsolatos témát.... ha már állatok, nézzétek meg a www.hatterkepek.hu oldalon az állatos háttérképeket! Jók! :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123707 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Sil:Mivel haladsz?

Hát a hozzászólásokkal, lassan én is 1000 felé járok... :roll:

Ragoran írta: nemtommien kutyi,de sztem ő is cép

Rá van írva a képre, hogy kaukázusi... :arrow: Esetleg kaukázusi juhászkutya? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123683 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én, ha kiengedtem a tengeri malacomat mindig elkezdett játszani. Szóval üldögéltem erre kijött a búvóhelyéről, óvatosan odaaraszolt hozzám ilyen apró kis morrantásokkal, mikor megmozdultam hatalmasat visítva visszarohant a rejtekhelyére. :D

Mary, meg tök ari mostanában, mert mindig meghallja, mikor jövök haza (kulcs, lépések stb.) és mikor nyitom az ajtót már ott van a földön fetreng, hentereg és nyávog, aztán mindenemet megvizsgálja és felkéredzkedik az ölembe... :P (természetesen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123559 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem volt egy papagájom, Pej-pej, akinek az volt a szokása, hogy amikor kiengedtem a kalitból a fejemre röpült és elkezdett tetvészni a hajamban, ez tuti a szeretet megnyilvánulása volt. imádtam. Csak aztán jött Sleepy kutty és Pejcsi rokonokhoz el.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123548 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sil:Mivel haladsz?

Nerw:naon tündér! :wink:

Egyszer a Cézi lábába ment vmi és akkor odajött leült elém és nyujtogatta a lábát amíg meg nem néztem.De tök arany volt:o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123540 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Menhelyi, gazdát kereső állatok:
www.allatok.info/

Nerwen, gratula. :) De én is haladok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123535 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nyusszancs nevek halál arik :D
Jah, kifinomult érzékük van az idegösszeroppanás elősegítésében :quasi: :mrgreen:


Baltazár most annyira ari volt mer vittem nekije kaját és nem akart a helyére menni úgyhogy leültem mellé (büdi is lettem, mer jól megázott a drága) és beletette a kezembe a fejét, rámnézett meg a mancsát nyújtotta, jó máskor is csinált ilyet, de ez vhogy más volt...olyan szeretet teljes és bensőséges pillanat volt..nagyon jól esett :crying:



[size=9:390gf4zi] 1000. hozzáazólááás!! Jejejee.. [/size] :hello:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123524 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Képek cépek!
Úgy látszik az állatoknak érzékük van az ien helyekhez :lol:
Nyusz neve:Maszat Nyuszi Othilia,de általám Szőrgolyó,Nyusz,Porzsák(ha a szekrény mögött volt:o)
Képek:
császár pingvin
kiskutyik
így megnyírva elég vicces!
ez a kutya vigyor
vmien albínó kígyó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #123509 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: hehe, de kis ari :lol:
Télleg mi lett a nyusz neve?
Én ha kiveszem a tekiet rögtön megtalálják azt a helyet, ami az ágyam meg a kis lépcsőm között van és bepréselik magukat, ozt ott nyüszögnek, mi meg húzhatjuk ki az ágyat :x :)

www.comedy-zone.net/pictures/ima ... mal016.jpg
tök tündér :lol:
www.petpics.net/dp/files/1-17.jpg
www.veryfunnyhumor.com/pictures/ ... hedcat.jpg
users.esc.net.au/~mapie/maddog.jpg
Mátrix:
www.giveusahome.co.uk/funny/fighting_cats.JPG
Szeginyke..
www.giveusahome.co.uk/funny/wet_cat.JPG

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123500 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw: na azért!
:wink:

Megtámadott? :lol: Háát mien állatok vannak!

Én a 7végén átrendeztzem a szobámat egy picit és amikor a nyuszt kiraktam futni,ment volna a szokásos utján lendületben,csak ugye ott volt a szekrény,szal először felkenődött rá,aztán rájött,h mi merre van és akkor már minden stimmelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123495 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: jojo, most már igyekszek itten lenni :D


Szegény röfi :(

Ma úgy megijedtem...jöttem haza és Henrik rikácsolt mint szokott, merh jó időben kitesszük a teraszra...aztán 1x csak vmi megtámadott, én persze megpróbáltam lerázni magamról, sikerült is, a támadó leesett a földre ozt látom h a Henrik az! 8O :D Anyum épp etette, amikor 1 pillanatra bement és nem csukta be jól a kalitka ajtaját, a drága meg kislisszolt :lol: mázli h nem kapta el 1 cicc..

Tök jók a képek :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.088 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére