Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #127459 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta:


Ki hová megy nyaralni???????

ÜDV.:
XYZ:-)))


ennél fogósabb kérdést fel nem tehettél volna.....
Nyugi, az én macskáim se normálisak : a kádban alszank és még akkor se mennek ki, amikor rájuk öntöm a vizet.... na, jó... Kirohannak azok, de pár perc múlva visszamennek..... :roll:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127398 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rago: Amit írtam, azt legtöbbször komolyan is gondolom, tehát IGEN a képeid komolyan hiányoztak.

Szméa: nekem is volt régen malacom, és az egész nap a fürdőkád alatt vagy legtöbbször benne hűsölt.
De én sokszor lelocsoltam, mert úgy egy kicsit jobban érezte magát.

Visszakanyarodva a témához: Az én tutyim szerintem nem normális.
Egész nap nem csinál meást a lekásbe, mint az erkélyen NAPOZIK.
Aztán mikor mondom neki, hopgy megyünk sétálni, akkor ugarva berohan, és a földszintig ugat.
Lent az utcán megkeresi az első pocsolyát, és belefekszik, aztán meg követeli a labdáját.Ha meg nincs nálam labdi, akkor keres valamit, ami után rohanhat.
Szerintetek normáli?????????????????????????
Más kutya örül, ha nem kell mozogni, ez meg.....
Szóval egy kicsit lökött!!! 8)
De nekem így is a szívem közepe!!! :P

Ja és a patkányom is egy kicsit lökött! (hamár úgy belemerültem a hülye állataimba!)
Az a kedvenc hobbia, ha esetleg bemegyek a fürdőszobába, akkor a mosdócsapba rohangál addíg, amíg le nem mosdatom.
Amúgy ebbe a nagy melegbe az egereimet is le szoktam mosni.
Csak most nem tom lemosni szegényeket, mert vannak kicsinyeik, és azok megfáznának ha a vizes anyuk rájuk feküdne.

Ki hová megy nyaralni???????

ÜDV.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127373 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én állatkáim sem bírják a meleget. A tengeri röfi kifekszik és szinte egész nap meg nem mozdul. Szerencsére még visítani sem visít arra is melege van. :) Az egreim is csak alszanak egész nap, ők így csak hajnalban aktívak. A macsról meg szvsz mint minden macska a kövön fekszik egész nap nyújtózva. Alig lehet tőle közlekedni a konyhában.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127372 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Látom a többi állatka sem bírja a meleget... :D Mary-ke mindenhol kifekszik, szószerint. Sétál, sétál és hirtelen Puff! kiterül és olyan lapos lesz, mint egy szőnyeg. De közben egész nap sétál és a leghűvősebb helyet keresi. Nem is lehet vele játszani, mert mindig csak energiát spórol és nem is mozdul egész nap, a sétáláson és a kiterülésen kívül. :? De nagyon ary!!! Bezzeg fürdés közben agyon karmolt, a kis bestia, utána meg élvezte, hogy milyen vizes...
A tengeri malacomat bírtam régen... Annyira aranyosak, mikor kinyújtóznak... 8) Igaz, Rago? :wink:
Többiek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127367 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: xyz:Most komolyan v csak szivatsz? :lol:


Komolyan gondolta. :wink:
Nagyon édik a képek

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127324 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Fairy:Hogy akarod feltenni?az "img"-s módszerrel?Sztem próbáld meg,max kitörlik késöbb..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127320 Írta: fairytale
fairytale válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: Igen tudom, szervert cserélnek a freeweb-en. Remélem nem tart sokáig! Ide fel lehet tenni képet? mert akkor megpróbálom betenni a maci fotóját! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127318 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
[size=9:18vj1owc]Én is a Balcsin voltam,le is égtem:o)[/size]
fairy:Rossz a link.
Area:Hektor füle tövét vakargasd meg a nevemben is! :wink:
xyz:Most komolyan v csak szivatsz? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127278 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xyz: nemlettem barna. Én a leégésnél kezdem..... Pont az a baj, hogy nincs kertünk, hanem félpanelben lakunk. Hekcike különben királyul van. Multkor végre sikerül egyedül kivinnem, mert eddig barátaimmal sétáltattam. Ceginy tök ki volt! Árnyékról árnyékra rohangált, aztán hátranézett, és félájultan összeesett. :lol: Megvárt, és hátára feküdt, hogy simizzem. Miután eleget simogattam, és elindultam, felugrott, és rohant a következő árnyékig. A közeli halastóhoz mentünk, mert az még többé-kevésbé az érintetlen természet. Egy földúton mentünk, és nagyon élveztem én is, és ő is. Aztán most kitört a VAKÁCIÓ, és minden nap menni fogok. :D
Anya szerintem nem is akar annyira kigyógyulni az allergiából, mert addig van egy nyomós érv, miért ne legyen állat a háznál. :evil:
fairytale: nem jön be az oldal!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127129 Írta: fairytale
fairytale válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv mindenkinek. Természetesen Tolkien rajongó vagyok, eddig csak olvasgattam. Most viszont segítség kéne, igy itt is megpróbálkozom, hátha valaki.
Bocs hogy off leszek, de végül is egy kis állatról van szó! .-)
Nagy fába vágom a fejszémet! Megpróbálok "megtalálni" egy apró panda mackót, illetve egy pont olyat. A dolog azért nehéz, mert 13-14 évvel ezelőtt kaptam ajándékba egy nagyobb mackóval volt együtt, és már ez a fajta kis család már nem kapható. A mackó emlék volt, de elveszett és nagyon ragaszkodtam hozzá, és a kabalám volt. Hogy azt a mackót találom meg, szinte lehetetlen, de egy pontosan ugyan olyan talán visszahozhatná Őt...
Itt van a maci képe: pandawanted.freeweb.hu
Kb 12 cm-es kis jószág.

Ha valakinek van ilyen és el vagy odaadná, kérem jelentkezzen!
pandawanted@freemail.hu

Hát, előre is köszi, hogy elolvastátok, megnézitek... Reménykedek tovább...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127123 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Area írta:
Végre itt. Eddig a Balatonon penészedtem.



Üdv Area!
És hogy érezted magad?
Szép csokibarna lettél?
Hogy van Hektor???
Ja, és az allergia ellen van gíógímód, csak hinni kell benne.
Az egyik ismerősöm is az volt,de ma már kevésbé az.Már amikor nem bírta tovább elment egy természetgyógyászhoz, és egy pár kezelés után már ki tudott menni allergiás időszakban az utcára úgy, hogy nem tüsszögte halálra a fejét. és aszemei sem durrantak be!!!
Azt mondják. hogy a term. gyógyászok ki tudják gyógyítani az embert az allergiából!

Te nem kertes házba leksz??? (csak mert úgy emlékszem!)
Mert ha igen, akkor nem értem, hogy a tutyi miért nem lehet a kertbe???

ÜDV.:
XYZ:-)))

Ui.: Rago: Hiányoznak a képeid!!!:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126801 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
csá!
Végre itt. Eddig a Balatonon penészedtem.
Rago: tök cukrok az egerek, és az allergián semmi sem segít. :(
Elrond: én is ilyen nézen láttam ezt az állatot (erszényes egér)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 3 hónapja #126508 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az alatta lévő szöveg alapján kengurupatkánynak hívhatjuk (erszényes egér??).

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126494 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméag:Ez naon tündér lehet!

Area:Akkor is tüsszög,ha Claritint vesz be?

Sztem tök arik a patkányok,de sztem Anyám sikító görcsöt kapna tőlük.Mekkora ketrec kell nekik 1ébként,mennyi időnként kell őket tisztítani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126472 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: az tök édi lehet! Macs, az én cicám, nem szeret már annyira játszani. Inkább melege van, és a kövön fekszik. De attól még cuki. Azt bírom benne a legjobban, hogy olyan kis pamacs van a fülén, mint a hiúznak,

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126469 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Area: Akkor jó. :) Én meghalnék a macskám nélkül. Vele élek nyolc éve olyanok vagyunk, mint két testvér. De tényleg. Játszunk (néha durván :twisted: ), de mindig megbocsájtunk egymásnak és hozzám jön oda először, ha hízelegni akar. Ha rossz kedvem van nem hagy ott, hanem lassan, lassan közel araszol hozzám és várakozik, majd óvatosan az ölembe hajtja a fejét és dorombol. (Ha nagyon rossz kedvem van ilyenkor sírom el magam, de ő csak dorombol és rám néz: "Most meg mi van?") :D :?

Nem is tudtam, hogy a patkány ilyen igénytelen nálunk a suliban van egy csuklyás patkány és egyszerűen elbűvölő. Imádom a rágcsálókat (is)! A fehér egereimet is úgy szerettem, de ők rövid ideig éltek. :cry: Talán őszre kész tények elé állítom anyukámat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126459 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Már kéccer hazavittem. Elég durva volt.... :oops: Mondjuk anyunak teccett, de azonnal tüsszögőrohamot kapott. aztán leparancsolt minket. Jobban tüsszögött, mint a macskánál, az pedig negy szó!
makikkal kapcs, ez a kép van a nevük alatt a biosz könyvemben...... ez persze nem az jelenti, hogy makik is...
Szmeagol: persz, szinte hetente geyszer megpróbálok mindíg elmenni, csak mostanság sokat tanulok meg minden....... :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126383 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: én a helyedben hazzavinném... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126227 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Úgy szeretnék egy patkááányt!!!De nem lenne rá időm!


És most kaptam egy patkányt, és mondhatom ennek aztán nem kell sok idő!
Én is elég elfoglalt vagyok, de ennek az állatnak nem kell annyi idő, mint mondjuk egy kutyának/macskának.
Az én patkányom ugyan még kicsi, de már most hozzám van szoktatva, és nem kell neki semmi féle exrta figyelem.
Elég neki, ha mondjuk kiveszem az aqváriumából 10-15 percre, és ez idő allat sem csinál mást, csak a vállamon, vagy a hasamon csücsül és néz ki a fejéből, vagy mosakszik. :) :) :)
Szóval nem kell neki olyan sok figyelem.


Area: mi lenne, ha esetleg csak úgy hazavinnéd Hektoort?
Szerintem anyud kicsit mérges lenne, de ha sokat foglalkozol vel- és mivel itt a nyár fogsz tudni vele foglalkozni- biztos nem mondaná egy pár hét után azt hogy vidd innen!
Vagy vidd haza, és mond meg neki, hogy szeretnél tenni egy próbát, hogy milyen gazdája lennél (De ezt meg tudnád anyuddal beszélni is!)SZERINTEM MEGENGEDNÉ!!!Pláne a nyáron!
Tudod: Próba szerencse!!! :) :) :)

Ui.: A Nefitől kapott egereim is csak egyszer otthon voltak, és még most is otthon vannak. (Anyu kezdetben naon mérges volt, de már hozzászokott a szeszéjeimhez.A patkányomat is csak hazavittem, és azt mondtam neki, hogy nem bírtam felboncolni, mert mi a suliba bioszfakultáción boncoltunk kis állatokat, és ezt tudta.)
1 szó mint 100: az anyukák csak látszatra szőrös szívűek!

ÜDV.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126211 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Area: Szerintem sem volt nyálas. De, ha a macska nem otthon van... Legalább gyakran láthatod?

Olvastam, láttam és én is Szméagolnak fogom hívni a cicámat. Mary-nek adtam egy második nevet. Lehet találgatni. :wink: 8)

Úgy szeretnék egy patkááányt!!! :cry: De nem lenne időm rá. :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126178 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is inkább koátinak nézem ôket...

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126176 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sztem pedig ezek ormányosmedvék! Koátiknak is hívják őket.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126110 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szülők,szülők...Én nem akarok ien szülő lenni!
Télleg makik!A nevük nem jutott eszembe.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126104 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
de a szüleimnek igen. Azok a bigyók makik. Csak Madagaszkáron élnek.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126098 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Sztem ez még nem állatfarm! :wink:
ezek mien állatok? :oops:
kispandik
nagyon édes!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126097 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állatfarm= kanári, tengerimalac, + egy macska, de nem otthon

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126090 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Nem is volt oan nyálas!Mért mondod!?Az állatfarm mit takar?
köcce,nem tudtam mi akar lenni :oops:
találtam még pár képet,berakjam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.100 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére