Tánc

Több
14 éve 4 hónapja #385823 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc
Szeretnék jelentkezni. December 13-tól tudok próbákra járni. (És tele vagyok felgyülemlett lelkesedéssel, amint láthatjátok.) Bár azért ehhez fel kell majd kötni a felkötnivalót, nem gondoljátok? :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385818 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Julcsival már beszéltük, és itt az ideje, hogy közzétegyem:
Én ezt a koreográfiát javaslom, a zenét meg tudom szerezni:

Szerintem annyira nem durva. Ha meg igen, át lehet alakítani! 8-)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385812 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc
Jelentkezem!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385801 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
ok :) gyűjtsünk embereket, meg próbahelyet, és kezdődhet.

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385795 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: én a gothosabbra szavazok:)

Én is!! :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385791 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
én a gothosabbra szavazok:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385783 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
Ötletem az van sok, kérdés, hogy ti milyen stílust szeretnétek :) Én cabaret hooverre gondoltam, az kellően beteg, de vidám, ezen kívül mostanában felfedeztem néhány új kelta zenét, azokra lehetne valami modernet, van egy musical szám, amire gondoltam valamit és van egy meglepetés-koreográfiám, amit most nem árulok el, de haláli jó lesz :D ez utóbbira kellenek nekem fiúk és lányok is, goth-osabb beállítottságú egyének előnyben ;)

Nemtom, válasszatok...

Pusszancs

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385594 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Nóri! Mindenképp jó lenne farsangra valamilyen ütős koreográfia! Ha beírod ide, hogy milyen ötlete(i)d van(nak), szerintem kábé ezren fognak Rád ugrani, hogy "énisénis"! Mi mint farsangfőszervezők nagyon megköszönnénk, évek óta nincsen már kapacitás egy normális farsangi tánc megkomponálásához...

Köszönöm! :love:
(ha szakdolgozatom engedi, akár én is benne lennék szívesen...)

andariel írta: Sziasztok!
Eddig még nem nagyon aktivizáltam magam, de most megtenném. Szívesen segítek akármilyen alkalomra koreografálással vagy táncolással, szóval a farsangi projektbe is beszállok, ha kellek.
Nem tudom mit mondhatnék még... ja igen. Ha velekit érdekel, indítok tánckurzust, a helyszín az Octogon tánciskola, kedd 13:00-14:00, 2400.-/4 alkalom, írjatok emilt, ha érdekel ( szabo.noire@gmail.com ).

Pusszancs,

Andariel


argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385590 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!
Eddig még nem nagyon aktivizáltam magam, de most megtenném. Szívesen segítek akármilyen alkalomra koreografálással vagy táncolással, szóval a farsangi projektbe is beszállok, ha kellek.
Nem tudom mit mondhatnék még... ja igen. Ha velekit érdekel, indítok tánckurzust, a helyszín az Octogon tánciskola, kedd 13:00-14:00, 2400.-/4 alkalom, írjatok emilt, ha érdekel ( szabo.noire@gmail.com ).

Pusszancs,

Andariel

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385501 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: azért amennyire a bakónál lévő dögnehéz tekercsekre emlékszem, azért nem annyira simán szállítható... farsangon kő van? milyen tánc lenne még (mármint keringőn kívül)?

No idea. Amit csinálunk, csináltok.
És ha nem szállítható, akkor E, ott is van balettszőnyeg, csak kvázi fix, hogy nem adják oda nekünk a neurotikus banyák. Mert biztos lehányjuk... :-S (azért még próbálkozom, nyugi)

Mindegy, Mil, nagyon gratulálok, ez szép projekt volt!!!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385492 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ú wow gyerekek, ez aztán a profizmus! :shock: 8-) ;)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385434 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: beszéltem a balettszőnyegessel, 2m széles hengerekben van, max 18m hosszú egy darab, szóval szombaton lemérjük a főnixet. a csávó azt mondta, simán szállítható autóval, semmi para. csak alsónémediből kell elhozni... talán aput rá tudom venni. egy m2 2270Ft + Áfa, szóval jóval olcsóbb mint a balettszőnyeg.hu-s 4000Ft körüli ár.

nagyon jól hangzik.
azért amennyire a bakónál lévő dögnehéz tekercsekre emlékszem, azért nem annyira simán szállítható... farsangon kő van? milyen tánc lenne még (mármint keringőn kívül)?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385352 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc

Julcsi_ írta: vajon mennyire szállítható egy ilyen? (Mármint normális személygépkocsival, nem IFÁ-val. :) )

(Normális személygépkocsival simán, ha utána kötöd a pótos IFÁ-t. ;) - Bocsánat, ezt nem bírtam kihagyni - )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385346 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
beszéltem a balettszőnyegessel, 2m széles hengerekben van, max 18m hosszú egy darab, szóval szombaton lemérjük a főnixet. a csávó azt mondta, simán szállítható autóval, semmi para. csak alsónémediből kell elhozni... talán aput rá tudom venni. egy m2 2270Ft + Áfa, szóval jóval olcsóbb mint a balettszőnyeg.hu-s 4000Ft körüli ár.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385326 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Lehet, hogy kéne ám a farsangra is... vajon mennyire szállítható egy ilyen? (Mármint normális személygépkocsival, nem IFÁ-val. :) )

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385312 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
sose tudom utolérni az illetőket, nem veszik föl a telefont... holnap megpróbálom normális délelőtti időpontban is, hátha akkor..

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385298 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
milc, padlóval mi a helyzet?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383807 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Kedveseim!

Mindjárt itt a KÖMT és vele együtt alkalom nyílik táncolni ismét.
Úgyhogy izzítsátok izmaitokat, lazítsátok lábaitokat, készítsétek karjaitokat, mert ha jól hallottam, igencsak izgalmas tánckoncepciók lettek kitalálva, amiről reményeim szerint hamarosan az ötletgazda is beszámol majd...

addig is, jó lenne tudni, kire lehet egyáltalán számítani? úgyhogy ne legyetek restek, ragadjatok billentyűzetet és véssétek ide jelentkezéseiteket! ;)
táncra fel!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382926 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
minden bizonnyal ezren lesznek, de szerintem azért érdemes meglesni :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382923 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Nu.
Nagyon elpunnyadt mindenki.
De! Van egy ilyen Body Moving cucc most aug. 8tól, Bakó is tart órát és ingyenes, a Gödörnél lesz, asszem szombatonként...
a több info itt
órarend meg itt:

augusztus 8.
17.00-18.00 Spala Korina: Modern tánc
18.00-19.00 Fenyves Márk: Mozdulatművészet Orkesztika alapokon
19.00-20.00 Bakó Gábor: Jazztánc
20.00-21.00 Urban Dance Team: Locking

augusztus 15.
17.00-18.00 Berger Gyula: Testbarát technika
18.00-19.00 Bakó Gábor: Jazztánc
19.00-20.00 Grecsó Zoltán: Kortárs balett
20.00-21.00 Újvári Milán: Radioballet

augusztus 22.
17.00-18.00 Réti Anna: Ashtanga jóga
18.00-19.00 Jantner Emese: Kortárs tánc
19.00-20.00 Papp Tímea: Európai modern tánc
20.00-21.00 Contra - Mestre Panaca : Capoeira

augusztus 29.
17.00-18.00 Fehér László: Tai-chi
18.00-19.00 Kulcsár Vajda Enikő: Kontakt tánc
19.00-20.00 Hámor József: Kortárs tánc
20.00-21.00 Bakó Tamás: Kortárs tánc


én most szombaton tuti ott leszek!

te, tüncifül, nem lesznek itt ezren vajon? egyébként kiválóan hangzik:)
pech hogy csak szombatonként van... :( vajon mi az a radioballet?

Added 08.05.2009 12:20:42:

Narbeleth írta:

Idhren írta:

Milendoria írta: gyerekek, ugye lesz táncest?
én akarooom, és van egy tuti-szupi helyem, amivel annyi az egyetlen tennivaló, hogy IDŐBEN ki kell bérelni...
nyi?

Művészeti est tuti lesz. :)

Úúú!!! Még régebben kitaláltunk Cuéval egy színés-táncos est koncepcióját. Ha érdekel benneteket elmesélem, de nem lőnném le fórumon a poént.

narb, emailben? engem érdekelne...
idhren, mikor hol? és mit érte csinálni, hogy legyen?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382843 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Nu.
Nagyon elpunnyadt mindenki.
De! Van egy ilyen Body Moving cucc most aug. 8tól, Bakó is tart órát és ingyenes, a Gödörnél lesz, asszem szombatonként...
a több info itt
órarend meg itt:

augusztus 8.
17.00-18.00 Spala Korina: Modern tánc
18.00-19.00 Fenyves Márk: Mozdulatművészet Orkesztika alapokon
19.00-20.00 Bakó Gábor: Jazztánc
20.00-21.00 Urban Dance Team: Locking

augusztus 15.
17.00-18.00 Berger Gyula: Testbarát technika
18.00-19.00 Bakó Gábor: Jazztánc
19.00-20.00 Grecsó Zoltán: Kortárs balett
20.00-21.00 Újvári Milán: Radioballet

augusztus 22.
17.00-18.00 Réti Anna: Ashtanga jóga
18.00-19.00 Jantner Emese: Kortárs tánc
19.00-20.00 Papp Tímea: Európai modern tánc
20.00-21.00 Contra - Mestre Panaca : Capoeira

augusztus 29.
17.00-18.00 Fehér László: Tai-chi
18.00-19.00 Kulcsár Vajda Enikő: Kontakt tánc
19.00-20.00 Hámor József: Kortárs tánc
20.00-21.00 Bakó Tamás: Kortárs tánc


én most szombaton tuti ott leszek!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380767 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta:

Milendoria írta: gyerekek, ugye lesz táncest?
én akarooom, és van egy tuti-szupi helyem, amivel annyi az egyetlen tennivaló, hogy IDŐBEN ki kell bérelni...
nyi?

Művészeti est tuti lesz. :)

Úúú!!! Még régebben kitaláltunk Cuéval egy színés-táncos est koncepcióját. Ha érdekel benneteket elmesélem, de nem lőnném le fórumon a poént.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380747 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: gyerekek, ugye lesz táncest?
én akarooom, és van egy tuti-szupi helyem, amivel annyi az egyetlen tennivaló, hogy IDŐBEN ki kell bérelni...
nyi?

Művészeti est tuti lesz. :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380366 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
gyerekek, ugye lesz táncest?
én akarooom, és van egy tuti-szupi helyem, amivel annyi az egyetlen tennivaló, hogy IDŐBEN ki kell bérelni...
nyi?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378303 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc
Én az apád vagyok!

( :D :D :D © by Monty Python)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378301 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Anyám... :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378280 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
beteg vagy...de tényleg...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378035 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!
Nincs kedvünk megnézni a Madách színházban a Contact c. musicalt? www.madachszinhaz.hu/Ea_Madach/Madach_h.php ?

Más:
Ír szteppesek figyelmébe :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377308 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Én is sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni, pedig vannak ötleteim... :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377220 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ó jeee!

Sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni, de a fórumos jelenlétem jelenleg viszonylag alacsony. A következő ilyenben mindenképpen szeretnék résztvenni, viszont szakdolgozatírás kapcsán nemigen fogok itt bulizni. Kérésem az lenne , hogy valaki értesítsen telefonon megcsörgetéssel (természetesen visszahívom) ha lenne esetleg új időpont! Ha április 15 után lenne, még jobban díjaznám! Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.706 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére