Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 2 hete #139569 Írta: Coralie

Sil írta: És még mindig eszméletlenül lassú, ha hozzászólok... :?

Ezt megerősítem. Bár vannak, akik nem is észlelnek ilyen problémát. (Hát én sajnos igen. És azt vettem észre, hogy ez a lassúság rövid hozzászólásoknál nem lép fel. Bár lehet, hogy ez csak véletlen...)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139564 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az semmi, múltkor (közvetlenül, miután Svin belinkelte az emberi testes képet a Nyelvek és írások-ba) csinált egy olyat, hogy kint a Középfölde témakörnél nem írt ki senkit legújabb hozzászólónak, a legújabb hozzászólás dátumát 1970. jan. 1-nek írta, és a Nyelvek és írások topic egy-az-egyben eltűnt, nem volt sehol, percekig...

És még mindig eszméletlenül lassú, ha hozzászólok... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139562 Írta: Alyr Arkhon
Mi a baj a Humor Topiccal?
Minden hozzászólást kétszer rak be, és a legújabb hozzászóló nevét nem írja ki...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139552 Írta: Alyr Arkhon

Telcontar Léli írta: Üdv!

Svin: mi volt ez a leállás? Most kb. 1 órán keresztül nem volt tolkien.hu! :( Aztán még a chat is szétesett néha (Mircről voltunk benn).

Léli


Igen, néha le szokott állni a chat is meg a fórum-weblap is.
De sztem erről nem svin tehet hanem a 213.157.100.65 szerver szolgáltató (vagy mi a szösz)

remélem mielőbb élni fog a tolkien.hu ím is

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139544 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdv!

Svin: mi volt ez a leállás? Most kb. 1 órán keresztül nem volt tolkien.hu! :( Aztán még a chat is szétesett néha (Mircről voltunk benn).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139537 Írta: Dínchamion

Aldarion írta: Eowynke :

Gandalf írta:

Elza Fischer írta: Észrevettem, hogy Film szekció alatt a GYU több fontos szereplőjének van saját fóruma, de Gollamnak nincs és az őt alakító színésznek.
Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy általatok lehetne-e neki egy saját fórumot nyitni, hogy róla is tudjunk beszélgetni.


A Középfölde szekcióban van Gollam-topic:
213.157.100.65/~tolkien/forum/viewtopic.php?t=45

:gollum2:


Bár ha engem kérdeztek, a Középföldés topicok nem éppen a film miatt vannak kitalálva... :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139461 Írta: Aldarion
Eowynke :

Gandalf írta:

Elza Fischer írta: Észrevettem, hogy Film szekció alatt a GYU több fontos szereplőjének van saját fóruma, de Gollamnak nincs és az őt alakító színésznek.
Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy általatok lehetne-e neki egy saját fórumot nyitni, hogy róla is tudjunk beszélgetni.


A Középfölde szekcióban van Gollam-topic:
213.157.100.65/~tolkien/forum/viewtopic.php?t=45

:gollum2:


Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139460 Írta: Eowynke
Tenyleg, en is nagyon orulnek egy Gollumos topic-nak..
es sokan rajtam kivul
szerintem meg lehet oldani 8)

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139457 Írta: Aldarion

Elza Fischer írta: Észrevettem, hogy Film szekció alatt a GYU több fontos szereplőjének van saját fóruma, de Gollamnak nincs és az őt alakító színésznek.
Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy általatok lehetne-e neki egy saját fórumot nyitni, hogy róla is tudjunk beszélgetni.

Ha már itt tartunk Gimli topic miért nincs :?: :gimli1:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139420 Írta: Elza Eldaniella

Gandalf írta:

Elza Fischer írta: Észrevettem, hogy Film szekció alatt a GYU több fontos szereplőjének van saját fóruma, de Gollamnak nincs és az őt alakító színésznek.
Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy általatok lehetne-e neki egy saját fórumot nyitni, hogy róla is tudjunk beszélgetni.


A Középfölde szekcióban van Gollam-topic:
213.157.100.65/~tolkien/forum/viewtopic.php?t=45

:gollum2:


Erről nem tudtam. :oops:
Köszi az infót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139418 Írta: Gandalf

Elza Fischer írta: Észrevettem, hogy Film szekció alatt a GYU több fontos szereplőjének van saját fóruma, de Gollamnak nincs és az őt alakító színésznek.
Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy általatok lehetne-e neki egy saját fórumot nyitni, hogy róla is tudjunk beszélgetni.


A Középfölde szekcióban van Gollam-topic:
213.157.100.65/~tolkien/forum/viewtopic.php?t=45

:gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139414 Írta: Elza Eldaniella
Észrevettem, hogy Film szekció alatt a GYU több fontos szereplőjének van saját fóruma, de Gollamnak nincs és az őt alakító színésznek.
Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy általatok lehetne-e neki egy saját fórumot nyitni, hogy róla is tudjunk beszélgetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139412 Írta: svindler

Beleg Cúthalion írta: Van egy jopar kepem az ev eleji szegedi tudomanyos konferenciarol.
Beszkennelem, azutan mi a teendo vele hogy felkeruljon a galeriaba?


Az jo! Olyan kepeink ugysincsenek meg.
e-mail ha 5-6 mega alatt van. Ha tobb akkor fel kellene tolteni vhova es leszedem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139411 Írta: Beleg Cúthalion
Svin,

Van egy jopar kepem az ev eleji szegedi tudomanyos konferenciarol.
Beszkennelem, azutan mi a teendo vele hogy felkeruljon a galeriaba?
Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139354 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Most úgy tűnik, jó, de pár napig iszonyat lassú volt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139352 Írta: Aldarion
Egyébkén most miért nem lehet rácsatlakozni a 213.157.100.65/~tolkien/ -ra a tolkien.hu-ról?

Ui: Nekem is normál gyorsasággal megy a fórum.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139329 Írta: Luine Baenre

Nimrodel Melian írta:

Sil írta: Másnak is ennyire le van lassulva a Fórum, vagy csak nekem? :?

Nekem is meglehetősen lassú. :?


Nekem meg ugyan olyan gyors, mint szokott lenni. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139326 Írta: Coralie

Sil írta: Másnak is ennyire le van lassulva a Fórum, vagy csak nekem? :?

Nekem is meglehetősen lassú. :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139319 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az Élménybeszámolóknál kihozta megint a Nincsenek hozzászólások...-at.

Másnak is ennyire le van lassulva a Fórum, vagy csak nekem? :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139297 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

olorin.papa írta: Én ugy hallottam, hogy nem PJ csinálná meg, de Ian Mc Callen lenne a producere meg rendezője? :oops:

Ez úgy volt, ha jól emlékszem, hogy McKellen azt mondta, ha PJ nem hajlandó megcsinálni, akkor majd ő. :wink: (Sean Astin is mondott egyszer ilyet.) De PJ nem zárkózik el előle, szóval türelem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139291 Írta: Olorin.papa
Bocsika mindenkitől!
:oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139287 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Rabyn írta: Ian Mckellen Nem igy kell irni!!! (erre harapok!!)

Ian McKellen, ha már itt tartunk... :wink:

Rabyn írta: Svin nem tudod valahog megcsinálni, hogy rá lehessen keresni a nickekre?

Ezt hogy érted? Rá lehet keresni a nickekre: "keresés szerzőre" (már persze ha nincs ékezet a nickben... :roll: ). És ha megnézed az illető profilját, ott olyan is van, hogy "Keresés: XY összes hozzászólása".

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139286 Írta: E. Eia Ayna

Rabyn írta: Svin nem tudod valahog megcsinálni, hogy rá lehessen keresni a nickekre?

Keresésnél csak a nicket írod be, és kijelölöd, hogy hozzászólások szerint jelenítse meg... és akkor ott a neve és máris megvan a profilja :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139280 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ian Mckellen Nem igy kell irni!!! (erre harapok!!)

Svin nem tudod valahog megcsinálni, hogy rá lehessen keresni a nickekre?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139278 Írta: Olorin.papa

Nory írta: Sziasztok!
Találtam egy elég furcsa dolgot a Neten. Ugye sok helyen lehet olvasni interjút Peter Jacksonnal, és persze a riporter mindig megkérdezi tőle, hogy nem gondolt-e arra, hogy A Hobbitot is filmre vigye. De erre a válasz többnyire az volt, hogy nem! Viszont én találtam egy The Hobbit címre hallgató moziposztert:
itt: www.adangio.com/portfolio.php (a legalsó görgető sávban keresd ki a The Hobbit-ot)
És ha jól megnézitek, akkor a rendező Peter Jackson, a producer Andy Vajna és a film a New Line Cinema által készült. Szereplőként pedig Elijah Wood és Sir Ian McKellan van odaírva. Amugy a poszter jól néz ki, de ez most igaz vagy sem?!


Én ugy hallottam, hogy nem PJ csinálná meg, de Ian Mc Callen lenne a producere meg rendezője? :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139275 Írta: E. Eia Ayna
Szeretnék kérni egy új topicot azoknak a rendezvényeknek, ahova humoros előadások kellenek, mivel ezek az előadások mindig a színműveseknél vannak megtárgyalva, és így a színművesek semmit nem haladnak, és így soha nem lesz Túrin... :deal: :nono:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139129 Írta: svindler

Szürke Gandalf írta: Amikor felrakom a fényképeket, kínosan ügyelek arra, hogy az időrendet megtartsam. Itt a galériában pedig pont fordított sorrendben jönnek :cry:
Lehet ez ellen tenni valamit, vagy inkább törődjek bele a visszafelé múló időbe?


Most jo a sorrend? Mert en nem igazan tudom, hogy milyennek kellene lennie, de allitottam rajta.
Amugy a hozzam erkezo kepek ritkan vannak sorba rakva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139115 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nory: Nem igazi a plakát, azon az oldalon nemhivatalos, hobbiból készített filmplakátok vannak. De PJ nemrég nyilatkozta, hogy hajlandó lenne megfilmesíteni a Hobbitot, csak még nem kérték fel, és a filmjogokkal is van valami gubanc. Szóval türelem. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139110 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sziasztok!
Találtam egy elég furcsa dolgot a Neten. Ugye sok helyen lehet olvasni interjút Peter Jacksonnal, és persze a riporter mindig megkérdezi tőle, hogy nem gondolt-e arra, hogy A Hobbitot is filmre vigye. De erre a válasz többnyire az volt, hogy nem! Viszont én találtam egy The Hobbit címre hallgató moziposztert:
itt: www.adangio.com/portfolio.php (a legalsó görgető sávban keresd ki a The Hobbit-ot)
És ha jól megnézitek, akkor a rendező Peter Jackson, a producer Andy Vajna és a film a New Line Cinema által készült. Szereplőként pedig Elijah Wood és Sir Ian McKellan van odaírva. Amugy a poszter jól néz ki, de ez most igaz vagy sem?!

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139075 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Szürke Gandalf írta: Lehet ez ellen tenni valamit, vagy inkább törődjek bele a visszafelé múló időbe?

Szvsz törődj bele. A galériában a legfrissebb képek vannak elöl, és mivel a feltöltés rendes sorrendben történik, mindig a legutolsó kép lesz a legfrissebb... :roll:
De pl. az én tavalyi kőhegyi képeim teljesen össze vannak keverve, mert azok már eleve fent voltak, és a fájlnév alapján lettek sorbarakva (a szkenneléskor valamiért nem lettek beszámozva)... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.808 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére