Zene

Több
21 éve 3 hónapja #123701 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene
7thSon: :arrow: Film témakör, Filmzene topic... :wink: (A topicok közti témamegosztás hagyományai szerint ez a topic itt az énekkaré, az összes többi zenés téma a Filmzenébe való... :wink: Legalábbis, ami a Blind Guardiant illeti, 100%, de a többi sem annyira off...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123672 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Zene
Üdv mindenkinek!

Ahogy az eddigi hozzászólásokat nézem, nem biztos, hogy 100% ideillik, amit most kérdezek, de talán ide fér el legjobban.
Szóval a nagy kérdés: ki mit hallgat? Más topicokban már szóba került párszor, de asszem itt még értelme is lenne.
Én pl. általában Maident, Megadethet, Metallicát, Ossiant, Gunst, Led Zeppet meg ilyesmiket hallgatok, de mostanában elkezdtem hallgatni Blind Guardiant is. Nemtom, ismeritek-e, nekem nagyon bejön, Tolkien-mániás szimfónikus metal. Ja, meg klasszikus zene is jöhet. Röviden ennyi.
Várom ide a Ti kedvenceiteket is!

"Seventh Son"

Ps: ha ez az egész nagyon off, nem muszáj válaszolni! :wink:

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123403 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Zene
Helló mindenkinek.

Nos arról szeretnék érdeklődni hogy esetleg valaki tud-e valaki közületek furulyázni? Az kérem szépen jelentkezzen nálam (szakmai tanácsadás ügyében) priviben.


Köszi!

[size=9:2o6xofd2]Nem muszály hogy az a valaki egy master legyen, csak valamennyire tudjon furulyázni.[/size]

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122894 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Csatlakozom Lélihez! :wink:
+ Amíg nincs egy hosszabb, komplett énekkaros előadás, addig működik ez, hogy egy-egy másik MTT-s műsorban egy-két dalt eléneklünk. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122883 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Jujj most nem vagyok képben... mikor lesznek az énekkaros próbák???

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122747 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Ide is beírom,
Naggyon jók voltatok! :wink: :wink: :wink:

Gratula a szerepléshez, és szvsz az Aragorn és a Középfölde songot már fel is vehetjük a repertoárunkba.

Léli[/b]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122223 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Szió!
Csak gyorsan pár szót. :roll:
3-an (Gillz, Nim és én) voltunk az énekkarból, úgyhogy nem próbáltunk... :roll: És rossz az otthoi gépünk, úgyhogy nem tudok szöveget nyomtatni :arrow: tegye meg valaki, légyszi! :idea:
:roll:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122054 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Akik a szindarabban vannak:

Gillz
Kincso
Ring
Rita
Zsuzsi
Galadh
Nim
Elanor
Beleg

Mi leszunk, es asszem mindnyajan be tudunk ugrani a dalokhoz.
Arra kell keszulni hogy kezi mikrofonok vannak (5 db), de van hangositas.
A helyszinnel kapcsolatos reszleteket nem akarom ujra beirni, kerem hogy figyeljetek folyamatosan a Szinmuvek topicot.
Vasarnap tudunk csak a Pecsaban probalni, 8-tol 10-ig (esetleg 7-tol).
Megprobalom a munkahelyemen elkerni az egyik termet a mai, holnapi es szombati probakra, de nincs ra sok esely hogy megkapjuk.
Akarhol is lesz proba, egyutt kene probalnunk.
Kik jonnek meg toletek aki nincs benne a darabban? 9-10 ember velunk egyutt az nagyon keves.

Figyeljetek a Szinmuvek topicot, mindent oda irok be.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121930 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Beleg: Hányan leszünk?
Hát, akik eddig biztosra mondták, ogy jönnek: Kincső, Gillz, Nóli, Galadh, Nim, Elanor és én. Meg azt hiszem, te magad is beszállhatnál énekelni :wink: De azért remélem, többen leszünk. Majd kiderül.

Kincső: mi volt a hétfői próbán? Összejött az énekkar?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121850 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Én biztos jövök, mivel amúgy is szerepelek.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121810 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Figyu minden enekkaros aki jon 18-an!

1. Hanyan lesztek???
2. Az az egy fix pont van hogy 17-en 10-tol (de lehet hogy mar reggel 9-tol) nagy valoszinuseggel tudunk probalni a Pecsaban (kibulizom, akarmibe kerul, mert anelkul nem megy).
Akkor feltetlen szamitunk ratok a kozos proba vegett.

Ha gondoljatok, vasarnap mivel csak delutan 15.05-kor kerulunk mi sorra, delelott talalkozhatunk valahol valami fedett helyen, es egy utolso osszprobat tarthatunk.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120837 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Ring-bearer írta: Kincső: Zongora nem hinném, h lesz, de Cd-re és kazettára rájátszom az In Dreamset, és ha nektek is megy azzal énekelitek.Ha jön Gillz ő kísér gitáron. (Nehéz alappal énekelni)
Estel: A Nabucco az szép. Gondolok rád! :wink:


Ja... :) Így már értem... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120805 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Kincső: Zongora nem hinném, h lesz, de Cd-re és kazettára rájátszom az In Dreamset, és ha nektek is megy azzal énekelitek.Ha jön Gillz ő kísér gitáron. (Nehéz alappal énekelni)
Estel: A Nabucco az szép. Gondolok rád! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120787 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Én hétfőn nem érek rá (másik énekkari próba).
Holnap szintén nem - ballagás lesz a suliban, és az osztályunk ballagtat...
16-a valószínű ok, de nem 100%
17: egész nap a tiétek vagyok.

Kincső: köszi, hogy vállalod a próbákat.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120779 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Jaj! Közben rájöttem, hogy május 12-én nekem nem jó 3-tól, mégis csak 5-től. :? :( :roll: Bocsi! Előző info visszavonva!
Maradjunk csak a 17:00-nál, bár talán 3/4 5 körül is oda tudnék érni, de annak már nincs túl sok értelme. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120776 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Zene
Lehet akkor, amikor a paródia-próbák vannak, ill. ami a korábbi és későbbi időpontokat illeti,nekem:
Május 12-én a 3 óra jó
Máj.17-én max. 14.00-ig érek rá, mert esküvőre vagyok hivatalos.

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120755 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Időpontok :wink: :

Majus 9 pentek 17-19 - nekem 1/4 6 körültől jó
Majus 12 hetfo 17-19 - nekem kb. 3-tól jó
Majus 14 szerda 17-19 - nekem nem jó!! :roll:
Majus 16 pentek 17-19 - nekem kb. 1/4 6-tól jó
Majus 17 szombat 10-13 - nekem jó, később is

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120750 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Ugyanakkor, amikor a paródia-próbák, vagy előttük (már amikor ráérünk)? Mindjárt berakom az időpontokat.
És ne tolongjunk ennyire! Ébresztő! :roll: :idea: 2-3 fős kórus lesz?! :? :evil: :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120725 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Szerény személyemnek május 12., hétfő és május 15., csütörtök jó lenne. A keddi nap viszont nem igazán, mert reggel fél 9-től du. fél 6-ig órám van. :(

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120641 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar_Leli írta:

Kincső írta:

Cueddo írta: Ja, és van még rajtam kívül fiú az énekkarban? Mert nem szeretek egyedül dörmögni :)


Persze: Estel. :wink:


Estel Adániel jelezte, hogy egy időre kiszáll az énekkarból (de természetesen mindig szívesen látjuk).

Igen, valóban így van, főleg amiatt, hogy mostanában Pécsett tengetem napjaimat, de ne aggódjatok, karbantartom a hangomat - [size=9:15ulmsb3]most pl. éppen a Színházban járok próbákra: Augusztusban a Margitszigeten fogjuk énekelni Verdi Nabucco c. operáját... ;) Ha lesz kedvetek, eljöhettek majd megnézni! :D [/size]

De Veletek is nagyon jó lenne énekelni! :? Csak sajna nem jut rá időm. :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120580 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
És honnan szerzünk zongorát??? 8O 8O :roll:

Szívesen segítek a szervezkedésben. :wink: Tehát:
Mondtam már valahol, hogy május 17-én a Tiétek vagyok, mindenféle próbára készen állok. :) Viszont még előtte is kellene. Mit szóltok a május 12-e hétfő délutánhoz?
Nálunk jővő héten hétfő-kedd érettségi szünet. :P [size=9:12nm408w](A nyolcosztályos gimnázium előnyei kamatoznak... :wink: )[/size]
Ha nagyon nem jó Nektek a 12-e, akkor valszeg fel tudom áldozni a 13-i (kedd) vagy 15-i (csüt.) délutáni sakkedzésemet a kedvetekért. :roll: :wink: És jó idő van (miazhogy! :roll: :wink: ), úgyhogy maradhatunk a jól bevált Margitszigetnél.
Tehát közvélemyénykutatás: mit szóltok a május 12. és/vagy 13. és/vagy 15. próbanapokhoz?

Üdv :wink: : Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120559 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Beleg: (mint már Kincső mondta) az Aniron nem szímpadkész... Helyette az In dreams-t tudjuk adni. A másik meg majd elválik, hogy az Aragorn v. a Középfölde song lesz.

Viszont most a szervezés feladatát át kell adnom valakinek. Jelen pillanatban képtelen vagyok megszervezni a próbákat. Ráadásul valószínűeg és a legtöbbön ott se leszek [size=9:3v8bxjnq](a héten csak vasárnap érek rá, de akkor meg tanulni v. pihenni kéne...)[/size]. Úgyhogy kérlek titeket, valki vállalja föl a dolgot (Kincső? Even? Gillz?).
Azért majd igyekszem ott lenni a próbákon, és a Sci-fi napon az In dreams-hez a furulyára mindenképpen számíthattok (Gillz gitárja még kétséges, Ring pedig megcsinálja a zongora szólamát).

Köszi
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120478 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Khm... :roll:
Beleg, arról volt szó, hogy az Aníron-t (és a Lament for Gandalf-ot) még nem tudjuk színpadkészen, ellentétben az In dreams- szel és (talán) a May it be-vel.
Mintha nem ennek függvényében állítottad volna össze a műsort... :roll: :? (Bár csak átfutottam, de rögötn találtam egy "Kórus: Aníron" mondatot...) :idea:

Középfölde-song

Ha én hobbit volnék,
éjjel-nappal innék;
sört és bort egyaránt
mértékkel vedelnék;
Mindig részeg lennék,
nem tudván, ki voltam;
s előbb-utóbb úgyis
itt feküdnék || holtan.

Ha én tünde lennék,
elhúznék a francba;
mennék Szürkerévbe,
hajóznék Nyugatra;
Királyt állítanék
Galadriel helyébe,
s itthagynám Elrondot,
mert tojok || a fejére.

Ha én egy törp lennék,
bányákban mulatnék;
éjjel-nappal mithrillt,
aranyat kutatnék;
Mindig kicsi lennék,
derékig érő, mondjuk;
s leszólnék minden tündét,
ha velem van || gondjuk.

Ha én kósza volnék,
mindig elkószálnék;
minden egyes kószát
baráttá fogadnék;
Lennék Megye-őrző,
vagy elszánt ork-gyilkos;
erdőben kószálnék,
csak ne lenne oly || nyirkos.

Ha én nazg

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120451 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Csak most tudtam net közelbe vergődni. Látom, az énekkar a Sci-Fi nap potenciális résztvevője lehet! :lol:
Május 18-án én is tudok ám jönni! A május 17-i margitszigeti próba akkor fix, ugye? Esetleg lesz(nek) más próbalkalkalom(alkalmak) is? Tudom, ezt most nehéz így összeegyeztetni;csak azért kérdezem, mert én még igen zsenge, friss tagja vagyok a kórusnak, s kicsit össze kellene csiszolódni a hangomnak a Tiétekkel. :)
Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120429 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Hali,

Osszeraktam az egyik 30 perces blokkot a Sci-Fi napra amiben enekelnie kene az enekkarnak, ha vallaljatok (nagyon kene).
A musorrendet lathatjatok a www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/musorok.doc fileban.

Nezzetek at es ha az egyes darabokban valaki szeretne jelentkezni, szabad a palya.
Par dolgot atirtam az eredetileg megirt parodiakbol, hogy kevesebb legyen a szoveg es a szereplo.

Egyedul az Athelas-os reszt kellene a valalkozoknak kivulrol megtanulni, de nem sok a szoveg. Nezzetek meg aztan hajra. Legyszi legkesobb pentek delig mindenki jelezze melyiket vallalja. Most szombatra is kene egy proba, ha lehet a PeCsaban. Meg Gumipoktol erdeklodok.

3 naplo van benne, Gimli, Elrond es Haldir (stipistopi Haldir :) Mocsok vagyok, mi? :twisted: )

Szal a Haldiros kivetelevel lehet valogatni, a naplok fel lesznek olvasva, ugy, mintha az illeto epp akkor irna. Azt hogy x-edik nap, valaki takarasban mondana a mikrofonban.

Leli, menni fog az Aragorn song? Nagyon egyszeru dal, nem hiszem hogy gondot okozna. Mi 15 perc alatt tanultuk meg a szoveget :) a dallama meg nagyon egyszeru (kertesz leszek fat nevelek).

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120256 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Szió!
1. Helyszín: Margitsziget. Pontos találkozóhely még nem eldöntött, szerintem a többség akarata a jól bevált nyugati pu. mellett fog dönteni. :wink:
2. Nem vetted még észre, hogy az MTT-ben spontán "főnök"-választódás van? :wink: Azért is tettem idézőjelbe. Attól, hogy valaki vezetőségi tag, még nem biztos, hogy az "MTT-ért legtöbbet tevő tag" címért indulhatna, és attól, hogy valaki nem az, még tehet rengeteget a Társaságért. :roll: :wink:
3. Koncz Zsuzsa: Kertész leszek, fát nevelek, kelő nappal én is kelek... (József Attila verse alapján). :roll: :wink: Nyilván ha a többség nem tudja, nem adjuk elő. :roll: De ezek a "paródia-dalok" nem véletlenül a fent - azaz lent - említett két dalra íródtak, hanem azért, mert viszonylag közismert, egyszerű dalok. :roll: :wink: :idea:
4. Továbbra sem erőltetem, viszont természetesen szívesen segítek a próbákon, csak ráérjek. :roll: [size=9:3eydgm29](Ha muszáj, a kedd-csütörtök délutánomat fel tudom szabadítani, a 05.10-11-i hétvége nekem nem jó /országos sakk csapat diákolimpia/, jövő hétfőn kb. 17:00-17:15-től jó, a szerdák nem, ill. a péntek koradélután; de a május 17-18-ám erre a szent célra van feláldozva... :) )[/size]
5. Szövegprobléma: egyik sem olyan hosszú, ráadásul egy ének/vers szövegét, ami sokak számára nem vadiúj, sokkal könnyebb megtanulni, mint pl. egy prózai szöveget. :idea:

Azt hiszem, megyek és elővadászom a két fent említett dalt, hogy a Mélyen Tisztelt Topiclakók egyértelműen tudják, miről van szó, és ismerkedjenek a gondolattal. :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120252 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ring: emil pont most ment :)

Kincső: Igen, próbáljunk 17-én, szombaton ! Hol lesz a tali?
Én nem vagyok az énekkar főnöke [size=9:c1nax68u](még svin se bízta rám a topicot)[/size], csupán valaki, aki elvállalta, hogy megpróbálja összeszedni a jó hangú fiatalokat. Ha van más, akinek több ideje van a szervezésre, szívesen átadom neki ezt a 'posztot'.
A Kertész leszek...-et én speciel címről nem ismerem. A Ha én rózsa volnék már megy. De, mint mondtam, itt a szövegtudáson is nagy hangsúly van. Egy darabnak meg kell érnie. Ha mindenki a szöveget nézi, teljesen szétesik a kórus. De legyen, a próbákon megpróbáljuk összerakni min. az egyiket (ehhez te is kellesz min. az elején).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120248 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
No, nem biztos, h jövök, De minden erőmmel azon leszek ,h tudjak.
Szóval, szokásos kérdésem: Zongora? (bocsi, h mindig ezzel nyaggatlak, Leli, csakhát nem tom, h mi h van..)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120247 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
8O Lehet, hogy én becsülöm le az énekkarosokat és úgy általában az embereket, de azt hiszem, elég sokan ismerik a Kertész leszek... és a Ha én rózsa volnék... című/kezdetű számokat, de azt hiszem, a legegyszerűbb, ha megkérdezzük az érintetteket. :wink:
De nem akarom kierőszakolni, ha nem akarod, hát nem akarod, te vagy az énekkar "főnöke"... :roll: :wink:
Mindenesetre május 17-én, szombaton 10 órai kezdettel, ha már a Túrin-próbát úgyis feláldozzuk, ugye próbálunk a M.sz.-n? :idea: :wink:
Üdv :wink: :
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120243 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Kincső: Csak az, hogy a dallamot nem biztos, hogy mindenki ismeri, és a szöveget sem hiszem, hogy mindenki biztosan meg tudná tanulni 18-áig.

Nóli: szeretettel várunk :wink:

A próbák miatt mindenki rendszeresen nézze a fórumot, nem tudom, mikor tudok biztosat mondani.

Galadh: Gondolom :D Elég szorgalmasan gyakorol mindenki otthon (UGYE? ), és az eddig megtartott próbákon is egész jól ment. Plussz egy számmal nem léphetünk föl, és a nem angol szövegűekkel úgy gondolom, az énekkar még nem képes fellépni.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.629 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére