Zene

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 6 hónapja #108726 Írta: Dúedhel
Dúedhel válaszolt a következő témában: Zene
Suilad, Meldonyar!
Nagyon új és nagyon kezdö vagyok itt a fórumon, de gitározok egy ideje(úgy-ahogy), és amióta az eszemet tudom a zene éltet.Énekelek egy power zkrban(Ítélet), de ez eléggé stagnál, vmint örömzene szinten egy barátommal-Daleth néven-a (még) jelenlegi koleszomnak szoktunk gitározni, énekelni...A lényeg a lényeg:Nem tudom itt ki milyen szinten, milyen stílusban játszik és hol, de én egyelőre itt rohadok Békés megyében(hogy szeptembertöl hol leszek majd elválik), és jól esne vkivel vmi jó kis könnyed lírai akusztikust vagy bármi mást alkotni.(Ha érdelekel vkit, a Zorántól a Within temptationson át a Blind Guardienig, Enyától a klasszikusig vagy a Cannibal Corpse-ig mindent hallgatok.)
Amúgy tök jó hogy ennyi tünde, hobbit, ember, stb. népesíti be e kicsiny főldeket...
Meneg suilad:
Dúedhel

"A harang értünk szól
Üres lelkünk temploma..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108269 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
Nekem is küldjetek kottákat.

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108175 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Igen tunde, köszönöm, továbbítottam. Remélem törődni is fog vele az az illető, akinek küldtem :P

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108053 Írta: tunderegi
tunderegi válaszolt a következő témában: Zene
Léli! Magkaptad az "emilt"? Üdv! tunde :?: :roll:

Life is a mystery.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108010 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
Milyen stílusban játszotok???

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107378 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
klasszikus gitároztam hat évet, tanárnál Szinte bármilyen kottát el tudok játszani valamennyi gyakorlással, de azért ne legyen olyan gázos, hogy zeneakadémiára kelljen járnom hozzá.

Egy éve, fél éve ritmusgitározom.
Karácsony óta az akkusztikus dallamokat, a ritmusgitárdallamokat, és a torítós dolgokat is elektromos gitáron játszom, mivel annak vékonyabb a nyaka. ÁÉllítólag jól mennek nekem a spanyol szólók, de nem arra szeretnék klikkesedni.
a Ritmusgitár használom is.
de klasszikust is jáccom.

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107348 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!
Ugyan ez nem kapcsolódik ide, de aki már hallotta, az nem vette észre, hogy a Két torony zenéjében a cd-n lévő utolsó szám mennyire nem oda való hangzásilag?
Mert ez engem nagyon zavar.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107204 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: Zene
Kedves Eriol AElfwine!

Klasszikus gitározol???
Mer én igen :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107142 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
OFF: Ring: sok siekrt ! :wink: Eszerinte te jobban haladsz, mint én, mivelhogy nekem még nincs tanárom :? :x

Eriol: dehogy probléma! Gyakorolj sokat, aztán madj lehet, hogy kelleni fogsz (amint megoldódik a próbaterem kérdése, az énekkart összerázzuk :twisted: )

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107118 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok mindenki.
7 éve gitározom, idén kezdtem el már zúzást és akkordozást, de elég jól megy már.
Ha kellek valakinek, jelenkezhte.
Tolkien-verseket csak egy hete próbálgatok gitározni.
Torzítóval :D
Arra lennének magamnak is kritikáim, sőt gyakran azt hiszem, hogy Tolkien épp forog a sírjában.
de gyakorlat teszi a mestert...
Ja amőgy csakn 14 vagyok, ha ez probléma

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106677 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Off: Léli: Elkezdtem giározni!!!(A C-dúrnál elakadtam... :oops: ) (és már félig meddig lepötyögtem a hegedű szólót!) :D :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106636 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Tényleg nagyon ügyik voltatok! :wink: Ha nem vagyok totál hulla, és viszek kottát, és előbb érek oda, és megbeszéljük, akkor én is beszáltam volna. :roll: :wink: De nembaj.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106409 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Drága énekeseim! Nagyon ugyes volt minden fellépő. Gratulálok. Láttátok, hogy mien sikerünk volt? Ezért érdemes dolgozni!
(Lehet, hogy sikerül szerznünk próbatermet, de ez még... nagyon csak lehet).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106051 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Hát, emberek (és tündék, törpök, hobbitok, stb.)... :roll: Holnap de. 10-du. 6-ig néptáncpróbánk van... :cry: [size=9:2g860i8x](persze van közte szünet)[/size] :arrow: próbálni nem tudok, de ha a helyszínen beszálhatok (kb. 1/2 7-re odaérünk, de csak kb. 1/2 9-ig tudunk maradni), akkor szívesen teszem. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105507 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
viszek gitárt, de a délelőtti próba neccesnek ígérkezik...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104893 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Ring: Szerintem, ha meg tudod oldani, csináld, aztán majd szombaton kiderül a dolog... :P

Kérdés: mikor és hol legyen a próba? Mert, ha Ring kaziját le akarjuk játszani, akkor arra nem lesz jó a K@V. Valaki felajánlja a lakását? Időpont: 10 v. 11 óra. A próba, ha jól mennek a dolgok, max. 2 órás (ha rosszul, lehet, hogy lemondjuk a szereplést).

Gillz: ugye hozol gitárt? (nagyon örülnénk neki :wink: )

tunde: Közösség/Farsang

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104875 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Nos? Azért kéne valakinek sürgősen válaszolnia, mert akkor begyakorlom, és ráteszem egy kazira. Ja, és én valószínűleg nem megyek szóval azt is meg kéne oldani, ha szeretnétek!
In Dreams van jelenleg olyan állapotban, hogy azt rázongorázzam!
Estel: :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #104837 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Estel Adániel írta:
Megjött a TIF, tényleg kottamentes) :(

Helyesbítés: A TIF első oldala kottamentes. A többi 5 nem :!:
Szóval Beleg, szajré nálad? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104796 Írta: tunderegi
tunderegi válaszolt a következő témában: Zene
Üdv mindenkinek! A farsangról érdeklődnék? Mikor, hol? Vagy már lecsúsztam róla? Nem mindíg tudok hozzáférni a fórumhoz, néha megbolondul a rendszerünk. Írhattok privit vagy emilt is! Az tuti.
Namarié! :oops: :lol:

Life is a mystery.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104728 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Én benne vagyok! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104675 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Leszek a farsangon, meg szvsz húgom is, tehát szívesen éneklünk...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104627 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Hát... még azt sem tudom, hogy tudunk-e menni a farsangra, mert a néptánccsoport-vezetőnk kitalálta, hogy lehet, hogy lesz márc. 1-én egy egész napos rendkívüli próba... :cry: :evil: De ha tudok menni (szerdán dől el), akkor benne vagyok! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104434 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Estel Adániel írta: Fiúk-lányok! Elég lenne nekünk egy próba szombat délelőtt, hogy a farsangon előadjunk valamit? Ha már úgyis esedékes a kéthetenkénti találkozó a színműves topik munkájához, jöhetnének azok is, akik szerint nem vesztek kárba a LEP előtti danolászások... :roll: Mit gondoltok?


Hm.... Talán. Szerintem érdemes megpróbálni. Én mindenesetre benne vagyok. Ha jól emlékszem, akkor az In dreams ment a legjobban. Amellé... max. a May it be-t tudjuk felhozni... De ahhoz az kell, hogy mindenki (aki ott lesz, és szeretne fellépni) szorgalmasan gyakorolja a dalokat!!! (jelentkezés priviben nálam, vagy itt a fórumon)

Akik pedig kottákat igényelnek, szeretném őket megkérni, hogy írjanak nekem egy mailt, mert különben teljesen kimegy a fejemből, hogy kinek kell még küldenem, meg kinek kültem már.... (így is azt hiszem, van valaki, aki privit írt, de nem küldtem neki... megírná az illető mailben, ha tényleg nem küldtem neki még?)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104433 Írta: Ignis
Ignis válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!
Ignis vagyok és az imént csatlakoztam a fórumhoz.
Nem tudnál nekem is küldeni ama kottából (ha szépen megkérlek)? Mániákus zongorista vagyok. :oops:
Előre is köszi :
Ignis

In hoc signo vinces! †

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104343 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Zene
"Telcontar_Leli\n

Estel (nem az Adániel :) ): ha jól emlékszem, akkor a FotR kottája zongorakíséretes. Ha akarod, elküldhetem. Meg bárki másnak, csak szóljatok."

Iiiiiiiiiiiigen.Pleeeeeeeeeease


A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104332 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Ring: El tudnád küldeni nekem is, megcsekkolni? ;)

Fiúk-lányok! Elég lenne nekünk egy próba szombat délelőtt, hogy a farsangon előadjunk valamit? Ha már úgyis esedékes a kéthetenkénti találkozó a színműves topik munkájához, jöhetnének azok is, akik szerint nem vesztek kárba a LEP előtti danolászások... :roll: Mit gondoltok?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104094 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Aki kért, megkapta a kottámat?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103933 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Beleg: En masnak is elkuldtem es o megtudta nyitni! (Valami tif. file vagy mirol beszelt, de en nem ertek az ilyenekhez! :oops: :lol: )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103810 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene
Farsang:

Műsor: Bárki, aki szeretne verset mondani, énekelni, paródiát előadni stb. Az megteheti. Max. 10 perces lehet. Jelentkezni ezen a héten lehet, nálam priviben (ki/k/ és mit ad elő ennek alapján összeállítjuk a műsort). Jó alkalom lehet ez pl. az énekkarnak és a verselőknek.


Tudodm, hogy a próbák problémásak, de én nagyon szívesen meghallgatnék szóló énekeseket, illetve duetteket. Ahhoz nem kell különösebb helyszín...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103668 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.610 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére