Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 10 hónapja #305343 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nálam van az összes ruha.
De: csak 3 darab van női ruhából, egy zöld, egy fehér és egy barnás.
Sajnos ilyen nincs, lehet valaki hazavitte és ott áll.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305329 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözlet!

Fogalmam sincs, melyik topicban kellene ezután érdeklődnöm, ezért lutri alapon itt kérdezem meg...

Még a 2004-es LEP-re adtam kölcsön az előadásokhoz egy 38-40-es, hosszú,
ezüstszínű, mell alatt szűkített, határozottan tüncös beütésű ruhát, aminek az ujjai is ezüstszínű bársonyból voltak. Az a kérdésem, hogy lehetne ezt a ruhát felkutatni? Egyrészt nemsokára szükségem lenne rá, másrészt az ára sem két fillér volt...

Köszi előre is,
Siss

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304864 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Niphredil Eleanor írta: Tegnap megjött a féléves hírlevél, és abban a tévhitben éltem, hogy esetleg mellékelten megkapom a tagsági kártyámat.
Mivel nem jött meg, így annyi kérdésem lenne, hogy akkor azt esetleg a KGY-n át tudom-e majd venni valahol, és ha igen, akkor hol, kinél? :confused2:

A titkár feladata, és a kgy-n biztosan át tudod majd venni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304844 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tegnap megjött a féléves hírlevél, és abban a tévhitben éltem, hogy esetleg mellékelten megkapom a tagsági kártyámat.
Mivel nem jött meg, így annyi kérdésem lenne, hogy akkor azt esetleg a KGY-n át tudom-e majd venni valahol, és ha igen, akkor hol, kinél? :confused2:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304735 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kezdjétek el szervezni a Téli Találkozót, akik kacérkodtatok ezzel az ötlettel, mert a pályázat kiírása láthatóan késik! Legfeljebb majd utólag hozzáigazítjátok!

Az időpont az előírtak szerint december vagy január, egy hosszú hétvége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304577 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mielőtt bepánikolnánl a LEP-pel kapcsolatban: azt kéne eldönteni, hogy MINDENKÉPP ragaszkodunk-e nagy rendezvény esetében a januári időponthoz- vagy szigorúan vis maior módon találunk más napot? Ez esetben lehetne pl. szeptember 2-a, március 25-e stb. környéke, a lényeg, hogy Tolkienhez kapcsolódjon, és ha lehet, a hétvégét kéne megcélozni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304566 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megkaptam a kgy-s meghívót, tagdíjas papírral, hírlevéllel, kérdőívvel együtt, köszönöm!

Az azonban nincsen benne, a kérdőívet milyen úton lehet kitöltetve visszaadni. Csak kgy-n? Ki írta és ki dolgozza fel? Mint elnökségi tag, ezt egyébként miért nem tudtam eddig?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302920 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sajnos több fronton is összeomlott a 2007-es LEP-pel kapcsolatos előzetes koncepció - semmit sem tudunk úgy csinálni, ahogy szerettük volna. Jelenleg az a helyzet, hogy sem lefixált helyszín/időpont, sem főszponzor/támogató nincs - de ezek még pótolhatók lennének a hátralevő időben. A legnagyobb baj, hogy nincs olyan főszervező/szervezői csapat, akik az egészet organizálást elvállalnák.

Nagyon kevés az idő, ezért az elnökség döntése alapján egy nagyon speciális pályázatot írunk ki a LEP szervezésére. Bárki jelentkezhet, aki kedvet érez Tolkien professzor 2007-es születésnapi eseményéhez kapcsolódó rendezvény szervezésére, és saját vállalásának bejelentése mellett röviden leírja, hogy milyen jellegű programot szeretne megvalósítani.

Természetesen mi azt szeretnénk, ha a tavalyihoz hasonló ismeretterjesztő jellegű egésznapos családi rendezvény szervezésére vállalkoznának a jelentkezők (amihez a szükséges logisztikai, pénzügyi segítséget az MTT vezetősége biztosítja), de ilyen jelentkező hiányában bármilyen kisebb volumenű rendezvény is szóba jöhet - végső esetben akár egy sima január 3-i közös koccintás is egy hangulatis kiskocsmában...

Tehát várunk mindenkit (egyéneket és szervezői csoportokat egyaránt), akinek van ötlete egy Tolkien születésnapi rendezvény lebonyolítására, és vállalja ennek kivitelezését. A jelentkezéseket az "ankalimon kukac tolkien.hu" címre várjuk. A pályázatnak nincs konkrét határideje: a jelentkezéseket érkezési sorrendben értékeljük ki, és a tervezett rendezvény nagysága, illetve a szervezéshez szükséges idő alapján az első alkalmas jelölt megkapja a megbízást.

Értelmezés:
Ha valaki nagyobb rendzvénnyel jelentkezik, azt gyorsan alkalmasnak nyilváníthatjuk, ha valaki kisebb rendzevényt tervez, azt rögtön még nem bízzuk meg, hátha még időben érkezik egy komolyabb pályázat. Ha nem lesz komolyabb pályázat, akkor a kisebb rendezvény szervezőit bízzuk meg olyan időpontban, amikor az a rendzvény még megszervezhető.


Nagyon-nagyon komolyan kérem mindazokat, akik éreznek magukban erőt az MTT-s programok szervezése iránt, aktivizálják magukat. (Különösen azokra gondolok, akik az utóbbi időben oly nagyon hiányolták az ismeretterjesztő programokat, és verbális kommunikációjukban heves vágyukat fejezték ki, hogy szervezhessenek valamit).

Jó lenne ez alkalommal is méltón ünnepelni a Professzor szülinapját.



u.i.:
A korábbi LEP-ek szervezői tényleg minden szakmai segítséget, támogatást megadnak az esetleges vállalkozóknak, szívesen átadják tapasztalataikat, ötleteiket. Csak egyéb kényszerű elfoglaltságuk miatt most nem tudják magukra vállalni a megvalósítás felelősségét.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302570 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kicsit döcögős, sok a vessző (... írót és ...filológust ide nem kell vesszőt tenni!), de alapszabálynak kiváló formailag, stílusilag.
Tartalmilag az alapja ott van, pár dolog szúrt csak szemet kukacfejével:

(1)

...az általa teremtett mitológiát szerető, műveit, és az azokban megnyilvánuló örök emberi értékeket – barátságot, szolidaritást, önzetlenséget, közösségért érzett felelősséget, az alkotó munka örömét és az érintetlen természet szépségének tiszteletét – magukénak valló magánszemélyek...

Ez felvet egy szerzői jogi problémát, mert ha példának okáért én a magaménak vallom a Szilmarilokat (ahogy tettem egy bizonyos téli estén, valmikor régen), az némi zavart okoz hivatalos és nemhivatalos körökben :P Kicsit sok szálon fut ez a megjegyzés, tehát a lényeg: Tolkien műveit ne valljuk magunkénak.

Javaslatom: "...az általa teremtett mitológiát szerető, a műveiben megnyilvánuló örök emberi értékeket...", továbbá a szolidaritást cserélném együttérzésre, bár nem fedi le teljesen. Lehetne még empátia, ez jobb, de ez is idegen szó, valami támogatást tartalmazó kifejezés?

(2)

b) ...az ezen szövegekkel tudományos és nem tudományos formában való kritikai, elemző foglalkozás szervezése, koordinálása; azok tudományos és nem tudományos köztudatba való bevitele

A tudományos köztudat nekem szerencsétlenül hangzik, a nem tudományos köztudat pedig szerintem általában a köztudat, ez a cél viszont szerepel az előző pontban. A vonatkozó névmás a foglalkozásokat helyettesíti, ezeket kellene bevinni a köztudatba??
Javaslatom: "...koordinálása; tudományos munkák/publikációk/cikkek (születésének, létrejöttének) támogatása".

c) a Tolkien-művek alapértékeit magukénak valló közösségek, ezen értékeket a gyakorlatban is megvalósító közösségi tevékenységek létrehozásának és működésének segítése

Magukénak valló már szerepelt, nehézkes a mondat is.
Javaslatom: "c) a Tolkien-művek értékeit a gyakorlatban is képviselni vágyó közösségek, közösségi tevékenységek létrehozásának és működésének segítése"

d) ...alkotások, adaptációk létrejöttének elősegítése és az alkotások szélesebb körű megismertetésének támogatása

Hogy ne legyen annyi támogatás benne, legyen:
" d) ...alkotások, adaptációk létrejöttének elősegítése, lehetőségek teremtése az alkotások szélesebb körű bemutatására"

e) A természet szépségének és értékeinek megismerését illetve megőrzését vagy megmentését szolgáló tevékenységek támogatása

Miért vagyokkal?
Javaslatom: e) A természet szépségének és értékeinek megismerését, megőrzését, megmentését szolgáló tevékenységek támogatása.

Nyilatkozatot messzemenően támogatom!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302549 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveskéim,

Készül az új alapszabály szöveg a "Hogyan tovább, MTT?" topik és offline találkozó eredményeit figyelembe vételével.

A legnehezebb a társaság céljainak megfogalmazása. Az alapszabály szövegébe a következő verziót gondoltam ki:

(1) Az Egyesület J.R.R. Tolkient (1892-1973), a páratlan mítoszteremtő írót, és kiemelkedő filológust tisztelő, az általa teremtett mitológiát szerető, műveit, és az azokban megnyilvánuló örök emberi értékeket – barátságot, szolidaritást, önzetlenséget, közösségért érzett felelősséget, az alkotó munka örömét és az érintetlen természet szépségének tiszteletét – magukénak valló magánszemélyek önkéntes és autonóm közössége.
(2) A Magyar Tolkien Társaság olyan társadalmi szervezet, melynek célja:
a) J.R.R. Tolkien műveinek, az általa alkotott mitológiának magyarországi megismertetése, népszerűsítése, terjesztése;
b) az ezen szövegekkel tudományos és nem tudományos formában való kritikai, elemző foglalkozás szervezése, koordinálása; azok tudományos és nem tudományos köztudatba való bevitele;
c) a Tolkien-művek alapértékeit magukénak valló közösségek, ezen értékeket a gyakorlatban is megvalósító közösségi tevékenységek létrehozásának és működésének segítése;
d) J.R.R. Tolkien műveihez és mitológiájához kapcsolódó irodalmi, nyelvészeti, képzőművészeti, és színpadi alkotások, adaptációk létrejöttének elősegítése és az alkotások szélesebb körű megismertetésének támogatása;
e) A természet szépségének és értékeinek megismerését illetve megőrzését vagy megmentését szolgáló tevékenységek támogatása.


Kérem a véleményeteket ezzel kapcsolatban.



Emellett felmerült, hogy az alapszabály száraz, jogi szövege mellett szülessen egy külön dokumentum (elvi nyilatkozat, manifesztum, vagy valami ilyesmi), amely lelkesítő hangvételben, részletesebben ismerteti, hogy milyen célból, és milyen értékek melletti kiállás érdekében van ez az egész MTT-cucc.

Én arra gondoltam, hogy ennek amolyan kiáltványfélének kellene lenni, a mitoszteremtés, és a mitoszok tiszteletének szükségessége érdekében. Kellene bele sok idézet a különböző Tolkien művekből, amelyek leginkább kifejezik a fenti célokat és értékeket.

Ötletek, javaslatok?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302430 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elnézést kérek én is, most láttam, hogy hivatkoztam a szövegben a csütörtökre. Mindazonáltal annak van saját topikja, ahogy említettem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302424 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
bocs :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302423 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Remzymama/Tünde írta:

Leguanember írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Leguanember írta: FELHÍVÁS

Jövő hét kedden (október 10.) délutánra-estére várható egy rövid bevezetés a rendezvényszervezésbe, melyre sok szeretettel várunk minden szervezni vágyó entitást!
Egyelőre tegyétek szabaddá az időpontot! Különösen ajánlott ez azok számára, akik a nyári táborra adtak be pályázatot, hiszen két napra rá, csütörtökön lesz meghallgatás, ahol a frissen tanultak is kamatoztathatók.
Természetesen az összejövetel céljai között szerepel a tatai rajongói találkozó előkészítése is, mint önpróba-lehetőség.
Részletek nemsokára.


Mostmár így 2 nappal előtte lassan jó lenne tudni a helyszínről és időpontról pontosabb infókat :roll:


Pontosítok: az esemény lefújva. A teendők sorrendjén változtattunk némelyest, egyelőre emilben kéregetünk majd. Személyes eligazgatás a rendezvény előtt két héttel várható.

A kellemetlenségekért szíves elnézéseteket kérjük!

Ádám


És a csütörtöki meg lesz tartva?


Az egészen más tészta, ne keverd ide! Lásd tábori pályázat topikja!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302421 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Leguanember írta: FELHÍVÁS

Jövő hét kedden (október 10.) délutánra-estére várható egy rövid bevezetés a rendezvényszervezésbe, melyre sok szeretettel várunk minden szervezni vágyó entitást!
Egyelőre tegyétek szabaddá az időpontot! Különösen ajánlott ez azok számára, akik a nyári táborra adtak be pályázatot, hiszen két napra rá, csütörtökön lesz meghallgatás, ahol a frissen tanultak is kamatoztathatók.
Természetesen az összejövetel céljai között szerepel a tatai rajongói találkozó előkészítése is, mint önpróba-lehetőség.
Részletek nemsokára.


Mostmár így 2 nappal előtte lassan jó lenne tudni a helyszínről és időpontról pontosabb infókat :roll:


Pontosítok: az esemény lefújva. A teendők sorrendjén változtattunk némelyest, egyelőre emilben kéregetünk majd. Személyes eligazgatás a rendezvény előtt két héttel várható.

A kellemetlenségekért szíves elnézéseteket kérjük!

Ádám


És a csütörtöki meg lesz tartva?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302420 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta:

Leguanember írta: FELHÍVÁS

Jövő hét kedden (október 10.) délutánra-estére várható egy rövid bevezetés a rendezvényszervezésbe, melyre sok szeretettel várunk minden szervezni vágyó entitást!
Egyelőre tegyétek szabaddá az időpontot! Különösen ajánlott ez azok számára, akik a nyári táborra adtak be pályázatot, hiszen két napra rá, csütörtökön lesz meghallgatás, ahol a frissen tanultak is kamatoztathatók.
Természetesen az összejövetel céljai között szerepel a tatai rajongói találkozó előkészítése is, mint önpróba-lehetőség.
Részletek nemsokára.


Mostmár így 2 nappal előtte lassan jó lenne tudni a helyszínről és időpontról pontosabb infókat :roll:


Pontosítok: az esemény lefújva. A teendők sorrendjén változtattunk némelyest, egyelőre emilben kéregetünk majd. Személyes eligazgatás a rendezvény előtt két héttel várható.

A kellemetlenségekért szíves elnézéseteket kérjük!

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302412 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem!

Sok szeretettel várom lelkes emberek jelentkezését, akik szivesen segítenének nekem a raktárban rendet tenni, ill. a leltározás nehéz munkáját megkönnyíteni.

A rendbetétel helye és időpontja 2006. október 14 szombat 10:00-tól a Raktárban.

A jelentkezni priviben, emailben, személyesen, sms-ben, galambostával, palantíron stb.. lehet.

Köszönettel:

Ery

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302411 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: FELHÍVÁS

Jövő hét kedden (október 10.) délutánra-estére várható egy rövid bevezetés a rendezvényszervezésbe, melyre sok szeretettel várunk minden szervezni vágyó entitást!
Egyelőre tegyétek szabaddá az időpontot! Különösen ajánlott ez azok számára, akik a nyári táborra adtak be pályázatot, hiszen két napra rá, csütörtökön lesz meghallgatás, ahol a frissen tanultak is kamatoztathatók.
Természetesen az összejövetel céljai között szerepel a tatai rajongói találkozó előkészítése is, mint önpróba-lehetőség.
Részletek nemsokára.


Lehet igényelni majd erről a fejtágításról egy írásbeli kivonatocskát?
Érdekelne a dolog, de hát ugye nem tok menni. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302410 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Számoljunk vissza :wink:
holnap lesz!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302405 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: FELHÍVÁS

Jövő hét kedden (október 10.) délutánra-estére várható egy rövid bevezetés a rendezvényszervezésbe, melyre sok szeretettel várunk minden szervezni vágyó entitást!
Egyelőre tegyétek szabaddá az időpontot! Különösen ajánlott ez azok számára, akik a nyári táborra adtak be pályázatot, hiszen két napra rá, csütörtökön lesz meghallgatás, ahol a frissen tanultak is kamatoztathatók.
Természetesen az összejövetel céljai között szerepel a tatai rajongói találkozó előkészítése is, mint önpróba-lehetőség.
Részletek nemsokára.


Mostmár így 2 nappal előtte lassan jó lenne tudni a helyszínről és időpontról pontosabb infókat :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302323 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Erről jut eszembe: Kincső küldjetek mogynak egy áprilisnak frisebb tagdíjas adatbázist. Sokat szenvedtünk vele mire megcsináltuk a ki tag és a ki nem rendezést. Én spec felfüggesztetténk vagyok jelenleg nyilvántarva pedig táborig ugyebár fizettem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302302 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta: Ööö.
Hadd legyek elég hivatalos: az elnökség érzékeli, hogy a LEP szervezés már most jelentős elmaradásban van



Imádom a finom megfogalmazásaidat. LOL
Elnézést a haszontalan bejegyzésért.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302300 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Kincső, azt azért szögezzük le, hogy adatvédelmi okokból a tagnyilvántartáshoz nem férhetsz hozzá! :wink: Nem publikusak a tagok adatai minden más tag számára!


Kincső a megfelelő felhatalmazással, kizárólag a nyilvántartás naprakész állapotban tartásával kapcsolatban, megfelelő titoktartással kezeli az MTT tagdíj adatokat. Ezt természetesen semmilyen adatvédelmi szabály sem zárja ki. Ettől függetlenül tényleg érdemes betartani a szolgálati utat, mert Kincső ugyan kezelhet az adatokat, de információkat nem közölhet.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302299 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ööö.
Hadd legyek elég hivatalos: az elnökség érzékeli, hogy a LEP szervezés már most jelentős elmaradásban van, és igyekszünk mielőbb megoldást találni.

Egyébként jelenleg az Átjáró-nap szervezési kereteivel felmerül problémákat próbáljuk elhárítani.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302273 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köcc:))
Tünde:de má most számolok...

A Leppel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy lesz-e egyáltalán és ha lesz akkor mi a nyű van vele mert tavaly ilyenkor már tudtunk róla azért valamit. Ne feledjétek el, hogy 2 hónap nem elég a megszervezésére, ha nem akartok MEGINT idegbeteg szervezőket a végére. Nem tudom más, hogy van vele de én idén nem szeretném ha az lenne, hogy a lep előtti este még azzal szenvedünk, hogy mit, hogyan díszítsünk fel és aztán másnak minden máshol van ahogy előző este hagytuk és senki se talál semmit stb...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302258 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Remzymama/Tünde írta:

Rabyn írta: Nemudom hol kérdezzem meg, de nagyon nagyon jó lenne már most tudni, hogy mennyibe fog kerülni Tata (utazással mindennel együtt) mert akkor úgy teszek félre a fizetésemből, ugyanis hónap végén biztosan nem lesz pénzem.


egy csepp türelem, és mindent megtudsz
fizetés még úgyis csak 1 hét minimum :(


No, az utolsó csepp türelem volt a pohárban. Megnyílt a rendezvény topikja, benne sok földi jóval, tudnivalóval.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302200 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Nemudom hol kérdezzem meg, de nagyon nagyon jó lenne már most tudni, hogy mennyibe fog kerülni Tata (utazással mindennel együtt) mert akkor úgy teszek félre a fizetésemből, ugyanis hónap végén biztosan nem lesz pénzem.


egy csepp türelem, és mindent megtudsz
fizetés még úgyis csak 1 hét minimum :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302199 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nemudom hol kérdezzem meg, de nagyon nagyon jó lenne már most tudni, hogy mennyibe fog kerülni Tata (utazással mindennel együtt) mert akkor úgy teszek félre a fizetésemből, ugyanis hónap végén biztosan nem lesz pénzem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja - 17 éve 11 hónapja #302194 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FELHÍVÁS

Jövő hét kedden (október 10.) délutánra-estére várható egy rövid bevezetés a rendezvényszervezésbe, melyre sok szeretettel várunk minden szervezni vágyó entitást!
Egyelőre tegyétek szabaddá az időpontot! Különösen ajánlott ez azok számára, akik a nyári táborra adtak be pályázatot, hiszen két napra rá, csütörtökön lesz meghallgatás, ahol a frissen tanultak is kamatoztathatók.
Természetesen az összejövetel céljai között szerepel a tatai rajongói találkozó előkészítése is, mint önpróba-lehetőség.
Részletek nemsokára.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302190 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Kincső, azt azért szögezzük le, hogy adatvédelmi okokból a tagnyilvántartáshoz nem férhetsz hozzá! :wink: Nem publikusak a tagok adatai minden más tag számára!

A tagdíjtáblázatról volt szó, abban tudom megnézni, megérkezett-e a pénz.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302184 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső, azt azért szögezzük le, hogy adatvédelmi okokból a tagnyilvántartáshoz nem férhetsz hozzá! :wink: Nem publikusak a tagok adatai minden más tag számára!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.899 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére