Zene

Több
20 éve 9 hónapja #154427 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
TÜNDÉR VAGY ANA!!!!!!!
:itscool:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154426 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok fiatalok,

konzultáltam Ulmoval. Szegénynek fogalma sem volt róla, hogy a próba időpontjában szervezte a bővített TTT nézést. Ezért némileg változatunk a dolgokon.
Eredetileg két próbát akartam erre a 7végére (lévén, hogy végre Estel is Bp-en van hétvégén), de így csak egyetlen próba lészen.
Az időpont pedig:

Vasárnap, azaz november 30. 10:00 nálam. 17-es kapucsengő. A címet tudjátok, aki nem, az hívjon fel, vagy beszéljetek össze, és gyertek együtt. Ott találkozunk.

Szombaton pedig a TTT nézésen.

Silmenielnek, meg jó születésnapozást. Mindenki mást viszont elvárok a próbára beleértve Lélit, Estelt, Felagundot, Dodiee-t, Kincsőt, Elenielt, Rabynt, Leguánt - természetesen :lol: , RingBearert, Beleget, mint új kórustagot 8) és Rayant is.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154407 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
figy eddig csak a volt a kikötés, hogy szombaton. Szombaton lehetne délelőtt, is (bár ha jol tudom akkor feanoros proba van)
meg lehet estébben is..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Kriszana mit szolsz az ötlethez?


[size=9:3xg0s79j]Van egy olyan érzésem, hogy nem támogatja... :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154328 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
szerintem lehetne utána.. Mármint TTT nzés után...
Kriszana mit szolsz az ötlethez?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154323 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene

Eleniel (csillaglany) írta: Benne vagyok a hosszabb próbákban... :lol:

Ügyrendi felszólalás! :!:
Ulmo a Két Torony - topicban meginvitálta a kedves érdeklődőket bővített TTT nézésre!!!
Időpont: nov. 29. (szombat) fél 12 körül!!!

Erre tekintettel nem lehetne úgy tartani a próbát, hogy aki el szeretne menni (van olyan, aki nem? :wink: ), az odaérjen?
Azaz délelőtt?
(Vagy neadjisten: vasárnap?)


Támogatom!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154265 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Benne vagyok a hosszabb próbákban... :lol:

Ügyrendi felszólalás! :!:
Ulmo a Két Torony - topicban meginvitálta a kedves érdeklődőket bővített TTT nézésre!!!
Időpont: nov. 29. (szombat) fél 12 körül!!!

Erre tekintettel nem lehetne úgy tartani a próbát, hogy aki el szeretne menni (van olyan, aki nem? :wink: ), az odaérjen?
Azaz délelőtt?
(Vagy neadjisten: vasárnap?)

Jó volt a szombati próba, leszámítva, hogy a hangom sztájkolt... :evil: :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154092 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Ez részben az időjárásnak köszönhető..... (éljen a tél..)

Ez nem tél! Ez igazi novemberi ősz!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154055 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Ma azé elég nyúzottnak tűnt mindenki... Ez részben az időjárásnak köszönhető..... (éljen a tél..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154040 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Benne vagyok bizonyos normál időhatárok között. :wink:
[size=9:2ixvh80t]Ha elsősorban a végére hagyjuk a spontán éneklést, akkor aki akar/tud, marad, aki nem, nem. (Feltéve, hogy nem dob ki minket Kriszana, mint ma... :roll: :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153988 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Nekem jók!
Ma is zseniálisak voltunk!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153943 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Öh... Izééé... Nekem abból nagyon nyüsssz lesz... Felőlem tarthatunk olyan próbát is, viszont akkor tényleg nem tudom garatnálni ,hogy minden próbán végig maradok... :/

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153938 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Oké-)) Nem problemázunk:)
Ana lenne egy kérdésem, tudom szorít az idő meg ilyenek.. De nem lehetne néha, csak nééha mást is énekelni mint azt amivel a LEPre készülönk? Mert a legutobbi próbán már nagyon untam szegény dalocskát.. (pedig még kell raja javitani)

De lehetne.
Az 5let jó, csak az időnk kevés.
Egy lehetőség van, ha nem 3 órás próbákat tartunk ezután, hanem 4-5 órás próbákat. Akkor belefér mindennemű éneklés.
Szóval, ki mit szól a hosszabb próbákhoz?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153892 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Ring, ha a Móriczra érsz, hívj fel, és eligazítunk,ok?

Jó, felhívlak.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153886 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Oké-)) Nem problemázunk:)
Ana lenne egy kérdésem, tudom szorít az idő meg ilyenek.. De nem lehetne néha, csak nééha mást is énekelni mint azt amivel a LEPre készülönk? Mert a legutobbi próbán már nagyon untam szegény dalocskát.. (pedig még kell raja javitani)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153797 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Hihetetlen, hogy mindig valaki problémázik.
"léccci kriszana, nem lehetne vasárnap?" vagy
"Legyen inkább pénteken?"
"Jaj, kriszana nem tarthatnánk hétköznap a próbákat?"

Tehát, minden további felvetésre a válaszom NEM!

Nem tudunk mindenkihez igazodni, de megtesszük, amit lehet.
A próbák szombatonként lesznek és PONT.
Elképzelhető, hogy nem mindig déltől, hanem néha kicsit később.

A hiányzásokról pedig a következő a véleményem:
Az összes próbáról mindenki hiányozhat 1x!
Tehát, aki már eljátszotta ezt a lehetőségét, az ne próbálkozzon újra :wink:
Leguan, neked még van esélyed 1x kimaradni... :lol:
És kérlek benneteket, ne nyafogjatok!
Azt látom, hogy folyamatosan problémákat soroltok.
A megoldást kell keresni fiatalok!
Szombaton találkozunk.
Ring, ha a Móriczra érsz, hívj fel, és eligazítunk,ok?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153651 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Egy szó, mint száz, szombaton szigorúan, de szereztettel számítunk a szépszavúakra! Szönöm szépen.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153483 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
A 29-e nekem is kérdőjeles.. (lehetne pééénteken is :lol: )
De igyekszem ott lenni!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153425 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
De 1 próbáról 1 hiányzás talán még belefér... :roll: Nem?
Teljesen igazatok van, hogy muszáj sokat együtt próbálnunk, és az emberek többsége mindent megtesz, hogy ott legyen a próbákon, de ha 1x nem megy... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153422 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Nyilván nem az a cél, hogy 4 fősre csökkentsük a létszámot. :wink: Mindenki tudja: profin kell megcsinálni az előadást, ehhez pedig bizony szükséges, hogy együtt legyünk minden próbán, és haladjunk. :?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153401 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Ha pl. 30-án van próba, eleve felejtős nekem a dolog... Ugyanis aznap lesz a kisöcsém keresztelője... Amúgy meg már Kriszanának is írtam, hogy én nem fogok tudni az össze következő próbán megjelenni... Anyám Keszthelyen lakik, tudom, hogy egyéni szoc.probléma,de mondjuk oda sem ártana lemennem még dec.13-ig, mert kissé meg fog sértődni... A 29-i próbát 80%, hogy el tudom intézni. De ha 30-án lesz, akkor bukó a dolog... :?

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153400 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Nagyon igyekszem, hogy odaérjek délre, de kissé irreális, hogy a 10-kor kezdődő partimat megnyerjem és még oda is érjek a Törekvés művháztól... :roll: :? Amint tudok, rohanok. :roll:
Mint már mondtam, 29-én sajnos semmiképp nem tudok menni... [size=9:279jk864](Nyíregyházáról jön a néptánckoreográfus, ezért egész napos rendkívüli próba van...) [/size]Nem lehetne kivételesen vasárnap? :o Egyébként ezen az egyen kívül minden próbán ott leszek, és eddig is voltam (a legelső kivételével, de akkor sem maradtam le semmiről, asszem). :roll: Igazán nem fer, hogyha eddig hiányzott valaki 2x, és ezentúl már nem fog, az szerepelhet, aki pedig ezután hiányzik még 1x, az nem szerepelhet... (Tudom, hogy én még eleve bizonytalan vagyok, de nehogy már emiatt ne... :roll: :( )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153342 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Szombat, azaz NOVEMBER 22. 12:00 Móricz Zsigmond körtér, a szobor előtt találkozunk, előre láthatólag 15:00ig tart majd.

Nem tudok menni 12re, 1kor van vége a zongorámnak,
és ha nagyon sietek, 1 és negyed óra+ mire odatalálok... :D :D
Meg ha ez mindig ebben az időpontban lesz, akkor télleg gáz! :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153316 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: drukkdrukk

Ana akkor MINDEN szombaton lesz próba ezentúl ugye?

Lesz bizony! Egészen december 13-ig. Minden szombaton.
Van még kérdés?

Gillz: rád már nem is számítottam mint énekkari tagra. Örülök, ha a szindarabban részt veszel.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153246 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
drukkdrukk

Ana akkor MINDEN szombaton lesz próba ezentúl ugye?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153206 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Megyek!! :lol:
Remélem, hangom is marad, mert ma este még üvöltöznöm kell egy sort...
Nna, most képzeljetek el engem, amint üvöltözök... :wink: Ezt a civil életben igen ritkán produkálom, úgyhogy már csak ezért is érdemes megnéznetek a ma esti darabot.

(Emlékeztetőül: ELTE ÁJK Díszterme, azaz a CD fűhöz közeli csicsás ELTE épület félemelete, este 7 óra, kb. 1 órás a darab, mindezt ingyér...)

Aki nem jön, attól távdukkolást várok!
Aki meg eljön, az magára vessen... :lol:
Mindenkit szeretettel várok!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153174 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene

Aki mostantól nem lesz jelen minden próbán, az nem szerepel a LEP-en!


ok. szerintem engem nyugodtan kihúzhatsz... 8)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153138 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok fiatalok!

Örülök, hogy íly jól ment a múlt hétvégi próba! Illesse köszönet érte Lélit és Leguant.
A következő próba időpontja:
Szombat, azaz NOVEMBER 22. 12:00 Móricz Zsigmond körtér, a szobor előtt találkozunk, előre láthatólag 15:00ig tart majd.

10 percet várunk, aki késik, az találjon oda hozzám :)

FIGYELEM:
Mostantól kezdve teljes fegyelmet várok el az énekkar tagjaitól, és megjelenést minden próbán. Ezután minden szombaton próbálunk hasonló időpontban. Aki mostantól nem lesz jelen minden próbán, az nem szerepel a LEP-en! (Ez nem vonatkozik Estelre és Lélire)

Ha kérdés van, hívjatok. Mostanában kicsit gyatra a net elérésem.

Üdv
kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152829 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Leguanember írta: A következő próba előreláthatólag Kriszanánál (M.Zs. körtér) szombaton délután lesz, ő majd pontosít.


Sajnálom, de én szombaton Bécsben leszek egész nap (a sulival megnézzük a Christkindermarkt-ot :) ). Úgyhogy ha nem kerül át a próba vasárnapra, erről is lemaradok (nem kell miattam aggódni, gyorsan tanulok :wink: ).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152754 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene

Hodori írta: szasztok.én uj vagyok..azt szertném kérdezni hogy nem tudjátok mikor jelenik már mega filmzenéje? tavaly ilyenkor már megjelent.


Ilyeneket a filmzene topicban kérdezz!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.639 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére