Tánc

Több
14 éve 3 hónapja #386732 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Milendoria írta: Na Hahó!
Még egyeztetnem kell, meg akkor jövő héten kezdenénk, de mit szóltok ha a keringőpróba előtt, 4től 6ig lenne a tánci a főnixben? (keringősök előnyben :P )
Eddigi jelentkezők:
Felagund, Esgal, Julcsi, Ryana, Virág
Szozs+Ring nem akar jönni? és még valaki? srácnak is be lehet ám ugrani :)

Én szívesen:)
a Főnixet meg meg kéne kérdezned Dorwtól/meg akkor ma megkérdem a Ferit-ha ott van, hogy lenne-e szabad egyáltalán 4-6ig.
puusz

Mil, írj még e-mailt, ha tényleg lesz tánc jövő pénteken 4-től, nem biztos, hogy mindenki nézi a fórumot! (Én megyek! :D )

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386710 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Na Hahó!
Még egyeztetnem kell, meg akkor jövő héten kezdenénk, de mit szóltok ha a keringőpróba előtt, 4től 6ig lenne a tánci a főnixben? (keringősök előnyben :P )
Eddigi jelentkezők:
Felagund, Esgal, Julcsi, Ryana, Virág
Szozs+Ring nem akar jönni? és még valaki? srácnak is be lehet ám ugrani :)

Én szívesen:)
a Főnixet meg meg kéne kérdezned Dorwtól/meg akkor ma megkérdem a Ferit-ha ott van, hogy lenne-e szabad egyáltalán 4-6ig.
puusz

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386697 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: inspiráció:



Az antigravitációs kamrát vesszük, vagy kölcsönözzük? :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386691 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Na Hahó!
Még egyeztetnem kell, meg akkor jövő héten kezdenénk, de mit szóltok ha a keringőpróba előtt, 4től 6ig lenne a tánci a főnixben? (keringősök előnyben :P )
Eddigi jelentkezők:
Felagund, Esgal, Julcsi, Ryana, Virág
Szozs+Ring nem akar jönni? és még valaki? srácnak is be lehet ám ugrani :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386648 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
inspiráció:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386608 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
A Királylány és a Béka
Kreatív pályázat a Farsangra

Gondolkoztál már rajta? A mindenki által ismert hagyományos téma kezd unalmassá válni. Képzeld, még nekünk is. Milyen mese az, ami mindig ugyanúgy végződik? Amelynek mindig ugyanazok a szereplői?
A feladat tehát csak Rád vár: bizonyítsd be, hogy Te képes vagy továbbgondolni! A hírhedt páros, a Királylány és a Béka történetének kreatív feldolgozására és újraértelmezésére írunk ki pályázatot, melynek beérkezett pályaműveit a Farsangi Bálon bírálja el maga a nagyérdemű közönség! Az első helyezettet természetesen izgalmas fődíj illeti!

A jelentkezés feltételei:
A pályamunka formája lehet bármilyen előadó-művészeti ág. Jelentkezni a mű címének és formájának megjelölésével a csatahajo-kukac-hotmail-pont-com-on lehet 2010. január 31-ig!

(Kérdéseket - ha vannak - a Farsang topic-ban tessék feltenni!)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386425 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Bogárkák! lenne tánc-ötletem farsangra, ilyen csajos-pasis szédülős, inkább poén mint komoly, de elég partihangulatú :) azthiszem inkább a lányok lennének a főszereplők, de ha srác is jönne, még jobb ;)
(a kulcsszót elárulom: tequila! :D )


E! ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386424 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Szintén elég laza vizsgarendem van, szóval, bármilyen farsangi táncban szívesen benne volnék :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386321 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Itt is jelentkeznék mindenféle táncokra szívesen. :) Elég szellős a vizsgaidőszakom, úgyhogy feltehetően még rá is fogok érni. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386319 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Bogárkák! lenne tánc-ötletem farsangra, ilyen csajos-pasis szédülős, inkább poén mint komoly, de elég partihangulatú :) azthiszem inkább a lányok lennének a főszereplők, de ha srác is jönne, még jobb ;)
(a kulcsszót elárulom: tequila! :D )

I'm in!

Lányok, bármi van, én csak örülök neki, táncolok is (naná!), de százezer teendő miatt operatív szervezésben nem tudok segíteni sajnos... Írjatok e-mailt, privit, nemtommit az eddig jelentkezetteknek osztán hajrá!

Puszi és bocs

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386299 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
és még valami: februárban lesz Philippe Decouflé (Bakó-ajánló :) ) a Trafóban, én szeretnék menni, találjuk ki és menjünk együtt, na?
felnőtt jegy: 2500
diák jegy: 1900

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386298 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Bogárkák! lenne tánc-ötletem farsangra, ilyen csajos-pasis szédülős, inkább poén mint komoly, de elég partihangulatú :) azthiszem inkább a lányok lennének a főszereplők, de ha srác is jönne, még jobb ;)
(a kulcsszót elárulom: tequila! :D )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386195 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Táncos nép!

2010 Farsang: Királylányok és Koronás Kétéltűek Bálja! Bármilyen szabad szellemű, elborult vagy vidám, látványos, inspiráló, izgalmas, érdekes

TÁNCOT

melyet Tolkien-ihletett, a Disney, vagy akár egy álmatlan éjszaka, örömmel látunk a farsangi műsorban! Jelentkezéseket kérlek küldjétek el a csatahajo-kukac-hotmail-pont-com-ra! Éljen a szabad szellem, a bolondozás és a tánc. :)

Nyitókeringő ügyben pedig...

Laurelen a Farsang topic-ban írta: Helllo nép!

Kedvet érzel a rivaldafényhez?
A barátnőd folyton nyaggat, hogy menj el vele táncolni?
100%san akarod érezni a báli fílinget?
Itt az alkalom,legyél te is részese a NYITÓKERINGŐNEK!

Próbák januárban - előreláthatólag heti egy péntek délután/este, talán más is megoldható. És megbeszélés szerint lesz helyszíni főpróba is.
Jelentkezzetek itt a topicban, optimálisan párosával:)

puszi!
Lau


Gyertek táncolni!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386010 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
énis szívesen, amennyiben tudom egyeztetni az egyeztetnivalóimat próbákkal.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385953 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Julcsi_ írta: Mil, az a színpad az baromira nem kiadó. Meg szétszedni se lehetne, szóval ott lenne az egész bál közepén? Kicsit fura, hogy mennyire nem konzekvens a helynek a véleménye semmiről... dehát ez van, sz.r. Amúgy a táncok sztem színpad nélkül is jók lesznek, nem szeretem, ha felfelé kell nézni a táncot.


Szerintem viszont ez tánctól meg koreográfiától függ.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385944 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
én csak arról beszélek, amit a portásbácsi mutatott nekünk amikor Nyüfivel ottjártunk. Ilyen mobil színpad elemekkel van tele a raktár, kb bármekkora színpad összerakható belőlük, és egy olyan max negyedóra alatt le lehet bontani (a portásbácsi mondta btw). na mindegy, még azért utánajárok, mert azokon istenien lehetne pl kopogni. (oké, elfogult vagyok, de a francba! ha valamit lehetne még élvezhetőbbé tenni, miért ne tennénk meg érte minden lépést? nem? :) )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385937 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Mil, az a színpad az baromira nem kiadó. Meg szétszedni se lehetne, szóval ott lenne az egész bál közepén? Kicsit fura, hogy mennyire nem konzekvens a helynek a véleménye semmiről... dehát ez van, sz.r. Amúgy a táncok sztem színpad nélkül is jók lesznek, nem szeretem, ha felfelé kell nézni a táncot.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385936 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
*.*

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385935 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ehhez a koreohoz, az lenne az igazán ütős, ha ilyen kis fekete kínai parókában nyomnánk...

az ír szteppet is csak támogatni tudom:) legyen light is meg heavy is!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385889 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
Felagund: szerintem nyugodtan gyere :) sőt, az én koreográfiámba kifejezetten kellenek a fiúk, úgyhogy akkor rád mindenképp számítok!

btw a klánt vampire warsra értettem

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385878 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc
Ez a izé ilyen "csak lányoknak?" :)

Ellenkező esetben jelentkeznék (ha a próbaalkalmak nem ütik az edzést, meg ilyeneket...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385877 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Mivan? és akkor mi volt az a cucc amit először megnéztünk? amikor én voltam, akkor még volt színpad... hüpp :(

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385871 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Alyr Arkhon írta: Olyan színpad kéne ami hol megemelkedik, hol lesüllyed. :) A földön forgós rész ha megnézitek határozottan felülnézetből van kamerázva.

(amúgy én is megnéztem, és nekem is tetszik, ha megcsináljátok örülni fogok, ha kitaláltok valami hasonlót magatoktól, akkor is)
(jaigen és bocs a beleszólásért)

Beleszólás welcome. Viszont milyen színpad? Nincs színpad, E!!! Az külön sok pénz lenne és ráadásul szar is, nem emlékeztek? (Jó, Mil nem volt ott...)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385870 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tánc
Vízágy!! :) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385867 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Wow, profik nagyon :) Egy dologra szeretném felhívni a figyelmet: a földön vonaglós részek megemelt színpad híján szokás szerint neccesen lesznek láthatók. (Persze attól még csinálhatjátok őket, csak akkor számoljatok azzal h. - mint mindig - rinyálni fognak miatta...)


Olyan színpad kéne ami hol megemelkedik, hol lesüllyed. :) A földön forgós rész ha megnézitek határozottan felülnézetből van kamerázva.

(amúgy én is megnéztem, és nekem is tetszik, ha megcsináljátok örülni fogok, ha kitaláltok valami hasonlót magatoktól, akkor is)
(jaigen és bocs a beleszólásért)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385841 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
szóval eddig ha jól számolom össze van egy modern (Narb), egy írsztepp (Mil) és egy gothosőrültes (én)
ez így tök jó :)
igazából lelkes vagyok, nekem tetszenek az 5letek és szívesen táncolok is bennük, bár próbálni én csak karácsony után érek rá... :(

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385840 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Sorry, én azt hittem, hogy max. dobogó magasságú lesz. (De Mil a főszervező, neki higgyetek :P )

Remélem, azok a koreográfiák úgy baby-primary szint határán is táncolhatók 8-) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385837 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
írszteeeepp! én most járok fellépegetni, van csomó kész koreográfiám meg ilyenek :D

amúgy lesz színpad! csak el fogjuk bontani a keringőkre, de szinte tetszőleges nagyságút össze lehet rakni.
és ez a koreográfia zsírkirály! mindig ilyen hatásút akartam én is csinálni, csak valahogy sosem az jött össze.. de nagyon tetszik!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385832 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Wow, profik nagyon :) Egy dologra szeretném felhívni a figyelmet: a földön vonaglós részek megemelt színpad híján szokás szerint neccesen lesznek láthatók. (Persze attól még csinálhatjátok őket, csak akkor számoljatok azzal h. - mint mindig - rinyálni fognak miatta...)

Amúgy meg csináljunk valami ír szteppet iiiis ^^ (lightot, ha lehet :) ) Úgyis két héttel Farsang előtt lesz a verseny, szóval leszünk egy páran "formában"...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385825 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Julcsival már beszéltük, és itt az ideje, hogy közzétegyem:
Én ezt a koreográfiát javaslom, a zenét meg tudom szerezni:


Szerintem annyira nem durva. Ha meg igen, át lehet alakítani! 8-)

Jaja, tényleg, el is felejtettem... de igen, ez szerintem is jó. Csak le kell szedni kb. képernyőről...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére