Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 8 hónapja #311917 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gillz írta: Kincső: csütörtök után asszem ráérek segíteni, ha kell... addig szvsz a Samhain 2005 topicban kéne nézni helyszínt, mert mintha egy csomó szóba került volna az utolsó pillanatban, de persze foglaltak voltak. Ergo még mostanában kéne lefoglalni a termet, tulajdonképpen szervező-stábtól és pályázat-győztestől függetlenül.


Mindenképp olyanra gondoltunk, amit már látott valaki belülről, és tudja hogy alkalmas lehet. Arra t.i. nincs időnk, h. bp összes művházát végigjárjuk :)
De kösz a tippet, megnézem!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311916 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: csütörtök után asszem ráérek segíteni, ha kell... addig szvsz a Samhain 2005 topicban kéne nézni helyszínt, mert mintha egy csomó szóba került volna az utolsó pillanatban, de persze foglaltak voltak. Ergo még mostanában kéne lefoglalni a termet, tulajdonképpen szervező-stábtól és pályázat-győztestől függetlenül.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311910 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi pályázni szeretnénk, szerettük volna ha már dec. sikerül, volt is megbeszélésünk. Talán kértük is a meghosszabbítást, nemtom h. tényleg megtörtént vagy megelőztétek a kérést... Tulképp a főszervező személyével kapcsolatban vannak gondok. :P Mmint, hogy azt nem tudjuk egymás nyakába sózni. Nomeg közbejött a LEP és a vizsgaidőszak.
(A "mi" = Lau, Inczy, Iru és én (ez az "új emberek tapasztalttal támogatva" felállás akar lenni :P ). Ha valaki másról hallott pletykákat, szóljon, vagy az illető szervezkedők fedjék fel magukat. :idea: )
És az idő rövidségére való tekintettel javaslom, ha lenne még pályázó csapat, vegye fel velünk a kapcsolatot, hátha egyeztetni tudjuk a koncepciókat. :wink:

Próbál(t)unk új helyszín után is nézni, idő hiányában kevés sikerrel, ha nem lesz, marad az Ipartestületi... (Almássy tér és a Törekvés Művház merült fel, de ha jól tudom odáig nem jutott még el a dolog h. ténylegesen konzultáljunk ezekkel) Ha vkinek van ötlete, szóljon! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311908 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A mathom-díjra akkor nem vonatkozik ez a max. 1, mint a Gandalf-díjra? Nem emlékszem, mi került be erről az alapszabályba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311907 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A mathom díjjal kapcsolatban támogatom Gandalf ötletét. (legalább 4-5 ember tudok aki megkaphatná)
A Gandalf díj meg. Hmm hát felőlem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311906 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem. A Gandalf díjra gondoltam, amit az elnökségi tagok kaphatnak, ha kiemelkedő munktá végeznek (mivel ők Mathom díjat nem kaphatnak).

A Mathom díjat az elnökség adományozza.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311905 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #311902 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső:

Legalább jelezzétek, hogy álltok most, és miben vártok segítséget.

Mi szeretnénk ha lenne farsang, de ha nem lesz pályázó, akkor ezt nehéz lesz megoldani.


A Gandalf díjjal kapcsolatban:

Az új alapszabály szerint az összes díjunkról kell készíteni egy szabályzatot. Ez esetben talán az lehetne a feltétel, hogy az MTT rendes tagjai 50 %-ának írásos (e-mailes) támogatása kell az odaitéléséhez (a folyamatot mondjuk az FB felügyelhetné), és évente egyszer maximum egy embernek ítélhető oda.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311895 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Farsang:
Én támogatnék egy olyan módot, hogy ha nincs jó pályázat, nem lesz farsang. Én is hallottam olyat, hogy van aki már szervezkedik és egyszercsak bejelenti, hogy ím, itten lesz a farsang, már minden kész, de mivel még csak a vezetőséget sem próbálta korrumpálni (megjegyzem nehéz dolga lenne) ahogy az ilyen esetekben szokás, felszólítom, hogy ha igaza a pletyka, akkor legyen szíves pályázatot írni.

Mathom/Gandalf díj: Csatlakozom a javaslathoz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311894 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem érkezett be az elnökséghez egyetlen pályázat sem. Ennek ellenére megint hallani olyan pletykákat, h. X. és Y. már elkezdett szervezkedni, és ez nekem NAGYON nem tetszik. :evil:

Ha már az MTT megpályáztatja a farsangot és hajlandó még a határidőt is meghosszabbítani, legalább vegyék a fáradtságot a leendő szervezők, hogy írnak nekünk erről valamit és nem egy kész rendezvényt sóznak majd a nyakunkba! Nem jó, ha úgy tervezik, hogy majd kész tények elé állítanak minket és akkor jobb híján kénytelenek leszük őket elfogadni szervezőnek.

Javaslom továbbá a farsang kapcsán, hogy ne egy, hanem több mathom-díj kerülhessen kiosztásra! Nagyon sok ember van, aki megérdemelné és nem szeretnék senkit se kiemelni közülük, igazságtalan lenne! Van néhány kiemelkedő munkát végzett ember, akinek lazán odaítélném, mind megérdemelnék!
Gandalf-díjat pedig idén szerintem nem érdemes osztani, egyik elnökségi tag sem szolgált ár, de most komolyan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311891 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gillz írta: Farsang? :D lett pályázatgyőztes? Van már helyszín? :twisted:


tudtommal nincs még pályázó
legalábbis magunkon kívül nem tudok, mi meg még nem küldtük el mert épp gondok vannak :roll:
de lehet csatlakozni, mert attól lehet hogy megoldódnak :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311890 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Farsang? :D lett pályázatgyőztes? Van már helyszín? :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311844 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ben írta: Jé, de jó. 8) Asszem a ClusterOne Wikinek is van egy ilyen szócikke... :mrgreen: :mrgreen:

az IZÉ :>

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311842 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta: Ezt ismeritek?

hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_Tol ... sas%C3%A1g

Jé, de jó. 8) Asszem a ClusterOne Wikinek is van egy ilyen szócikke... :mrgreen: :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311840 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezt ismeritek?

hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_Tol ... sas%C3%A1g


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311731 Írta: Rodwen
Rodwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm a segítséget, Ankalimon!

<i>RODI
"Hiszek a sárkányokban, a tündékben, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben."</i>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 8 hónapja #311607 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm szépen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311603 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: Ankalimon, Ulmo, Ery, minél előbb kellene frissíteni az MTT-ről szóló ismertetőn kint a főoldalon, elérhetőségek, a vezetőség tagjai, és legfőképpen az új alapszabály, vagy legalább valami kivonat belőle.


Amint megkapom a szöveget és az infokat, frissítem. Fejből nem tudom megszülni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311596 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ankalimon, Ulmo, Ery, minél előbb kellene frissíteni az MTT-ről szóló ismertetőn kint a főoldalon, elérhetőségek, a vezetőség tagjai, és legfőképpen az új alapszabály, vagy legalább valami kivonat belőle.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311539 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ulmo: Majd felvetem vezetőségin is:)) illetve szeretném megkapni a kórus topic moderálási jogát. Mivelmost én vagyok a "vezetője" vagy kapja meg Gillz:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311530 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rodwen írta: sziasztok! én most naggyon boldog vagyok, mert a tegnapi fergeteges Tolkien-szülinapon papírforma szerint beléptem a Társaságba, de gyakorlatilag most ott tartok, hogy van 1, azaz 1 darab csekkem, és egy rakatnyi kérdésem. előszöris: MOST MIT CSINÁLJAK??!! :lol: naggyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni :wink:

előre köszönöm!!!


Az első kédés, hogy milyen tagsági formát választottál: rendes-, pártoló vagy támogató tag belépési nyilatkozatot töltöttél ki.

Ettől függ, hogy hány Ft-ot kell befizetned, mint első tagdíjat. Amikor a befizetett tagdíj regisztrációja megtörténik, a tagságod életbe lép, és a továbbiakról elvileg írásban értesülsz.

Suhi: Ugyanez. Fizesd be a csekket, és amikor a bankkivonat alapján az adminisztráció megtörténik, már tag is vagy... voila


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311529 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
most lepen elvileg pártoló tag lettem, legalábbis kitöltöttem a jelentkezési lapot és odaadtam az infopultosoknak. de fizetni ott rögtön nem fizettem, mert senkinek nem jutott eszébe (nekem se).
elég akkor ha gyorsan átutalom az 1000 ft-ot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311527 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Őőő lenne egy kérdésem. tudom, hogy régebben Lvileg Ana csinálta az mtt-s képtárat itt a tolkien.hu n most csinálja valaki?

Én esetleg bevállalom, (ahogy meglesz a saját gépem ez egy memória függvénye) hogy megcsinálgatom.


Amíg a vezetőség (vagy a TolkienHU szerkesztősége) nem dönt másképp, addig kriszana a Galéria felelőse. Remélhetőleg a vezetőségi tagok olvasták a jelentkezésedet, sé ha úgy döntenek, megkaphatod a Galéria felügyeletét. Ezesetben szólj nekem, segítek, ha kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311521 Írta: Rodwen
Rodwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
sziasztok! én most naggyon boldog vagyok, mert a tegnapi fergeteges Tolkien-szülinapon papírforma szerint beléptem a Társaságba, de gyakorlatilag most ott tartok, hogy van 1, azaz 1 darab csekkem, és egy rakatnyi kérdésem. előszöris: MOST MIT CSINÁLJAK??!! :lol: naggyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni :wink:

előre köszönöm!!!

<i>RODI
"Hiszek a sárkányokban, a tündékben, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben."</i>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311490 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Őőő lenne egy kérdésem. tudom, hogy régebben Lvileg Ana csinálta az mtt-s képtárat itt a tolkien.hu n most csinálja valaki?

Én esetleg bevállalom, (ahogy meglesz a saját gépem ez egy memória függvénye) hogy megcsinálgatom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310914 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

_Newra írta: Ha én pl. most adom le a csatlakozási kérelmemet, akkor is kell a két tag ajánlása :?:

Ne aggódj, megkapnád, még többekét is :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310908 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én viszont úgy vélem, hogy azzal ha megpályázunk 1-2 napot a civilfaluba (ami olyan hely, hogy ott vannak az olyanok mint mi) akkor nem veszthetünk. Szerintem oda többen kimennének mint Kapolcsra. (amikor kint voltunk is megvot a napi 10 ember az mttből)
És Kapolcs két éve nem jön össze tudtommal.
Amikor akkor jöttek oda emberek beszélgetni, érdeklődni, és ennek igazából EZ a lényege, nem az, hogy húdenagyonismeretterjesszünk hanem, hogy magunkat terjesszük. Mivel a szigeten sok a külföldi ezért velük is könnyebb kapcsolatot teremteni.

Én elvállalom, hogy megpályázom és ki is megyek idén, és toborzom az emberket.

Amúgy aki szerint nem vagyunk odavalók, miért nem? Nem vagyunk különbek más kúlturális csapatoknál akik kimennek a civilfaluba.


Mellesleg más pályázatokat is figyelni kéne mert lemaradunk pénzekről...

A pályázatírás nem kerül pénzbe... csak nyerni lehet vele.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310903 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta:

Gandalf írta: A tagsághoz most már kell egy rendes tag ajánlása és elnökségi jóváhagyás, ha jól emlékszem. Többfajta tagságba lehet jelentkezi, sorry, amíg nem kerül ki a végleges alapszabály, nem tudok pontosabbakat.


Két ajánlás kell elnökségi jóváhagyás nélkül.


És ez pontosan mikor fog megjelenni és hol?
Most néztem át a tolkien.hu-n, hogy mi van az alapszabályban és a csatlakozásban, de ezt nem látom sehol feltüntetve.
Ha én pl. most adom le a csatlakozási kérelmemet, akkor is kell a két tag ajánlása :?:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310848 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsi a belebüfiért, de egyetértek Aeglosszal, Tolkien szerintem annyira nem illik a Szigetre (akkor is, ha volt már), inkább Kapolcs.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310750 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nyáron lesz MTT Szülinap, Tábor, Kapolcs, Nyári egyetem... nem tudom, mennyi kapacitás lesz még egy Szigetre is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.858 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére