Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
20 éve 11 hónapja #145525 Írta: E. Eia Ayna

Elessar király... írta: Meg szeretném kérdezni, hogyan lehet topicot csinálni?

Megkérsz egy Moderátort...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145524 Írta: .Elessar király.
Meg szeretném kérdezni, hogyan lehet topicot csinálni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145412 Írta: Alyr Arkhon
Üdv...
Volna egy kérdésem: miért írja ki chatnél, hogy too many host connections (local) ?
Nem tudok belépni...
Tegnap pontosan ugyanerről a gépről még semmi baja nem volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144751 Írta: svindler

Menelmir írta: azt szeretném megkérdezni, hogy ha szeretnék elrondról irni az" irások" menüpontban akkor egyből be kell gépelni mindent vagy lehet, apránként is ? már ha van ilyen re szükség ( mármint elrondról minden)


Szia!
En toroltem azt amit tegnap elkezdtel akkor, bocs.
En azt javaslom, hogy otthon ird meg magadnak a cikk elso verziojat, ami mar szerinted van annyira kiforrott szoveg, hogy meg is lehet jelentetni, es ha ez megvan utanna toltsd fel.
Aztan kesobb ha ugy erzed meg tudnal hozza irni, vagy at kell irni itt-ott akkor arra lesz lehetoseged.
Az adminoknak zavaro ha van egy varakozo cikk amit nem lehet megjelentetni, mert folyton kapjak rola az ertesitest....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144684 Írta: Menelmir
Sziasztok !

azt szeretném megkérdezni, hogy ha szeretnék elrondról irni az" irások" menüpontban akkor egyből be kell gépelni mindent vagy lehet, apránként is ? már ha van ilyen re szükség ( mármint elrondról minden)

A Eruchín! Ú-dano i faelas a hyn, an úben tanatha le i faelas!
Show them no mercy for you shall recieve none!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144556 Írta: Estel Adániel
Eddig kizárólag a Január 3.-i Régen Várt Ünnepélyen osztogattuk a nagyközönségnek. A többi szám az MTT Közgyűlésein volt hozzáférhető.
(Nemsokára, ha minden igaz, megint lesz egy.) ;)
Amúgy Gumipókot érdemes felkeresni, ha soron kívül szeretnél venni egyet... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144551 Írta: Ilweran
Sziasztok!
Még januárban a "Várva várt ünnepség"-en vettem agy Lassi Laurie-t és nagyon tetszett(természetesen), azóta keresem az új számokat, de sem újságosnál, sem könyvesboltban nem lelem. :(
Hol lehet kapni :?: :?: :?:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144054 Írta: E. Eia Ayna

Nimrodel Melian írta: A Fórum csak a Tolkien.hu-n keresztül érhető el, vagy van közvetlen címe is?

Éljenek a gyors bejutási módszerek? :D www.tolkien.hu/forum/index.php

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144052 Írta: Coralie
A Fórum csak a Tolkien.hu-n keresztül érhető el, vagy van közvetlen címe is?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143342 Írta: svindler

Eglarcarien írta: A táboros kérdőívvel kapcsolatban: kb. 1 hete +próbáltam kitölteni, de nem hozta le a lapot rendesen a gép, utána +lefagyott a Net :evil: , és ma +próbáltam újra a kérdőívet, sikerült is kitölteni csak utána azt írta ki: én már 1X kitöltöttem... Szóval akkor most mi van?!


Hiaba toltod ki, hetekkel ezelott le lett zarva, csak meg a linket nem szedtem le...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143101 Írta: Coralie
Valamiért olyan lassan töltődnek be a képek az oldalon. Eddig ilyet nekem még nem csinált. Mi lehet az oka? Tudok ellene tenni valamit? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142743 Írta: Eglarcarien
Aiya Svin!

A táboros kérdőívvel kapcsolatban: kb. 1 hete +próbáltam kitölteni, de nem hozta le a lapot rendesen a gép, utána +lefagyott a Net :evil: , és ma +próbáltam újra a kérdőívet, sikerült is kitölteni csak utána azt írta ki: én már 1X kitöltöttem... Szóval akkor most mi van?!

Előre is köszi!

(amúgy hála neked, h megint a 'szokott helyen' van a FÓRUM 8) )

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142684 Írta: Arden Borough
köszi Svin hogy végre ujra itt lehetünk a rendes címen...
remélem nem lesznek nagyobb fennakadások!
további jó munkát a lappal!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142680 Írta: Coralie
Nálam fellépett egy egészen apró hiba:
A már elolvasott hozzászólásokat is meghagyja újként (narancssárga jelölés). Ez mitől lehet? Rég nem tapasztaltam már ilyet.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142542 Írta: svindler
Ujra mukodik a www.tolkien.hu domain. Illetve az oldal mar csak is itt erheto el. Az eddig hasznalt ideiglenes cim megszunt.
Ha barmi gond lenne (nem tudtok belepni, stb...) irjatok e-mailt: svindler@tolkien.hu :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142257 Írta: Alyr Arkhon

Elza Fischer írta: Ma már megint nagyon lassú a fórum.
Ha be akarok menni az egyik topicba az jó sok időmbe telik.
Ugyan ez van a hozzászólásaimmal is. Ha az mondom, hogy mehet akkor is sokat kell várnom.
Más hogy van ezzel?


A fórum lassúsága a szolgáltatón és a netterheltségen múlik. Egyikről sem tehetnek szegény készítők.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142115 Írta: Elza Eldaniella
Ma már megint nagyon lassú a fórum.
Ha be akarok menni az egyik topicba az jó sok időmbe telik.
Ugyan ez van a hozzászólásaimmal is. Ha az mondom, hogy mehet akkor is sokat kell várnom.
Más hogy van ezzel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142002 Írta: Coralie

E. Eia Ayna írta:

Nimrodel Melian írta: Néha látok olyan emotikonokat is a hozzászólásokban, amik itt nem is szerepelnek. Ezeket honnan lehet beszerezni?

Máshonnan beszúrod képként ;) Küldjek egy-párat? (kábé 30 emotikonos honlap van a gyűjteményemben :D )

Megköszönném! :P

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141946 Írta: Alyr Arkhon

Nóli írta: Hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
(Nóli ideges)
Rossz a kvíz!
Mindig azt írja ki, h:

Információ
Hacking: IP!


Nem a kvíz rossz.
Nekem is ezt írja ki ha a hikből vagyok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141945 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

kovacstimi írta: Jó hogy végre elindult a kvíz, de miért nem működik rendesen????? Látom nem csak nekem nem megy... Tessék megjavítani!!!!!!!


Nekem megy.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141939 Írta: Ilweran
Jó hogy végre elindult a kvíz, de miért nem működik rendesen????? Látom nem csak nekem nem megy... Tessék megjavítani!!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141783 Írta: E. Eia Ayna

Nimrodel Melian írta: Néha látok olyan emotikonokat is a hozzászólásokban, amik itt nem is szerepelnek. Ezeket honnan lehet beszerezni?

Máshonnan beszúrod képként ;) Küldjek egy-párat? (kábé 30 emotikonos honlap van a gyűjteményemben :D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141769 Írta: Coralie
Néha látok olyan emotikonokat is a hozzászólásokban, amik itt nem is szerepelnek. Ezeket honnan lehet beszerezni?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141676 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Galadriell írta: Tudom, hogy most tok hujjenek fogtok nezni, de en teljesen uj vagyok itt, es nemigen ismerem a roviditeseket... :roll: :roll: meg tudnatok mondani nekem, hogy mit jelent az, hogy "szvsz"?
elore is koszike!! :oops:

szvsz=szerény véleményem szerint

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141673 Írta: Galadriell
Tudom, hogy most tok hujjenek fogtok nezni, de en teljesen uj vagyok itt, es nemigen ismerem a roviditeseket... :roll: :roll: meg tudnatok mondani nekem, hogy mit jelent az, hogy "szvsz"?
elore is koszike!! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 17 órája #141580 Írta: Nóli i linantea
Hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
(Nóli ideges)
Rossz a kvíz!
Mindig azt írja ki, h:

Információ
Hacking: IP!


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 17 órája #141577 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Két lehetőség van:

:arrow: a LEP-plakátjai miatt (érdekesen nézne ki egy ilyen web-cím az óriásplakátokon: 213.157.100.65/~tolkien/intro.html :roll: ) 1 hónapon belül,

:arrow: vagy pedig a LEP és a nagyon soká között valamikor.

:mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 22 órája #141498 Írta: Alyr Arkhon

Toma gazda írta: de kb? mégis mikor 1 hónap 1 hét vagy valami körübelülit


Ha svin ráér.

(a főnököt ne siettessétek, mert ha megharagszik... :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141388 Írta: Toma gazda
de kb? mégis mikor 1 hónap 1 hét vagy valami körübelülit

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141204 Írta: Aldarion

Brisa írta: Idővel természetesen a www.tolkien.hu cím is működni fog.

De mikooor :!: :evil:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.810 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére