Versek

Több
17 éve 9 hónapja #306187 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
fq: thanx...
Estel: szintén, a vers nagyon találó.
Arlith: úgyszintén thanx. Nem egészen azért, amiért gondolod, dehát Te biztosan sokkal jobban tudod, hogy én mit miért csinálok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306162 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Halihó!
Gondoltam bohóckodom ide valamit, mint rég. :P Azt hiszem ez a topic azért és akkor rendkívül érdekes és szvsz hasznos is, amikor vita zajlik. Mindegy hogyan kezdődik, és mivé fajul, de ha már vélemények ütköznek, tanulhatunk valamit. Ha mást nem, legalább levonunk bizonyos következtetéseket.
Egyébként fikázni ezt a topicot könnyű, de borzalmas hülyeség. Én is megtettem,nem egyszer. Ha akkor lennék, ott ,ugyanúgy,ismét megtenném. Szóal abszolút nem áll szándékomban mentegetőzni 1-2 éve elejtett hsz.-aimon. Így másokat sem bánthatok emiatt.
Ez a topic nem úgy"színvonalas" mint egy nívós irodalmi folyóirat,topic, pulikációs hely, tökmindegy. Ez a hely egy olyan közösség gyűjtőhelye, amit egy nagy név, nagy írása köt össze. De éppen ezért ez a közösség képtelen a profizmusra, mert nem a "szakma" köti össze.
És hogy ez a topic működik, az azért van, mert közös szerelmünk elérte,hogy meglegyen a bizalom is köztünk. Ez a hely ugródeszka. El lehet indulni, vagy el lehet tűnni, de ez itt lehet kezdet.
Nagyjából ennyit akartam mondani.

Alcar: ha olvasod még, és szerintem biztosan- muszáj belédkötnöm. Ha el akarsz menni, menj. Mások is megtették már. Többen önjelölt vezéralakok voltak (ezt nézheted öniróniaként is) és szép csendben elhúzták a belüket. De amikor valaki kikiáltja,hogy lelép a színről, inkább a reakciókra kíváncsi. Gondolj,amit gondolsz...

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306128 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta: és különben is, mikor láttál minket rímelni? 8O

egyszer el kell kezdeni, nem?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306120 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Versek
Azt hiszem, az 'elhangzottakhoz' egyetlen hozzáfűznivalóm maradt, ez pedig talán felfogható egyfajta sommázatként is - többféle értelemben:

Romhányi József írta: A liba hattyúdala

A tömzsi, totyogó tavalyi ludat
cserbenhagyta csúful a józan öntudat.
Fennhordta a csőrét, s nyújtogatva nyakát,
gyönyörű hattyúnak képzelte magát.

Társaitól búcsút sem vett, azt se mondta: "Gá!"
Kilépett a libasorból, s elment világgá.
A legelső pocsolyánál máris vízre szállt,
és hattyúi halálához egy dalt komponált.

_Egy hattyúdalt, az egyetlent, a végsőt,
_a halálhívó szent, nagy éneket,
_a fagyos lánggal kilobbanva égőt,
_mely lebegve száll idő s tér felett.
_A hattyúdalt, mit életen át érlelt
_a méltóságos csönd, a némaság,
_a hattyúdalt, a vádat s elégtételt,
_a semmivé lett vágyak halk dalát!

Gyötrődött, töprengett a hattyúi lúd,
és költött is végül szép dalt, szomorút.
Megvárta az alkonyt, úgy zendített rá.
Zengett a bús ének: "Gá-gá-gá-gá-gá!"

Várta a szép elmúlást, a hattyúvégzetet,
várta, várta hajnalig, míg meg nem éhezett.
Gyakran sóhajt fel azóta, ha kint legelész:
Gágogva élni könnyű - dalolva halni nehéz!

;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306104 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Versek

bea/mag írta:

Kar'sa írta: OMG... Elfajult itt a dolog... 8O
Sztem le lehetne állni, ami úgy látom többé kevésbe megtörtént...
[size=9:2trukyxj]Csak egy icipici comment Estelnek: ez igenis Szofi topicja... és Jacopo Belboé... Szóval jaja... Szofi nem úgy értette gondolom, hogy ez az ő kizárólagos tulajdona, de tény és való, hogy ő topicgazda...
Most ilyenbe belekötni az már fájdalmas....
(már bocs)[/size]


egy nagy komment neked: te hülye vagy:) ne sértődj meg:)

amúgy jó ide benézni akkor is ha


Szegény Kar'sának azért megindokolhatnád :-) Kar'sa, igényled?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306081 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Versek
amúgy nem szoktam ilyet csinálni, de ezt mostmár azért sem törlöm ki:)

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306078 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta: OMG... Elfajult itt a dolog... 8O
Sztem le lehetne állni, ami úgy látom többé kevésbe megtörtént...
[size=9:uq5epxey]Csak egy icipici comment Estelnek: ez igenis Szofi topicja... és Jacopo Belboé... Szóval jaja... Szofi nem úgy értette gondolom, hogy ez az ő kizárólagos tulajdona, de tény és való, hogy ő topicgazda...
Most ilyenbe belekötni az már fájdalmas....
(már bocs)[/size]


egy nagy komment neked: te hülye vagy:) ne sértődj meg:)

amúgy jó ide benézni akkor is ha

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306076 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

Zarándok(Mist) írta: ez tény, de ha csak eszerint nézi az ember a dolgokat, akár ne is csinálja, úgyis mindegy. szóval igaz, de hatásaiban sztem destruktív ez a megfigyelés.

Nem feltétlenül. Egyrészt ugyanis megkímél attól, hogy bele kelljen másznom abba, hogy JA motivációja bohóckodás, vagy komolyan gondolás vóte, ugyanis ha nekem tetszik egy szöveg, másnak meg nem, akkor azt le tudom ****ni, és még csak nem is állok le vitatkozni a másokkal arról, hogy 'deazaszövegjó'. Másrészt amikor én írok szöveget, akkor nem fog nekem fájni, ha másnak nem tetszik. magáért az akarásért akarni meg eléggé hülyeség, ugyanis úgysem lesz soha senki, aki teljes joggal kijelentheti, hogy az akarásom másért is hasznos volt. Így aztán egyszercsak tényleg irreleváns lesz, hogy bohóckodok-e, vagy sem, és a tevékenységeim mellékhatásaként lehet, hogy másoknak is lesz egy-két kellemes pillanata, én viszont nem kell, hogy igazolást keressek, hogy az alkotásra fordított idő és energia megérte-e. És még emellett mindig ragaszkodhatok ahhoz, hogy betartsak, vagy áthágjak bizonyos szabályokat alkotás közben, és még mindig letehetek valamit az asztalra. Úgyhogy a magam részéről nem értek egyet veled és Estellel sem teljesen.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306067 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Versek
szofi: nem támadni akartam, estel úgy tűnik meg is értette ("hogy a 'valamit csinálás' és a 'bohóckodás' közti különbség nem a külső megítélésben rejlik, hanem önnön elhatározásunkban") annyit akartam mondani az egész hozzászólással, hogy szerintem nem helyes felmenteni magunkat azzal, hogy nem is lesz célunk a lehető legjobb megírása. az egész topicot nem fogom leszólni, ezt a szemléletet kritizáltam összesen. a kisbetű-nagybetű íráshoz pedig sehol nem ragaszkodom.

estel: ezzel teljesen egyetértek.

fq:ez tény, de ha csak eszerint nézi az ember a dolgokat, akár ne is csinálja, úgyis mindegy. szóval igaz, de hatásaiban sztem destruktív ez a megfigyelés.

ennyi voltam, csókolom.

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306036 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

Snuffles írta: Ne ti magyarázzátok már meg azokat a szavakat, amelyeket nem is ti használtatok!
Legalább rímelve veszekednétek, ha már Versek topik. És szerintem ez a topik azoké, akik írnak bele. Elvégre nem a topikgazdától lesz egy topik teljes, hanem attól, hogy mindenki ír bele.

Ugyanmár, hisz mindenki tudja, hogy azonnal megdöglenénk, ha egyszer nem pofáznánk bele :) és különben is, mikor láttál minket rímelni? 8O

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305974 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Versek
Ne ti magyarázzátok már meg azokat a szavakat, amelyeket nem is ti használtatok!
Legalább rímelve veszekednétek, ha már Versek topik. És szerintem ez a topik azoké, akik írnak bele. Elvégre nem a topikgazdától lesz egy topik teljes, hanem attól, hogy mindenki ír bele.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305945 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
Nemtom mi a gyásznak kell bármin is vitatkozni, a szövegek csak szövegek és ennyi. Nincsenek jó szövegek, meg rossz szövegek, hanem a szubjektumnak tetsző szövegek meg nem tetsző szövegek, illetve a szubjektum által értelmezhető és nem értelmezhető szövegek vannak. Az, hogy abban úgyahogy társadalmi konszenzus van, hogy József Attila költő, jó költő, és jó szövegeket írt, az pontosan ugyanakkora véletlen eredménye, mint amekkora elcseszett véletlen volt úgy általában az ősrobbanástól kezdve minden. Inkább tanuljátok meg értékelni az ilyen véletleneket.

Azt hiszem viszont, hogy Arany Jánosnak pl. a szerénységével együtt is sikerült olyan véletlent előidéznie, hogy még máig is költőnek hívják. Az meg nagyképűség, amikor kívülállóként eldöntöd, hogy ki milyen indítékkal mit csinál. Például meganagyképűség kijelenteni itt akárkiről is, hogy elfogadná saját középszerűségét.

Meg becsüljük az őszinteséget, meg az őszinte indulatot is, de az "elhúzok innen, mert már nem tetszik" hozzáállás az hiszti, akárki akármit mond.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305934 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Versek

Estel Adániel írta: Nem védenék és nem támadnék senkit.
Mindazonáltal egy megjegyzés: legrosszabb esetben is topikunk...
[size=9:dd5drty6](Avagy: a topik azé, aki megműveli... :) Bár egy interneten található fórumbéli topik tulajdonjoga számomra eléggé kérdésesnek tűnik, még ha van/vannak ún. gazdája/gazdái, akkor is.)[/size]

ja, szerintem is inkább maradjunk a 'topikunk' kifejezésnél (bár ez a névleges topikgazdai státuszom mellett az én mocskos számból kicsit hülyén hangzik, de sebaj:)) (gyk: topikunk alatt itt most azt értem, h azé, aki beleír, én legfeljebb csak egy-két teljesen avítt moderációs szabályt érvényesítek néha)

Estel Adániel írta: Azt hiszem, a kritikában is - ha lehet - azt kéne figyelembe venni, hogy mennyiben ad (a pozitív oldalon), illetve mennyiben adhatna, de nem teszi (a negatív oldalon) a szerző a költeményében a világhoz, a világnak. Mert a művészet valahol adakozás is - szerintem. Vélemény? :look:

valószínűleg igazad lehet (bár azt hiszem, ismered az enyhén szólva is dekonstruktív véleményemet a dologról :D ), bár akkor vsz én a világon semmi mást nem adtam az "artjaim" 99%-ával, mint azt, h "nesztek, nekem ennyire nagyon tud fájni, legalább ezt lássátok, bmeg", kérdés persze, h akkor volt-e ennek értelme. :)

amúgy sztem a legszórakoztatóbb az, h két-három éve ott tartottunk, h majdnem minden versre "jaj de szép, jaj de jó vagy, írjál még" (és írt, és még akár 'javult' is), most ott tartunk, hogy "mekkora szar vagy, inkább ne is írj" (és vsz inkább nem is), igazán konstruktív kritika mint olyan meg igazából csak elvétve jelent meg... következtetések levonását rátok hagyom, mer' megyek vissza a webserviceim mellé dilettánskodni :)

Szofi: a verseid még mindig rettenetesek, téged még mindig utállak, de mikor megyünk már sörözni? :D :D :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305932 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta: [size=9:806441y5]Csak egy icipici comment Estelnek: ez igenis Szofi topicja... és Jacopo Belboé... [/size]

Ez esetben "topikjuk", erre utal a 'legrosszabb eset'. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305929 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek
OMG... Elfajult itt a dolog... 8O
Sztem le lehetne állni, ami úgy látom többé kevésbe megtörtént...
[size=9:3564iiib]Csak egy icipici comment Estelnek: ez igenis Szofi topicja... és Jacopo Belboé... Szóval jaja... Szofi nem úgy értette gondolom, hogy ez az ő kizárólagos tulajdona, de tény és való, hogy ő topicgazda...
Most ilyenbe belekötni az már fájdalmas....
(már bocs)[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #305926 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Versek
Nem védenék és nem támadnék senkit.
Mindazonáltal egy megjegyzés: legrosszabb esetben is topikunk...
[size=9:15mfnogc](Avagy: a topik azé, aki megműveli... :) Bár egy interneten található fórumbéli topik tulajdonjoga számomra eléggé kérdésesnek tűnik, még ha van/vannak ún. gazdája/gazdái, akkor is. "Az egyes topikok gazdái felügyelik az adott topik szabályok szerinti működtetését."/ Fórum netikett /)
No meg aztán ha J.A. nevében zavar a kisbetű, akkor már a mondatok eleje is feltűnhetne... elvégre a szabályrendszer akkor jó, ha konzisztens.[/size] :roll:

Továbbá hozzátenném, hogy a 'valamit csinálás' és a 'bohóckodás' közti különbség nem a külső megítélésben rejlik, hanem önnön elhatározásunkban. Versjátékot is lehet (sőt kell is) az alkotás folyamán a dolgot komolyan véve megírni (mottó: "Humorban nem ismerek tréfát." /Karinthy Frigyes/), és hatalmas filozofikus költeményeket is lehet elbarmolni, ha nem figyelünk oda. A szóban forgó kérés tehát szvsz nem az, hogy aki műkedvelői szinten ír, az ne írjon ide; hanem az, hogy ha már ír, vegye komolyan saját alkotását, elvégre a képzelet teremteni képes - hogy mit, az pedig egyáltalán nem mindegy. :idea:

Azt hiszem, a kritikában is - ha lehet - azt kéne figyelembe venni, hogy mennyiben ad (a pozitív oldalon), illetve mennyiben adhatna, de nem teszi (a negatív oldalon) a szerző a költeményében a világhoz, a világnak. Mert a művészet valahol adakozás is - szerintem. Vélemény? :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305902 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
Zari, vitatkoznék veled. Szerintem mindenkinek joga van a véleménynyilvánításkoz és ahhoz, hogy ha írt egy verset, azt felrakja egy internetes oldalra. A műkedvelés szvsz arról szól, hogy a saját szerény képességeid szerint megpróbálod az adott művészi területen kifejezni azt, amit érzel, gondolsz. Ettől a lehetőségtől nincs jogod senkit sem megfosztani.
És ez a mélységesen lesajnáló hang: "az ember vagy csinál valamit, vagy bohóckodik. szerintem." - szerintem nem indokolt. Ha már annyira tiszteled József Attilát, legalább írd nagybetűvel, pls.
Azzal bátottál meg, hogy bohóckodásnak neveted, ami a topicomban folyik. Ha nem jól értettem, kérlek világosíts fel, ha igen, kérlek vond vissza a durva általánosítást.

Íme legújabb "bohóckodásaim":

Téli álom

Tavaszom már elmúlt,
késő délelőttöm
most e ködös őszi
késő délután -

Jöhet még rám tavasz,
én csak nézelődöm:
könyvek és a téli
éj sötérje vár.


Őszi köd

Magányom utólért, és erőt vett rajtam,
ahogy a világon elomló őszi köd
kinyújtja karjait, magába ölel halkan:
"Ne várd a tavaszt, míg a múltnak árnya köt..."

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305901 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
5 naponta idepillantok néccha, és ua. látom. Ne veszekedjetek, meg mérgelődjetek.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305900 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Versek
Ha idézett verset tesztek be, akkor címet és fordítót is mellékeljetek, csak hogy mindenki megkapja, ami jár neki.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305886 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Versek
hahó.
személy szerint nem szeretnék belefolyni a vitába, ennek ellenére egy apró közbevetésem lenne: az odáig szép és jó, ha valaki a helyére tudja tenni a saját teljesítményét és nem gondolja magát józsef attilának, ettől függetlenül ebből hitet csinálni szerintem a lehető legnagyobb hiba. a dilettantizmus elfogadása valahol minden tudomány/művészet halálának a kezdete. ezért néz ki a mai magyar irodalmi élet is úgy ahogy, azaz szubkultúrák szakmához nem értő befordult gyülekezetének, amit kultúra címszó alatt némiképp támogatnak hivatalosan.
kihez akarja mérni magát az ember, ha nem az ismert/általa annak tartott legjobbhoz? hogyan maradnak meg a céljai, ha meghagyja magát a kisszerűség megnyugtató kasztjában...? ez nem ment fel semmi alól. az ember vagy csinál valamit, vagy bohóckodik. szerintem.

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305870 Írta: Mi'u Dmar-po
Mi'u Dmar-po válaszolt a következő témában: Versek

Inkább mondjatok a versemre valamit! Bármit!


Ha már így kiprovokáltad: közhely-hekatomba.
Salut!

Szóltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305863 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Versek

Turaglar i Elvellon írta: Inkább mondjatok a versemre valamit! Bármit! 8O


BÁRMI! :lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305854 Írta: Turaglar i Elvellon
Turaglar i Elvellon válaszolt a következő témában: Versek
Köszönöm, bár még ez a művem is egy korábbi darab, de majd teszek be újakat is. :)

"Tolo dan nan galad."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305845 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Versek

Turaglar i Elvellon írta: Inkább mondjatok a versemre valamit! Bármit! 8O


Nekem speciel tetszett. Szépek a költői képeid, és jól szerkeszett a vers. A tartalma is elgondolkodtató, igazi medítatív vers.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305831 Írta: Turaglar i Elvellon
Turaglar i Elvellon válaszolt a következő témában: Versek
Inkább mondjatok a versemre valamit! Bármit! 8O

"Tolo dan nan galad."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305780 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Versek
Uraim, hölgyeim, itt is megőrülünk? :roll:

Mindenki maradjon, és vigyázzon a kezére meg a szájára, és tartsa tiszteletben a másik érzelmeit/emberi mivoltát.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305768 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
Miért kéne eltűnnöd? Korrigáltad, rendben, oké, sőt köszönöm. Nincs bennem semmi harag. Mind említettem, valóban szeretem Rilke szonettjeit. Leírtam, miért hihettem azt, amit hittem, és azt is, hogy elnézést, mert ezek szerint én tévedtem ez ügyben.
Eszemben sincs igazságosztó szerepében tetszelegni. Elegem lett, ennyi, és nem több: azt is leírtam, hogy miért; ez utóbbi ügy valójában kevéssé járult hozzá.
Visszaolvastál pár lapot, jó: többet kellett volna. Korábban egy valóban engem ért - véleményem, s mások véleménye szerint is - egy megalapozatlan, szemét és igen: hazug beszólásra reagáltam. Valóban, ingerülten, azért is elnézést kértem: ugyanis bennem van annyi, hogyha kell, ezt megteszem, nyilvánosan. Egyesekben nincs ez meg. No, az ilyen alakokkal nem óhajtok egy levegőt szívni egy topicban. Bocsesz, de van egy mércém, és abból nem kívánok engedni.

Akinek így kell ez a topic, ám tegye; nekem egyszerűen nem megfelelő az az általános lefikázás és nagyképűsködés, amit itt páran művelnek. Sajnálom, de valóban felmegy ezért bennem a pumpa. Ezért lépek le, s nem másért.

Tőled meg ismét elnézést kérek. Ám kérlek, próbáld meg megérteni, hogy miért is fakadtam ki, miért is volt "gyanús" a dolog.

Másoknak: senkit nem fosztok meg a verseimtől, a sekélyesektől sem. A honlapomon, ha épp arra van igerenciája bárkinek, megtalálja, vagy a fullextra-n, digitollon.

Namárie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305765 Írta: Mi'u Dmar-po
Mi'u Dmar-po válaszolt a következő témában: Versek
Inkább én tűnök el... nem akarok viszályt szítani köztetek. A hibáim korrigáltam, megnézheted, Alcar. Annyira sajnálom, hogy ez lett a vége. Pedig csak úgy gondoltam, hogy örülni fog neki egypár ember. mert tényleg igaz versek. Amit nem értek, az az, hogy... Alcar, én nem alkottam véleményt! Azt a sok negatív kritikát Te fogalmaztad meg. Valójában, -és engedd meg, hogy itt véleményt alkossak, melyet én magam moderálok ki, ha kívánod- nekem olybá tűnik, (mert vettem a fáradtságot, és visszaolvastam néhány lapot) mintha te magad vadásznál a "beszólásokra", nagyon sokszor indokolatlanul erős szavakkal reagálod le a dolgokat, mintegy igazságosztó szerepben tetszelegsz, a bárdok szent haragjával szórva dörgedelmeid, s mindez -semmiért. Mert van szent harag, de azt csak igazán szélsőséges események indokolhatják, és ráadásul szerintem idegeneket soha nem téríthetünk jobb belátásra ily módon. Nem korrekt pofonnal bemutatkozni. Azért merek véleményt alkotni, mert kapcsolat (vagy nevezd viszonynak, ha akarod) jött létre köztünk, mikor haragra gerjedtél miattam, és ezt szeretném feloldani. Remélem, nem leszel dühös, és kevély e levél után. Persze, ha kevésbé lennék erkölcsös, mondhatnám, hogy magadnak okozod a szenvedést, menj Isten hírével, és egyáltalán férfiatlan dolog adott szavunk ellenére újra megnyilvánulni, satöbbi. De minek ezt, drága barátom? Simítsuk el a ráncokat, és legyünk végre emberek a szó nemesebb értelmében is...

Szóltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305763 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Versek
Igazából kicsit lemaradott vagyok, meg lassú ahhoz, hogy kövessem az eseményeket, és nem nagyon értem, mi folyik itt, de... :? ALC, NE MENJ EL! Én ugyanis csak itt olvasom a verseidet és nagggyon szeretem őket, komolyan! Ne fossz meg tőlük... :cry: Fejezzétek be a marakodást. Akinek nem tetszenek az itteni versek, ne olvassa és kész. :P Nem erőszakl a disznótor. Na, csók nektek, írjatok sokat!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305759 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Versek
Azért, hogy e topik verses topik maradjon, a 'túlzott' jóhiszeműség nem olyan nagy ár - szvsz.
És akkor maradhat(na) olyan ez a hely - még tán kevésbé nívósan is - ahová szereti az ember elsőnek betenni a verseit. Rajtunk múlik.

Személy szerint hiányolnálak innen téged, Alcarcalimo KT.
Még akkor is, ha wiw üzenőfalon így is olvashatnám a verseid.

Verset nem hoztam. Az offtopikért elnézést kérek.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.892 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére