Zene

Több
21 éve 7 hónapja #97428 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Nekem jo.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97427 Írta: tunderegi
tunderegi válaszolt a következő témában: Zene
Üdv Mindenkinek! Helyileg hol található meg a Társaság? Nem rossz ötlet az énekkar. Ha időm engedi, meglátogatnálak titeket. :arwen2:

Life is a mystery.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97308 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Zene
Nekem ez általában jó lenne, úgyhogy majd értesítsetek engem is... :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97299 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Eli ( :) ): Majd megoldjuk. Valahogy nem tudom elhinni, hogy huszonvalahány emberből csak egynek ne lenne jó az időpont...

De amint biztos lesz ez az egész, megígérem, tényleg megírom azt a köremilt...

üdv
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97170 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Huh, Léli nekem az nagyon nem lesz jó sztem! És mi van, ha csak egyedül maradok? Gondolom, csak nekem nem lesz külön próba... :heu:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97071 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Még semmi sem biztos a próbákat illetően, de szeretném, ha lelkiekben mindenki felkészülne:
Terveink szerint kéthetente szombaton tartanánk egy próbát 10 órátó a színi társulatunkkal. Ha ez összejön, a helyszín biztosítva lesz minden alkalomra. Akinek egyáltalán nem megfelelő az időpont, azoknak kb. havonta 1-szer külön próbát tartunk, ha nem csak 1 személyről van szó.

Egyelőre ennyi, majd tájékoztatlak titeket a fejleményekről.
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96525 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: Zene
Hello!
Jön valaki a szegedi gitárfesztiválra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96521 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: Zene
Hello!
Jön valaki a szegedi gitárfesztiválra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96520 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: Zene
Hello!
Jön valaki a szegedi gitárfesztiválra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #95853 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

én továbbra is szeretnék énekelni, és most már rá is érek! :roll:

Emily: az Amelie zongorakottáit el tudnád juttatni hozzám valahogy? nagyon örülnék neki :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #95812 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Emily, Zora, mir: Szívesen látunk titeket is!

Sajnos még nem alakult ki, hogy mikor lennének a próbák, meg hogy hol lennének (bár ez lehet, hogy meg lesz oldva), mert egyszerűe4n képtelen vagyok megírni egy nyamvadt körlevelet mindenkinek (talán a héten lesz rá időm. Igyekszem összehozni).

De terveim szerint hetente, vagy minimum kéthetente lenne próba Bp-n, vagy környékén. Batti (a Magyar Tolkien Társaság elnöke) bizotított affelől, hogy az MTT rendezvényein felléphetünk (persze előzetes meghallgatás után). Egyelőre a AGyU: AGySz kottái vannak meg nekünk, azokat énekeljük, de várom egyéb javaslataitokat is. Előkelő helyet foglal el az esélyesek listáján a Pisti, az Aragorn (István, a király). Persze ezenkívül mai, és nem mai számok is esélyesek.

Sziasztok
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #95534 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Zene
Mike: de, nekem megvan belőle néhány kotta... Mmint Amelie. Mivel zongoráztam jópár éven keresztül, azok a kották vannak meg többnyire, amik zongorára iródtak... Asszem már csak nyomtatott formában van meg, de egyébként netről szedtem le, nagyon szépek! :)

És ha már eljutottam odáig, hogx irok ide... Én is szivesen jelentkeznék énekelni, szintén zenei általánosba jártam, 8 éve énekelek kórusban (ha nagyon kell, tudok zongorázni, furulyázni, és gitározni most tanulok :) ) Minden héten vannak próbák? Pontosan hol? És hányan járnak? És miket énekeltek? Ugye nem csak a 20 fölötti társaság...? :roll: :wink:
Sajna csak hétvégén tudok netezni, de igyekszem mielőbb benézni ide. Addig is várom válaszotokat! :roll:

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #94193 Írta: Zora
Zora válaszolt a következő témában: Zene
nagyon szívesen mennék, imádok énekelni és van egy kis képzettségem is ez ügyben (zene tagozatos ált. suliba jártam és a kórus volt a mindenem....na jó ez azért túlzás:-))
csak egy a bökkenő: én sajnos vidéki vagyok
pedig annyira, de annyira szívesen csinálnám.....

... időtlen fények közt repültem a fényporszemtenger porszemszigetén szigetporszemek fényporszeme, én.
(Szabó Lőrinc)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #94189 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Zene
Léli drága, ha írsz a tagoknak egy borzalmas-szigorú üzit, elküldenéd nekem is?:-) Csak hogy tudjam, hogy állunk, hátha tényleg sikerül csatlakoznom a mozgalomhoz. :-)

Előre is kösssszzzzziiiiiii!

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #94187 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Zora: A Magyar Tolkien Társaság amatőr énekkaráról (bár kezd vegyülni a "sima" fórumos közösséggel). Bárki csatlakozhat, szívesen látunk.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #94178 Írta: Zora
Zora válaszolt a következő témában: Zene
milyen énekkarról van szó ha megkérdezhetem?

... időtlen fények közt repültem a fényporszemtenger porszemszigetén szigetporszemek fényporszeme, én.
(Szabó Lőrinc)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #93811 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

HA döntene a tisztelt énekkaros társaság... A tizenvalahány személyből mindösszesen hárman mondtak véleményt a próbákról... Nem akarom, hogy megint az legyen, mint eddig, hogyx kihirdetek egy próbát, aztán vagyunk 5-en. Szóval válaszoljon mindenki (ha ez nem lesz meg, privit írok mindenkinek, de abból nem lesz köszönet :twisted: ), mert addig nem tudjuk elkezdeni a próbákat...

Sziasztok!
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #93556 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Mír: igen. :wink: Különben nekem sincs meg még - sajnos :cry: - a 2. filmzene, és attól, hogy egyszer hallottam, még nem jegyeztem meg. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #93473 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Zene
Ejj Leli, nincs meg a film zenéje CD-n...? Hát akkor legalább maradj ott a film végén, és hallgasd meg a stáblista alatt. :-)
Amúgy ha itt jóóó alaposan figyellek titeket, meg fogom tudni, hogy mit döntötök próbaügyben, és hogy hol lehet hozzátok esetleg csatlakozni?

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #93469 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Elanor írta:

Ring-bearer írta: Meg van a Gollum Song kottája!!!!!
Fel kéne rakni a netre, hogy mindenki elérhesse!


Azt nem akarjuk énekelni??? :roll:


Bevallom töredelmesen, nem ismerem. Szeretném valamien módón meghallgatni. Na meg persze jó lenne, ha akkormár a kottája is meglenne.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #93076 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Zene
Kicsit OFF, de nincs meg valakinek az Amelie csodálatos élete c. film zenéjének kottája?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #92994 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene

Ring-bearer írta: Meg van a Gollum Song kottája!!!!!
Fel kéne rakni a netre, hogy mindenki elérhesse!


Azt nem akarjuk énekelni??? :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #92972 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Embörök!!!!

Kel-e önöknek Demjén, Illés, Kovács Kati Koós János és ilyen kották???? Mert ha kell akkor én tudok szerezni....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #92308 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Meg van a Gollum Song kottája!!!!!
Fel kéne rakni a netre, hogy mindenki elérhesse!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #92057 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

mîr írta: Sziasztok!
Hogy álltok zeneügyileg? Milyen zenekar van? Hányan vagytok? Miket játszotok? És szépen csináljátok? :wink:
Érdekelne a dolog, főleg akkor, ha esetleg van esély arra, hogy beszállhassak... Amit biztosítani tudok, az egy nem túl kiemelkedő, de tiszta alt női énekhang, csak és kizárólag másokkal való együttdanolászáshoz! (Semmi szólóénekesi karrier. :lol: ) Van erre kereslet Tolkien-téren? :?:
Pusszancs!


Szia!

Zeneügyileg épp most tárgyaljuk meg, hogy mikor legyenek az énekkari próbák. Nagyon örülnénk neki, ha te is csatlakoznál hozzánk. MIndig jól jön + 1 hang :) Zenekarunkkal sajnos nem igazán foglalkozunk. Van néhány gitáros, zongorista, furulyás (csak hogy a legáltalánosabbakat (meg amik most eszembe jutottak) mondjam). Egyenlőre a GyU zenéit játszuk, de konzultálni fogok egyesekkel a továbblépés terén.

Üdv
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91417 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
A vasárnap du.-k általában nekem is jók, de nem mindig... :roll: A hétköznapok közül leginkább a hétfő jöhetne szóba. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91408 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

én benne vagyok, jan21-től hétvégéim szabadok, mondjuk kéthetente ráérek, mert közben színdarab-próbák is folynak, meg még sok más :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91393 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!
Hogy álltok zeneügyileg? Milyen zenekar van? Hányan vagytok? Miket játszotok? És szépen csináljátok? :wink:
Érdekelne a dolog, főleg akkor, ha esetleg van esély arra, hogy beszállhassak... Amit biztosítani tudok, az egy nem túl kiemelkedő, de tiszta alt női énekhang, csak és kizárólag másokkal való együttdanolászáshoz! (Semmi szólóénekesi karrier. :lol: ) Van erre kereslet Tolkien-téren? :?:
Pusszancs!

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91083 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
:) nemtom mi fog ebbol osszejonni :)
Nekem pl vasarnap 4 utan jo tovabbra is, maskor nem.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91071 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Szerintem jobb lenne a b) változat, de akkor szvsz mindig legalább 1 vagy 2 héttel korábban döntsük el a pontos helyet és időpontot. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.191 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére