Zene

Több
20 éve 10 hónapja #149940 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Oké, a sötétben bujkáló ellenforradalmárok neve is kiderült... :)
Kiderült, hogy az "atyaúristen" nő... 8)
Csak most épp nincs elérhető közelségben. :x
Nem adom fel!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149852 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Üdv Mindenkinek!
A lenti énekkarlista + a halloween lista összevetéséből hihetetlen felderítő munka eredményeképpen megállapítottam az énnekkar tagjainak civil nevét.
Két játékos maradt homályban: Leguán és Gillz. Az ő nevüket küldje el valaki priviben, legyen oly szíves. :roll:
+ nem ártana, ha mindenki jelezné, hogy eltés-e, mert ha mondjuk az emberek jó része az, akkor nagyobb eséllyel tudom megkörnyékezni az atyaúristent (értsd:gondnok), hogy adjon termet egy nem is oly szerény méretű kulturális társaság kicsiny énekkarának... 8) :lol:

Majd utalok a karok közötti együttműködés támogatására, mint szent célra, satöbbi... :lol:

Legyetek jók!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149803 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Lesz viszont meglepetés, amit nem árulok el, egyrészt mert nem biztos, másrészt ha lesz, akkor jan. 3-ig szeretném, ha titok maradna :-)


Vagyis jan. 3-ig mi sem fogjuk tudni????? :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #149765 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149731 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
kriszana: tudod, nekem nem jó.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149696 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Kriszana: nekem a szombat 100% hogy most nem jó, ugyanis az énekkarral előadásunk lesz... sajnálom.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149685 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Felagund írta: Szerintem se kéne...

De akkor mégis MIT???
Azért három dallal kiálni elég ciki, szvsz...

Eredetileg sem terveztünk többet 3-4 dalánál...

Kedveseim,

ez így nem fog menni. Többen vagyunk, akik rengeteg időt és energitá beleteszünk ebbe a dlologba, ha félválról veszitek, akkor nem lesz eredmény.

A következő próba:

NOVEMBER 8, szombat 13:00 mondjuk Móricz Zsigmond körtér (még fogalmam sincs, hogy hova megyünk..., de addig kitalálom)

Amit szombatig tegyetek meg:
írja le mindenki magának a könyvből az alábbi versek szövegeit:
:arrow: Országúti dal
:arrow: Toma nótája (Aranymag énekéig) - ez több részletben van
:arrow: A Fürdő nótát

Ezeket a dalokat biztosan fogjuk énekelni. Az In Dreams még nem biztos, azzal ne készüljetek.
Lesz viszont meglepetés, amit nem árulok el, egyrészt mert nem biztos, másrészt ha lesz, akkor jan. 3-ig szeretném, ha titok maradna :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149639 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Felagudn: azért aztis vedd bele, hogy alig van idő próbálni.. (főleg, hogy a fél énekkar hiányzik.. /akinek nem inge ne vegye magára/)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149635 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene
Szerintem se kéne...

De akkor mégis MIT???
Azért három dallal kiálni elég ciki, szvsz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
azért az in dreams-t szerintem lehetne énekelni.. persze ez csak magánvélemény. (nekem az a kedvenc számom a cdről..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149628 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Zene
Felagund: Az In Dreams még nem biztos, de az amúgy sincs benne a Köynvben :wink: Ana nem akarja, hogy sok filmzenét énekeljünk(egyetértek vele)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149624 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene
Többet nem?
(Vagy még énelkeljük az In Dreamst is???)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149623 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Zene
Alyr: valóban használ:DD
Rabyn: kell az országuti dal, a Toma dala, meg a Fürdő dal asszem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149615 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
valaki pls írja be nekem melyik verseket kell kíírnom.. tegnap még emlékeztem rá...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149610 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Zene

Felagund írta: Silmeniel: Kell gyógyító-varázs???


Csak úgy megjegyzem, hogy használ a Felagund-féle varázs...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149609 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene
Silmeniel: Kell gyógyító-varázs???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149607 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
silm aki beteg vot az más.. (amuy tom hogy te spec beteg votál)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149457 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Én már Kriszanának is megírtam priviben, ne haragudjatok, hogy ma nem tudtam elmenni, de tegnap még lázas voltam, meg a wc felett térdeltem elég sokáig, és ma nem mertem megkockáztatni, hogy bemegyek így a városba... Egyébként pedig elképzelhető, hogy egy vírust kaptam el, mert nálunk már a 30 emberből kb. 10 beteg volt ugyanilyen tünetekkel a suliban, gondoltam, nem fertőzök meg mindenkit, akit esetleg a bulin nem sikerült... :/ Jövő héten ott leszek!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149444 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Bocsánat, hogy nem tudtam ott lenni... :roll: :?
Sajnos a sakkverseny, ahol voltunk, nagyon elhúzódott, rettenetes szervezetlenség volt. :shake: Elvileg 10-kor kezdődött volna az első forduló, és csak 1/2 12-kor kezdődött! 8O :roll: :rmad2: Mondjuk erről a rengeteg résztvevő is tehetett, aki nem nevezett előre / nem jött időben a regisztrációra. :?

A következő próbán tényleg ott leszek! :idea:

[size=9:325yep1k](Egyébként hányan voltatok?)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149439 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
EMBEREK TESSÉK MÁR KICSIT KOMOLYABBAN VENNI EZT AZ EGÉSZET!!!!!!! TESSÉK JÖNNI PRÓBÁKRA!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149331 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok,
csak azért jöttem, mert így, hogy 3-kor kezdődik, v.sz. ott tudok lenni, bár lehet, hogy egy kicsit késni fogok. :roll: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149064 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: A végeredmény pedig a LEP tekintetében:

1. Csillaglany (Eleniel)
2. Estel
3. Felagund
4. Gillz
5. Léli
6. Leguán
7. Rabyn
8. Rayan
9. RingBearer
10. Silmeniel
11. Kriszana

Előreláthatólag ez a 11 ember biztosan fog énekelni a LEP-en.

Remek... mit is? :)

Na jó, ezt inkább majd megkérdezem a helyszínen, vasárnap, a CD-fűben, háromkor.... Majd kiderül, mennyit sikerül fogyasztani... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149005 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Figyelem változás és emlékeztető

vasárnap próba, de nem 14:00kor, hanem 15:00kor a CD-fűben
és még valami. Van egy kis gond
A CD fűben 400FT/fő a fogyasztás, ha beülünk a mini-pincébe...
mi legyen?
találkozunk ott 15:00kor, már lefoglaltam, azután meglátjuk

kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148453 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Kicsit OFF:

Kincső írta: Megjegyzem, Howard Shore után merész vállalkozás szinte ugyanabban a stílusban feldolgozni a GyU-t.)


Tévedtem, rá van írva, hogy a felvétel 2001. 03.30-31-én készült :arrow: még a film előtt. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148334 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Ne kövezzetek meg, de lehet hogy nem tudok elmenni.
Ti. ezzel zsarolnak, ha rosszul tanulok, nincs tolkien...
és bárhogy próbálom nekik mondani, hogy muszáj elvállaltam,
megígírtem...nem használ...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148270 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Aeglos, Dodiee, Kincső pedig eljárnak a próbáinkra, amennyiben kedvet éreznek hozzá, és meglátjuk mennyit fejlődnek ez idő alatt.


Jó tudni :wink: De köszi a lehetőséget. :wink:
Nov. 2-án nem biztos, hogy tudok menni, de lehet. :roll: :wink: [size=9:faqjnwr1](Sakkverseny van, amire én nem nagyon akarok menni, de a (sakk) diákolimpiai csapattársunkat (aki mellesleg az egyik legjobb barátnőm, de amatőr sakkozó) szeretném elrángatni, és ha jön, akkor muszáj mennem.)[/size]
Szombatonként fogok tudni járni. :wink:


U.i.: Anyu/Rózsa most nyomott a kezembe egy CD-t: Johan de Meij: A Gyűrűk Ura, Kiskunfélegyházai Koncert Fúvoszenekar, narrátor: Vándorfi László. 8O Ami még érdekesebb, az angol tanára küldte, aki szintén GyU rajongó, mint az már korábban kiderült. 8O :wink: Valaki hallott már erről a CD-ről?? (Elkezdtem hallgatni, úgy tűnik, feldolgozza az egész történetet; a narrátor összefoglalja az eseményeket, és ehhez jön a zene, szvsz elég jó. 9 perc után már Móriában vagyunk... Megjegyzem, Howard Shore után merész vállalkozás szinte ugyanabban a stílusban feldolgozni a GyU-t.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148189 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Hehe... Ha elfogadjuk, hogy mindenben lehet rendszert találni, akkor ez is egy sorrend. De hogy mi szerint, azt nem tudod, úgyhogy ne örülj annyira, Felagund! :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147624 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene

Felagund írta:
Milyen sok "r"... :D (különösen 7-11 táján :D )

Gratula mindenkinek, aki nem én vagyok!


A sok "r"-t kikérem magamnak, én jelen pillanatban egyel sem rendelkezem, és kisebbségi érzésem támadt... Felagund, kérlek válogasd meg jobban a szavaidat... ;)

Az "r"-telen Silmeniel

Ps.: köszke grat ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147475 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Felagund írta: Kriszana: És mi lesz a fiúkkal??? Úgy gondolod, hogy hármasban "elbánunk" nyolc lánnyal??? :D

Nem bántok el velünk 8) Viszont 3 fiúnak van elég hangja, hogy kihallatszon 8 lány közül ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147445 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta:
1. Csillaglany (Eleniel)
2. Estel
3. Felagund
4. Gillz
5. Léli
6. Leguán
7. Rabyn
8. Rayan
9. RingBearer
10. Silmeniel
11. Kriszana


Ez sorrend??? (elég hízelgő... :lol: )


Milyen sok "r"... :D (különösen 7-11 táján :D )

Gratula mindenkinek, aki nem én vagyok!


Kriszana: És mi lesz a fiúkkal??? Úgy gondolod, hogy hármasban "elbánunk" nyolc lánnyal??? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére