Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 2 hete #139074 Írta: sebcsaba
Amikor felrakom a fényképeket, kínosan ügyelek arra, hogy az időrendet megtartsam. Itt a galériában pedig pont fordított sorrendben jönnek :cry:
Lehet ez ellen tenni valamit, vagy inkább törődjek bele a visszafelé múló időbe?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139024 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

olorin.papa írta: hello! Most néztem meg a chat-ot, és nem tudok a saját nick-emen regisztrálodni, más nevét meg nem akarom átírni :( ...

Azt figyelembe vetted, hogy a chat-en maximum csak 9 karakter hosszú lehet a neved?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138967 Írta: Olorin.papa
hello! Most néztem meg a chat-ot, és nem tudok a saját nick-emen regisztrálodni, más nevét meg nem akarom átírni :( ...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138952 Írta: Coralie

Lara írta: Vmiért nem akar nekem automatikusan bejelentkezni.Így minden alkalomkor külön újra és újra be kell.

Ilyet nekem is csinál, ha a webmail.onlineweb.hu/~tolkien/forum címet írom be. A 213.157.100.65/~tolkien/forum/ címmel ez nem fordult még elő.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138949 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Vmiért nem akar nekem automatikusan bejelentkezni.Így minden alkalomkor külön újra és újra be kell.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138921 Írta: Coralie
Elijah Wood mégegyszer.

És most kicsit lassabb a Fórum, mint szokott.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138630 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szvsz mindig a népszerű topicoknál csinálja ezt. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138629 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Versek. De mindig beírja a hozzászólásom.

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138614 Írta: Coralie
A Frodó (Elijah Wood) topicban tapasztaltam ilyet. (2×)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138346 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

svindler írta: Megint lehet van egy-ket topic ahol ha hozzaszolast irtok be kiirja: Nincs hozzaszolas ebbena topicban. Az ilyeneket jelentsetek! Kosz!


Élménybeszámolók, most éppen...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138259 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
A Filmzenében is szokott ilyet csinálni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138258 Írta: Penngaladiel

svindler írta: Megint lehet van egy-ket topic ahol ha hozzaszolast irtok be kiirja: Nincs hozzaszolas ebbena topicban. Az ilyeneket jelentsetek! Kosz!

Jelentem, a Haldír topikban felbukkant ez a hiba. Bár ma jópár hozzászólást kellett törölnöm, mert 5x került be ugyanaz az üzenet...
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138163 Írta: Coralie
Egy elég furcsa hibát észleltem: hiába olvasok el minden hozzászólást, vagy kérem meg szépen a Fórumot, hogy tegyen minden hozzászólást olvasottá, semmi sem történik, és ugyanúgy villog tovább a narancssárga jelecske. Mi lehet a baj?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138153 Írta: svindler

Ulmo írta: Amíg ez a hiba fennállt, sikerült pár hozzászólást begyömöszölnöm (Két Torony, Király Visszatér, Előzetesek, Filmzene, Kérdések). Viszont a topicoknál nem frissült az utolsó hozzászóló neve és nem jelzi a fórum, hogy új hozzászólás van. Meg lehet oldani a frissítést?


Le kellene allitania forumot, hogy ezt biztonsagosan meg tudjam csinalni...
Szerintem annyira nem veszes, ha uj hozzaszolas kerul ezekbe a topicokba akkor most mar ugyis frissulni fog. Viszont lehet hogy a lentebb irt hibat produkaljak most ezek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138152 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Amíg ez a hiba fennállt, sikerült pár hozzászólást begyömöszölnöm (Két Torony, Király Visszatér, Előzetesek, Filmzene, Kérdések). Viszont a topicoknál nem frissült az utolsó hozzászóló neve és nem jelzi a fórum, hogy új hozzászólás van. Meg lehet oldani a frissítést?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138151 Írta: svindler
Elnezest a tegnapi incidensert, volt nemi gaz a szerverrel.
De remelem kijavult. Ha barmi hibat eszleltek szoljatok!

Megint lehet van egy-ket topic ahol ha hozzaszolast irtok be kiirja: Nincs hozzaszolas ebbena topicban. Az ilyeneket jelentsetek! Kosz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138081 Írta: Arden Borough
Svin!
nem tudom észlelted e de ma körülbelül egy fél óráig semmit nem lehetett elérni itt az lodalon!bármilye frissitésnél critical error-t írt ki!
mi lehetett a baj?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138076 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sil írta:

Fiona írta: Én csak azt akarom tdni, hogy nekem hibás a szerver, vagy télleg nincs kint senkinek a Kalendárium????

De ott van, jobboldalt, alul. A Hét Képe alatt.


Oké, mostmár megvan.. :) Köszike

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138074 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Fiona írta: Én csak azt akarom tdni, hogy nekem hibás a szerver, vagy télleg nincs kint senkinek a Kalendárium????

De ott van, jobboldalt, alul. A Hét Képe alatt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138065 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Én csak azt akarom tdni, hogy nekem hibás a szerver, vagy télleg nincs kint senkinek a Kalendárium????

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138061 Írta: Mornambar
Sztem a tékában v. tudni fogják az angol címet, vagy a kazi hátuljára van írva... De jó ötlet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138050 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svin: nem lehetne megoldani, hogy a színészeknél a filmjeik magyar cime is megjelenjen? (az életrajzokbann) mert igy elég nehéz kikeresni a videotékából..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137757 Írta: Coralie
Kösz a segítséget! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137748 Írta: E. Eia Ayna

Nimrodel Melian írta: :!: Segítség! Van, amikor már egyáltalán nem tudok belépni (azt hiszem akkor, amikor webmail-lel kezdem a címet)!

Ezt a problémát saját bőrömön tapasztaltam... ilyenkor nem enged be. a pontos cím: 213.157.100.65/~tolkien - innen beenged

Nem, nem ez lesz az állandó, hanem a régi cím... majd vmikor...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137668 Írta: Coralie
:!: Segítség! Van, amikor már egyáltalán nem tudok belépni (azt hiszem akkor, amikor webmail-lel kezdem a címet)!

Ja, és két kérdés:
:arrow: Milyen programmal szokták összerakni azokat a szép háttérképeket? :roll:
:arrow: Most már ez marad az állandó cím ( webmail.onlineweb.hu/~tolkien ), vagy még változni fog?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137414 Írta: Coralie
A Fórum valamiért nem jelzi nekem az új hozzászólásokat. Ennek mi lehet az oka?

És a profilnál ezek mit jelentenek, és mit kell ide írni?
ICQ, AIM, MSN, Yahoo Messenger

És milyen programmal kell méretezni egy avatarnak szánt képet?

És ha kérem a Fórumot, hogy mindig lépjen be, akkor ezt miért nem csinálja?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137394 Írta: Eowynke
Koszike, megprobalom, remelem most vegre fog sikerulni... :roll: :?

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137270 Írta: Coralie
Amennyiben ilyen probléma áll fenn, megpróbálhatod a következőket:
Eszközök - Internet-beállítások - Adatvédelem - és itt csökkentsd!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137262 Írta: Eowynke

Nimrodel Melian írta:

Eowynke írta: Haat, nem tudom letolteni azt a Rotk trailert!!! nem tudnatok segiteI??
es nem menne quick time playerrel sem?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem lehet, hogy túl magas az adatvédelem szintje, és ez befolyásol? Persze nem biztos.


Lehetseges, de ezekszerint en nem tudom letolteni?? :? :cry:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137124 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Nimrodel Melian írta: Az nem megoldható, hogy én keresek magamnak máshonnan egy avatart, és nem a listából választok?

Csinálsz sok új avatárt (max. 80x80 pixel), beküldöd Svindlernek, és választhatsz egyet magadnak. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.838 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére