Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #126086 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Anyám, ez tegnap én lettem volna? Atya ég! Ilyen nyálas is régen voltam... :roll: Kössz mindenkinek a tippeket, de egyenlőre állatkert van otthon (már csak a pici Hektor hiányzik) úgyhogy majd ha csökken a létszám. Végül is a kutyi még csak másfél éves.... De tényleg kössz mindenkinek.
Jocci: állatok mint GYU szereplők? Képseljétek el, hogy mendegélnek Középföldén, egyszer csak elfogy a lembasz. Frodó (leguán) szépen megél a rovarokon, Pippint, Legolast és Aragornt (egér/tengeriröfi) felzabálja Arwen, Eowyn és Gandalf, aztán Boromir megkoronázza a lakomár három macskával. :D
Rago: mesúgom: vidra

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126077 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nenya:Nekem is egy ien vki kell majd,más nem fog elviselni. :lol:

jocii:Hát izé..a képek arik,én változatlanul nem neveznék el állotot GyU szereplőről,de az a Boromir télleg találó!

Szméag:Hát el tudsz képzelni egy Pippin nevű dogot? :lol:

Area:Teljesen 1et értek Szméagollal!Egyéb trükkök:Elmondod h azt álmodtad,h van egy kutyid,állandóan arról beszélsz,h mien édi,h mien okos és nem naon említed h mien aranyosan szét tud rágni vmit:o)Ne add fel!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125999 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hogy stílszer

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125981 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen. Ez itt is így van. :cry: Pedig nagyon szeretnék egy macskát, mert azok olyan méltóságteljes állatok. :) Ráadásul nagyon tiszták is. :D

nenya:
Hogyhogy elköltöztél?! Elrepültél a szárnyacskáiddal?! :D

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125980 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: a barátnôm, mikor cicát szeretett volna, vett egy csomó macskás újságot és könyvet, és a legaranyosabb képeknél kinyitva "véletlenül" szem elôtt felejtette ôket szanaszét a lakásban. A szülei, bárhová néztek, csak aranyos kismacskás képeket láttak... :lol:

Egyébként amíg otthon laktam, nekem sem lehetett kutyám vagy macskám. De aztán elköltöztem... :twisted:

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125979 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: Olvastad a Brian Sibley-féle 2. kötetet (A filmtrilógia készítése)? Abban írják, hogy a filmstáb ügyvédje a macskájával, Szméagollal érkezett Új-Zélandra. :lol: Szerintem zseniális macskanév! :lol:

Egyébként én sm vagyok jobb, mint az internetes gazdik: 10 évvel ezelôtt nekem is volt egy Pippin nev

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125906 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ezek az állatok! Nekem a következő macsom (adná az ég, hogy ne kelljen ilyen :cry: ) tuti, hogy Szméagol lesz... Szerintem nagyon illik hozzá.
Észrevettétek, hogy szegény "Pippin"-t mindig csak ilyen kis ölebeknek adták névül? Boromir, mint bullterrier... Nagyon találó. :wink:

Area: Én azt javaslom vesd be magad. Ígérd meg, hogy nekik semmi gondjuk nem lesz (meg még mindent mondjál, amit csak meg tudsz ígérni(előnyös, ha betartod :wink: ) a kutyra/macsra. És próbáld meg nagyon érzelmesen előadni, hogy neked szükséged van egy állatkára, ami szerintem ilyen helyzetben nem lehet olyan nehéz, igaz? És tarts ki, de legyél velük is megértő és ők is megértenek téged. "Taktikázz"! Szerintem érdemes.
Juuujjj milyen tanácsokat, adok... :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125831 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: kész volt! :lol:
Jocii: imádnivalóak. 8)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125800 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: Kifeküdtem!!! Szárnyaló, feketeholló RULZ!!!

A fürjek köszönik, jól vannak: a hím neve Kamikaze, mivel megérkezése után 10 perccel úgy döntött, hogy ô tud repülni, de hamar kiderült, hogy nem.... különben is japán fürj... :lol: A leányzó még névadásra vár.

Jocii: már a patkányoknál kész voltam, de a KAMÉLEON... 8O :mrgreen:

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125788 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok !

lévén egy egy GYU-s fórum egy pár kedves nevű kedvenc a teljesség igénye nélkul persze :)

Haldir / nálam ez a best /
www.skogkatt.co.uk/maelstrom/haldir/index.htm

Frodo és Aragorn / mik ki nem derulnek :) /
www.alphacentauri-rats.co.uk/rats/Aragorn.htm

Aragorn / kicsi , de ez talán már jobban illik hozzá /
user.tninet.se/~who247v/dogs/han ... ragorn.htm

Aragorn
www.from-shepherds-own.de/Pics/aragorn3.jpg

Legolas / hát nem nagyon hasonlit rá /
http://www.meerschweinchenzucht-cindere ... eckesw.htm

egy egész GYU család :)
Arwen , Eowyn , Gandalf , Aragorn és Legolas
www.pinecoon.com/kittens/hana_wi ... ittens.htm

Faramir
www.zipworld.com.au/~oliver/Fara ... Action.JPG

Frodo
home.it.net.au/~mglsim/frodo990901d.jpg

Frodo / hmmmmm ő is bele tud olvadni a környeztébe /
www.calumma.com/Family%20Photo%2 ... 0Frodo.jpg

Pippin
www.fosterdogs.org/images/pippin.jpg
www.city.ac.uk/csd/software/pain ... inback.jpg
www.singact.com/images/Pippin%20on%20Bed.JPG
www.ulyasutay.freeuk.com/Pippin/ ... Pippin.jpg

Boromir
www.bullterrier.co.nz/images/Bor ... _Paint.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125731 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
de van. Hidd el. És én pont őket fogtam ki szülőknek. Még az is rossz, hogy én humán, vagyok ők meg reálok voltak, és azt akarják, hogy kémiából, fizikából jó legyek. Azt akarják, ugyan olyan legyek mint ők. Ne szeressem az állatokat..... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125729 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Volt vha állatuk?Mert sztem ha megismernének egy kutyit,maki amikor hazaérnek ott örül nekik,csak megváltoznának!Ien ember nincs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125726 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jah... csak a szüleim nem is nagyon szeretik az állatokat. Ők csak a büdös, pisiló, kakiló, szőrcsomót látják benne, aminek egy csomó kaja kell. :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125724 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Én is allergiás vok a malacokra,de egy claritint beveszek és 1szobában alszok velük.
Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!-szokta volt mondani a rági szomszéd néni..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125717 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem egyedül sétáltatom, hanem a barátnőmmel. De anya halálosan allergiás! Ránéz, és tősszög! Még a macskát a mamámnál csak-csak elviseli, de hogy a MI házunkban egy KUTYA? Sohaaaaaaaaaaaaaaa...... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125711 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Ha Te sétáltatod meg ienek és ragaszkodik hozzád akkor sem engedik?Anyud,meg ha látja,mennyit jelent Neked,akkor csak belemegy!Ne add fel!

Találtam még képeket mindjárt hozom..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125709 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: nem lehet. Nincs családiházunk, és anya nagyon allergiás rá. :( Pedig nagyon szívesen örökbefogadnám. Az a "baj" hogy megnézik milyen helyre kerül a kutyi, így nem sok esélyem lenne. Na meg anya nem menne bele.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125702 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Úgy tűnik megkezdődött a kismacs szezon.. :roll: Remélem mindegyik kisciccnek szerető otthont és gazdit találtok,én sajnos nem segíthetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125696 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tüncicák ajándékba! Széles választék színben és mintában.
Ha valakit érdekel, kérem írjon! :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125685 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Sólyom?nem semmi!Hol lax?Hol tartod?Hogyí hívják?Hogy került hozzád?Több kérdésem MOST nincs :wink:

Fürj:Gratu hozzájuk!Szólj,ha kitaláltad a nevüket!

Area:És nem fogadod örökbe a kutyit?
Keresek kacsás képeket! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125669 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Haldir annyira drága. :D :D imádom a ciceket.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125661 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: :D imádom a madarakat..olyan kis szabad lények!Csodálatosak!De a kedvenceim a cicák meg a vadmacsik...meg a mókusfélék!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125631 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Haldír nevű macsek)

FANTASZTIKUS!! A MEGSZÓLALÁSIG HASONLÍT!!!! :roll: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125627 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Figyelem!
Egy teknőctarka, lány kiscica, azaz Arwen gazdit keress!
Ha lehet még a héten lehet jelentkezni ( sajna, de elutazunk)......
Priviben, vagy akár a topicban....

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125503 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Fürj, kacsa, liba, sólyom.... a végén megtollasodunk. De nekem egyébként is a madarak a kedvenceim. Aztok között a kacsák, és a kissebb testűek. A menhelynél van egy tyúkanyó, és egy szem csibéje! Hát az betojás milyen édes! Hogy rohangál a mami után! Odahalok!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125480 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jocii találta, Haldír nevű macsek, nagyon édi:
www.skogkatt.co.uk/maelstrom/haldir/index.htm
(És a képek alapján lehet követni a kismacsok fejlődését is... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125455 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vivin: HÁT EZ NAGYON ÉDES!!! MIlyen fegyelmezetten sorbaállnak! :clown:

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125427 Írta: Vivin
Vivin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Libások, kacsások! :D
Inkább kacsások...

www.funpic.hu/fun-bin/picview.cgi?pic=ot3974

Olyan édesek!!!!

Arwen Undómiel örök álomra hajtotta királynői, gyönyörű fejét. Valami megszűnt Középföldén. S bennem is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.151 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére