Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 2 napja #141203 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Tényleg nem működik a www.tolkien.hu . Ahogy Svin is javasolta, innen lépjetek be: 213.157.100.65/~tolkien/index.html . Tegyétek be a címet a Kedvencekbe, vagy állítsátok be, hogy ez legyen a kezdőlap. Így csak egy gombra kell rákattintanotok.

Idővel természetesen a www.tolkien.hu cím is működni fog.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141200 Írta: Aldarion

Erda niire (Area) írta:

Tinfang Warble írta: Nagyon nagyon szeretnék egy irodalom topicot, ahol mindenféle idézeteket, meg könyveket meg ilyesmit szana-széjjel lehetne cincálni. Mert egyenlőre a versek topicot terheljük az idézetekkel...


én is szeretnék egy ilyen topicot!!! Nekem szülinapomra is megfelel, ha lehet ilyet kérni :)

Na jó, én már ügyben jöttem ide. Amikor fellépek a netre, és beírok, hogy www.tolkien.hu , egy csomót gondolkodik a net, és aztán kiírja, hogy oldal nem található. Aztán, ha beírom azt az ideiglenes helyet, arra is ugyan ezt csinálja. Ha a google-n bekeresek a tolkien néven, akkor kidobja ezt az oldalt, és ha onnan kattintok az elköltöztün.... -ra akkor bejön tök simán az egész. Ennek mi lehet, az oka, és ez csak nálam van így???? (nem a gép az oka, mert már máshonnan is próbálkoztam, és ugyan ez a z eredmény)

Én google-n beírom, hogy "tolkien.hu" és "magyar lapok közti keresés" ott megkeresem azt, hogy "tolkien.hu Forumok" és belép. :evil3: :twisted:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141103 Írta: Erda niire (Area)

Tinfang Warble írta: Nagyon nagyon szeretnék egy irodalom topicot, ahol mindenféle idézeteket, meg könyveket meg ilyesmit szana-széjjel lehetne cincálni. Mert egyenlőre a versek topicot terheljük az idézetekkel...


én is szeretnék egy ilyen topicot!!! Nekem szülinapomra is megfelel, ha lehet ilyet kérni :)

Na jó, én már ügyben jöttem ide. Amikor fellépek a netre, és beírok, hogy www.tolkien.hu , egy csomót gondolkodik a net, és aztán kiírja, hogy oldal nem található. Aztán, ha beírom azt az ideiglenes helyet, arra is ugyan ezt csinálja. Ha a google-n bekeresek a tolkien néven, akkor kidobja ezt az oldalt, és ha onnan kattintok az elköltöztün.... -ra akkor bejön tök simán az egész. Ennek mi lehet, az oka, és ez csak nálam van így???? (nem a gép az oka, mert már máshonnan is próbálkoztam, és ugyan ez a z eredmény)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141089 Írta: Coralie

svindler írta:

Nimrodel Melian írta: Mit tud tenni valaki, aki elfelejtette a jelszavát, vagy hogy pontosan milyen néven regisztrálta magát? (Ez persze nem én vagyok. :wink: )


Ir nekem egy e-mailt :) Leirja szerinte mi volt a neve, es milyen e-mailt adott meg. Aztan meglatjuk mit tudok tenni.


Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141082 Írta: Thaurwathiwen
Szi!!

Szal Ithil (Iarfeniel) megkért, hogy kérdezzem meg a nevében, hogy:
elfelejtette a jelszavát, kért újat, de nme tudja aktiválni, s mit tegyen?

kösz!

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140782 Írta: Arlith
Szia Mindenki! (De legfőként Svindler)
Nos :roll: Nagyon nagyon szeretnék egy irodalom topicot, ahol mindenféle idézeteket, meg könyveket meg ilyesmit szana-széjjel lehetne cincálni. Mert egyenlőre a versek topicot terheljük az idézetekkel, és ez néha tényleg zavaró. Szóval kedves Főfőgurubácsi, majd ha minden rendbe jön, és nem lesz jobb dolgod, hozza nekem lécci lécci ezt a Mikulás.
Ezer köszönet!
Arlith
Ui: Tudom,hogy tényleg millió egy gond van az oldallal, úgyhogy bocsánat a zargatásért.
Jah, és az ütődöttségemért is...

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140627 Írta: Coralie
Az Arwen topic újra azt írja ki, hogy nincsenek új hozzászólások. Pedig már egy ideje abbamaradt. :hein:

És az Éomer topicban is ezt csinálja.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140531 Írta: Kincső
[size=9:3ga72hl3]OFF: Nekem eleve nem is jöttek a hozzászólás-értesítések, augusztus 31. óta. :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140481 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Nimrodel Melian írta: Ugyanez a baj az Arwen topiccal.

Épp mondani akartam. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140474 Írta: Coralie

Estel Adániel írta:

svindler írta: Szintugy egyeb hibak eseten. (Nincs tobb hozzaszolas ebben a topicban, stb...)

A gyorsasággal most nincs gond, viszont a Színművek topicban a fenti hibaüzenetet kaptam...

Ugyanez a baj az Arwen topiccal.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140418 Írta: Estel Adániel

svindler írta: Szintugy egyeb hibak eseten. (Nincs tobb hozzaszolas ebben a topicban, stb...)

A gyorsasággal most nincs gond, viszont a Színművek topicban a fenti hibaüzenetet kaptam...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140298 Írta: svindler
Az e-mail-es figyelmeztetés az új hozzászólásokról ideiglenesen megszűnt!

Ugyan nem 100%, de számomra úgy tűnik ez a funkció lassította le a fórumon a hozzászólások elküldését. (Hogy miért, azt még nem tudom). Mindenesetre mióta kikapcsoltam, nálam érezhetően gyorsabb lett a hozzászolások elküldése.

Amennyiben Ti másképp tapasztaljátok szóljatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140256 Írta: svindler
Tegnap jopar orat elhuzodott a karbantartas, elenzest miatta.
Viszont remelhetoleg most hibamentesebb lett az oldal.
Ha tovabbra is azt eszlelitek, hogy egyes topicokban a hozzaszolasok elkuldese percekig elhuzodik, akkor szoljatok!
Szintugy egyeb hibak eseten. (Nincs tobb hozzaszolas ebbena topicban, stb...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140177 Írta: Aldarion
Neee! Már megint

Couldn't obtain vote data for this topic

DEBUG MODE

SQL Error : 1 Can't create/write to file '/tmp/#sql673_4ee_1.MYI' (Errcode: 13)

SELECT vd.vote_id, vd.vote_text, vd.vote_start, vd.vote_length, vr.vote_option_id, vr.vote_option_text, vr.vote_result FROM phpbb_vote_desc vd, phpbb_vote_results vr WHERE vd.topic_id = 170 AND vr.vote_id = vd.vote_id ORDER BY vr.vote_option_id ASC

Line : 766
File : /home/tolkien/public_html/forum/viewtopic.php


Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140133 Írta: svindler
Aki nem tud belepni, annak az a baja, hogy nema kovetkezo cimen keresztul jon a weblapra:
213.157.100.65/~tolkien/index.html

Hasznaljatok ezt a cimet ideiglenesen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140132 Írta: svindler
A lassusag es egyeb problemak oka a multkori leallas. Nem sikerult meg rendesen rendbe rakni a dolgokat, ezert ma is le fog allnia szerver kb 1 orara majd vmikor.
Addig sorry, de vagy igy megy az oldal vagy sehogy.
A Mehet gombot ne nyomkodjatok 2-szer mert attol vannak a dupla bejegyzesek.
Ha valakinek van turelme kivarni hogy elkuldje a hozzaszolasat, akkor utanna aza topic erezhetoen gyorsabb lesz. Sajnos a dolog okat nem tudom, de remelem ma kijavul majd. Addig turelem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140126 Írta: Elza Eldaniella
A tegnapi napon a reggeli és délelőtti órákban nem tudtam elérni a honlapot, de 2 óra tájban sikerült.
Ha új hozzászólást írok akkor azt nagyon lassan fogadja el a rendszer - lemértem 47 másodperc volt míg elfogadta. De ma már az is rendes sebeséggel ment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140105 Írta: Esticsillag
Üdv!

Egy aprócska észrevétel;kb három napja próbálok belépni a fórumba, ma végre sikerült, de csak "véletlenül" , miután a belépésnél beklikkeltem az "autómatikus belépést minden alkalommal"-t, előtte (ma) bárhogy próbálkoztam nem sikerült...
Szóval érdekes...(majdnem lelki-beteg lettem a dologtól :closed: )
De most nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek!! :hello:

Namárie Esticsillag

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140064 Írta: Kincső
Újabb felfedezésem: megint lassú volt, vártam egy kicsit, majd amikor még látszólag nem küldte el, kipróbáltam, hogy elmegyek máshova, és mikor megnéztem, ott volt a topicban. :!: Tehát már elküldte, csak "nem szólt". :roll: :idea: De ez is kockázatos. :roll: Most újra megpróbálom ezt is a fenti módon elküldeni. :wink:
Kincső

Szerk.: most bezzeg azonnal elküldte... :roll: Megijedt... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140056 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szvsz a duplázás tényleg attól lehet, hogy kétszer nyomjátok meg a "Mehet"-et. Nekem még nem duplázott egyszer sem, igaz, iszonyat lassú (de mindig ellenállok a kísértésnek, és nem nyomom meg kétszer a Mehet gombot). :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140050 Írta: Kincső
Khm, megint 2x ment el, és nem enged törölni... :roll:
Hogy valami értelmeset is írjak, ha már így alakult: ha vártok egy kicsit, utána újra rámentek a Mehet-re, de nem vártok tovább, elküldi, csak 2x. Az a baj vele, hogy kicsit kockázatos, mert elszállhat, valamint gyakran nem enged törölni... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140049 Írta: Kincső
Megjegyzem, nem csak a Humor topic nem működik jól... :roll:
:( Épp most írtam az Élménybeszámolókba valamit, sőt előtte meglepve tapasztaltam, hogy egy szept. 7-i hozzászólás is van, mivel előtte is, most is szept. 4-et ír ki utolsó hozzászólás dátumának... :roll: :? És talán más topic is van ilyen. :roll:
Ugye ez csak azért van, mert ideiglenes helyen vagyunk? :roll:
És tényleg iszonyat lassan küld (szvsz azért sokszoroz, mert emiatt az emberek többször kattintanak a Mehet-re). :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139955 Írta: Alyr Arkhon
A Humor Topic továbbra sincs rendben.

Továbbra is duplán küldi el a hozzászólásokat és nem frissíti az új hozzászólókat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139915 Írta: svindler
Elnézést kérünk mindenkitől, amiért az elmúlt fél napban nem lehett elérni az oldalt. A technika ördöge megtréfált bennünket.
Most úgy tünik minden rendben van, Veletek együtt reméljük többet nem fordul elő hasonló eset.

Köszönjük a megértéseteket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139912 Írta: Aldarion

Nimrodel Melian írta: Ezt írta ki:

Error in deleting post

DEBUG MODE

SQL Error : 1034 Incorrect key file for table: 'phpbb_search_wordmatch'. Try to repair it

DELETE FROM phpbb_search_wordmatch WHERE post_id IN (139907)

Line : 428
File : /home/tolkien/public_html/forum/includes/functions_search.php

Mi történt?

Pont most, nekem is.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139911 Írta: Coralie
Ezt írta ki:

Error in deleting post

DEBUG MODE

SQL Error : 1034 Incorrect key file for table: 'phpbb_search_wordmatch'. Try to repair it

DELETE FROM phpbb_search_wordmatch WHERE post_id IN (139907)

Line : 428
File : /home/tolkien/public_html/forum/includes/functions_search.php

Mi történt?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139903 Írta: Aldarion

Alyr Arkhon írta: Mi a baj a Humor Topiccal?
Minden hozzászólást kétszer rak be, és a legújabb hozzászóló nevét nem írja ki...

És nem jelez, ha új hozzászólás van.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139829 Írta: svindler
213.157.100.65/~tolkien/index.html

Errola cimrol lehet belepni a forumra egyelore. Idovel ujra mukodni fog a www.tolkien.hu cim is. Addig a fenti cimet hasznaljatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139672 Írta: Aldarion

Aeglos írta: Nekem meg nem a rendes Tolkien.hu jön be, ha az intro átugrására lépek, hanem vlmi onlineweb, amin nem tudok belépni :(

Ígen... Ez az: webmail.onlineweb.hu/~tolkien/

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139666 Írta: Aeglos
Nekem meg nem a rendes Tolkien.hu jön be, ha az intro átugrására lépek, hanem vlmi onlineweb, amin nem tudok belépni :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.807 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére