Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #123490 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szisztok!

Nerw drága!?Hát szabad így eltünni? :wink:

Fio:Jó képek,párat már beraktam,de a többi is rulz!

Jövök haza,a táskámon van egy csomó kulcstartó,egyebek,szal lehet hallani ahogy jövök.Az alattunk levő üzlet gazdijának van egy uszkárja.Amikor meghallotta a csörgést már rohant ki köszönni.Naon tündér ez a kutyi!Ahányszor meghallja,h arra csörgök nagy ugatás közepette rohan köszönni :P

Állat-barátságok:Amikor a Koli a kölykével(Sátán) 1ütt "lakott"(mindketten tengeri röffök)egyszer beteg lett a Sáti.1ik napról a másikra.Először csak kicsit tüsszögött,aztán másnap arra ébredtem,h fuldoklik és görcsei vannak.Igazából arra ébredtem föl,h a Koli vinnyog.A Sáti a kezemben halt meg.A Koli meg tök depis volt,nem volt hajlandó elmozdulni abból a sarokból ahol utoljára látta a társát,aztán kitisztíttottam a keztecet,h legalább a szagát ne érezze,de akkor is csak feküdt és nem evett.Rengeteg kellett vele foglalkozni amíg megint vinnyogott a hűtőajtó nyitására.
gyógyuló macs

gördeszkás kuty

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123485 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Hát, Artemisz, ha már te is szakbarbárkodsz, akkor egy kicsit én is had... :lol:
Ha tudományi szempontból nézzük, akkor természetesen a válasz, egyértelműen nem. :wink: Amit az embereknél szerelemnek neveznek, az egy rendkívül bonyolult kémiai, hormonális folyamat, aminek az agyalapi mirigyhez van köze. Az állatoknál, csak néhány (tényleg néhány :!: ) fajnál beszélhetünk "szerelemről" (bocs, de nem tudom a példákat :oops: ), de csak az emlősök közül. A halak, kétéltűek, hüllők :arrow: Ezeknél csak a faj fenntartási ösztön működik.
A madaraknál bekövetkezett egy nagyon nagy változás. De azt, hogy egy életre választanak párt csakugyan nem szerelem. Itt kötödésről és kölcsönös haszonról (szimbiózis) beszélünk.
Minél magasabb színtű a kötődés annál inkább hajlamos az ember szerelemnek, vagy szeretetnek nevezni azt. A szerelem bizony egy nagyon bonyolult biokémiai folyamat és az állatok nem képesek rá. :?
Háááát... Nagyon íllúzió romboló, de ez van. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123470 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tényleg helyes! De azt hiszem, hogy abban is igazatok van, hogy az állatok is lehetnek szerelmesek, v. barátok, És MÉG azt is hiszem, hogy:
Az emberek közt is akad sok olyan, akit a másik nemben CSAK a szex érdekel :? , de ennél szerencsére többen vannak olyanok, akik képesek az IGAZ szerelemre :D . Namármost :idea: : gondolom az állatok közt több a szexmániákus, de ez még nem azt jelenti, hogy érzéketlenek. Ezért terjedhetett el ez a dolog... :roll:

+ nézzétek meg ezeket:

okorszem.hu/funpic/allati/


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123465 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Mcas egy másik macsekkel, a Gombival nevelkedett fel. Szétköltöztek, a Gombi Vasváron lakik. Egyszer meglátogattuk a rokonokat, és a Macs is jött. KÉT ÉV UTÁN MEGISMERTÉK EGYMÁST A MACSKÁK!!!!! azt hittem odahalok! Ugyan úgy játszottak, kergetőstek.... stb. Hát nem csodálatos?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123338 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: A farkasok és a vadludak egy életre választanak maguknak párt. Hát mi ez, ha nem szerelem?

Bocsi, gyerekek, de kitört belőlem a szakbarbár!(biológus :wink: )
Akik életre-halálra választanak párt, azok pl. a halászsasok, meg jónéhány más ragadozómadár, a csóka, az énekes hattyúk, az ocelot; még a papagájoknak is van azon a hatalmas kolónián belül egy állandó párjuk.
Konrad Lorenz szelíd csókájáról feljegyezték, hogy beleszeretett a házvezetőnőbe, és mikor felmondott és férjhez ment, a csóka megszökött, és 5 km-rel arrébb felkutatta a nő új lakhelyét.
A vadlovaknál inkább a baráti kötődés erős. Partnerek jönnek-mennek, de a csikókorban kialakult barátság nem szakad meg, és volt rá példa, hogy ha az egyik elpusztult, a másik pár nap múlva követte őt. Ezt 1ébként házilovaknál is megfigyelték!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123291 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon jó történetek :D
Sleepy kutty tegnap hagyott nekünk ajándékot a folyosón -én meg nem tudtam mi olyan büdös.
Egyébként a szokásosnál os kajlább. Hétvégén horgásztunk Fogtunk is egy halat, Sleepy meg annyira érdeklődött, persze ugrálva, hogy egyszer csak loccs és a vízből nézett ázottveréb fejjel.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123290 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Fiona a képek haláliak :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123253 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az őnvédelem nagymestere, és a művészegér CUKI!!! hasonló az én tengerimalacos fejkivágásokaimhoz.....múltkor hoztam...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123218 Írta: Fio

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123212 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ejha! egy napig nem vagyok, és ennyi minden történik????? Látom nincs pangás! :D A Macs a minap megfogta a szomszéd fán lakó feketeridót. A papám azt mondta, ha a nőstényt is kinyírja, meg tanítja repülni! :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123168 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A farkasok és a vadludak egy életre választanak maguknak párt. Hát mi ez, ha nem szerelem?

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123163 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!!
Elég régen jártam erre...nem tom, vhogy elkeveredtem innen...na mind1..
Szméagol ez tök ari :D
Sztem lehetnek szerelmesek, végülis 4-5 éves gyerekkel egyenlő az agyuk..asszem :oops: de egyébként is lehetnek mer ugyanúgy vannak érzéseik...jhajj nem tom megfogalmazni amit akarok :x H utálják e egymást v nem: lehet h pl vmeik kan kuty ha találkozik egy másik kannal úgy érezheti h fenyegetheti a hatalmát és neki esik..

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123137 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123070 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
FONTOS

8 tündéri kiscica keresi gazdiját! Színek és minták nagy választékban! Másfél hónap múlva szállíthatóak.
Kérlek gondolkozzatok rajta, mert nagyon nem szeretnénk elaltatni őket. :(
Ha valakit érdekel, írjon privit. Miau.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123065 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: Rían: Hihetetlen jó név ez a Bugi, különösen egy olyan örökmozgó bohócnak, mint egy uszkár!!

Supersonica: Igenigenigen, az epres-joghurtos nyúlvitamin tényleg nagyon finom. A trópusi gyümölcsöset kóstoltad már? Az sem rossz... :lol:


Naffene ;) az a baj, hogy az ananászért nem rajongok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 4 hónapja #123030 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol:Ez naon tündéri!1ébként ez egy jó Tma!Szerintetek szerelmesek lehetnek az állatok?
És 1általán honnan dönti el pl egy kutya,h bír-e egy másik kutyát v utálja?Mert nem ismeri,először találkozunk velük és van kutya aki mellett elmegy van ameikkel játszani kezd van ameikre morog...A szaga alapján dönt v hogy? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123029 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Namarie: Hatalmas lehet az a macska! 8O
Rían: Én nagyon ledöbbentem, mikor az utóíratot olvastam... Alig tudom elhinni. :lol:
Area: Mindig ilyen méltóság teljes a modora. De nagyon gyáva. Minden nyúlamtól és a tengeri malacomtól is félt. :D

Ez nem igazán vág a kaja témához, de szerintem nagyon megható. És még mondják, hogy az állatok nem szerelmesek. :? 8)
Ugyancsak a telken voltunk, mikor ez az eset történt. A szomszédunk telke elhagyatott derékig érő fű van ott, kivéve a ház teraszát, ami tele volt dobálva lim-lomokkal. Az egész család Maryt kereste, mikor megláttuk, hogy egy a teraszon heverő ládán üldögél, de nincs egyedül! Alatta egy csoda szép fehér alapon vörös foltos kandur ül a földön, áhitatos tekintettel néz fel Maryre és énekel neki. Mary meglátott minket leugrott a ládáról, odadörgölte a fejét a kandúréhoz és visszajött hozzánk. A kandúr még egy ideig bámult utána, pont úgy mint egy szerelmes.
Az a szép benne, hogy Mary akkor már vagy két éve ivartalanítva volt és soha nem is lehetett rajta a tüzelés tüneteit látni azóta... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123018 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
A Cézi is oan,h a kezemből bármit megeszik(dió,jégcsap,szőlő,barack,répa...)ha a földön van elötte vmeik csak fintorogva elfordul..
Apropó!
A Nagyiéknál van egy cicc aki most odaköltözött hozzájuk(értsd:birtokba vette az udvart és egész nap ott van).Vemhes és nem akar semmit megenni.Vis szépen nő a pocija,de oan finnyás!1x megesz vmit,de következőre már otthagyja.Próbálkoztunk a Wiskastól a tejen keresztül mindennel,de a tejbe bele se szagol,még a sajt válik be legjobban. :roll: 1ébként ő az a cicc aki a Cézi hátán alszik amikor hideg van.A Céz meg amikor a cicc kicsi volt a szájába cipelte össze-vissza :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122930 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Édesanyám előzetes engedélyével..

Cica -étkezés: van egy nagy, hatalmas és gyönyörű kandúrunk, ami leginkábba Whiskas- cicához hasonlít, csak sötétebb. Akkora cicát gondoljatok el, hogyha feláll, lazán felér a mancsa a tűzhelyre, és hála Istennek, nagyon erős cica.
Egyszer azt vettük észre, hogy a hűtőszekrényből egyre-másra tűnnek el a dolgok, el nem tudtuk képzelni, hova és hogyan. Majd az egyik reggelen apukám rohant ayukámhoz, hogy jöjjön és nézze meg, mit csinál a macska.

A következőt csinálta: a hűtő mellett volt egy hokedli, arra felült, és a hűtőajtót kinyitva nagy elegánsan kiszolgálta magát. az ajtó ugye magától visszacsukódott, így gond egy szál se..

Egyszer meg éktelen buhogásra lettünk figyelmesek:A lüke foxink belopódzott a lakásba, és mindenáron a locsolókannából akart inni, amiben nem volt víz, viszont a kanna frankón a fejére szorult, azzal törtetett, mint egy orrszarvú.

Kaja:
Szerintetek mi a túrónak kell egy dognak megennie az erős lecsót,amiz mi nem bírunk megenni, hogy a fittye lóg, köhög, kríkog, egy vödör vizet kiiszik utána, és mi két napig egyebet se csinálunk, mint az udvart takarítjuk?
És miért kell egy dognak meg egy foxinak a lehető legmélább undorral megennie a krumplihajat?
Megmondom én: nehogy a csirkék egyék meg.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122928 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: Rían: Hihetetlen jó név ez a Bugi, különösen egy olyan örökmozgó bohócnak, mint egy uszkár!!

Supersonica: Igenigenigen, az epres-joghurtos nyúlvitamin tényleg nagyon finom. A trópusi gyümölcsöset kóstoltad már? Az sem rossz... :lol:


nenya: Köszi, bár a dolog nem minket dícsér, mert a tenyésztője adta neki... :roll: Amúgy a teljes neve: Boogie-Woogie Sun of Dixieland. :D Jó, mi? :wink: Zenész családból való, anővérét Pl.: Blues Baby -nek hívják! :mrgreen:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122926 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ki kóstolta már Pedigree Junior tápot??? (Szerintem félelmetesen rossz!)
Az egyik ismerősöm azt eszi! (és elég gyakran!)
Nekem csak a kutyák számára készült csoki (másnéven Dropsz)
egy az egyben hasonlít az rendes tejcsokira! :lol:

Nenya: Az epres vitamin szerintem is fincsi! :)

ÜDV.:
XYZ:-)))

Ui.: Az egyik ismerősömnek van egy fajtatiszta fekete németjuhásza, és szeretné fedeztetni RAJZOS vagy FEKETE fajtatiszta németjuhásszal :!: A kutya DP (diszplázia) mentes, és jóképességű! (Ide azt értem, hogy van engedelmes vizsgája :!: )
Törzskönyvvel viszont nem rendelkezik :!:
A kutya gazdája a fedeztetésért kiskutyát, ill. pénzt nem kér :!: :!: :!:
Ha valakit érdekel, akkor az jelezze nekem, vagy hívja a 0620/946-46-30-as számot :!:
Előre is köszike :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122866 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: Rían: Hihetetlen jó név ez a Bugi, különösen egy olyan örökmozgó bohócnak, mint egy uszkár!!

Supersonica: Igenigenigen, az epres-joghurtos nyúlvitamin tényleg nagyon finom. A trópusi gyümölcsöset kóstoltad már? Az sem rossz... :lol:

ÁÁÁhhh! Tisszta dili!! Esetleg az aszpikos Whiskast is megízlelte valamelyikőtök? :roll: A barátnőm szerint finomabb, mint a menzai kaja... :wink: :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122827 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rían: Hihetetlen jó név ez a Bugi, különösen egy olyan örökmozgó bohócnak, mint egy uszkár!!

Supersonica: Igenigenigen, az epres-joghurtos nyúlvitamin tényleg nagyon finom. A trópusi gyümölcsöset kóstoltad már? Az sem rossz... :lol:

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122683 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az semmi! Az én kutyám fél a macskáktól... :D Az még megy neki ,hogy üldözze őket, de ha valamelyik szembefordul vele, akkor elmenekül!
A múltkor viszont ez történt:

Kirándulni ment a család az erdőbe :a bátyám, Balázs, apa, anya ,+ én. Bugi is jött,(ő a kutyám)Balázs botot dobált neki. Egyszer csak Bugi beszaladt egy bozótba. Mi csak egy nyüsszentést hallottunk, mire apa, aki a Bükkben nőtt fel, az apja erdész volt, úgyhogy eléggé ért az ilyesmihez, azt mondta, hogy Bugi felzavart valami állatot! Hiába hívtuk őt, nem jött. Ilyet még sosem csinált, mindig nagyon ragaszkodott hozzánk úgyhogy én, személy szerint nagyon beijedtem. Elindultunk keresni ,és apa, aki elől ment, még látta a Bugit, egy vaddisznó után futni. 8O Plusz még látott egy kis (alig néhány hetesnek tűnő) vadmalacot. Ekkor ijedtünk meg igazán: Hiszen az anyaállatok nagyon veszélyesek!!!Én már bőgtem :bawling: , becsületesen bevallom. Lelki szemeim előtt már láttam az én kicsim, DRÁGASÁGOM tetemét. Szörnyű! Kb. negyedóráig kerestük, aztán már jött is, lógó nyelvvel, ami VÉRES volt... Este pedig észrevettük, hogy seb van a fenekén. Ja, és sántított...Ha ez a kutya beszélni tudna!!! :heu:

Ui.:Ja, és az a csattanó, hogy az egészhez képzeljetek el egy barackszínű középuszkárt! :mrgreen: Szóval Bugi a nap hőse!!! :hello: :hello: :hello: :bounce:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122678 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: Tök éééédi!!!! Nekünk is szokta ezt csinálni, csak ott úgy van, hogy a másik macska nem tudja befejezni a vacsit, mert addigra kijövünk.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122592 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

De rég nem voltam! Végre egy jó kis téma! Azért az állatok étkezési szokásai mellett ne hagyjátok el a sztorikat! :wink: Akár a kajálással kapcsolatban.

Mary cicám egyik nagyon jellemző sztorija: Szóval a telkünkön nyaraltunk, ahova őt csak nyárra visszük ki, tehát a kertünk más macskák tulajdonában van. Nah, egy napon megérkezik egy hatalmas feket nőstény macsek. Besétál Mary kis házába és nekilát a száraz eledellel teli tálnak. Mary pár méterrel arrébb nagy szemekkel nézi, lelapulva. :P A fekete macska végez elégedetten nyalogatja száját. Ekkor jövök én, hogy elzavarjam a nagy macsekot. Az már fut is mint a szél Mary nagy bátran utána, majd megáll visszanéz: "Ugye milyen ügyes, bátor, nagy és okos voltam?" :D

Az én Marym nem eszik meg szinte semmit. Két kezemen megszámolom, hogy miket. :? Vadászni már elfelejtett, csak az ablakban, meg a telken imitálja... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122415 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én macskám csak madarat szokott enni, de azt rendszeresen.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122406 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz írta: Az egyik kis barátnőm is evett 1x hangyát! A másik barátnőm kiskorában megnyalta a varangyot. Kíváncsi volt rá, milyen íze van! A barátom meg 1x szétharapott egy darazsat, ami bicózás közben a szájába sodródott!
Sőt!! Egy ismerős srác meg egyszer 2 GUPPIT evett meg, nyersen és elevenen!! Ehhez mit szóltok?!!


Fúj! Ez tök gusztustalan! :dead: (bár egy kicsit OFF, mert ez a fórum állatokról szól, nem azok elfogyasztásáról... :? )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122397 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: Igen, a nyulak néha furcsa dolgokat is megesznek; a miénk például odavan a Frolic márkájú kutyakajáért....

Bár a rekorder még mindig a macskánk: imádja a csokit, a chipset (ezt végsô kétségbeeseésemben próbáltam ki, mikor már az egész család rosszul volt a Lays-tôl, de még mindig nem volt meg az összes GYU kártyám), a kenyeret és a NYERS GOMBÁT!


Az én macskám a kezemből gyakorlatilag bármit megeszik, az ő vájt fülecskéjének a csokipapír, chipses vagy ropis zacskós csörgés "tetemre hívás" :D
Karácsonykor a beigli evéssel akasztott ki engem ;)

Ha vacsorázom, akkor jobb esetben a saját tányérkájából eszik mellettem, rosszabb esetben felül az asztalra a tányér mellé, és szó szerint kinézi a számból a kaját :)

Ja, és imádja a vágott virágot enni, múltkor cakkosra ette a tulipán levelét...

Jut eszembe, egyszer engem nyúlvitaminnal etettek meg, de nem tudtam előtte hogy az az, amúgy nagyon finom volt, epres-joghurtos :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.167 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére